Jump to content

Kodu kalkulators,bača izbeidzas!?


biomass979
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , e = d teica:

Tele 2 dod otru SIM karti tikai internetam papildus tarifu plānam. 1 vai 4 GB. To var iespraust mājas hotspotā.

Paldies par info! Viens pieslēgums, divas SIM kartes - viena pļāpām, otra internātam ir tieši tas, kas man vajadzīgs. Varbūt ne gluži minētajā formātā. Jānoskaidro nianses. Internetu vajag bez ierobežojumiem, ļoti vēlams visā Baltijā. Bitei tāds variants ir, būtu labi, uz tādu skatos, ideāli, ja būtu ar divām SIM kartēm. Ir virziens, kurā interesēties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , M_J teica:

Risinājums, manuprāt, tizls. Tāpat kā Smart ID. Man ir gan viens, gan otrs. Man kā drošības risinājums patiktu "fleška", piespraužama datoram. Kāpēc nepatīk Smart ID? Tāpēc, ka dzīvoju laukos un mobilā pārklājuma zona ir tāda, kā ir. Internets glaudāmajā telefonā iet, kad tas ir pakārts maisiņā pie gardīnstangas, turklāt ne tajā istabā, kur strādāju.

Da labi, Tavs setups tizls, ne Smart-ID.

Ja datoram ir normāls tīkls, tad arī telefonam tādu vari nodrošināt... Ja abiem nav, tad arī kodu kalkulators nepalīdzēs.

 

Link to comment
Share on other sites

ID karte + ID karšu lasītājs ir labākais risinājums. Man ir SmartID, bet ar to nepietiek. Telefons var saplīst, var nozagt, ir vajadzīga uzticama alternatīva. Kodu kalkulators ir labs variants, bet baterija reizi 3 gados jāmaina. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Metrs teica:

ID karte + ID karšu lasītājs ir labākais risinājums.

Kritiskā situācijā. Man tāda bija, un tādēļ lasītājs man mājās ir. Bet nets tāpat vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Metrs teica:

Telefons var saplīst, var nozagt, ir vajadzīga uzticama alternatīva

Labi, ka ID karte nevar pazust un to nevar nozagt, un kartes lasītājs ir bullet proof dzelzis...
Katrs lieto to, kas kuram ērtāks.

Par rezerves variantu gan piekrītu - ir labi, ja tāds ir.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Labi, ka ID karte nevar pazust un to nevar nozagt, un kartes lasītājs ir bullet proof dzelzis...

ID karti var turēt mājās. Telefons vienmēr līdzi, lielāks risks nozaudēt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , M_J teica:

Paldies par info! Viens pieslēgums, divas SIM kartes - viena pļāpām, otra internātam ir tieši tas, kas man vajadzīgs. Varbūt ne gluži minētajā formātā. Jānoskaidro nianses. Internetu vajag bez ierobežojumiem, ļoti vēlams visā Baltijā. Bitei tāds variants ir, būtu labi, uz tādu skatos, ideāli, ja būtu ar divām SIM kartēm. Ir virziens, kurā interesēties.

Visi viņi tagad piedāvā Baltiju 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...