Jump to content

Mūzika uz foobar2000 uz aifona no Linux Mint vai Ubuntu


138
 Share

Recommended Posts

Kungi,

 

vai jums kādam ir gadījies kopēt mūziku uz aifonu no "linuksa priekš cilvēkiem", lai to aifonā klausītos ar foobar2000? Cik izsmalcinātas dejas ar tamburīnu procesā bija jāizpilda? Es no internetiem saprotu, ka tās ir... kaut kādas.

Link to comment
Share on other sites

Par linuxu un foobar nezinu, bet no win to var izdarīt ar itools.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lab, es laikam kaut ko ne tā sapratu. Vnk iekopē aifonā mūzikas failus un klausies ar telefona atskaņotāju - Apple music, itunes vai kā nu tur saucās. Neesmu aifona lietotājs, tik atceros, ka bērnam kaut kādu albumu ar mp3 iekopēju vasarā aifonā caur itools, jo pa taisno īsti nevarēja. 

Link to comment
Share on other sites

Izrādas ka ir vēl cilvēki, kuri uz aifoniem mūziku kopē. Likās ka tie laiki jau beigušies.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Izrādas ka ir vēl cilvēki, kuri uz aifoniem mūziku kopē. Likās ka tie laiki jau beigušies.

Vienīgais bonuss, manā skatījumā, no šāda jājiena, ir, ka lidmašīnā ir ko paklausīties. Man gan andrīts.

Bet, saprotu, Spotify premiums arī piedāvā šadu iespēju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

iekopēju caur itools

Man likās, ka kānutursaucās atpazīst un atskaņo tikai to, kas aifonā ir iekopēts caur itunes, varbūt kādreiz tā arī bija, bet re kā, tagad ir ne tikai foobar2000 priekš iOS (tas ir pāris gadus jauns jaunums) kuru Apple pat ir ielaidis savā veikalā, bet arī kānutursaucās māk atskaņot viņam nekošerīgi iebarotu muzonu. Progress! :clapping:

 

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

ir vēl cilvēki, kuri uz aifoniem mūziku kopē

Mans vismīļākais telefons nemāk atskaņot FLAC :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

Izrādas ka ir vēl cilvēki, kuri uz aifoniem mūziku kopē. Likās ka tie laiki jau beigušies.

Cilvēki mēdz klausīties arī to kas straumēšanas servisos nav pieejams, ja nu gadījumā nezināji. 

  • Patīk 2
  • Ļoti patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Cilvēki mēdz klausīties arī to kas straumēšanas servisos nav pieejams, ja nu gadījumā nezināji. 

Tev nav jāklausās nekas tāds, kas straumēšanas servisos nav pieejams. Tev jāklausās tikai tas, ko klausās bars un gaume jāpieskaņo bara gaumei! Ja kas nav skaidrs, marketologi izskaidros.

 

/sarkasms/

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , 138 teica:

atpazīst un atskaņo tikai to, kas aifonā ir iekopēts caur itunes,

Neesmu mēģinājis kopēt, bet jebkuru whatsappā, feisbukā, vai uz failem esošo video vai audio, arī saglabātu uz iPhone, atskaņo bez problēmām, kāpēc iekopēto nevarētu?

Bet tas, ka uz mobilā grib likt foobar2000 (mans favorīts uz PC jau daudzus gadus), tiešām izbrīna. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Racer teica:

Cilvēki mēdz klausīties arī to kas straumēšanas servisos nav pieejams, ja nu gadījumā nezināji. 

Tad vajag pirkt šito 

02E9E6A3-5611-47D2-8154-FEF94528F2B3.jpeg.b088dccde787619d9ca9ef232bc26979.jpeg

nevis Aifonu

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu diskusija ir aizpeldējusi.

Varbūt pieGdienai derēs.

Tikai mani pieci centi, par gaumi nestrīdās. 

Aiziet!

P.S. Tieši tagad velku ārā no DVD Stars of the 90s (eurodance vidiki).

Baigi labie. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , raiviic teica:

tas, ka uz mobilā grib likt foobar2000, tiešām izbrīna. 

Kāpēc izbrīna? Normāls pleijeris.

 

Pirms 34 minūtēm , raiviic teica:

mans favorīts uz PC jau daudzus gadus

Viņam nav ne vainas, cik atceros, bet iesaku pamēģināt Strawberry, varbūt iepatīkas, man viņš ir tāpēc ka Linux, un viņš man patīk daudz vairāk par Rhythmbox, kurā man viskautkas besīja.

 

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Uzliec torrentu klientu un velc savas dziesmas. Vismaz es tā taru ar filmām, lai var lidmašīnā skatīties. Vieglāk nekā pārkopēt.

Kautvai https://www.apple.com/uk/shop/product/MD821ZM/A/lightning-to-usb-camera-adapter

Ar vienu filmu varbūt arī tā ir vieglāk, ar divdesmit dažādiem albūmiem vai vienu paša salasītu folderi ar 500 dziesmām noteikti nav vieglāk.

