Jump to content

Akumulatoru putekļu sūcējs


Jurkins
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Tāpat arī tam Samsungam visur raksta 5 gadu garantija detaļām.

Tad nav nekādas garantijas?

Link to comment
Share on other sites

Jainit

biedri aizmirsuši, ka e-bay pirkumiem ārpus ES sākotnējā cenā nav iekļauts PNV, līdz ar to tās birstes cena ir 92.56 Eur. 

ebay.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

Var jau aizmest ziņu uz info@tsc.lv, parasti pāris dienu laikā atbild. Cenas ir gerai, termiņi - nu, jāpagaida ir. 

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu jau kādu laiku kalpo 2 gb bezvadu putekļusūcēji, viens otrajā stāvā, otrs pirmajā (vai otrādi :mrgreen:)

Otrajā stāvā ir dyson, pavecs modelis, bet darbojas ok. Akumulators ir mainīts, tāpēc ieslēdzot "turbo" režīmu tas nedarbojas ilgāk par 5-10 sekundēm, sūcot parastajā rezīmā var sūkt diezgan, minūtes 10 un vairāk, tākā pietiek atliektiem galiem lai izsūktu augšu. Tīrās samērā viegli, bet tizla salikšana tomēr, kaut kā tā caurspīdīgā bunduļa čaula tomēr nav pārdomāta. Birstes gals ir ar rotējošu birsti, ir mazi ritentiņi, no kuriem viens grib jau nolūzt. Tika pirkts lietots pa 50e, nāca sienas statīvs, kurā ieliekot tas uzreiz lādējas. 

Lejā ir lētucis Xiaomi G20 LITE. Senukajā bija pa 74e. Sākumā skeptiski skatijos, jo ir jāuzkarina uz līdzi nākošā statīva, un tad atsevišķi japieslēdz lādētājs, bet tagad saprotu, ka tā ir lieta uz kuru nevajag iespringt, prasa tas pāris sekundes. Sūc labi, mājās ir 2 kaķi, un bieži vien liekas, ka sanāk sasūkt trešo kaķi, kad sūcējs ir pilnāks.. Tīrās labi, labāk kā daisons, jo izņemas ārā tā "ciklona" daļa, un tad iztīrīt ir vieglāk, nekā tad, ja tā paliek pie sūcēja korpusa kā daisonam. Apakšas birsti arī ir vieglāk tīrīt, jo izņemas ar klikšķi, nevis, kā daisonam jāgriež skrūvīte ar kaut ko. "Turbo" režīmā, ja bača pilna griežas kaut kur 5 minūtes, tad nomet jaudu, bet jau pa tām 5 minūtēm var izsūkt diezgan. Jā sūc standarta režīmā, tad var sūknēt nu vismaz 15-20 minūtes. Priekšā balti ledi, var redzēt kur netīrums. 

 

Ja godīgi ko es pirktu nākamo? 

Noteikti, ka jaunu lēto ksiomi, nevis padzīvojušu daisonu.

Kāpēc? Nu varbūt tas daisons ir tiešām pavecs modelis, vai nu ne pārak labs modelis, bet ksiomi slīd labāk, ir vieglāk vadāms, vieglāk tīrāms un apkopjams, es pat teiktu ērtāks, aizmirsu pieminēt, daisonam ir jātur vislaik ieslēgšanas poga, ksiomi vienreiz piespied ieslēdz, otreiz piespied izslēdz, nav jātūr, sīkums, bet patīkami! Un ja viņš noies vismaz 2 gadus, kam es arī diezgan ticu, jo pagaidām pēc pus gada, tas sagurumu galīgi neizrāda, tad es mierīgu sirdi pērku nākamo un braucu vēl 2 vai pat vēl vairāk gadus par tiem nieka 70 eirikiem..

 

Varbūt kādam noder infa.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , binary teica:

Ko tieši tur kausēt, ja detaļa ir nevis pārlūzusi, bet izdilusi?

Ok, no bildes tā nevarēja saprast. No apraksta mazliet skaidrāks, bet arvien nesaprotu, kas tur kā rotē, šķiet ka savienojumam ir divas rotācijas asis, vai ne?

