Jump to content

Gari failu nosaukumi


i_edgars
 Share

Recommended Posts

Saskāros ar problēmu. Gribēju pārkopēt visu informāciju no vecā datora (Win XP 32) ID cietā diska caur USB to IDE/SATA adapter cable uz jaunāku kompi ar Win 7 64, bet failus ar gariem nosaukumiem caur šo ierīci nevaru pārkopēt ne pa tiešo caur USB, ne ar WinRAR palīdzību caur to pašu USB. Kaut gan jaunākais kompis tos failus arī gan redz, gan ver vaļā!!

 

Kā pārkopēt?

1. Pa ausu galam esmu dzirdējis, ka eksistē arhivatori, kas arhivē failus ar ļoti gariem nosaukumiem, pie kam nosaukumā ir iespējami latviešu burti (bet ne vienmēr)!

2. NC?

 

piem:  "05 - Royal Philharmonic Orch - Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - (Legends _ CD3) - .wav"

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Kaut kad sen bija gadījums, kad dažus garos nosaukumus negribēja kopēt. Ar 7zip saarhivēju un viss notika.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

i_edgars

raiviic - kolosāli! Der un ātri strādā.

 

Pie šī vai ir kāds prātīgs audio preijeris, līdzvērtīgs kārdeizējajam WinAmpam?

BSPleyeris VLC pleyeris vai KMPleyeris galīgi neder. Vai arī kā pielāgot veco WinAmp pleieri Win 7 64 vajadzībām?

Link to comment
Share on other sites

A kas vainas vecam, labam winampam ar klasisko skinu? Joprojām izmantoju mp3 izklaidēm.

Un arī eradio klausīšanai, kuriem ir linki :) Pārējie caur TuneInu.

P.S. Es jau itkā visu saprotu, bet tā migrācija nav bišķiņ pa vēlu?  Es tāka pirms gadiem 2-3? nomigrēju uz 10. 

Bet es tik tā, fantazēju :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Failu nosaukumi ar atstarpēm jau vien ir viena liela sāpe dibenā un būtu aizliedzami ar likumu :D

 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , i_edgars teica:

"05 - Royal Philharmonic Orch - Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - (Legends _ CD3) - .wav"

Tas nav garš faila nosaukums. Tur citas problēmas, it sevišķi priekš vecām OS.  Man ir trāpījusies faili nosaukumi gandrīz visa šī pavediena garumā. Ne mani, sadarbības partneru ģenerēti.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 10 stundām , ggg97 teica:

Tur citas problēmas, it sevišķi priekš vecām OS.

 

Visticamāk, kopējais ceļš + faila nosaukums no saknes direktorijas. Cik tur bija - 255 simboli max vai kaut kā tā? Negribu meklēties.

Link to comment
Share on other sites

i_edgars

Ļoti liels paldies visiem!!

Problēma tika atrisināta ar 7zip palīdzību. Viss ir pārmests uz jaunāku kompi, bez neviena zuduma.

Vecā OS Win XP 32, 2 SP visus tos garos failus redz, ver vaļā un atļauj ar tiem darboties jebkādā veidā. Win 7 arī redz caur to pašu pieslēgto USB portu, bet pa tiešo pārkopēt caur USB portu uz sava SATA disku neļauj (vienkārši nekopē - izmet kļūdas paziņojumu un viss).

 

p.s. iepriekš man kādi 5 - 6 gadi totāli nebija laika ņemtiem ar vecajiem arhīviem, bet te ziemā beidzot "iedeva" drusku atvaļinājuma...

p.s.s. WinAmps it kā jau gadi 10 sēž bez atbalsta un atjauninājumiem - tāpēc tāds jautājums vai ir kas svaigāks, bet līdzvērtīgs.... Ja nav, tad likšu to pat Winampu ar visiem viņa plaģiniem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , VebKamera teica:

Cik tur bija - 255 simboli max vai kaut kā tā?

260

Ja nobeidzošo simbolu neuzskata par "simbolu" (redzamu burtu/ciparu/whatever), tad 259

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 2 stundām , i_edgars teica:

WinAmps it kā jau gadi 10 sēž bez atbalsta un atjauninājumiem

Esi mazliet "atpalicis" 😁. Jau pirms kāda laika to pārpirka Radionomy Group un atsāka atbalstu. 'Pirms dažiem mēnešiem uzliku jaunāko, bet vispār lietoju Foobar2000.

w.jpg.55968972be05ca1fbed1ab5f602a575e.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 2 stundām , i_edgars teica:

vai ir kas svaigāks, bet līdzvērtīgs

Baigi iedziļinājies neesmu, bet kādu brīdi lietoju AIMP, varbūt noder.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , binary teica:

260

Ja nobeidzošo simbolu neuzskata par "simbolu" (redzamu burtu/ciparu/whatever), tad 259

Interesanti no kurienes tāds skaitlis? 255, 511, 1023 vēl varētu saprast.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...