Un ko tu gribēji teikt ar to kabeli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

Tad vajag pirkt šito 

02E9E6A3-5611-47D2-8154-FEF94528F2B3.jpeg.b088dccde787619d9ca9ef232bc26979.jpeg

nevis Aifonu

Ir jau. Tagad meklēju adapteri kā aifonam pieslēgt...  🙄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Tagad meklēju adapteri kā aifonam pieslēgt...

Melodijai 103 vai tad nebija line ieeja? Tad minijack-DIN kabelis (un varbūt vēl lightning-minijack pāreja, atkarībā kāds aifons) :meeting:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , 138 teica:

Un ko tu gribēji teikt ar to kabeli?

Ko ko? Iekopē USB stikā, piespraud pie iphona un pārkopē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 138 teica:

Kāpēc izbrīna? Normāls pleijeris.

Protams, kā jau teicu, pats ilgi lietoju uz PC, bet kāda suņa pēc ko likt uz mobilā, kur jau ir paša pleijeris - lieka piedrazošana.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , raiviic teica:

kāda suņa pēc ko likt uz mobilā, kur jau ir paša pleijeris

Piemēram, tāpēc, ka paša pleijeris nemāk spēlēt FLAC. Kā aifona gadījumā. Vai tāpēc, ka piedevām melomāns uz pc lieto Linux, kā manā gadījumā, tāpēc iTunes viņam nav pieejams, un pat ja būtu pieejams, melomānam nepatīk, ka iTunes joprojām sirgst ar NotInventedHere sindromu un nespēj pat sūda MP3 nekonvertēt uz AAC (vai varbūt vairs nesirgst, un spēj?).

Androīdu pašu pleijeri, droši nezinu, varbūt kāds arī māk FLAC, bet nez vai visi. Es biju uz viena ļoti lēta androīda uzlicis fubar2000, neatceros kāpēc, bet varēja būt viens no diviem iemesliem - vai nu defaultais pleijeris nemācēja FLAC, vai nu viņš bija vienkārši briesmīgs.

Stas, tavam aprakstam atbilst Andra ieteikums caur torentiem, es tieši vēlos caur tuvāko caurumu.

Operācija vēl nenotiek, aifons vēl nav pie rokas, nevaru izmēģināt kas no vēlamā sanāk un kas nesanāk ar itools, foobar2000 vai ar ko citu, topiks drīkst būt piegdiena! :alk:

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

topiks drīkst būt piegdiena! :alk:

Visi tavi topiki ir 'piegdiena'

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , 138 teica:

paša pleijeris nemāk spēlēt FLAC

FLAC sakopēt mobiljā? Man liekas, ka ābolam papildus karti ielikt nevar. Jo vairāk, ka uz mobilā no FLAC nav jēgas, pat 320kbps mp3 jau ir lieki. Laba mūzika jāklausās uz normālas sistēmas, ne austiņām.

Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

16/44.1 FLAC nemaz tik šausmīgi daudz vietas neaizņem, dažus albumus mierīgi var iemest pat visbomzīgākajā no šodien elpojošajiem aifoniem ar 32GB. 24/96 lai paliek sudraba vadu sildītājiem.

Un kurš teica, ka mūziku uz normālas sistēmas nevar klausīties no telefona?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

Man liekas, ka ābolam papildus karti ielikt nevar. 

Te nu mēs esam atnākuši.

Flagmaņu mobilos nevar ielikt ne austiņu štekeri, ne MicroSD. 

Labi ka vēl no USB-C nav atteikušies, lai gan vēl nav vakars.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , M@R$$ teica:

Te nu mēs esam atnākuši.

Flagmaņu mobilos nevar ielikt ne austiņu štekeri, ne MicroSD. 

Tu taču redzi pats te, ka šīs lietas aktuālas mūsdienas vairs palikušas tikai lombardu frīkiem, kuri staigā ar Nokiām viena aliņa vērtībā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

šīs lietas aktuālas mūsdienas vairs palikušas tikai lombardu frīkiem, kuri staigā ar Nokiām viena aliņa vērtībā.

 

Screenshot from 2023-01-06 20-46-12.png

 

Screenshot from 2023-01-06 20-44-29.png

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , 138 teica:

Un kurš teica, ka mūziku uz normālas sistēmas nevar klausīties no telefona?

Tātad iekopē FLAC mobilajā un tad atskaņo uz sistēmas? Te nu Stasam par mandelēm jāpiekrīt. Piekdienis, ibio! :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

  • 138 locked this tēmaa
  • 138 unlocked this tēmaa
Pirms 52 minūtēm , e = d teica:

Manuprāt, aktuālu tēmu slēgšana ir reāla necieņa pret biedriem. Īpaši vēl,piektdienās. 

:hi:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 138 locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...