Jump to content

[Projekts] Utilīta - Euro summa vārdiem


HIGH-Zen
 Share

Recommended Posts

AndrisBB
pirms 2 stundām , HIGH-Zen teica:

Esmu labojies, tagad arī Linux versija pirmajā postā. :D

Skaties ka beigās nesanāk kautkas lietdertīgs :D

 

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Normāls quest-s kamēr visu sataisīju. Ja uz Win teksts UTF-16, tad uz Linux viss bija jāmaina uz UTF-8.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , vvv teica:

Vienīgais, varbūt, laacz apostrofu pārtaisīt pēc savas patikšanas prasīja mazāk darba nekā orģinālo Windows latviešu QWERTY izkārtojumu, ja gribējās mēmo taustiņu apostrofu.

Tieši tā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 20 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Ja uz Win teksts UTF-16, tad uz Linux viss bija jāmaina uz UTF-8.

Kur tieši tu kautko tādu mainīji?

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

Visur. Gan bibliotēkā gan programmā, visi teksti. No WChar uz Char. Un tālākais jau elementāri. Ja nebūtu FreeBasic-s un FreePascal-s, kas strādā uz dažādām OS, tad tik vienkārši viss nebūtu. :)

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

"istenībā es jau nezinu tos visus Windows šenanigenus, nekad nav sanācis lietot nekur WCHAR

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Tas ir Windows standarta tips, ja grib lietot Unicode simbolus, kas ir daudzām ne-angliskajām valodām - lai varētu ērti lietot č,ē,ģ,ī,ķ,ļ,ņ, š, ū, ž vai, piemēram teksti kirilicā utml.

Šķiet tu atrodies otrā galējībā - veido Linux centrisku softwāri. :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kam tas wchar ir domāts, tas skaidrs. Vienkārši nav bijusi vajadzība pielietot.

Es reti kautko daru ar UI, pārsvarā jau lietas kur par unicodiem nav jāuztraucas, bet nu kad daru, tad jau parasti tass viss ir valodas/freimworka līmenī atrisināts. Vismaz tas pie kā strādāju kā reiz arī iet uz visa, pārsvarā jau tendēts priekš Mac, bet nu var nopirkt arī Linux/Win versijas (ar mazliet ierobežotām fīčām).

Kautvai tanī pašā Qt. 

 

this->setWindowTitle("Labākais logs");

vai parasti jau 

this->setWindowTitle(tr("Best window"));

 

 

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

pārsvarā jau tendēts priekš Mac

Nu šitam netaisīšu :D FreeBasic neatbalsta, FreePascal atbalsta, kas nozīmē, ka biblene jāpārraksta saprotami Mac-am. Un nav jau īsti kur fiziski notestēt, varbūt var uz VirtualBox-a uzmest.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tagad kādu gadu strādāju kompānijā, kur nekas cits kā Mac neeksistē :D Nu vēl Linux, Win tikai tad ja baigi kādam vajag.

Pirmstam kādus gadus 6 nozarē, kur nekas cits kā Linux/Unix/RTOS veidīgie neeksistē (embedded).

 

Bet nu kā jau teiceu pārsvarā jau lietas, kur par unicodiem nav jādomā. Kautvai tagad strādāju pie MPEGTS/SRT bibliotēkas. Kāds tur unicods? Ja ir arī kautkāda darīšana ar tekstu, tad pārsvarā jau apstrādā to kā baitus, kā viņus parizi prezentēt jūzerim, tā jau UI problēma :D, nav nozīmes uz kādas OS tā bilbiotēka tiek lietota. 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Ar Windows problēmu man nav nekādu un ja vēl uz Linux kā advancēts lietotājs, tad uz Mac pilnīgs dulburis, nav iznācis ar to padarboties. Zinu tikai, ka ir Unix-veidīgais un tas arī viss. :)

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

nekas cits kā Mac neeksistē

Vajadzēs papētīt iekš VirtualBox. Varbūt būs versija arī Makam, bet neko nesolu. :)

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Pamēģināšu, tas man būs kaut kas jauns. Neko pagaidām no tā nesaprotu, kur tur ir programmas, kur dylib faili, kādu programmēšanas valodu izmantot? Daudz nezināmo. Jau ir iegādāts Ventura 13.0 uz 56,4%, kad būs iegādājies viss, tad varēs sākt. :)

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Tas priecē. Tikai baigi lielais - 13,5GB. Es jau būtu pa to laiku paspējis notestēt vairākus Linuksus.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 15 stundām , AndrisBB teica:

Nez vai tu dabusi daudzmaz stradajoshu nesenu MacOS ieksh VM. 

