Jump to content

Mazs LCD smartTV (~20")


Vilcinjsh
 Share

Recommended Posts

Sveiciens

 

Saimniecei virtuvē ir vēlme pēc TV, bet vieta pie sienas ir max 20" aparātam. Vajadzētu normālu smart TV, būtu forši daudz maz zināms zīmols.

 

Skatos piedāvājumu, bet neko mazāku par 24" vispār nevaru atrast! 

 

Varbūt kādam ir pieredze un idejas kur atrast mazu smart TV!? Mana vienīgā ideja ir pirkt datora monitoru un kaut kādu HDMI Android dongle (FireTV u.tml), bet nav pārliecības, ka gribas šādu čakaru.

 

Ir labākas idejas? 

Link to comment
Share on other sites

biomass979

 Jā -TV vieta jaizmanto monitors ,smart vieta  japieperk android kaste!

Man pat ir 42'' android TV ,bet  tomēr mīļāks ir pieslēgts TOX1 ...

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

vvz, man jau liekas , ka 20"-21.5" tv monitoram no tā 4k īpaša ieguvuma nebūs. Tas pats ar fleškām , klavām, pelēm...kam tas vajadzīgs saimniecei virtuvē?  TS, man mazākais ko izdevās atrast ir 21.5" 1080p monitors ar skaļruņiem + tas prastais Mi TV stick. Tālāk jau ali jāskatās, gan jau ķīnieši ko būs izdomājuši, vai pašam jātaisa no ļaptopa matricas tv/monitors.

Link to comment
Share on other sites

Palasi atsauksmes un abu stiku salīdzinājumus. Vecais ir bremzīgs ar 1GB ram, jaunajam 2Gb ram. Man jau arī nav 4k televizors.

 

Te forums un vērtīgas lietas, diemžēl, orku valodā, jo anglene man švakāka.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vilcinjsh

Paldies, kungi par padomiem.

Būs vien jāpērk monitors tad tomēr.

Man pašam pie laba Samsung TV jau daudz gadus stāv Amazon FireTV stick ar jail break(būtībā tāds pats android puļķis), bet paskatīšos tad uz to Mi aparātu laikam.

Ar dongle nepatīk, ka būs atsevišķi jāslēdz iekšā monitors un dongle, kā arī izpaliek vecmodīgā LIVE virszemes TV opcija, bet neko darīt.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Vilcinjsh teica:

ka būs atsevišķi jāslēdz iekšā monitors

liela iespējamība, ka monitors pats iemigs, kad izslēgs puļki un ieslēgsies , kad slēgs iekšā puļki .. kā datora un monitora gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Vilcinjsh teica:

Būs vien jāpērk monitors tad tomēr.

Tur laikam jātiek vēl skaidrībā, no kurienes uz kurieni dabūs skaņu.

 

Ak jā, savam Xiaomi Mi TV Stick 4k skaņu dabūju caur bluetooth uz savu bluetooth tumbiņu. Bet ir dzirdēti smilksti, ka kādam kautkas nav sanācis. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Varbūt LG vēl ražo monitorus ar viņu webos smart tv

Link to comment
Share on other sites

Vilcinjsh
pirms 2 stundām , Jainit teica:

liela iespējamība, ka monitors pats iemigs, kad izslēgs puļki un ieslēgsies , kad slēgs iekšā puļki .. kā datora un monitora gadījumā.

Ar skaņu viss vienkārši - domāju paņemt monitoru ar iebūvētiem skaļruņiem, skatos tieši Dell E2222HS ir tāds, gan arī 22"

Link to comment
Share on other sites

Tak 20" collas ir ~51cm, kā reiz saimniecei vecais kineskopa šilelis noderētu, nejautāšu par detaļām, bet kas tai virtuvē ir tik aktuāls, ka tur televizors vajaga!? Un ja vēl vietas trūkst 50+ ielikt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...