Jump to content

Ko labu spēlējam?


camel
 Share

Recommended Posts

Kā jau var noprast no virsraksta, interesē jūsu pastāsti kādas labas spēles spēlējam. Es teiktu, ka ar spēlēm ir tāpat kā ar filmām vai mūziku, atrast kautko interesantu nav viegli. Pēdējos gadus no jaunajām spēlēm nekas tā īsti mani pašu nav ieinteresējis un spēlēt witcher 3, fallout 4 (vai ...) otro vai trešo reizi ar vairs nav tas. Tagad sāku spēlēt disco elysium, nav pārāk aizraujoša, bet interesanti, jo nakas tāds līdz šim nav mēģināts. Varbūt varat ieteikt vēl kautko no interesantām spēlēm, kādas apslēptas pērles, kas nav tik plaši popularizētas.

Link to comment
Share on other sites

Tagad tikai iznāks , bet - Callisto Protocol

 

Protams, ja nav žēl naudas un ja patīk Dead Space tipa. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Outlast Trials vēl varētu , bet nu tā ir reti asiņaina

 

 

 

Nedomājat, ka esmu maniaks, patīk vnk storyline šīm spēlēm :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

 

 

Nedomājat, ka esmu maniaks, patīk vienkārši storyline šīm spēlēm :)

nestāsti pasakas! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu jau 12? gadus iestrēdzis pie League of Legends. Tīri vakaram, viens/divi mači un laimīgs vari iet gulēt.

Izgāju Mafia II Definitive Edition ar visām papildus kampaņām, patīk man tā spēle joprojām.

Atmiņu dzīts uzliku 3.heroes, bet jūtu ka nu jau ir apnicis...

Pa retam izkapāju kādu Starcraft 2 2x2.

Šogad iznāca Diablo immortal, padzenāju, apnika, garlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

CIV, AoE2 & Dota2

 

cik nu sanāk tā brīvā laiciņa

 

reizi gadā pusgadā ar čaļiem hotsītā Heroes 3

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

kopā ar puiku mēģinu apgūt Minetest. Minecraft opensource alternatīva. No vienas puses interesanti, ka tur var iekļaut šo to apmācošu, būvēt shēmas no loģikas elementiem, kāds maniaks pat samontējis 8-bit datoru, bet tiklīdz izslēgt "radošo spēlēšanās režīmu".  Bet baigi laikietilpīgi un brīžiem šķiet ka ātrāk būtu salodēt vai saspraust uz breadboard. Kā arī izslēdzot creative mode un apmeklējot kādu serveri darba apjoms lai tiktu līdz šāda līmeņa uzdevumiem pagaidām šķiet neaptverams. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , zeds teica:

World Of Tanks , vēl joprojām.

 

Man tā ar ir brīvbrīža izklaide nu jau gadus 5-6. 
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Duke nukem 3D joprojām :) 

Kopš 1996 gada nekas labāks nav uztaisīts :mrgreen:

Līdz stundai padzenāju un kādam laikam pietiek spēlīšu...

  • Ļoti patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Euro Truck simulator 2

Raccoon simulator

 

nu un tad uz VR - beat saber, superhot VR, utt.

 

Baigi patika Carto uz Nintendo switch. Smadzeni nācās iedarbināt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris nedēļām ieinstalēju Starcraft Remastered, ir gan Starcraft 1 gan BroodWars. Dažus vakarus ar protosiem un cilvēkiem nospēlēju. Parādīju bērniem, tie ar bišķi paspēlēja. 

Link to comment
Share on other sites

Man patīk The Last of Us multiplayera režīms Survivors, vēl regulāri spēlēju Trials Fusion un Rising. Šobrīd eju The Last of Us 2 pirmo reizi. Uz kompja spēlēju Thief 1 un 2 fanu misijas, kas joprojām tiek taisītas, jau vairāk kā 20 gadus 💀

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā AAA formāts liek vilties - visi projekti ir pārāk lieli, lai būtu izaicinoši un riskētu. Šķiet, ka pēdējais interesantais gabals bija lieliskais God of War ports uz PC. Tagad pakaplēju Diablo 2 Resurrected un NFS: Heat. No indie gabaliem ļoti iesaku - Highfleet, Noita un Synthetik. Tiem mazāk AAA pompas un vairāk inovāciju spēles procesā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

Izgāju Mafia II Definitive Edition

Šis bija masterpiece, ik tieši, ja spēlētas iepriekšējās.