Un ko tie vadi dara, piedzen kaut kādu rotējošās birstes motoru?

To visu nezinot, domāju ka es tavā vietā, ja man gribētos ņemties un iežīdot to simtu par jaunu birsti (kura tāpat salūzīs), iespējams, mēģinātu piefrankenšteinot to savienojošo detaļu vai visu uzgali no kāda cita, citā veidā izbeigušās utilizējama putekļusūcēja. Zinot to, ko šobrīd nezinu, es varbūt domātu citādāk.

Jebkurā gadījumā, reku vari piektdien par velti parādīt to nabagu čaļiem, kuri remontē sadzīves tehniku ikdienā un ir gana saskārušies ar, un meklējuši veidus kā apiet, ražotāju ieplānoto neremontējamību:

 

https://imginn.com/p/DYWmMhsoMAh/
 

 

 


 

Pirms 8 minūtēm , kaut_kaads teica:

Xiaomi

Viņš nesūta Tavas mājas plānu un Tavu kaķu DNS Ķīnas valdībai?

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 7 stundām , ju teica:

Ja kas, vietējiem servisiem esi pazvanījis, aizrakstījis?

Nē, vēl nav sanācis. Bet vispār nav pārliecības, ka gribas maksāt "ne dārgāk kā internetā" par detaļu, kura gada-divu laikā atkal salūzīs. Cik palasījos, tad tā ir diezgan izplatīta "slimība" šiem putekļsūcējiem :(

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Tāpat arī tam Samsungam visur raksta 5 gadu garantija detaļām.

Tad nav nekādas garantijas?

Pat ne 5, bet 10 gadi 😮 Tikai ar nelielu piebildi:

** 10 gadu garantija detaļām neietver darbaspēka izmaksas un attiecināma tikai uz digitālajiem invertoru motoriem, kas tiek pārdoti no 2023. gada janvāra. Pilnus noteikumus skati tiešsaistē.

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

No apraksta mazliet skaidrāks, bet arvien nesaprotu, kas tur kā rotē, šķiet ka savienojumam ir divas rotācijas asis, vai ne?

Bojātajā vietā - viena ass.

Vietā, kur grozās ap otru asi, pagaidām detaļas vēl turās kopā.

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Un ko tie vadi dara, piedzen kaut kādu rotējošās birstes motoru?

Jā.

Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Jebkurā gadījumā, reku vari piektdien par velti parādīt to nabagu čaļiem, kuri remontē sadzīves tehniku ikdienā un ir gana saskārušies ar, un meklējuši veidus kā apiet, ražotāju ieplānoto neremontējamību:

Tas nav ne "piektdien", ne "par velti".

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Posted (edited)

Pa lielam jau ja negribi pirkt pats detaļu, tad serviss tev nesanāks īpaši lētāks. Ja arī viņi atradīs detaļu lētāk, tad tāpat būs jāpieskaita viņu laiks/darbs, kas visdrīzāk būs vēl dārgāk.

 

Kautkāda aizdoma ka ja pats negrib čakarēties un labot, tad atdod kādam kam nav nekā labāka ko darīt, un ir laiks 3d printēt vai kaut no koka izdrāzt, un pats pērc jaunu sūcēju.

 

Edited by AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

jozhix
17.05.2026. , 11:24, binary teica:

2 gadus un 1 mēnesi vēlāk

Peec 3 gadu lietoshanas nospraaga akjis, reekjinies, ka origjinaalais maksaa ~85 eur. Man gan Jet90, bet liekas, ka akji vienaadi.

Link to comment
Share on other sites

binary
Posted (edited)
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Pa lielam jau ja negribi pirkt pats detaļu, tad serviss tev nesanāks īpaši lētāks.

UK, šķiet, varētu arī pa lēto salabot. Ebayā bija kaudzīte lētu "donoru", kuriem interesējošās detaļas izskatījās tīri svaigas (nenodilušas). Bet nu no UK kaut ko dabūt pēc brexita ir mazliet neviegli :D 

 

Pirms 11 minūtēm , jozhix teica:

Peec 3 gadu lietoshanas nospraaga akjis, reekjinies, ka origjinaalais maksaa ~85 eur. Man gan Jet90, bet liekas, ka akji vienaadi.

