Jump to content

Tele2 sakaru problēmas.


Stasss
 Share

Recommended Posts

Vai arī, drīzāk, telefons neatbalsta mūsu frekvneču joslas, kā tas, laikam, ir Pixeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu te jau agrāk tika apspriests, ka vaina kā jau biedrs iepriekš rakstīja. Strādā 5g tiem modeļiem, kurus operators ir sertificējis / pārbaudījis.

Link to comment
Share on other sites

Telefona modelis atbalstīts, bite to modeli tirgo, par to arī uzprasīju, neesot problēma dēļ šī.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Nu ja visi striķi trūkst, tad uzliekam factory reset un nomainām sim karti, sliktāk no tā nepaliks.

Link to comment
Share on other sites

SIM karti nomainīšu. Nav nekāds brīnums, ka SIM kartei vaina. Ir bijis pieredzē, ka SIM kartes dēļ kaut kādas problēmas, nomaini un viss bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Aleluja. Pēc dažu dienu ciešanām, Juglā šodien ir jaunumi Tele2 tīklā.😎

 

IMG_6901.thumb.jpeg.02d3e02ee990ee2d19fce2811dc1b663.jpeg

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Uploadiņš gan tāds pašvaks. Bet ja Tu lasītājs, nevis rakstītājs, tad nav būtiski😉

Link to comment
Share on other sites

Jāiet uz garāžu ietestēt, tur būtiskākā vieta. Mājā internets pofig, tur Tets.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tiešām, ko tik lēns upload? Vai tā pa lielam telefona vaina?

Man ar ar telefonu uploads arī tikai pāris mbit, bet ar rūteri ap 40 - 50Mbps. Tas gan 4G.

Ja Yūtūbā jāuplodo pāris GB, tad 4 - 5Mbps galīgi nerullē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , AndrisBB teica:

Man ar ar telefonu uploads arī tikai pāris mbit, bet ar rūteri ap 40

Ar telefonu man, kā kurā vietā. Downloads var būt 100-tos, bet uploads no 5 līdz 40-50. Man tas atkarīgs, kurā vietā atrodos, it sevišķi telpās.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 3 stundām , Stasss teica:

Aleluja

Kosmoss, es paģiru murgos neko tādu nosapņot nevaru. Tas nav uzbrauciens.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Tiešām, ko tik lēns upload? Vai tā pa lielam telefona vaina?

Nē, fizika. Downloadam ir uztveršana, up - raidīšana no telefona. Ja nav tiešā redzamība, tad tā būs.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Man šovakar bites mobilais raustās. Nevaru hokeju skatīties. Tā nav bijs šogad. Krievi būs tos kabeļus jūrā pārcirtuši

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

TeT(Telia) bijušas problēmas Rīga-Kurzeme trasē no 17-17;30

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , AlCohol teica:

TeT(Telia) bijušas problēmas Rīga-Kurzeme trasē no 17-17;30

Vakardien tieši novēroju šo parādību un tā arī nesapratu, kas par problēmu, jo kopš Telia ir kopā ar TeT, tad arī komunikācija ir TeTīgā "līmenī".

Link to comment
Share on other sites

22.05.2023. , 11:15, MasteR's teica:

un nomainām sim karti, sliktāk no tā nepaliks

Biju pilsētā, bites salonā SIM karti nomainīju, izrādās tagad tas par maksu, 5 eiro nācās samaksāt... Nu neko, vismaz tagad jauna SIM karte, ar uzrakstu 5G :D.

Tūlīt pat ar jauno SIM karti mēģināju telefonā uzķert 5G zonu... Nesekmīgi. Pēc tam nokonstatēju, ka vairs nedarbojas VoLTE, tas nekas, uzzvanīju bites info, izstāstīju, ka nomainīju sev SIM karti, nestrādā vairs VoLTE, nav problem, to tūlīt pieslēgsim, tad OK, nu un prasu par to 5G, ka biju 5G zonā, bet telefonā nerādījās... Info meitene atsaucīga, pateica, ka piefiksēs manu problēmu, atzvanīs vēlākais divu vai triju darbadienu laikā... Tad nu šodien zvana - jums tehniskie darbinieki ir aktivizējuši 5G, tagad vajadzētu visam strādāt... Es uzprasīju, vai tas tā katram numuram jādara? Ja grib lietot bites 5G, kaut kā pie jums jāaktivizē? Nē, tas tā parasti nav, bet esot numuri, kuri nenostājas paši par sevi 5G tveršanai, no mūsu puses jāpieslēdz...

Tad nu šodien atkal bija braukšana uz pilsētu... Jā, telefonā uzrādījās bites 5G.

Problēma atrisināta. Vai bija nepieciešamība mainīt SIM karti, nevaru zināt, varbūt arī vecajai SIM kartei viss darbotos pēc viņu «aktivizācijas», bet tas nav galvenais.

