Jump to content

Tele2 sakaru problēmas.


Stasss
 Share

Recommended Posts

Biedri, vai novērojat sakaru problēmas iekš TELE2 tīkla pēdējās dienās?

Vismaz Juglas apkārtnē pēdējās dienās pakalpojumu kvalitāte ir vnk drausmīga. Telpās pa telefonu var runāt tikai stāvot pie loga vai uz balkona, nemaz nerunājot par internetu.. Zvanot supportam standarta atrunas, ka viņiem viss esot kārtībā, vai arī uzklausot kritiku piedāvā 50% atlaidi mēneša maksai.

Ir vēl kaut kur šāda problēma?

 

Sajūtas kā pāris desmitgades atpakaļ, kad zona bija jāķer uz jumta kāpjot.:rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man pēdējās dienās viss kā parasti. Nav Jugla, bet Rīga gan.

Link to comment
Share on other sites

Ārpus Rīgas ir oks 

 

 

Bet jā Juglā ir visai vecās stacijas un varētu būt lielas pārslodzes. 

Telefonam ir volte? 

Link to comment
Share on other sites

Pats sev iešauju kājā ar šo bet nu pārslēdzies uz 3g. Man arī tieši Jugla. Arī tele2

Dzīvoklī 4g ātrums 2 mb

Dzīvoklī 3g ātrums 6+ mb

Labots - maiss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , DJWoX teica:

Telefonam ir volte?

Ir, jā.

Pirms 56 minūtēm , maiss teica:

pārslēdzies uz 3g.

Par cik Juglā esmu tikai vakaros un brīvdienās, tad būs baigi jāslēguļojas. Pagaidām laikam jāpiecieš kā ir.

Priekš interneta nepārdzīvoju, jo dzīvoklī un garāžā, kur visvairāk uzturos, ir WiFi. Vairāk problēma ar zvaniem.

Jāgaida uz uzlabojumiem no Tele2 puses.

Link to comment
Share on other sites

Šaraškantora T2. Ja neko vairāk, vismaz var pasmieties, kad reklāmās piemin rekordātrumus un tā. Nu man ir bite, līdz ar to šādas problēmas nav aktuālas. Bet jūs cīnaties, varbūt kautkad paliks labāk. Kopš aizmuku, nekad pat murgos nesapņoju par atgriešanos. P.s. ja pārslēgsies uz 2G, mosh pazvanīt sanāks, lai gan negarantēju. Hahaha.

Labots - M@R$$
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nav uzreiz jānoliek. Citur nemaz tik slikti nav. 
Un salīdzināt ar Biti, kurai ar zonu ir vēl lielākas auzas vairumos gadījumu jau nu nav objektīvi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bij kaut kad gadījums, kad iet videostrims, un neiet, lai gan zona pilna. Prasu kas pa pieslēgumu

 Teletūbiji. Es pasmaidīju un iedevu wifiju ar paroli...

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā. Man draudzenei ir Bite, un nezkāpēc 4 no 5 gadījumiem hotspots man jādod viņai nevis otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Man arī, piemēram LMT tornis aiz loga. Kad draugs ar savu Bite tlf. atbrauc, tad skraida zonu meklēdams, it kā tiešam bites būtu sadzēlušas.😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , jacobs teica:

Man arī, piemēram LMT tornis aiz loga. Kad draugs ar savu Bite tlf. atbrauc, tad skraida zonu meklēdams, it kā tiešam bites būtu sadzēlušas.😃

Dīvaini, uz robežas ar neticami,  tornis blakus, cits nez kur un tam kurš blakus ir laba zona? Unikāli!

Link to comment
Share on other sites

Gan jau lielākajā daļā gadījumu pie vainas ir ēku sienu specifika. Vismaz tad, ja runa ir tīri par iekštelpām.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

Man arī, piemēram LMT tornis aiz loga. Kad draugs ar savu Bite tlf. atbrauc, tad skraida zonu meklēdams, it kā tiešam bites būtu sadzēlušas.😃

Tas ir tāka mūsu prezidents. Ja ir tornis, tātad tur ir zona...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, maize teica:

Unikāli!

Ka kāds ar varēm cenšās asprātīgs būt? 😏

Link to comment
Share on other sites

Man laukos (Piebalgā) tikai LMT ir kaut cik sakatīgs nets. TELE krietni švakāks, ar BITi vispār jāskraida pa pagalmu lai piezvanīt varētu. TELE izplatītāji ne vien reiz vien zvanīja un solīja visādus labumus, kamēr pajautāju kādu MINIMĀLO ātrumu garantē. Solīja MAXIMĀLO "līdz xxx MBs" bet par minumālo sāka locīties kā nēģis uz pannas.

