Jump to content

iMac 21.5" Late 2015 A1418 stikls


evertons
 Share

Recommended Posts

Ir nepieciešamība pēc stikla šim datoram. Jautājums, vai kāds no bootiešiem ir mainījis šim kompim tikai stiklu un vai to var izdarīt - vai nav kopā ar ekrānu salīmēts?

Link to comment
Share on other sites

Paskaties iFixit, neizskatas ka tu tur kautko atlimesi.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pēc bildēm izskatās ka pieskrūvēts, tik daudz kā atlīmēt no korpusa bet neizskatās baigi komplicēti. Lielāka problēma varētu būt atrast pliku stiklu un viņa cena.

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz es saprotu un tādēļ arī jautāju šeit jo, iespējams, kāds jau ir šādam kompim mainījis stiklu un zin - ir līmēts vai nav😕

Link to comment
Share on other sites

Turpat no ifixit'a teardown

 

Quote

The glass and Retina Display are fused together, increasing the cost of replacement.

 

Es teiktu ka bez atbilstoša izmēra plītiņas uz kuras uzsildīt diezin vai, nu vismaz bez pāris eksperimentiem ar feilu, tas tev nav telefons kur ar fēnu var izlīdzēties.

Link to comment
Share on other sites

Nenocietos un izārdīju un, jā, ir līmēts, tā kā samainīt tikai stiklu paša spēkiem neiespējami...

 

Uzreiz jautājums te pat - vai kādam nav uz tirgu laižams ekrāns šim kompim?

Link to comment
Share on other sites

eBeya jau vinu pilns, ari nestradajoshi.

 

Bet nu kad tirgoju Mac Mini, tad diezko liels pieprasijums nebij. Kautkada aizdoma ka iMaki ir vel mazak popularaki LV.

Beigas gan pardevu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beigu beigās, atradu lombardā biš biš švakāku ar saskrambātu korpusu, bet dzīvu ekrānu pa 270Eur un viss sekmīgi nokārtojās, samainot ekrānus vietām. Rezultātā klients priecīgs un pašam pieredze. Izmaksas - darbs par free jo manas vainas pēc tika saskādēts stikls 🤪

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, tīri uz darba rēķina jo izdevās otru kompi pārdot, tiesa gan, par krietni mazāku ciparu, bet tomēr. Kā nekā tas stikls maitā tikai vizuālo skatu, tas arī viss. Kompim ieliku SSD un uzliku svaigu sistēmu un viss notiek 🙂

Link to comment
Share on other sites

Šis ir kārtējais pierādījums kāpēc ābolistiem ir jāpiemēro koeficients x2-x3, jo nu ar normālu pīsli tas taču nekad nenotiktos.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, AndrisBB said:

Nu viņš jau tur pamatīgi pārmaksājis, 100 - 150 tādiem cena turās.

 

Valkā, un uz sitienu?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , noname teica:

Die Gebotsabgabe für dieses Angebot wurde beendet.

Nu tieši tā, lai saprastu vidēji cenas, pa kādām izsoles parasti beidzas,  es paskatos iepriekšējo nedēļu pārdotās cenas. Tad vismaz zini, ko var solīt vai piedāvāt uzreiz cenu, pa kādi 20% zemāku, bieži sanāk pakaulēties un nopirkt lētāk pirms izsole beidzas.

Bet nu jā, kā var kautko solīt, ja nezin kāda viduvēji ir cena pa kurām reāli tiek pārdots?

Tās cenas, kuras prasa tagad (aka Buy Now) diezko daudz nenozīmē, jo reti kad tiek notirgotas un tiek liktas pa jaunam. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Valkā un uz sitienu viss būs dārgāk.

 

Just now, evertons teica:

Bet tā pat ap 200naudām, grozies kā gribi un vēl gaidīšana...

Nu 200 nav 270. Bet nu ir jau arī lētāki un ir dārgāki.

Tik saku - 270 jau no šerpā gala, jābūt mint kondīcijā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , noname teica:

Bet apgalvoji ka 100-150 max...

Nu un vaitad ebeyā/Feisbukā arī pa 100 viņus nevar atrast?

Kas to lai zin cik vēl @evertons tas pa 270 izmaksāja piegādē/degvielā.

Tāpat viņš 2 nedēļas meklēja esošo :D tāka gluži 'uz sitienu' jau nebij.

Pa to laiku 3X turp atpakaļ uz Doičlandi aizsūtītu.

Link to comment
Share on other sites

Atrodi feisbukā par 100 reāli nopērkamu vai vienkārši tukša runāšana. Un 3x turp un atpakaļ 2 nedēļās nu nekādi nesanāk, labākajā gadījumā tikai vienā virzienā un vienreiz.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Labi ne-cietpauri, ja jau autors bij ar mieru samaksāt tik cik samaksāja, tad tāda ir arī OK cena.

Pieturoties pie tavas 'nepārspīlētās' hipotēzes.

pirms 3 stundām , noname teica:

ābolistiem ir jāpiemēro koeficients x2-x3

 

Link to comment
Share on other sites

Pardon, par cietpaurību pārsteidzos, bet elementāru lōģiku tavos postos (jo vairāk zinot ar ko nodarbojies) tiešām nespēju saskatīt.

Link to comment
Share on other sites

Es arī īstenībā nesaprotui tavu loģiku - ir kāda baigā problēma ielikt to aparātu kastē un aizsūtīt kaut uz Mozambiku? Tas kautkā baigi atšķiras sūtīt uz Diseldorfu vai Valku?

Link to comment
Share on other sites

ja no UK uz Valku, tad legāli būs vēl +21% no vērtības, kas būs norādītas uz kastes(ka virs 150eur, tad vēl klāt muita). ja muitai liksies aizdomīgi, visādi var vēl sanākt.

Labots - uldise
Link to comment
Share on other sites

Vaitad es saku ka tieši no UK jāsūta? Tak citur tādi paši netrūkst.

 

  

Pirms 10 minūtēm , uldise teica:

ja no UK uz Valku, tad legāli būs vēl +21% no vērtības

Kgan pat ja arī sanāktu maksāt PVN, tad tak tāpat būtiski lētāk sanāk kā tai lombardā :D 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Zēni, nu ko Jūs te cepās, viss ir labi. Tajā brīdī, kad man vajadzēja un steidzīgi, bija tas kas bija. Dpd man viņu atvizināja jau nākamajā dienā un tas izmaksāja 5eur. Un kā jau minēju - saskaitot visas izmaksas kopā - esmu pa nullēm un skola takš arī kko maksā, ne 😄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...