Jump to content

Micorosoft Surface Headphones 2 [ne]spēja.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Sveiciens foruma biedriem. Lai gan produkts nav nekāds pirmā sveiguma, bet tomēr padalīšos ar saviem iespaidiem. Pēdējos nu jau vairāk kā 2 mēnešus pēc Covid saslimšanas cenšos pārvietoties ar kājām un baudot mūziku, kur iespējams. (Joprojām ir grūtības ar elpošanu, tāpēc trenēju plaušas tā teikt no jauna.) Iepriekš lietoju Sennheiser PXC 550, bet nu laikam savu nokalpoja, labās puses austiņa pārstāja skanēt, vai skan, ja uzsit spēcīgāk. Protams apsvēru labošanu, bet nu pagaidām remonts bez pasta sūtīšanas izmaksā GBP42. Iespējams, ka tā ir atbilstoša cena, bet nu neliekas ka esmu gatavs tik daudz maksāt + vēl pasta izdevumi. Tad nu, kad Microsoft izlaida pirmās paaudzes Surface austiņas, jau skatījos ar lielu interesi, bet nu tad lietoju tajā brīdī Harman/Kardon BT. (Tas pats kas Sennheiser austiņām neskan labā puse.). Un izlaidu, nomainot uz Sennheiser PXC550. Tā nu šoreiz piekāpos un tika iegādātas Microsoft Surface Headphones 2. (3 nedēļas lietoju).

Iespaids par pašu produktu - vizuāli patīk kā izskatās, bet materiālu izvēle gan neliekas saistoša. Liekas ļoti plastmasīgas, vismaz kādu alumīnija, vai metāla piesitienu varēja ievietot, kā tas ir PXC550. Protams gaumes jautājums. Patīk ka var saslēgt vismaz līdz astoņam ierīcēm. Atļaušos teikt, ka šīs nav ērtākās ne komfortablākās austiņas. Vismaz man ir nospiedoša sajūta (Sony WH-1000MX3 diemžēl bija vēl spēcīgāk nospiedošums.) un ja būtu jādodas ceļojumā piemēram 4h+ es noteikti neizvēlētos Microsoft austiņas. Sennheiser PXC550 ērtuma ziņā ir galvas tiesu pārākas un nesila ausis. Par pašu skanējumu... Skanējums viduvējs. Gatavie "Presets" neder ja klausies EDM un sarunu raidījumus, tam būs pašam jāuzstāda "Presets" atbilstoši tam. Nezinu, vai man liekas, vai arī tā ir ka skanējums ir kā būtu aizsmacis, vai būtu ar kaut ko pārklāts priekšā, ko nevar teikt par PXC550. Laikam būtu nesamērīgi salīdzināt PXC550 pret Surface Headphones 2, bet ja nekļūdos, tad šobrīd Sennheiser (uz šobrīdi aplūkojos cenrādi starp iterneta veikaliem, tad PXC550-II ir nedaudz dārgākas par Microsoft austinām.) var dabūt letāk un skanējums būs daudz patīkamāks. Neesu es audio speciālists un iespējams mans skaņu dzirdējums ir galīgi garām, un viedoklis ir nepareizs. Protams ir arī kas pozitīvs. Labākā tehnoloģiskā innovācija ir ka skaļumu, vai trokšņu caurlaidību var regulēt pagriežot austiņu ripu, vai kā to sauc. Kā sacīt jāsaka super tas ir.

 

PXL_20230307_085100053.thumb.jpg.9b7c06e7a4ff9d55dc18277a48748800.jpg

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...