Jump to content

Sniega pūtēja detaļa


versatile
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

Ir pavecs sniega pūtējs Stiga Snow Electric 45
Viņam apakšā nāk tāds plastsmasas asmenis, ar kuru šļūc pa zemi un paceļ sniegu. Tas ir pārlūzis un tam ir atlūzuši stiprinājumi (tāda kā atskabarga, kas ieliekas attiecīgā vietā uz korpusa), starpā saiet sniegs, atliec asmeni, tas aizķeras bruģī un nekas nestrādā. Bez tā asmens lietošana nekāda labā nesanāk, pūtējs daļu sniega pastumj apakšā un pieblietē, jākasa pēc tam nost; blīvākam snigam aizšļūc pa virsu.
Pie manis tas sniega pūtējs nonāca jau lietots, un asmenim vidus bija izlūzis, sākotnēji domāju, ka divi vispār.

52550431261_5780f9a5f7_b.jpg

Atradu detaļas numuru 1811-2607-01, uzjautāju sils.lv, bet detaļa vairs nav pasūtāma.

 

Mest visādi citādi labu pūtēju miskastē negribas.

Viens (vieglākais) variants būtu piekniedēt apakšā alumīnija profilu, lai skrāpē sniegu - bet tai detaļa prasītos zināmu elastību, jo neviens bruģis nav perfekts.

Bet varbūt te ir kāds 3D printinga lietpratējs, kam es varētu aizsūtīt detaļu un mērījumus no sniega pūtēja (kopējo detaļas garumu, attālumu starp skrūvju vietām) un pamēģinātu uzmodelēt un no ABS? vai kādas citas aukstumdrošas plastmasas nodrukāt?

 

Vai varbūt kādam kaut kur tieši šāds sniega pūtējs stūrī bez darba rūsē un detaļa nav vajadzīga?

Stulbi, viņi to pūtēju beidza 2019. ražot, baigi ātri supports izbeidzies.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

Bet varbūt te ir kāds 3D printinga lietpratējs

Šķiet @AndrisBB.

 

No kādas sniega lāpstas nevar uzmeistarot, nogriežot apakšdaļu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Tas vispār ir variants, ir man paris vecas, ko nebutu žēl palaist detaļās.

Link to comment
Share on other sites

Cik tev tev tā detaļa liela?

ABS man pa rokai nav, bet no kautkāda karbona/PLA varu izdrukāt. Printers UK, aiznākamnedēl būšu Rīgā, tāka viens mēģinājums 😂 Nu ja nederēs, tad nederēs.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

vells, šovakar uz šķūni negribas iet. Garumā būs 45cm, bet es nestādos priekšā, kā viņu nomērīt bez skenēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, nomērīk daudzmaz precīzi būtu problēmas. 

Es parasti tādas detaļas nobildēju no priekšas, augšas, sāniem utt. nu pa 90 grādi. Tad iekš CAD var importēt bildes un izmantot tās kā vadlīnijas.

Pēctam pēc pāris cikliem ar izprintēšanu/pielabošanu nonāk līdz vajadzīgajam rezultātam.

Bet nu 45cm diezgan liela detaļa, man printers 16x16cm, tāka tāpat vajadzētu kautkādās 3 daļās printēt, tad saskrīvēt/salīmēt.

Varbūt kādam ir lielāks printers.

Link to comment
Share on other sites

versatile

mjā, izklausas pēc baigā čakara. Ja varētu izprintēt 1cm sekciju, piemērīt, tad vēl tā. Bet uzreiz pa taisno...

Atradu kaut kādā varžrīmu internetveikalā, joka pēc uzsūtīs tur. Un tad uzreiz jāuztaisa 3d scan :D
Es gan neticu, ka atnāks un gan jau pa brīvdienām nemšos ar sniega lāpstas graizīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tev jau tā detaļa izskatās tik vienkārša ka ar 6 fotogrāfijām un bīdmēru var nonākt līdz diezgan labam rezultātam.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Bēda jau tāda, ka man viņa nav pilnībā, iztrūkst vidējās sekcijas. Tur vēl jāmēra pats aparāts stiprinājumiem, utt.
Redzēs, ko varžrīmas teiks.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , Long John teica:

čehiem

Piegādi piedāvā martā vai aprīlī. Pardon, jūnijā.

Un, tā kā detaļa ir discontinued, tad neticu...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Long John
Pirms 17 minūtēm , versatile teica:

neticu...

Sorry- dziļi nepētīju...:(

Link to comment
Share on other sites

8.12.2022. , 17:13, versatile teica:

Viens (vieglākais) variants būtu piekniedēt apakšā alumīnija profilu, lai skrāpē sniegu - bet tai detaļa prasītos zināmu elastību, jo neviens bruģis nav perfekts.

Šādos gadījumos mans paziņa sētnieks kniedē strēmeles no rokas zāģa.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...