 

pirms 2 stundām , latscrap teica:

CIV

Uz PS5 tikai sestais ir, tā jau gribētos piekto, daudz foršāks.

 

Ir vēl tāda spēle - It takes two. Arī super, kaut gan no sākuma likās - kas tā par bērnu spēli. Vienīgi tur vajag draugu ar ko kopā spēlēt un te reti kādam tādi ir :(

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Tā pati Mafia, serious sam, gta 3 & vice city & san andreas, euro truck simulator 2 , american truck simulator, spintires, šogad vēl iznāks Alaskan Truck Simulator, kur varēs itkā izkāpt no kabīnes, nomedīt paiku, papusdienot kautkur utt, utjpr.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nav tādas spēles, ko regulāri spēlētu - ik palaikam pamēģinu (reti, kad izeju) kādu spēli ar kampaņu. Tikko otro reizi pabeidzu GTA V.

 

Sonedēļ/nākamnedēļ ar čomu sāksim kopā iet Far Cry 6 (online kampaņa). Far Cry 5 un Far Cry New Dawn izgājām - patika. Mēģinājām arī Dying Light, bet čoms nepavilkās, tāpēc to tā arī neizgājām.

 

Ja neskaita bērnību (MUO, WoW), tad pirms pāris gadiem niekojos ar GTA Online, Rocket League un Killing Floor 2, bet tā kā tur nav stāsta, kas mani pie tām noturētu, visai ātri apnika.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pa ziemu mēdzu WoW vēljoprojām uzspēlēt starpcitu šodien iznāk jauns expansion, NFS heat pa retam,  CSGO šad tad, kad ar vecmeistariem izdodas savākties kopā. 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
Pirms 19 minūtēm , spameris teica:

Pa ziemu mēdzu WoW vēljoprojām uzspēlēt starpcitu šodien iznāk jauns expansion, NFS heat pa retam,  CSGO šad tad, kad ar vecmeistariem izdodas savākties kopā. 

labāk veco 1.6 tad uzspēlēt, ir lietuviešu serveris kurā regulāri spēlē arī latvieši. 

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku spēlēju elder scrolls online. Ja atskaita dungeons, kur tev jāiet kopā ar citiem spēlētājiem un try hard pvp, ko pilnībā ignorēju - tas tāds elder scroll 6 vien ir. It kā ir platības un lērums kvestu, bet ļoti vienmuļi un garlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Hidden City, jau vairākas sezonas :) nopietni, palīdz uzlabot perifeālo redzi 🦝

Kaut kad jaunībā mačīju Djablo, bet tur jau no augšas kapā ar zobeniem, peles bende. :)

Šaut uz otru cilvēku, kaut arī virtuāli, man neliekas pieņemami.

Šādas spēlītes bērnus sagatavo tam, ka kaut kad dzīvē varēs šaut pa īstu cilvēku, un par to nekas nebūs, kā tagad tiek potēts rašā.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Šādas spēlītes bērnus sagatavo tam, ka kaut kad dzīvē varēs šaut pa īstu cilvēku, un par to nekas nebūs, kā tagad tiek potēts rašā.

Es jau naivi cerēju, ka kopš 90ajiem kultivētais mīts jau būs būs nosprādzis.

 

https://www.theguardian.com/games/2020/jul/22/playing-video-games-doesnt-lead-to-violent-behaviour-study-shows

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Behaviour - ir viens. Bet psiholoģiskā gatavība ir cits. Man tagad 43, dēlam 6. Uzmetot aci 90' gadu kulta filmām neesmu pārliecināts, ka dēlam vajag to visu nekritiski uzņemt... Tām pašām ar kurām uzaugu. Viss ko klausies un skaties smadzenēs ko veido. It īpaši jaunās. 

t.i. domāju ka kārtīgs kopš bērnības fps spēlētājs varētu būtu gatavāks šaut pa cilvēkiem. 

