Jump to content

Veca, lēta DSLR iegāde 2022. gadā - kuru ņemt? (Canon EOS 100D vs Nikon D3100 vs Nikon D3200 vs ???)


138
 Share

Recommended Posts

Raimond :read:

pirms 1 stundas , 138 teica:

 

Link to comment
Share on other sites

138 video ar omd "tīri ciešams" 

 

tas koncerts, kad beidz zūmot un grozīt apkārt, kādu mirkli tiešām ir ciešams, un tad kad otro reizi kāds paiet garām autofokuss pazūd un labu brīdi neatjaunojas, nu ja tas bija kameras spēju tests tad saprotami, tā tur drizāk būtu prasījies manuāls fokuss. Viss ir salīdzinoši, protams, iespējams savā kategorijā viņš tik un tā ir labākais. 

kaut kādu omd bimmer bmwpower ļoti slavēja

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

topika iedvesmots izvilku nex3  un istabā nospiedu pāris bildes un ar telefonu mi max 3

abi bija full auto, nex ieslēdzu uz jpg

priekš istabas foto, bez flash telefons nu ļoti maz atpaliek un vietām par pārspēj.

tā telefona kameras softwariskā apstrāde labi atpazīst, matricas trokšņus, tos smuki aizkrāso.
vienīgais kur reālu varu piesieties attēlā redzamās personas mati ēnas daļā telefona nesmukā pleķī izsmērēti. 

asuma dziļumā telefons uzvar, (ja nepieciešams protams) 
F kamera 3.5 telefons 1.9 
ISO 1600 / 640
35mm equvalent : 28/24mm telefons ievērojami uzvar, mazās istabās šitais vispār traki ar 18mm ko nobildēt
visi kas iesaka fix F1.8 un cik 50mm, ir mēģinājuši ar to vidējā lv izmēra telpā ko nobildēt? Tur 
taču no pretējā istabas stūra ½ cilvēks kadrā knapi ietilpst...
Ekspozīcijas laiks ½ un 1/25 neatceros kuram kurš

nē nu autors nav skaidri izteicies ko vēlas darīt,.. Vai pats nezin 😀
Ieslēdzot RAW (sony gadījumā ARW) nopērkot labāku zibspuldzi, nexam tas nav viegli, jo sava spec tikai, pagriežot pret griestiem un vai eksperimentējot ar softbox tas rezultāts būs labāks.
Bet kārtīgi neiespingstot un papildus nomudoties pašam ar kameras uzstādījumiem (dēļ pieredzes trūkuma) nereti var sanākt ka garāmejoša blondīne ar iphone vai pasvaigu samsung/xiaomi uztaisīs labāku bildi kā Tu ar savu puskkilograma kluci kaklā, lādētājiem un tā ka foto varēsi nosūtīt tikai pēc nedēļas /divām kad pieķersies apstrādāt.

 

Video, abiem briesmīgi ar jūtamu matricas trokšņa ņirboņu, 


NEX3 atšķirībā no NEX5 nefilmē pat FHD bija tikai 720p

Telefonam ar fokusēšanos vieglāk, foto pagriežoties kamerai pret grūtāk atšķiramiem objektiem krēslā manāmi cīnās noķert fokusu. 
Uzkrītoši redzama video stabilizācijas plusi telefonam.
Ja pareizi atceros NEX bija objektīvā stabilizācija un matricai laikam ne. 
Tie telefonam gan jau iepriekš tika novērtēti, visbiežāk filmēju pastaigas mežā un esmu sajūsmā cik labi standarta kameras stabilizācija izvelk. Pēc izjūtām atgādina iepriekš skatītos 100+ euro speciālos stabilizācijas rokas statīvus..
Telefoniem gan parasti lielākā problēma ir piemēram mežā ar priežu stumbriem - nedrīkst grozīt apkārt kameru pārāk strauji, pareizāk sakot, tas jādara ļoti lēni. Pretējā gadījumā pēc tam video tie koki ar drausmīgu raustišanos redzami. Pieņemu ka procesors netiek galā apstrādāt filmēšanas laikā. Šis ļoti izteikti bija kādreizējam Hyawei foto flagmaņa lite brālim, foto perfekti, video skaisti, bet nemēģini filmējot pagrozīt kameru pa labi / kreisi.