Link to comment
Share on other sites

dzincha
Pirms 8 minūtēm , Insekc teica:

Man laukos (Piebalgā) tikai LMT ir kaut cik sakatīgs nets. TELE krietni švakāks, ar BITi vispār jāskraida pa pagalmu lai piezvanīt varētu. TELE izplatītāji ne vien reiz vien zvanīja un solīja visādus labumus, kamēr pajautāju kādu MINIMĀLO ātrumu garantē. Solīja MAXIMĀLO "līdz xxx MBs" bet par minumālo sāka locīties kā nēģis uz pannas.

Jaunpiebalgas centrā rāda teicamu 4g. Apkārt baltie pleķi ar nav.

IMG-0224.jpg

Varbūt tālu mežā…

Sīkajam, sievai ir bite un neko, nesūdzas - ir ok. sievastēvam pa Kurzemes mežiem gan galigi čau ar biti(Kolkā ee tīklu ņem), tas par LMT nesūdzas. 
 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

man ir bite

Atvainojos, ka ne par tēmu.

Vai biedri ar biti var pateikt, kurās vietās bitei pašlaik ir 5G, tā lai tas uzrādītos telefonā... Man kā otrais numurs ir kā reiz bite, esmu mēģinājis «nokļūt» bites 5G zonā, pagaidām tas nav izdevies, pie manis bitei pagaidām nav 5G, kad braucu uz pilsētu, kur pēc bites pārklājuma kartes jābūt 5G pārklājumam, telefonā neuzrādās... Pirms dažām nedēļām bites salonā interesējos, man atbildēja, ka bitei 5G pagaidām tikai rūteros, telefonos vēl nerādīsies, es šim kaut kā negribu ticēt, jo salona darbinieks tāds ne visai kompetents likās...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , maize teica:

Jau no pirmās dienas ir bijis telefonā.

Paldies par atbildi. Tad man vienkārši uzmanīgāk jāpavēro.

Link to comment
Share on other sites

Par pārklājumiem runājot, operatoriem raidītāji mēdz būt dažādās vietās, atšķirīgas konfigurācijas, vēl vides faktori, tāpēc  būs objektīvi iemesli un izmērāmi parametri kurš operators labāks konkrētajā vietā.

Kopumā ņemot, cik zinu, LMT ir ap 50% vairāk bāzes staciju, kā pārējiem operatoriem. Ne visu nosaka bāzes staciju skaits, bet LMT ir un būs ar vidējo labāko pārklājumu, protams, ir izņēmumi, kur māja zem Bites torņa ielejā, kamēr LMT aiz kalniņa...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja par vispārējo sakaru kvalitāti, zonu, pārklājumu,  tad neapšaubāmi LMT ir labākais operators.

Tagad ar testam garāžā paņēmu LMT. 
Stabili 30-40 Mbit, kur Bite un Tele ir mēmi.

Ja LMT būtu pieejamāka cenu politika, tad neapšaubāmi pārvāktos uz LMT.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , vvv teica:

Atvainojos, ka ne par tēmu.

Vai biedri ar biti var pateikt, kurās vietās bitei pašlaik ir 5G, tā lai tas uzrādītos telefonā... Man kā otrais numurs ir kā reiz bite, esmu mēģinājis «nokļūt» bites 5G zonā, pagaidām tas nav izdevies, pie manis bitei pagaidām nav 5G, kad braucu uz pilsētu, kur pēc bites pārklājuma kartes jābūt 5G pārklājumam, telefonā neuzrādās... Pirms dažām nedēļām bites salonā interesējos, man atbildēja, ka bitei 5G pagaidām tikai rūteros, telefonos vēl nerādīsies, es šim kaut kā negribu ticēt, jo salona darbinieks tāds ne visai kompetents likās...

1. Sims jāmaina 2. Lielās pilsētās ir šur tur, var atpazīt 5G antenu, kura uzlikta blakus 4G antenai (balts četrstūris).

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

 

Ja LMT būtu pieejamāka cenu politika, tad neapšaubāmi pārvāktos uz LMT.

 

Oo jā, viņiem vispār neinteresē privàtie klienti, pat manējais sencis, kuram bij pieslēgums ļiooti ilgi, kad gāja prom, dēļ cenas, vienīgais uz ko bij spējīgi, bij atsūtīja īsziņu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , M@R$$ teica:

1. Sims jāmaina

SIM karte ir tā, kurai 4G, nav nekāda senā. Vai arī priekš 5G bitei īpaša SIM karte?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Vai arī priekš 5G bitei īpaša SIM karte?

