Jump to content

Metāla cauruļu preses aparāts


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Ir varbūt kādam nojausma, kur var iznomāt aparātu, kas var uzpresēt šādām 15mm tērauda caurulēm pārejas uz 1/2". Bija paņemta nomā Rothenberger prese ar vienīgo pieejamo formu U16, bet tad konstatēts, ka vajadzīga cita pressforma. Apzvanītajos kantoros bija tikai  priekš standarta plastmasas.  Kantoris, kas uzstādīja mājās apkuri jau 2 mēnešus sola, ka kaut kad atbrauks un man remonts dēļ tā kavējas.

 

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Sanistal it kā rādās REMS ar M, U un V profiliem. Šiem Sanha pressavienojumiem it kā SA, M vai V vajadzētu derēt. Galvu ķīlā nelieku.

Link to comment
Share on other sites

 

Variants ?

https://www.santehnikasveikals.lv/udensapgade/caurules-un-veidgabali/kapara-caurules-un-veidgabali/misina-kompresijas-veidgabali/kompresijas-likums-kapara-caurulem-15-x-1-2-iev

Šādu kompresijas sav. es garantēti presēju piemēram arī uz nerūs. vai pat cinkotām 15mm caurullēm.

Pat >30 gadu veciem lietotiem zviedru ūdens boileriem nevienu tāds inox+misiņš sav. neesmu sastapis bojātu.

Pats sev visu karsto ūdeni ap boileri ar 15; 22mm inox+misiņš apsaistīju.

Kompresijas_likums_iekšējā_vītne-1000x1000w.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 4 minūtēm , jacobs teica:

Šādu kompresijas sav. es garantēti presēju

Es uz šiem līkumiem visu laiku skatos un ja nekāda varianta nebūs, tad nekas cits neatliks. Speciālisti gan apgalvojot, ka šādi kompresijas savienojumi neesot droši, bet grūti pateikt. Mērķis ir apkures trubas pārskrūvēt un tur max 2 bar darba spiediens. Trubas atradīsies aiz flīzētas sienas un negribētos tuvākos gados kaut ko ar to darīt. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Trubas atradīsies aiz flīzētas sienas

Tad gan labāk neeksperimentēt. Ja Andra variants der, tad 20,- tēriņš vispār nav apspriežams.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iespējams, ka ir īstais, bet ir tāds faktors, vai un kad aparāts pieejams uz brīvdienām. Rezervāciju var veikt tikai juridiskas personas. Būs jāuzzvana.

 

Ar tērauda presējamām caurulēm neesmu saskāries, jo parastos veikalos to produkcija nav atrodama un ir tīri profesionāļu darba lauks. 

Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Tad gan labāk neeksperimentēt. Ja Andra variants der, tad 20,- tēriņš vispār nav apspriežams.

Objekts ir 100km no Rīgas  + loģistika, lai brīvdienās pa ceļam varētu paķert līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , Mezavecis teica:

Kantoris, kas uzstādīja mājās apkuri jau 2 mēnešus sola, ka kaut kad atbrauks un man remonts dēļ tā kavējas.

Vajag zināt precīzi, kas tas profilu. Dažreiz paši santehniķi nezina. Jānoskaidro precīzi detaļas specifikāciju.

Pirms 7 minūtēm , Mezavecis teica:

brīvdienās pa ceļam varētu paķert līdzi.

Sanistal par brīvdienām nav jāmaksā. Sanāks par vienu dienu. Vajag iepriekš sazvanīt, rezervēt un pie izņemšanas iemaksāt drošības naudu.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 6 minūtēm , Aigars teica:

Vajag iepriekš sazvanīt, rezervēt

Esmu saskāries, ka privātpersonas nevar rezervēt iekārtas. Nezinu, kāda velna pēc tāds uzstādījums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...