Kopumā nex salīdzinoši nav tik briesmīgs kā man galvā bija palicis.
Nē, pārdot šobrīd nav plānots, jāpaspēlējas vēl, bail palikt bez aparāta vispār, pat atvilknē,  tādējādi sev atzīstot, ka esmu padevies vispārējam ērtību un degradēšanas virzienam. Un apgreidoties arī nav plānots, ziemas zābaciņi, labākas riepiņas, laikā samaksāts gāzes rēķins vecumā kļuvuši par prioritātēm. 😛


attēlus un video ar istabu un bērnu nelikšu 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

21.11.2022. , 20:44, AndrisBB teica:

Nav tev tur nekādu shutter skaitītāja. Atver parastā hex editorā un paskaties.

 

Te Exif formāts.

https://www.media.mit.edu/pia/Research/deepview/exif.html

http://www.fifi.org/doc/jhead/exif-e.html

 

Screenshot from 2022-11-21 18-42-37.png

 

Kā arī izskatās ka tu to bildi esi modificējis, tāka ja arī tur bija, tad tava programma exifu ir pārrakstījusi.

Tieši tā, kameras radītā faila formāts nesatur informāciju par  kameras shutter count. Man ir tāda exifa editors, kurš rāda sekojošo

metalith_western.pdf

Link to comment
Share on other sites

Pēc šīm prasībām, super lēts, DSLR matrica, iesaku apsvērt Canon Powershot G1 X. Dzelži praktiski tie paši, kas Canon 100D, digic 5, liela matrica, tikai nav spogulis. Iebūvētie stikli gaišāki nekā kita.
Facebukā uzdūros piedāvājumam par 170eur.
https://www.facebook.com/marketplace/item/622344002966578/

Video sampls:
https://img.photographyblog.com/reviews/canon_powershot_g1_x/sample_images/canon_powershot_g1_x_01.mov

Bilžu sampli:
https://www.photographyblog.com/reviews/canon_powershot_g1_x_review#sample_images

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 22 minūtēm , nrs teica:

Canon Powershot G1 X

Nē. Tas ir ziepis, pēc visa - uzvedības, lietošanas, utt. Uz papīra izskatās labi, dzīvē lietojot - nē.

Atceros arī, ka baigi tracināja, ka nevar, piemēram, restorānā pie galda pretī sēdošo nobildēt, ja drusku piezūmo - par tuvu un viss.

 

https://www.dpreview.com/reviews/canong1x/7

Citēt

The portraits below visualize what we've been trying to explain in this section. For the first example we took images toward the long end of the zoom of the Canon G1 X and the Olympus XZ-1 respectively (approximately 112mm equiv). At this zoom position the G1 X's largest aperture is F5.8 but the XZ-1 can still open the lens up to F2.5, offsetting the smaller sensor size and generating a background blur that is close to the G1 X.

For the second example we took an image of a still life under low tungsten light. At the focal length these pictures were taken at (approximately 93mm equivalent) the Olympus XZ-1 offers a maximum aperture of F2.2 which is 2.7EV faster than the G1 X's F5.6. Both images were taken at a shutter speed of 1/60th sec. On the G1 X we needed ISO 6400 to achieve this shutter speed. On the Olympus, thanks to the fast lens, we could reduce the sensitivity to ISO 1000 and still achieve a similar exposure. The G1 X image still looks a little cleaner but it's probably fair to say that in shooting situations that require high sensitivities the XZ-1's faster lens offsets quite a large proportion of the Canon's advantage in terms of sensor performance.

 

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka varētu būt, ka uzvedība un lietošana klibo. Bet tomēr salīdzināt ar Olympus XZ-1 galīgi nedrīkst. Bilžu kvalitāte ir daudz labāka. Šeit sensoru salīdzinājums, XZ-1 ir tāds pats kā G15. Canon Camera Sensor Size comparison

Link to comment
Share on other sites

versatile

Atver linku. Nevis nedrīkst, bet salīdzina, un atšķirību grūti ieraudzīt.