Nē.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jautājums vai mobzis atbalsta 5G. Bet jā, pirmais ko iesaku, ja gribās 5G simbolu, maini simu nafig.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , M@R$$ teica:

Vēl jautājums vai mobzis atbalsta 5G

Protams, ka atbalsta. Telefonā divas sim kartes LMT un bite. Palaižot LMT mobilos datus, 5G rādās un liels interneta «ātrums», palaižot bite mobilos datus, arī vietās, kur bites 5g pārklājumam pēc bites pārklājuma kartes jābūt, nerādās 5G.

Link to comment
Share on other sites

SIM maiņa bija aktuāla, kad parādījās 4G. Uz 5G vairs mainīt nevajadzēja.

Drīzāk var piezvanīt operatoram, lai tas savā galā aktivizē 5G, tā kā tas nereti gadās ar citiem operatoriem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , M@R$$ teica:

maini simu nafig

Var jau būt, ka SIM kartei vaina, kad būšu bites salonā, nomainīšu SIM karti.

Just now, Stasss teica:

Drīzāk var piezvanīt operatoram, lai tas savā galā aktivizē 5G

Zvanīju. Teica, ka neredz problēmu, jābūt 5G ar manu SIM karti.

Problēma, ka te pie manis nav bites 5G, tik, ja aizbraucu līdz pilsētai, tad nu tur patestēju. Arī Rīgā esmu bijis un tā mēģinājis «noķert» bites 5G.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

palaižot bite mobilos datus, arī vietās, kur bites 5g pārklājumam pēc bites pārklājuma kartes jābūt, nerādās 5G.

Reizēm jau labi ir ka nerādās, jo 5G ātrums 10x lēnāks par 4G :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Telefonā divas sim kartes LMT un bite.

Nav tā ka katrai kartei atsevišķi jāuzliek, kādu G gribi?

Opcijās

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Nav tā ka katrai kartei atsevišķi jāuzliek, kādu G gribi?

Ir tā, bet viss ir uzlikts kā pienākas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Ir tā, bet viss ir uzlikts kā pienākas.

Tiešām? Vismaz manam Samsungam var izvēlēties tikai vienu no SIM kura būs ar 5G. Ja grib otru tad jāpārslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka vienkārši neesmu ticis nostāties stabilā 5G zonā, speciāli pa pilsētu neskraidu, tajās vietās, kur dodos, varbūt nav, kaut pēc pārklājuma kartes vajadzētu būt.

Katrā ziņā VoLTE manam bites numuram darbojas, tas galvenais prieks.

Pirms 1 minūtes , maize teica:

Tiešām? Vismaz manam Samsungam var izvēlēties tikai vienu no SIM kura būs ar 5G. Ja grib otru tad jāpārslēdz.

Nav samsung. Mobilos datus var izvēlēties tikai vienam numuram. Abas SIM kartes vienlaicīgi mobilos datus neļauj. Kad pārbaudu, katrreiz pārslēdzu mobilos datus uz bites SIM karti. Šajā ziņā kļūdas nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , vvv teica:

Mobilos datus var izvēlēties tikai vienam numuram. Abas SIM kartes vienlaicīgi mobilos datus neļauj. Kad pārbaudu, katrreiz pārslēdzu mobilos datus uz bites SIM karti. Šajā ziņā kļūdas nav.

Bet vai pēc šīs darbības pārslēdzas tīkla režīms uz 5G šai kartei?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , maize teica:

vai pēc šīs darbības pārslēdzas tīkla režīms uz 5G šai kartei?

Jā.

Es saku, telefonā visu esmu izpētījis.

Pārslēdzu mobilos datus uz bites SIM karti. Turpat iestatījumos mobilā tīkla veids pilnais, arī 5G, bet neuzrādās, ka esmu 5G tīklā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , vvv teica:

Var jau būt, ka SIM kartei vaina, kad būšu bites salonā, nomainīšu SIM karti.

Es ar šo jājos, kad bij testēšana... 

Tāpēc zinu, ko runāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , M@R$$ teica:

Es ar šo jājos, kad bij testēšana...

Tā arī darīšu, kad būšu bites salonā, paprasīšu jaunu SIM karti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

Tā arī darīšu, kad būšu bites salonā, paprasīšu jaunu SIM karti.

Paņem eSIM? nevajag fiziski nekur braukt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Laxe teica:

Paņem eSIM?

Bitei nav. Priekš telefoniem nav. Ir eSIM tikai priekš viedpulksteņiem.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

5G strādā tikai, ja tornis atbalsta tavu telefonu, viņiem ir white-list telefonu modeļiem. Man, piemēram, ir Motorola telefons un uz 5G atbalstu Latvijā es varu aizmirst. Par šo white-list uzzināju no operatora.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...