Ja nu kādam līdzīgi gadās, ka nevar noķert bites 5G, iesaku zvanīt uz bites info un prasīt, lai «aktivizē», tā es sapratu, mēdz gadīties numuri, kuriem pats no sevis 5G neiestājas.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju iepriekš, katram telefonam individuāli ir jāprasa operatoram 5G aktivizācija, ja tās nav. Neatkarīgi no tā esi atbalstāmo telefonu listē vai nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

individuāli ir jāprasa operatoram 5G aktivizācija

5G vēl jaunums. Nav vispārēji. Ar laiku ieskriesies, gan jau tad visiem būs «automātā». Tagad, izskatās, tā vēl nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Kā jau minēju iepriekš, katram telefonam individuāli ir jāprasa operatoram 5G aktivizācija, ja tās nav. Neatkarīgi no tā esi atbalstāmo telefonu listē vai nē.

 

Nu šeit varu padalīties, LMT paņēmu jaunu sim, ieliku ābolī un viss 5G aizgaja automatā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Prime teica:

LMT

Mana pieredze ar LMT un 5G tāda - kad nopirku 5G telefonu, esošo SIM ieliku, neuzrādījās 5G, pēc pāris nedēļām (vai pat vēlāk) LMT atsūtīja īsziņu «jums pieejams 5G», tā arī sākās 5G telefonā, toreiz nezināju, ka varēja operatoru «pabakstīt», tā būtu uzreiz. Pēc tam izmēģināju ar sievas LMT SIM karti savā telefonā, sievas telefons nav ar 5G, ieliku viņas SIM karti savā telefonā, neuzrādījās 5G... LMT mājas lapā atradu, ka nosūtot īsziņu «5G» uz numuru 1688, var dabūt 5G savai SIM kartei... To izdarīju, uzreiz atbildes īsziņa «jums pieejams 5G» un 5G parādījās. Secinu, ka operators nesteidzas tev «uzbāzties» ar savu 5G...

Vai arī tas atkarīgs no telefona modeļa, numura vai vēl, nezin kā...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir LMT un tālrunī atrubīju 5G:

1) Bateriju ēd ātrāk, kā 4G pa dienas laiku, vismaz uz mana iPhone 13 (strādāju pieRīgā, dzīvoju Rīgā, kur ir 5G);

2) Ātrums daudzās reizēs it kā liels, bet tāds kā buffers, tad iefrīzo. uz 4G nekas tāds baigi nav novērots (pie normālas zonas).

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgus stāstus dzirdēju par 4G atslēgšanu, lai, tjipa mazāk bateriju rij. Izklausījās bezgala jautri.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dexs teica:

Bateriju ēd ātrāk, kā 4G pa dienas laiku

Šo esmu mēģinājis, nepamanīju atšķirību, vai 4G vai 5G, baterija turēja tāpat. Man gan pārsvarā diena paiet uz vietas, visu laiku stabilā 5G zonā. Tā raksta, ja esi kustībā, 5G zona nav visur, nepārtraukti izejot/ieejot 5G zonā, notiekot pārslēgšanām, telefona aķis vairāk sēdinās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Tā raksta, ja esi kustībā, 5G zona nav visur, nepārtraukti izejot/ieejot 5G zonā, notiekot pārslēgšanām, telefona aķis vairāk sēdinās.

To jau var attiecināt uz visiem G, jo ja telefons ir mainīgā zonā, tam baterija sēžas ātrāk jebkurā variantā.

Link to comment
Share on other sites

Jā. Tik pagaidām, kamēr ar 5G salīdzinoši mazāk noklāts, turot telefonā ieslēgtu 5G un kaut kur braucot, varētu būt vairāk pārslēgšanās, nekā turot telefonā ieslēgtu 4G... 4G ir praktiski visur, 5G tikai kaut kur.

Pats par sevi 5G diez vai sēdina bateriju vairāk, drīzāk otrādi, ja paklausies skaidrojumus, kā darbojas 5G, esot "taupīgāka" tehnoloģija...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , M@R$$ teica:

4G atslēgšanu

Par 3G arī savulaik. :sarkasms:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 39 minūtēm , vvv teica:

varētu būt vairāk pārslēgšanās,

Nav jau svarīgi kāds G - nonākot uz torņa zonas robežas, truba meklē un pārslēdzas un citu torni, kuram tur stiprāka zona un protams, šis process patērē vairāk.  Savai trubai atslēdzu WiFi, jo tas daudz vairāk meklē kur pieslēgties. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Nav jau svarīgi kāds G - nonākot uz torņa zonas robežas, truba meklē un pārslēdzas un citu torni, kuram tur stiprāka zona un protams, šis process patērē vairāk.

Arī. Šeit stāsts bija par to, kādā veidā pagaidām 5G varētu izrādīties vairāk aķi tērējošs.

