Jump to content

AdGuard home labākie uzstādījumi


RudolfsP
 Share

Recommended Posts

Sveiciens! Kādi būtu labākie DNS uzstādījumi? Pašreiz Upstream uzlikti OpenDNS un Google. Varbūt ir vēl kādi ieteikumi, kuri būtu drošākie? Izmantoju HTTPS Google un OpenDNS. Lai filtrē saturu no nedrošām vietnēm un citām nedrošām lietām. Pie DNS leak uzrādās tikai Google un OpenDNS, tad jau viss ir ok. Kas vispār ir tas DNS leak? Šito tēmu tā īsti neesmu sapratis. Varbūt kāds lieto AdGuard home uz Rasp 4 un var padalīties ar saviem uzstādījumiem kādus izmanto.

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Tad likt gan pie upstream, gan bootstarp šos DNS mūris un tos Google un OpenDNS ņemt ārā

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Boņs teica:

Uzliku gan pie Upstream, gan bootstarp.

Pirms 8 minūtēm , e = d teica:

Priekš kam tas viss vajadzīgs?

Es izmantoju lai bloķētu reklāmas, utt. Labs bezmaksas risinājums tīklā, lai jebkura ierīce kas pieslēdzas mājas tīklam ir bez reklāmām utt. Salikti saraksti ar reklāmu saitiem, phishing saitem, malwere, utt. Tiek pielietots arī Safe Search risinājums. Nu kautkā tā. Stāv uz Raspbery pi 4 4GB. 

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Upstream 100%.
Savukārt bootstrap DNS vairāk ir domāts advancētiem useriem, kas ļauj iegūt droša DNS servera IP (visuvisādiem DNS over TLS utt.) - neesmu pārliecināts, ka CERT.LV DNS serveri sniedz bootstrap DNS servisu.

 

BTW, Adguard - tie nebija kaut kādi krievi no Kipras? Paskaties kādi partneri: https://adguard.com/ru/our-partners.html

Tad jau labāk Pi-Hole lietot.

Labots - Boņs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , RudolfsP teica:

Uzliku gan pie Upstream, gan bootstarp.

Es izmantoju lai bloķētu reklāmas, utt. Labs bezmaksas risinājums tīklā, lai jebkura ierīce kas pieslēdzas mājas tīklam ir bez reklāmām utt. Salikti saraksti ar reklāmu saitiem. Tiek pielietots arī Safe Search risinājums. 

Šito es zinu. Bet kāpēc Tu sāc grābstīties gar settingiem, par kuriem nav nekādas sajēgas? Tev tiešām liekas, ka būsi gurdāks par Adguard inženieriem, kas to sakonfigurējuši lai strādā? 
Bootrstraps tur vispār ir tikai ka DNS resolveris, ja upstreamā esi ierakstījis ne ciparu adreses.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Boņs teica:

Upstream 100%.
Savukārt bootstrap DNS vairāk ir domāts advancētiem useriem, kas ļauj iegūt droša DNS servera IP (visuvisādiem DNS over TLS utt.) - neesmu pārliecināts, ka CERT.LV DNS serveri sniedz bootstrap DNS servisu.

 

BTW, Adguard - tie nebija kaut kādi krievi no Kipras? Paskaties kādi partneri: https://adguard.com/ru/our-partners.html

Tad jau labāk Pi-Hole lietot.

Tad man bootstarp atstāt tukšu vai arī ierakstīt kaut google dns? Patestēju Pi-Hole bet man nepatika, adguard jau kādus 2 gadus lietoju. 

Pirms 10 minūtēm , e = d teica:

Šito es zinu. Bet kāpēc Tu sāc grābstīties gar settingiem, par kuriem nav nekādas sajēgas? Tev tiešām liekas, ka būsi gurdāks par Adguard inženieriem, kas to sakonfigurējuši lai strādā? 
Bootrstraps tur vispār ir tikai ka DNS resolveris, ja upstreamā esi ierakstījis ne ciparu adreses.

Strādāt jau strādā arī ar DNS mūri. Viņu mājaslapā raksta ka ir aktīvs DNS mūris. Es gribēju mainīt lai iegūtu mazāku ms laiku. Bija 100ms tagad turas uz 30ms. 

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boņs teica:

Visdrīzāk Tu to nelietosi - liec tukšu, ja ļauj.

Ok pamēģināšu. Bet ja neļauj ko tad

Link to comment
Share on other sites

Ļaus - ja vien izstrādātāji nav galīgie cirvji.

Tā ir specifiska funkcija, ko reti kurš zina, kur nu vēl lieto.

Link to comment
Share on other sites

Ha. Atstāju tukšu bet viņš pats ielika šos

 

9.9.9.10
149.112.112.10
2620:fe::10
2620:fe::fe:10

Link to comment
Share on other sites

Tas DNS mūris bērniem līdz 10 gadiem un pendžām. Nu tiem, kas internetu ārpus mājas nelieto. Citādi pilnīgi nekādas vajadzības. Un tavām milisekundēm arī jēgas nav. Pāris home useriem ir standartizēts lietojamo saitu kopa. Tie visi iekešoti. Jauno pieprasījumu gana maz, lai uz ātrumu neiespringtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Tas DNS mūris bērniem līdz 10 gadiem un pendžām. Nu tiem, kas internetu ārpus mājas nelieto. Citādi pilnīgi nekādas vajadzības. Un tavām milisekundēm arī jēgas nav. Pāris home useriem ir standartizēts lietojamo saitu kopa. Tie visi iekešoti. Jauno pieprasījumu gana maz, lai uz ātrumu neiespringtu.

Tad lai stāv kā ir. Vai arī to bootstarp dns uzlikt lai arī ir DNS mūris, nevis tas ko viņš pats tur ielika.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...