Link to comment
Share on other sites

Mums te braucot pa veco Kandavas ceļu,, viens dīvainis demonstrē, kā var uzšaut ar krāsu. 20 gadu laikā nekādas kustības, pēdējā laikā visas tās huiņas pārvietotas, pilnīgs čau...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , aoma teica:

Šādas spēlītes bērnus sagatavo tam, ka kaut kad dzīvē varēs šaut pa īstu cilvēku

Interesanti ko tad teikt par tiem, kas jaunībā Rembo skatījās! Un vēl nedot Dievs PSRS armijā dienēja, tiek tad noteikti ir jau īsti sadisti!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Usins teica:

Man tagad 43, dēlam 6. Uzmetot aci 90' gadu kulta filmām neesmu pārliecināts, ka dēlam vajag to visu nekritiski uzņemt... Tām pašām ar kurām uzaugu. Viss ko klausies un skaties smadzenēs ko veido. It īpaši jaunās. 

 

t.i. domāju ka kārtīgs kopš bērnības fps spēlētājs varētu būtu gatavāks šaut pa cilvēkiem. 

Man gan nav 43, dēliem arī nav 6, bet tās "kulta filmas" skatījos bez bēdām. Kaut kādas FPS arī bērnībā tika spēlētas - wolfenstein, doom, die hard trilogy, delta force 3, max payne, cs 1.6 un kas tik vēl ne. Vai kaut kas no tā visa (filmas, spēles) mani padarīja kaut nedaudz gatavāku šaut pa cilvēkiem? Diez vai :D Tāpat kā NFS nepadarīja mani gatavāku braukt ar 200 km/h un mesties riņķī, ieraugot policijas auto. Kā izklaide toreiz gan tas viss bija OK.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar pieķēros un beidzot iemēģināju Superliminal. Ja patīk telpiskās puzles (ne jau klucīšu krāmēšanas izpratnē, domāts kaut kas vairāk no Portal žanra) un optiskās ilūzijas, tad šis arī varētu likties labs. Stāsts gan tā gandrīz ķeksīša pēc, bet varbūt vairāk neko arī nevajag.
No FPS žanra pēdējais labais atklājums bija Hunt: Showdown. Temps gan CS spēlētājiem varētu likties neierasts - pārvietošanās un pielavīšanās bezmaz vai vairāk kā šaudīšanās. Skaņa labi atstrādāta, ja piešaujās, var noteikt. no kuras puses lavās klāt citi spēlētāji.
 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 14 stundām , M@R$$ teica:

Esmu jau 12? gadus iestrēdzis pie League of Legends. Tīri vakaram, viens/divi mači un laimīgs vari iet gulēt.

Pirms gadiem 4 jauna paaudze arī uz šitā uzsēdināja , augstāk gan par Silver II neesmu ticis .

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Grossmeister teica:

Pirms gadiem 4 jauna paaudze arī uz šitā uzsēdināja , augstāk gan par Silver II neesmu ticis .

Es augstāk pa silveru arī neesmu ticis, klasika bronze :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , versatile teica:

nu un tad uz VR - beat saber, superhot VR, utt.

Ir vēl kas labs, ko vari ieteikt? Beat Saber un LES MILLS BODYCOMBAT ir visai labas priekš izkustēšanās, tās arī ik palaikam paspēlēju, bet nekas cits tā baigi nav parāvis.

 

Tiem, kas "mucā":

 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , itanium teica:

Ir vēl kas labs, ko vari ieteikt?

Tas pats Superhot, Astoņgadnieks izgāja, es biju uz pakaļas, kā viņš tur vingroja, kamēr izdevās.
Vispār brilles vairāk sīkais lieto, esam vienojušies par 1 spēli mēnesī, pēdējā bija boksa simulators - arī ar prieku padauza šis kādu.

Biju kaut kādus hiperreālistiskos šūterus uzlicis, bet neaizgāja vadāmība.

The room ir kruta, es uz Switcha izgāju. Man vispār rēbusa tipa spēles patīk. Tas pats carto uz switcha, nu kruta. Bet syberia atkal nē - besī iesprūst kaut kādā vietā, ja tie hinti ir pārāk abstrakti.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 12 stundām , M@R$$ teica:

Es augstāk pa silveru arī neesmu ticis, klasika bronze :D

Exactly :) , bez komunikācijas brīžiem pagrūti , vienu sezonu , kad komanda bija , clash turnīru novinnējam , bet ne tur finālā paveicās , ka Urgots pie 0/2 no topa kaut kur nosvīda .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...