Šķita, ka tas aķis bija dārgāks.

Pagaidām nekādas saguruma izpausmes nav manāmas. Tiek lietots ~pusstundu dienā ar minimālo jaudu.

Šķiet, internetā bija kaut kādi apraksti, kā viņam nomainīt "pirkstiņus", ja ar elektroniku viss OK.

Edited by binary
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 12 minūtēm , binary teica:

Bet nu no UK kaut ko dabūt pēc brexita ir mazliet neviegli :D 

Nav jau arī nekas īpaši grūtāk, ja pērk lietotu preci. Ieliek kastē un aizsūta tāpat kā iepriekš. Nu formas jaizpilda.

Saņēmējpusē var būt grūtāk, it īpaši vietās kur patīk mūžīgā birokrātija 😂

Link to comment
Share on other sites

binary

Nu ir gan grūtāk. Agrāk veici pasūtījumu un viss notika kā normālā, civilizētā pasaulē. Tagad vispirms jāatrod, kurš tur UK galā vispār būs ar mieru kaut ko sūtīt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 58 minūtēm , jozhix teica:

nospraaga akjis

Kad manai mielei nosprāgs, jau gatavojos stiept uz kādu kantori kā, vismaz agrāk, bija pie Dominas - smuki pārliek elementus (atslēgas vārds smuki) un var art tālāk.
Šitas nu ES būtu jāsakārto, aķi tak ir faktiski identiski visiem tiem 18v instrumentiem, tik štekeris atšķiras.

Link to comment
Share on other sites

jozhix
Pirms 48 minūtēm , binary teica:

Pagaidām nekādas saguruma izpausmes nav manāmas

Man arii nekaadas saguruma paziimes nebija, vienkārši vienu dienu vairs nelaadeejaas. Izjaucu, atradu beigto elementu, bet tur bms noblokjeejies.

Un servisaa neesot softs, kas draudzeejas ar samsungu... 🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Vaitad visi šitie nedarbojas?

Vai tad tas nav "mazliet neviegli"? Agrāk varēja vienkārši pasūtīt, nevis noņemties ar "šitiem", kuri, protams, nestrādā par velti savi 25-30 eur papildus izmaksās tur laikam salasās (no UK līdz Rīgai €18+, pēc tam līdz durvīm €9.50+ vai līdz pakomātam €4.70).

Pirms 22 minūtēm , versatile teica:

Šitas nu ES būtu jāsakārto, aķi tak ir faktiski identiski visiem tiem 18v instrumentiem, tik štekeris atšķiras.

Samsungam, šķiet, ir 25.2V (7 celles), nevis 18V (5 celles).

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 32 minūtēm , binary teica:

Vai tad tas nav "mazliet neviegli"?

Nu tad prasi @INTRASERVERNET lai atved putekļsūceja galu pa aliņu, nevis vedā bezjēdzīgas grāmatas 😂

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , binary teica:

Tas nav ne "piektdien", ne "par velti".

Piedošanu, ceturtdien, bet ir gan par velti.

Link to comment
Share on other sites


 

pirms 6 stundām , binary teica:

Bojātajā vietā - viena ass.

Nu tad jau tur var piemakgaiverot kaut kādu citu rotējošu figņu, kurai vārds ir šarnīrs, enģe, gultnis vai tamlīdzīgi, precīzāk - divas tādas figņas katru savā pusē, un sastiprināt to visu kopā ar kaut kādu figņu kas saucas skava, vai tamlīdzīgi. Vai no cita random putekļusūcēja nokanibalizēt visu atbilstošo, šķērsām trubas garenasij rotējošo, posmu, un iefrankenšteinot viņu ar kausēšanu, līmi, samoreziem, kanalizācijas trubas gabaliem vai cik vien tālu sniedzas iztēle. Un ja tas viss interferē ar vada lokāciju, vadu tak var pagarināt, vai pat to posmu aizstāt ar īpaši lokanu, nesalaužamu, dubultā gumijas izolācijā, kaut kā tā.

