Jump to content

Tev ir aktīvs reklāmu bloķētājs!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Kā var apiet šo stulbumu? Ieeju tvnet.lv un uzreiz Tev ir aktīvs reklāmu bloķētājs! jap man viņu ir 3 un netaisos izslēgt. Jābūt tak veidam kā izslēgt to, ka viņi zin, ka man ir tie bloķētāji??? un nemaksāšu 1 eur mēnesī, lai lasītu tvnet un delfi sūdus! 😁

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Lameriz teica:

aljooo programētāji

Baigi gudrais? Tā jau tev programmētāji tagad ņems un stāstīs. :D

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Man patīk tas raudošais kaķītis pie tukšās bļodiņas, kas parādās pie ieslēgta reklāmu bloķētāja daudzās vietnēs. Vispār jau daudz maz jēdzīga antivīrusu programma novāc tās visas peldošās burbuļreklāmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu izņemot Delfus, ar bloķētāju nav problēmu. Delfi jau galīgi aptrakuši. Kad jau gan Chrome, gan FF čakarējās, Opera ar savu iebūvēto reklāmbloķētāju vēl tika cauri, bet nu jau arī tur prieki beigušies. Cita lieta, ka reti jau tur kas tāds, ko būtu jēga lasīt, tad var arī bloķētāju izslēgt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Vecīt programmētāji nesaprot par kādām reklāmām un uzlecošajiem logiem runā. Mums tādi sen jau pazuda :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lameriz teica:

man viņu ir 3 un netaisos izslēgt

Ar vienu pilnīgi pietiek. Varbūt vēl 3 antivīrusus uzliksi :biggrin:?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 2 stundām , Lameriz teica:

bet ja man gribas lasīt to delfu klick nemaksājot 1 eur mēnesī?

Mazak mēslus lasīsi vieglāk dzīvosi! Ar Ublock Delfi nebļaustas!

Labots - biomass979
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979

Ar atiecīgu IP arī reklāmu nav!Ar to  apvilkto vār vēl noglušīt!

 

Bez nosaukuma.png

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Lameriz teica:

aljooo programētāji, tak varat apiet to sviestu?

Nu tā ir bezgalīgā cīņa starp programmētājiem, vieni taisa lai nevarētu apiet, otri taisa lai varētu. Maizes darbs nodrošināts uz ilgu laiku :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , biomass979 teica:

Ar Ublock Delfi nebļaustas!

Nu, nu, šobrīd ne, bet tad pienāk diena, kad atkal viss sākas jautrība. uBlock Origin man ir uz abiem (FF un Edge), tikai Opera ar iebūvēto. Visur citur tīrs, bet ar Delfiem kā ar bitēm.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
Pirms 23 minūtēm , raiviic teica:

Nu, nu, šobrīd ne, bet tad pienāk diena, kad atkal viss sākas jautrība. uBlock Origin man ir uz abiem (FF un Edge),

Uzliek Urban VPN un viss

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , AndrisBB teica:

vieni taisa lai nevarētu apiet, otri taisa lai varētu

Otrie ir nospiedošā vairākumā. Ja es varētu savulaik "iepirktās" spēļu naudiņas, jeb tokenus pārvērst reālos $, būtu bagātāks par Masku :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , biomass979 teica:

Ar to  apvilkto vār vēl noglušīt!

Kas ir tas apvilktais? Un kāpēc uBlock Origin izslēgts? Man ar vienu pašu ieslēgtu uBlock viss ir smuks un tīrs. Pie klika par haļavu gan netiek.

 

Screenshot from 2023-01-06 01-33-09.png

Link to comment
Share on other sites

edit: ups, sajaucu portālus, tvnetā tā lillā klik reklāmas josla gan rādās tāpat kā tavā šāviņā, bet to visticamāk var labais klikšķis -> block element, nevaru pārbaudīt vai tas kaut ko nesapіš, es uz viņas nejauši uzklikoju un tagad man viņa vairs nerādās :(

Link to comment
Share on other sites

Ja bloķētāji galīgi nelīdz, var vēl lasītāja skatu ieslēgt. Tas gan, reizēm, novāc arī kādu bildi, video.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , biomass979 teica:

Ar Ublock

Izrādās ka ir šitādi labumi... Cik patīkami ieiet tagad tajos reklāmu pārbāztajos portālos! Paldies kungi! 👍

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jauns gads jaunas problēmas topikstarteram vispār jau stāsts bija ka biedrs grib lasīt maksas saturu par brīvu  cik no viņa varēja noprast 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ju teica:

var vēl lasītāja skatu ieslēgt

Piemēram, TVNET ''dzeltenās ābeces smērējumu'' vietā, tad gan ir tikai tukša lapa. Var tikai sapņot par kādreizējiem laikiem, kad bija ērti ko arī lasīt un ''LETA tizleņi'' raksteļus necepa ar ''Google translate'' zobos, bet prātu pakaļā.😏

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 8 stundām , 138 teica:

Kas ir tas apvilktais? Un kāpēc uBlock Origin izslēgts?

Tas piemērs,ja ir Urban VPN nevaig to U block!

Pirms 59 minūtēm , saf teica:

Izrādās ka ir šitādi labumi... Cik patīkami ieiet tagad tajos reklāmu pārbāztajos portālos! Paldies kungi! 👍

Es tais mēslos neeju,pietiek ar apkārtējiem biorobotiem kas katru dienu visu izkladzin,pat šeit sāk besīt!

Man galvenais lai yotubā reklāmas neperās pa vidu!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Youtube reklāmas ir pašas labākās. Piemēram, skatos Nexta Live ziņas par karadarbību Ukrainā, un piepeši ieslēdzas reklāma - dziedošs un dejojošs indiešu Bolivudas terminators, kurš dučiem klapē sliktos puiškānus. Turklāt tas terminators var dziedāt, dejot un dauzīt ienaidniekus vairākas stundas (kā tur bija ar to Youtube solījumu ierobežot reklāmas laiku ar 6 sekundēm?)

Link to comment
Share on other sites

Šis tak grib zagt maksas materiālu ne reklāmas izslēgt. 

Cik nabagam ir jābūt, lai nemaksātu 1€ mēnesī par sev interējušu saturu?

Atver onlyfans kontu, gan jau ar uzfilmēto gadam sagrabināsi.

Link to comment
Share on other sites

Tas 1 eiro jau ir tikai pirmās 4 nedēļas, pēctam 3.99 un vēl pēctam 9.99 :D

Bet nu ja tas ir aizsargātais materiāls, tad nekāds bloķētājs/atbloķētājs tur nelīdzēs, materiāls jau tiek ielādēts tikai, tad kad ielogojas. Servers nemaz nedod viņu bez maksāšanas, izņemot pirmo rindkopu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Cik nabagam ir jābūt

Nesaproti? Viņš NAV stulps, lai maksātu. Maksā tik stulpeņi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Zin... teica:

Atver onlyfans kontu

Traks esi?😁 Gribi, lai Lielais Brālis aizliedz onlyfans?

Link to comment
Share on other sites

Labāks variants ieiet un paņemt delfi+ par 50 euro uz 2 gadiem, arī dod 2 litotājiem so vari pacienāt senci vai kādu citu pensionāru.

Link to comment
Share on other sites

Forbes, NYT, FT var apiet dažādos veidos un lasīt. Bāleliņi ķērušies pie krietnākām metodēm, jo tirgus ir mazs. Delfi regulāri dzēš komentārus, arī tos, kas nepārkāpj vispārpieņemtās normas un likumdošanu, reizēm publiski pieejamu informāciju liek maksas versijā, tāpēc nepērku. Nemelošu, 25 eur/gadā šķiet izdevīgi.

Link to comment
Share on other sites

Saturs ir par ļoti lielu kārtu augstāks nekā pārējais tur, ir to vērts ja interesē tēmas.

 

Pirms 2 minūtēm , Faustit teica:

Delfi regulāri dzēš komentārus, arī tos, kas nepārkāpj vispārpieņemtās normas un likumdošanu

Šis ir elementāri, pietiek kādam lietotājam X reizes noziņot jebkuru komentāru, viņš automātiski tiks izdzēsts. Tā tur savā starpā plēšas cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Saturs ir par ļoti lielu kārtu augstāks nekā pārējais tur, ir to vērts ja interesē tēmas.