Meitai telefons Samsung Galaxy A52s, ir 5G telefons, tad viņai, ja ieslēdz 5G tīkla veidu, telefons neļauj ieslēgt akumulatora enerģijas taupīšanas režīmu, jāieslēdz 4G tīkla veids, tad ļauj. Kāpēc tā telefona ražotājs izveidojis, nezinu, bet tas tā kā vedina domāt, ka 5G tērē enerģiju vairāk, jo, redz, pie 5G enerģijas taupīšana nesanāk. Es savā telefonā turu ieslēgtu 5G visu laiku, ja gribu, ieslēdzu akumulatora enerģijas taupīšanas režīmu, neprasa tad telefons iziet no 5G.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , M@R$$ teica:

Līdzīgus stāstus dzirdēju par 4G atslēgšanu, lai, tjipa mazāk bateriju rij. Izklausījās bezgala jautri.

Stāstus jau var tiešām dzirdēt visādus, bet real life pieredze pierāda, ka telefons tur ilgāk, ja ieslēgts tikai LTE, un ne 5G, kurš joprojām daudz lēkā, un ātruma ieguvumi normālas dzīves apstākļos (kaut ko strīmojot, vai vienkārši pabrouzējot netu) ir minimāli.

https://www.5gworldpro.com/blog/2022/11/24/how-to-modify-your-iphone-5g-settings-to-get-better-battery-life/

 

But, one disadvantage of 5G is that it requires greater battery capacity than LTE. Certain tests have revealed iPhones lasting between 1-2.5 hours longer using 4G LTE as opposed to 5G.

 

Ja kādam ir abonements, tad par to pat WSJ ir rakstījis: https://www.wsj.com/articles/5g-drains-your-iphones-battery-heres-what-you-can-do-about-it-11647716969

Labots - Dexs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt būs tautai. Baisi kaujās baterija ar 5G. Labi, nafig, jāpārslēdz uz veco, labo 4G+...

Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

jāpārslēdz uz veco, labo 4G+

Kāda mārrutka pēc vispār telefonā 5G? Ko nevar ar 4G vai pat 2G, ja 3G likvidēs?  Cita lieta - mobilais internets datorā, tur 5G ir  must have (vismaz kamēr visi kaimiņi nesāks kačāt :devil:)

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , raiviic teica:

Cita lieta - mobilais internets datorā, tur 5G ir  must have

Mūsdienās ļaudis viedtelefonus lieto kā datorus. Ja vajag tikai telefonu, tad 2G un lētākā podziņnokija ir pietiekoši.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Kāda mārrutka pēc vispār telefonā 5G?

Tas garantē palielinājumu pa 10cm.

Bet ja nopietni, secināju ka nav īsti jēgas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 54 minūtēm , vvv teica:

Mūsdienās ļaudis viedtelefonus lieto kā datorus.

Es mājā internetu lietoju kādu laiku no telefona, piespraud caur USB tethering un ir internets un arī lādējas, vismaz telefons vienmēr uzlādēts :D

Tagad gan nopirku LTE6 rūteri un nekādas lielās starpības ātrumā starp 5G nav. Laikam pārāk daudz 5G lietotāju apkārt :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Es mājā internetu lietoju kādu laiku no telefona, piespraud caur USB

Es bieži tā. TET internets caur vara kabelīti, ļoti lēns, bet stabils, pagaidām no tā neatsakos par labu LMT 5G rūterim. Ja kaut kas lielāks jālejuplādē, caur telefona 5G ļoti labi. Pie mums pagaidām 5G ātrums 10 reizes lielāks kā 4G, varbūt ar laiku tā nebūs, kad saradīsies 5G lietotāji pārsvarā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man te visi operātori izskatās salikuši antenas uz vienas daudzstāvu offisa ēkas (pēc cell mappera), ja pa taisno mēra tad kādi 500-600 metri ir. Pa vidam gar ielas malu diezgan blīva rinda ar kokiem, un tā no visām pusēm, tie ganjau ietekmē. Slinkums stāgāt un mērīt, kas notiktu ja izietu no koku 'ēnas'.

Bet nu ar 5G 100mbitus ar telefonu var dabūt, mājā iekšā ap 50 - 70mbps. Uploads gan ir švaks, varbūt jebkur starp 1 - 5mbps.

Domāju nopirkšu 5G rūteri, bet tad izdomāju ka nav lielas vēlmes maksāt 400 - 500 par rūteri, pa to naudu kautko interesantāku vai lietderīgāku var nopirkt.

Dabuju Mikrotika LTE6 āras rūteri no ebeya.

Tas dod ārā tos pašus 50 - 70mbps, brīnumainā kārtā uploads daudz labāks, arī ap 40 - 50mbps.

Pietiekoši ātrs, 5G rūteri visdrīzāk nepirkšu, nav jēgas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Personīgais rekords. Pārissimt metru attālumā no 5G antenas. Varbūt kāds koks arī pa vidu bij...

image.thumb.png.157102ef83ce00dfc4a1cab4a413357b.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

dzincha
pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Domāju nopirkšu 5G rūteri, bet tad izdomāju ka nav lielas vēlmes maksāt 400 - 500 par rūteri, pa to naudu kautko interesantāku vai lietderīgāku var nopirkt

Ievilkt drāti?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...