 

Iedvesmai un drosmei:

https://www.reddit.com/r/techsupportmacgyver/
https://www.reddit.com/r/redneckengineering/

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , versatile teica:

aķi tak ir faktiski identiski visiem tiem 18v instrumentiem, tik štekeris atšķiras.

Nu jau paliek sarežģītāk, BMS var būt piesaistīts konkrētajai ierīcei un no tā vēl kaut kā jāizdzēš vecie dati, cikli utt un tam ir jāieskaidro ka elements ir jauns.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Piedošanu, ceturtdien, bet ir gan par velti.

Nu ja tev darba dienas vidū testies no vienas nekurienes uz citu nekurieni ir "par velti", tad ok, nestrīdēšos.

Pirms 33 minūtēm , hehe teica:

Nu jau paliek sarežģītāk, BMS var būt piesaistīts konkrētajai ierīcei un no tā vēl kaut kā jāizdzēš vecie dati, cikli utt un tam ir jāieskaidro ka elements ir jauns.

Laikam viss šitais kā reiz ir tas, ko būtu jāsakārto - ar likumu jāaizliedz visādas tādas izvirtības.

Max, kas būtu pieļaujams (tā stipri vienkāršoti runājot) - sprieguma un strāvas limitu noteikšana, lai iekārtā, kura grib 12A pie 25V, neieliktu 18V aķi, kurš vairāk par 8A nespēj nodrošināt. Pārējo visu tīri kā informatīvas datu vienības (piemēram, lai vajadzības gadījumā varētu redzēt, cik cikli izlietoti).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Nu ja tev darba dienas vidū testies no vienas nekurienes uz citu nekurieni ir "par velti", tad ok, nestrīdēšos.

Variantus, kur bezmaksas meistars piebrauc kungam klāt uz viņa nekurieni viņam ērtā laikā, diemžēl nezināšu ieteikt. :hi:

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Pārējo visu tīri kā informatīvas datu vienības (piemēram, lai vajadzības gadījumā varētu redzēt, cik cikli izlietoti).

Jāaizliedz, bet ka akumulators būtu gudrs tomēr gribas. Tāpēc jau BMS ir jāiestāsta ka elements ir jauns un visi parametri ir jāmaina atpakaļ uz jauna stāvokli, ka saskaitītie cikli vairs neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 8 stundām , hehe teica:

bet ka akumulators būtu gudrs tomēr gribas. Tāpēc jau BMS ir jāiestāsta ka elements ir jauns un visi parametri ir jāmaina atpakaļ uz jauna stāvokli, ka saskaitītie cikli vairs neskaitās.

nu baigi gudrs jau neizskatās, ka viss viņam ir "jāiestāsta". Drīzāk pretēji.

Link to comment
Share on other sites

Gudrāks par cilvēku kuri viens otru apčakarē jau kopš Ādama un Ievas laikiem viņš nav, pagaidām viņš nesaprot katra patiesos nolūkus un mērķus. Ieslēdz "unknown part" režīmu un apzināti prasa "iestāstīt".

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 18 stundām , jozhix teica:

Man arii nekaadas saguruma paziimes nebija, vienkārši vienu dienu vairs nelaadeejaas. Izjaucu, atradu beigto elementu, bet tur bms noblokjeejies.

Lasīju par gadījumu, kad visi elementi bijuši veseli, bet nesabalansēti, attiecīgi tas samsunga BMS nobloķējies. Gandrīz vai gribas izjaukt savējo aķi un pārbaudīt, vai tur ar balansu viss ok (t.i., vai pie "pilna aķa" visi elementi ir pilni/vienādi), bet tak tak nevar zināt, vai BMS pēc tādas iejaukšanās neizdomās nobloķēties.

Link to comment
Share on other sites

Jainit
pirms 3 stundām , binary teica:

bet tak tak nevar zināt, vai BMS pēc tādas iejaukšanās neizdomās nobloķēties.