Es esmu ar G1X pabildējis. Man tā kamera ļoti interesēja, bet bija vienkārši liela, liela vilšanās. Fiziku neapmānīt.
Un, ja piemēram, ar 16-50mm stiklu, kurš nav izcils, uz kaut kāda nexa var sadzīvot, jo zini - ja vajadzēs, nopirksi/noīrēsi/aizņemsies kaut g master, tad uz tā g1x vispār neko. Un es pat nerunāju par G sērijas vājo vietu, objektīva izbīdīšanās mehānismiem, kas vismaz uz vecākām kamerām sprāga kā mušas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja domāji linkā esoš šo bildi, tad paskaties uzmanīgāk setingus, kādi ir abām kamerām.

image.thumb.png.faace0517cd29e6f4eeabc5bed83a651.png

Uzliku uz ISO 400 abus, un arī XZ-1 labāks?

image.thumb.png.d8e41bbc78bc8b3c9f56b7b7a09ebe3b.png

Link to comment
Share on other sites

Nu par to neko nevaru teikt. Man doma bija apsvert G1 x. Pasam ar ir G1X , bet neizmantoju. Jo bildeju tikai celojumos, kur vinnē RX100 mazais izmers.

Var pirkt no manis. Pirkts pirms paris gadiem no japanas. Neviena skramba, jo pats arī tik pat kā nelietoju. 170eur.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jā, tajos settingos ir atslēga! Tie abi ir bildēti ar lielāko pieejamo diafragmas atvērumu vienādā kadrējumā, piezūmojot. Pie vienāda zoom, mazliet pietuvinot, tas it kā gaišais objektīvs paliek tumšs, spiež augšā ISO un reālos apstākļos zaudē oļikam ar mazo sensoru! Protams, ka sterilos apstākļos, bildējot labi nogaismotu setu, maticas izmērs dara savu, bet vairums cilvēku nebildē sterilos apstākļos.

Vēlreiz saku, uz papīra tā kamera izskatās labi, bet lietošanā tas ir ziepis un attēla kvalitāte nav tāda, lai to pieciestu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

138 - Kads tev telefons ir Paslaik?

 

Saku velreiz, ja nevari dabut uz vietas ten, apsties vacu ebaya vecu google pixel 2 vai 3 (pa 50-80eir varesi dabut gan jau,letakie telefoni ar pasam labakajam kameram kadas ir)

 

Protams neviens negribi klausities un netic, bet 90% no foto kvalitates ir tavs skills/pieejama gaisma/kompozicija/apstrade.

Kada tev kamera...isti daudz neko shausmigi neizsaka ja zini ko darit..

 

Tas Pixelis 90% to visu izdaris tava vieta un bus tev laba bilde/video uzreiz.

Man ir bijusi pieeja/esmu lietojis praktiski visas kamera kadas vien ir pieejamas.

 

Ikdienas kamera paslaik A6400 ko izmantoju (lietoju vinu praktiski tikai prieks video ar labu lecu, jo fiziku sudigaa gaismaa neapmanisi ar nevienu telefonu...)

Man vina tapat stav plaukta parsvara jo tas telefons var uztaisit labaku bildi uz auto neka vina, un vienmer ir lidzi...

 

Prieks Foto vinu palietoju tikai sakuma,sapratu ka vairs toch nav jegas jo 90% bildes vina uztaisis sudigak uz auto neka man telefons....

 

Ja gribi njemties tur ar pecapstradi un ''macities'' fotografiju, tad nu jaa...

Bet vai tu to gribi, vai ari tu vienkārši gribi labas bildes/normalu video? :D

 

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

24.11.2022. , 13:52, 138 teica:

Banknote lombardos rīt būšot kaut kādi melnās piektdienas skidoni. Neviena NEX un neviena 70D tur nav, ir kaudze ar 600D/650D/700D kurus kā noskaidrojām man nevajag, bet vēl ir šādi (daži no tiem nav Rīgā, bet tā nav problēma, var pirkt caur internetveikalu, 2 dienas garantija uz kasjakiem):

https://veikals.banknote.lv/p/189428_olympus-om-d-e-m5

https://veikals.banknote.lv/p/193062_panasonic-dmc-g3

https://veikals.banknote.lv/p/307793_nikon-d5200

https://veikals.banknote.lv/p/214367_canon-eos-m10

Nav šiem nekādu wow skidonu :(

OM-D E-M5 ir no 240 nomests uz 216, Lumix DMC-G3 no 195 uz 175.50, D5200 nemainīgi 220, EOS M10 jau līdz šim bija nomests no 355 uz 325 un tā arī palicis.

EOS 100D arī nemainīgi 99 eur (ja viņš būtu 70, es ietu pakaļ)

https://veikals.banknote.lv/p/328838_canon-eos-100d

Piezīme vēsturei: visi ar stock stikliem, izņemot D5200 ar laikam 18-105. Apraksts nemelo, šis ir 18-105?