Mjā, ar to ir problēmas. Ventura nepadodas, mēģināšu Monterey 12.6.1.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man lielas ka lielāka iespēja dabūt kautko darbojošos ir ja tev ir lieks laptops/PC, uz kā uzinstalēt Hakintošu. Monterey varētu būt ar plašāku Inteļa atbalstāmo listi.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Diemžēl lieka laptopa nav, vecais ir atdots citās rokās. Tā ka vai nu VirtualBox, vai arī padošos. Ja Monterey neies, tad paliek vēl Catalina, ko mēģināšu. Ja ne viens ne otrs neaizies, tad ar to arī eksperimentu beigšu.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Monterey

Identisks kļūdas apraksts log failā (Tieši tas pats kas Ventura-i):

Not in text mode!

 

Google rāda, ka risinājums ir virtualbox forumā, kurš šobrīd nedarbojas. Tā ka viss Mac OS pasākums paliek uz pauzes, kamēr tas forums pacelsies vai risinājums būs atrodams kaut kur citur. :(

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Pamēģināšu vēl Catalina. Par to kļūdu neko daudz nenoskaidroju 😕

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)
1.06.2023. , 16:35, AndrisBB teica:

Nez vai tu dabusi daudzmaz stradajoshu nesenu MacOS ieksh VM.

Pēc vienas instrukcijas tomēr izdevās. Ventura beibī! :D

Prieki bija īsi, instalācija noklājās citā vietā, ņem kuru ISO failu gribi ne Ventura, ne Monterey, ne Catalina - visi apstājas un uzkaras vienādi vienā un tajā pašā vietā.

Pamēģināju ar VMWare, tur situācija vēl bēdīgāka, jācīnās ar kaut kādiem Unlocker-iem, kuri jaunākām VMWare versijām neder, tur vēlme cīnīties ātri pārgāja.

Īsāk sakot - man pietiek! :swoon2: Makintoši :D

Bez fiziska Mac vai vismaz Hakintoša strādāt ar to nav iespējams.

Labots - HIGH-Zen
parādījās jauni fakti
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

Jā, pie vienas instrukcijas komentāros vairāki tādu uzkāršanos atzīmēja tieši tajā vietā un bez risinājuma. Tas varētu būt tādēļ, ka AMD Ryzen procesors, vai vēl sazin kas. Bad luck.

Tā kā tuvākajā laikā neplānoju iegādāties Mac, bez virtuālās mašīnas nekas cits netliek kā padoties.

Meklēt VMWare vecākās versijas un turpināt čakarēties arī vairs negribas.

 

Man te viens cits kvests bija jāpilda. Senčiem Ubuntu (kaut kāds vecais manis liktais Debian savu laiku ir nokalpojis) un eparakstu sačinīt.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 30 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad tik viegli padosies?

Domā jāpaturpina vēl ar VMWare?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es nezinu vai tur jēga čakarēties, ja arī izdosies palaist, tad UI ganjau bez akselerācijas būs bezgala lēns utt.

Vieglākais veids ir uzlinstalēt uz Intel kastes ar saderīgu hārdwāri. Pilns internets ar sarakstiem uz kā iet bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 16 minūtēm , AndrisBB teica:

bez akselerācijas būs bezgala lēns

Tas būtu mazākais. Lai iet pēdējais mēģinājums, pamēģināšu ar VMWare.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 18 stundām , AndrisBB teica:

Es nezinu vai tur jēga čakarēties

Čakarēties lielas jēgas nebija, dabūju visu dziesmā, skaisti lādējās apple logo un atdūrās pret to, ka nav atpazīta ne klaviatūra, ne pele. Visādi izmēģinājos, bet nekā. Dators - Asus ZenBook Pro 17.

Mac versijas tātad nebūs. :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ah, maz ticams ka tu dabūsi BT pie dzīvības ar MacOS nezināmu BT čipu (kāds nu viņš ir zenbukā)

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Vienas sīkas, bezmaksas utilītas dēļ taču neies pirkt jaunu MacBook-u.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Vēlama tomēr būtu natīva aplikācija. Palaiž, ieraksta ciparus, [TAB], Command+C, Command+V.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...