Ziņkārība virza progresu. Tu mums pateiksi vai nobloķējās un mēs tev palīdzēsim atrast lētāku jaunu bateriju. :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Andris Taurins

Saimniecībā ir Xiaomi  sugas verķis Shunzao Z11 Handheld Cordless Vacuum Cleaner. Pēc pāris gadu lietošanas šamais vairs negrib strādāt uz pilnu klapi, t.i. izslēdzas pēs pārdesmit s, uz švako režīmu strādā ilgi. Pieslēdzot baterijas elementus pa tiešo kapacitāte atbilst nominālajam 2 Ah. Varbūt kāds māk tam draņķim iestāstīt, ka beterijām nav nekādas vainas?

Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Ziņkārība virza progresu. Tu mums pateiksi vai nobloķējās un mēs tev palīdzēsim atrast lētāku jaunu bateriju. :)

Varbūt otrādi? Tu man nopērc jaunu OEM bateriju par €200 (par ~tādu cenu atradu VCA-SBTA95; par €90 atradu tikai kaut kādu aftermarketu) vai lietotu par €40 vai €50 (šobrīd ebayā ir viens piedāvājums no Francijas), tad es vai nu savu veco, vai tevis pirkto izjaukšu, pamērīšu, vajadzības gadījumā nobalansēšu, un pēc tam tad arī pastāstīšu, kā būs gājis :)

 

 

Pirms 29 minūtēm , Andris Taurins teica:

Pieslēdzot baterijas elementus pa tiešo kapacitāte atbilst nominālajam 2 Ah.

Ko šis nozīmē? Pie kāslēdzi "pa tiešo", un kā mērīji kapacitāti?

 

Pirms 29 minūtēm , Andris Taurins teica:

Varbūt kāds māk tam draņķim iestāstīt, ka beterijām nav nekādas vainas?

Pēc kā spried, ka nav ne vainas? Varbūt pie slodzes spriegums būtiski nokrītas?

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , binary teica:

vai tur ar balansu viss ok (t.i., vai pie "pilna aķa" visi elementi ir pilni/vienādi)

Cik gudrs akumulators, teorētiski BMS var uzlādi regulēt, uzlādēto daļu nelādēt turpinot lādēt neuzlādēto. Visi pilni pat ja nav vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Anreel

Man Sencor robotiņš apmēram 1 gadu jauns pēc palaišanas nobrauc metru un sāk griezties ap savu asi, griežas dažas sekundes un tad lielā ātrumā brauc vienā virzienā un iebrauc sienā - laikam sabojājies telpas skenētājs?

Link to comment
Share on other sites

oxygen
pirms 3 stundām , Andris Taurins teica:

izslēdzas pēs pārdesmit s

Papēti vai nav kāds papildus filtrs. Man bija šitā ar Dayson. Domāju ka aķis kirdik, bet izrādījās ka  bija piesērējis prefiltrs tipa šis. Izmazgāju , izžāvēju un problēma pazuda. Nu , domāju, kad pārāk liela pretestība gaisa traktā tad pieaug motora strāva un nostrādā aizsardzība. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 2 stundām , hehe teica:

Cik gudrs akumulators, teorētiski BMS var uzlādi regulēt, uzlādēto daļu nelādēt turpinot lādēt neuzlādēto. Visi pilni pat ja nav vienādi.

Cik zinu, teorētiski tā neviens nedara. Lādē visu virkni reizē.

 

Tālāk jau 3 varianti:

1) beidz lādēšanu, kad vismaz viena celle sasniedz 4.2V

2) iepauzē lādēšanu, kad vismaz viena celle sasniedz 4.2V, bet tukšākajā cellē ir mazāk kā X voltu; patukšo pilnāko celli (brutāli silda kaut kādu pretestību); atsāk lādēšanu; tā cikliski atkārto, kamēr tukšākajā cellē ir gana daudz voltu

3) lādēšanas laikā veic "aktīvu balansēšanu" - ja starpība starp pilnāko un tukšāko pārsniedz X milivoltu, tad no pilnākās pārdzen uz tukšāko (precīzu realizāciju nezinu, varētu būt, ka izmanto kondensatoru kā "buferi")

 

Trešais variants grūtāk/dārgāk realizējams, mēdz būt realizēts solāro aķu BMS.