2122396-nikon-d5200.png.b4bb2871015e73475eed04125d2feff5.png

Bet D5200 mani baigi neinteresē, jo, kā noskaidrojām, viņš nav necik labāks par D3200, kurš sux.

 

Tā ka, ja nekas cits pēkšņi neparādāsies (piemēram, kāds ļoti lēts EOS-M..), gaidīšu nākamo vīkendu kad NEX-5 atbrauks uz Reigu no Rjāzakņis.

@Usins paldies, nezināju ka NEX-3 filmē tik 720p, tādā gadījumā viņš, ne tavs ne kāds cits, mani īsti neinteresē.

 

Novērtēšu, ja pastāstīsiet, ar ko OM-D E-M5 labs vai slikts  ( @Usins tavus komentārus lasīju :thank_you:)

Man viņš drusku patīk pēc krāsas, un filmē it kā ok, spriežot pēc tiem jūtūbes video. Varbūt arī variants.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Ja gribi njemties tur ar pecapstradi un ''macities'' fotografiju, tad nu jaa...

Bet vai tu to gribi, vai ari tu vienkārši gribi labas bildes/normalu video? :D

Ņemties ar pēcapstrādi - video nē, foto 99% nē. Varbūt kādreiz minimāli gaišumiņu pagrozīt, vai ko vēl es varētu pagrozīt RAW bildēm ar GIMP. Man nav līdz šim piederējis nekas, kas māk bildēt RAW, tā ka es nezinu, kādas tur ir iespējas. Pirkt vai pirātēt Adobe produktus noteikti neplānoju.

"Mācīties fotogrāfiju" tādā nozīmē kā ar kādiem parametriem kādas bildes var iegūt (bez pēcapstrādes) - jā, bet ne tādā līmenī kā iepirkt duci dažādu stiklu.

Gribu vienkārši normālu video - jā.

 

Pret filmēšanu ar telefonu man ir šie 2 argumenti:

pirms 6 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

fiziku sudigaa gaismaa neapmanisi ar nevienu telefonu

23.11.2022. , 16:52, 138 teica:

ja es pasākumā fočēju vai filmēju ar telefonu, tad es esmu viens no tirliņiem, kas filmē ar telefonu un citiem bojā skatu. Bet ja man rokās ir kaut kas, kas izskatās pēc fotoaparāta, tad es izskatos pēc fotogrāfa, cienījamāka cilvēka publikas, mākslinieku, organizatoru un apsargu (pasākumos, kur nav liegta profesionālas foto tehnikas izmantošana) acīs! :king2:

 

Runājot par filmēšanu ar priekšmetiem kas nav fotoaparāti, šis mani neatturēs no fočuka pirkuma, bet kā salīdzinās telefonu, piemēram to pašu Pixel, spējas ar GoPro un Sony HDR?

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

rekur pixel 2 video mans = sorry ka nav landskeipā :D
 

https://failiem.lv/u/es82qyp8a

 

 

Atrast mint pixeli  vecu nereāli - viņiem bačas  dead..ietilpība jau tā maza startā. Mans jauns praktiski 3 gadus  plauktā gulējis/ bača ir ok.

 

Nu par foto - Mans a700 vecais sony ar gaišajiem stikliem sasit pixeli lupatās...ok tel. izskatās labi pixel bildes...bet datorā redz ka nav detalizācijas...un softiskais blur. Bet tā jā - labāk fočē par P20 huawei piem. video nav no a700 bet tas to nenāk..nez sony cameras vecajām shutters stabili 100k velk...ja ne vairāk

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ar normālu telefonu var uzņemt pat ļoti labu video priekš Youtube vai Feisbuka un ne tikai. Jo - vismaz 90% video skatīsies savos telefonos, pie tam turot vertikāli - un nekādus iespējamus trokšņus vai nelielu nefokusu pat nepamanīs, ja arī pamanīs, tas neko nemainīs. Tādu, kas saprot kas ir labs foto/video ir atlikušie 10%.