 

Delfīns saturu ir uzlabojis. Vēlējos sūtīt ieteikumu par oriģinālsaturu, bet pēc laika pamanīju, ka jau īstenots. Viendien atvēru TVNET un izlasīju tik debīlu un paviršu rakstu, ka vairs nelasu pēdējos 5 gadus.

 

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Šis ir elementāri, pietiek kādam lietotājam X reizes noziņot jebkuru komentāru, viņš automātiski tiks izdzēsts.

 

Tas visu izskaidro. 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
6.01.2023. , 12:22, Faustit teica:

Forbes, NYT, FT var apiet dažādos veidos un lasīt. Bāleliņi ķērušies pie krietnākām metodēm, jo tirgus ir mazs. Delfi regulāri dzēš komentārus, arī tos, kas nepārkāpj vispārpieņemtās normas un likumdošanu, reizēm publiski pieejamu informāciju liek maksas versijā, tāpēc nepērku. Nemelošu, 25 eur/gadā šķiet izdevīgi.

Tu maksā 25 eur gadā tikai, lai lasītu Forbes, NYT, FT? Par Delfi 2 centi gadā nemaksātu, bet nu dažreiz interesanti raksti, gribas līdz galam izlasit.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, ka tu vēl uzzināsi, ka citi cilvēki maksā 15€ mēnesi, lai legāli filmas skatītos un 10€, lai mūziku klausītos 🤯

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tagad TV1.

5.01.2023. , 18:39, Lameriz teica:

aktīvs reklāmu bloķētājs! jap man viņu ir 3 un netaisos izslēgt. Jābūt tak veidam kā izslēgt to, ka viņi zin, ka man ir tie bloķētāji??? un nemaksāšu 1 eur mēnesī, lai lasītu

Ir gadījumi, kad Tunemaz nezini, vai Tu kaut ko ieslēdz vai izslēdz vai turpini turpināt maksāt!

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-viegli-ir-nejausi-noslegt-ligumu-par-pakalpojumu-kur.a172182/

Latvijā ir ļoti viegli pašam pat nenojaušot pieskarties telefona ekrānam un negribot noslēgt līgumu par pakalpojumiem, kurus negrasāties izmantot un pēc tam maksāt. Kāpēc tas ir iespējams, Krustpunktā analizē Patērētāju tiesību aizsardzības organizācijas Otrās patērētāju kolektīvo interešu uzraudzības daļas vadītājs Dainis Platacs, Saeimas juridiskās komisijas priekšsēdētājs Andrejs Judins, tehnoloģiju apskatnieks Lauris Āboliņš, TELE2 sabiedrisko attiecību vadītājs Oskars Fīrmanis un LMT Privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore Ilze Saulīte.

Apmēram pirms mēneša tviterī ierakstīju, ka mūsu telefona rēķinā ir parādījušās lielākas naudas summas. Tad atklāju, ka ik nedēļu tiek skaitīts par spēlītēm trīs eiro, kuras jaunākais puika spēlējot telefonā. Runāju ar puiku, tam uzreiz asaras, sakot, ka viņš neko neesot serveros spēlējis, nedz abonējis. Atradām krietni vēlāk, ka viņam jau divus mēnešus bija pienākušas īsziņas, kurās bija rakstīts: "ja gribat spēlēt, tad spiediet uz šo linku, bet, ja negribat spēlēt, tad sūtiet atteikuma īsziņu uz kaut kādu numuru". Viņš nebija to sapratis, neko nebija sūtījis, un tāpēc arī katru nedēļu tā rēķina summa pieauga par trim eiro. Sāga izvērtās garāka un saspringtāka, bet negaidīju, ka mans ieraksts tviterī izraisīs tādu ķēdes reakciju. Šķiet, kopš vadu Krustpunktā, reti esmu saņēmis tik daudz vēstuļu un līdzīgu stāstu par vienu to pašu. Ar niansēm, protams, bet ar līdzīgu vēsturi. 

Iznāk, ka Latvijai ir ļoti daudz cilvēku, kas nezinot it kā ir noslēguši attālinātus līgumus un maksā par pakalpojumiem, kurus neizmanto. Plašā rezonanse arī mūs ir mudinājusi šim tematam pievērsties nopietnāk. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...