Jump to content

3D Kino (IMAX vs ISENSE)


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri!
Tā kā drīz sāks rādīt jauno Avataru, sāku prātot, kur to būtu labāk (attēla kvalitāte, skaņa) noskatīties: Akropolē (IMAX 3D) vai Forum Cinemā (ISENSE 3D)?

Kāds varbūt ir redzējis 3D filmas abos un var padalīties, kur patika labāk un kāpēc?

 

Cik atminos, tad kādreiz ISENSE 3D bija krietni pārāks nekā pārējie 3D kino. Vismaz priekš manis.

 

 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Es drīzāk nespēju izdomāt, vai es gribu redzēt otro.

Pārāk labas atmiņas palikušas par pirmo...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man par laimi nekādas diži siltās atmiņas par Avataru nav palikušas - vienmēr licies nedaudz pārvērtēts.

No otrā arī diez ko daudz nesagaidu, bet jāievērtē jau ir. Un, kas zina, varbūt patīkami pārsteigs.

Link to comment
Share on other sites

Man 60fps pirmais likās krutāks par 3D, kuru skatījos kino, bet nezinu ar kādu tehnoloğiju bija tas 3D.

Link to comment
Share on other sites

Kad pirmais iznāca biju uz kino un pēc tam noskatījos uz TV, neticami bet uz Sony 65" 3D biji ar kārtu labāks par kino!!!

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Racer teica:

Man 60fps pirmais likās krutāks par 3D

Liekas, ka vienīgās HFR filmas, ko esmu redzējis, bija no Hobitu trioloģijas - galīgi pie sirds negāja.

 

Pirms 23 minūtēm , jema teica:

Sony 65" 3D biji ar kārtu labāks par kino!!!

Ja kaut kur dabūji Full-SBS/OU, varētu būt. It sevišķi, ja salīdzina ar tā laika Latvijas 3D kinoteātriem. 3D TV gan vairs nav aktuāli.

Varētu vēl mēģināt uz Oculus Quest 2 (VR) noskatīties 3D variantā, bet nedomāju, ka tik drīz būs pieejams Full-SBS/OU 4K 3D fails, ja vispār būs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , itanium teica:

Sveiki, biedri!
Tā kā drīz sāks rādīt jauno Avataru, sāku prātot, kur to būtu labāk (attēla kvalitāte, skaņa) noskatīties: Akropolē (IMAX 3D) vai Forum Cinemā (ISENSE 3D)?

Kāds varbūt ir redzējis 3D filmas abos un var padalīties, kur patika labāk un kāpēc?

 

Cik atminos, tad kādreiz ISENSE 3D bija krietni pārāks nekā pārējie 3D kino. Vismaz priekš manis.

 

 

 

Tas ir tas kino, kur skatītājiem liek vilkt kakuču brilles? Ja, tā, tad tas jau nav kino, bet mocības.

 

Link to comment
Share on other sites

Nuu, tur jau tā lieta, ka ne visi viņi ir vienādi.

ISENSE 3D bija gana ciešams :) IMAX 3D vēl neesmu bijis.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Fruzz teica:

tas jau nav kino, bet mocības.

Ūja, es 90'tajos biju uz vikingiem, toreiz 3D filmas un kinoteātrus varēja uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt. Uz TV 3D gan liekas tādas vājas atraugas, vienīgi, ja ir laba aparatūra, varbūt skaņa ir labāka nekā ķinītī, ja vien nesēdi pašā centrā pilnīgi tukšā zālē :)

Link to comment
Share on other sites

Tas bija sen, kaut kad ap 2003. vai 2004. gadu. Biju nesen izlasījis Džona Krakauera "Retinātā gaisā" par 1996. gada traģēdiju Everestā. Īsi pēc tam Deivida Brīšīrsa "Augstuma varā". Brīšīrss tajā pašā 1996. gada kāpšanas sezonā uzņēma IMAX formāta filmu par Everestu, kurā galvenā kāpēja loma bija atvēlēta latviešu izcelsmes alpīnistam Edam Viesturam. Tā nu sanāca, ka Brīšīrsa/Viestura ekspedīcija traģēdijas brīdī bija turpat tuvumā un, nelaimes piemeklētajiem, kāpējiem ļoti noderēja filmēšanas ekspedīcijas kalnā uznestais, skabeklis un cits aprīkojums. No abām grāmatām biju tik krāšņi satriekts, ka uz to brīdi mans sapnis bija redzēt Brīšīrsa uzņemto IMAX formāta filmu. Tikai kur? Rīgā IMAX tad nebija. Ap to laiku gadījās būt Maskavā, kur, izrādījās, ir IMAX formāta kinoteātris. Skaidrs, ka man tur vajadzēja nokļūt! Nokļuvu. Tikai filmu par Everestu tur nerādīja. Rauj viņu piķis, skatīšos, ko rāda, vismaz būšu redzējis, kas tas IMAX tāds ir. Tā nu noskatījos "Zirnekļcilvēku", tfu! "Everestu" tā arī neesmu redzējis.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , M_J teica:

Ap to laiku gadījās būt Maskavā, kur, izrādījās, ir IMAX formāta kinoteātris. Skaidrs, ka man tur vajadzēja nokļūt! Nokļuvu. Tikai filmu par Everestu tur nerādīja. Rauj viņu piķis, skatīšos, ko rāda, vismaz būšu redzējis, kas tas IMAX tāds ir. Tā nu noskatījos "Zirnekļcilvēku", tfu! "Everestu" tā arī neesmu redzējis.

Precīzi kā Emīlam ar cukurūdeni!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...