 

Praksē neesmu sastapies ar variantu, kur katru celli lādētu atsevišķi. Ja tādu zini (praktiski realizētu, nevis tikai teorētisku), tad neturi sveci zem pūra - padalies ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , binary teica:

izjaukšu, pamērīšu, vajadzības gadījumā nobalansēšu, un pēc tam tad arī pastāstīšu, kā būs gājis

Šādus eksperimentus tev arī lieliski palīdzētu izveikt tur, kur tev ir “nekurienē” un “nav par velti”. Tu negribi zināt cik baterijas tie čaļi ir izjaukuši. Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaudz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Andris Taurins
pirms 14 stundām , binary teica:

Ko šis nozīmē? Pie kāslēdzi "pa tiešo", un kā mērīji kapacitāti?

 

Pēc kā spried, ka nav ne vainas? Varbūt pie slodzes spriegums būtiski nokrītas?

Noņēmu bateriju no sūcēja un pieslēdzos pie cellēm ar universālo lādētāju IMAX B6. Uzlādēju un izlādēju ar 2A, rādīja 2000 mAh.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Nu mAh ir rādītājs tik kādam mazām strāvām. Ja celles ir palietojušās , tad šim pieaug iekšēja pretestība un pie krietnām strāvām nokrīt spriegums. Tas tipiski visādiem rokas instrumentiem. Arī putekļu sūcējam. Neba par velti tur tiek lietoti elementi kas lielām strāvām ( mazu iekšejo pretestību). Bet aizsardzība domā ka ir izlādējusies un atslēdz. Pa lielam ja pats būvē aķi no daudziem elementiem tad jācenšas savākt aķis no vienādas iekšējas pretestības elementiem. Pats lietoju šādu

Link to comment
Share on other sites

binary
18.05.2026. , 21:46, 138 teica:

Variantus, kur bezmaksas meistars piebrauc kungam klāt uz viņa nekurieni viņam ērtā laikā, diemžēl nezināšu ieteikt. :hi:

Šito, starp citu, tev neviens nemaz arī nelūdz.

 

pirms 19 stundām , 138 teica:

Šādus eksperimentus tev arī lieliski palīdzētu izveikt tur, kur tev ir “nekurienē” un “nav par velti”. Tu negribi zināt cik baterijas tie čaļi ir izjaukuši. Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaudz.

Pats esmu ne tikai jaucis, bet arī restaurējis baterijas, un pat no nulles būvējis (no gatavām detaļām, protams; pats celles "nerullēju", un BMS pagaidām neprojektēju/nedizainēju).

 

Tāpat arī esmu pastrādājis ar tamper-resistant iekārtām, ja zini, ko tas nozīmē.

 

Vari jaukt jaukt kaut simtiem bateriju nedēļā - tas nekādi nepalīdz uzzināt, vai konkrētajā baterijā ir iestrādāti kaut kādi tamper-proofing risinājumi, tikai paskatoties uz to bateriju. Ja kāds to jau ir pārbaudījis un nopublicējis internetā, tam tos čaļus nevajag. Ja nav, tad tie čaļi ar savu bateriju jaukšanas pieredzi neko vairāk par izjaukšanu tāpat var nebūt spējīgi izdarīt. Bateriju jaukšana un tamper-protection apiešana ir ļoti dažādas prasmes.

 

Re, te biedrs jau pirmīt atrakstījās, ka servisā neko vairāk par "nevaram palīdzēt" nevarēja pateikt ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

binary
Posted (edited)
pirms 13 stundām , Andris Taurins teica:

Noņēmu bateriju no sūcēja un pieslēdzos pie cellēm ar universālo lādētāju IMAX B6. Uzlādēju un izlādēju ar 2A, rādīja 2000 mAh.

Ja ir iespēja, vari joka pēc kaut kā spriegumu pamērīt putekļsūcēja darba laikā - tas ļautu labāk saprast, tās celles ir ok vai nav. Ja spriegums būtiski nokrītas, tad būs tomēr nolietotas - derīgas tikai mazām strāvām (lukturis, rc pults, tas pats minimālās jaudas režīms putekļsūcējā utt).

 

Starp citu, kur lieto uz pilnu klapi? Mēs samsungu gandrīz tikai uz minimālo lietojam. Jaudīgāku režīmu lietojam tikai tad, ja kādu kukaini "jānoķer".

Edited by binary
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...