 Personīgi pazīstu šo puisi - nopietns profesionāls fotogrāfs/operators ar visai dārgu tehniku gan filmēšanai, gan apstrādei (mans viedoklis, publicēt neapstrādātus foto/video jebkur, sevišķi ja filmēts/fotografēts vertikāli, ir stulbums) - pēdējā laikā šo to filmē arī ar telefonu (un ne tikai viņš - pazīstu personāžu, kuram kameras un optika kopā par kādiem 30 000eur, bet kopš tika pie svaigākā Samsung telefona (8K video, superīgs bildes) pasākumos nereti noliek kameru malā un ņem telefonu.

  Pats gan ar telefonu nefilmēju, bet nereti ar šo gan - kvalitāte ļoti laba.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai es nekļūdos, ka Sony SLT-A65 nav īsti ne ar ko sliktāks par NEX-5? Tik vien, ka vecā A-mount, nevis jaunā E-mount vītne. Un skaļš autofokuss. Vai varbūt tas ir skaļš ne ar visiem stikliem? Tajos testa video jūtūbē, kur ir skaļš, nav norādīts, kāds stikls virsū. DT SAM 3.5-5.6/18-55 ir skaļš?

Link to comment
Share on other sites

23.11.2022. , 15:32, Jurkins teica:

varbūt citiem ir savādāk

Ir savādāk. Ir paveca bet diezgan laba spogulene (Pentax K-5 IIs) ar labiem stikliem (16-50/f2,8, 50-135/f2,8, 300/f4 u.c.), kura faktiski netiek izmantota, jo liela, smaga un neparocīga un nekad nav pie rokas. :D Bet regulāti tiek fočēts ar iphone, kurš vienmēr kabatā. Un par bilžu kvalitāti nesūdzos. Jo plakāti man nav jādrukā un foto izstādēs nepiedalos :D

Un, lai cik dīvaini nebūtu - ar iphone praktiski nav miglubilžu, savukārt ar spoguleni to ir daudz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

Un par bilžu kvalitāti nesūdzos.

Ne jau par kvalitāti. Foķiks forši ieguļ rokā. A bet tas plakanais sūc... 🤣 Bet es jau rakstīju - tās ir tikai manas izjūtas 😉.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Foķiks forši ieguļ rokā. A bet tas plakanais sūc...

Nu jā, foķiks forši ieguļ rokā. Kabatā neieliksi. Nākas ikdienā šitādam staigāt:

image.png.bb4b3c337f965ab134b58d3b55e52e07.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tak katram savs. Es ikdienā nestaigāju ar foķiku. Telefons vienmēr ir līdzi, bet fotografēšana ar telefonu kaut kā neievelk. Telefonā bilžu uz pirkstiem var saskaitīt.

Link to comment
Share on other sites

Staipīt līdzi to kluci jau nu nekāda lielā laime nav, ja vien neesi tur devies ar tādu mērķi - tikai fotogrāfēt. Ja gribi arī izbraudīt/piedalīties kādā pasākumā vai nezin ko citu, tad nu par to fočiku var vispār aizmirst.

 

Man jau sen kautkur mētājas a5000 ar standarta 18-50, tas vēl daudzmaz kompakts, pat braucot ar velo varēja paņemt līdzi, apmet ap plecu vai iebāz kādā somā.

'Upgreidojos' uz a6000 ar 16-70mm Zeisu, lai gan joprojām kompakts komplekts salīdzinot ar citiem, tomēr līdzi staipīt jau sāka palikt par problēmu, vienkārši liels. Kā arī būtiski smagāks. Pārdevu, ar telefonu tas pasākums 10x vienkāršāks un iegūtais rezultāts īpaši neatpaliek.

a5000 vēl kautkur ir. Izskatās ka tagad dārgāki palikuši, laikam jāpārdod, jo pielietojuma jau tāpat nav.

Autoram gan laikam pārdot pārāk liels risks, spriežot pēc citiem topikiem (Thinkpadu sāga) un vispārējas santīmmīlēšanas, čakarēs smadzenes pēctam vēl 2 gadus :D

 

 

 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja gribi arī izbraudīt/piedalīties kādā pasākumā

Vēlreiz... katram savs. Mani uzjautrina, kad pasākumā visi izvilkuši savus lopatofonus un nu tik bildē visu pēc kārtas. Pasākumos pat foķi ņēmu līdzi tikai pašā sākumā, pasākums ir jāizbauda. Nekad neesmu bijis mākslinieks un neesmu pat centies virzīties uz prof pusi, vislabāk patika senajos laikos panasoniks FZ20. Kad nomainīju pret low-level spoguleni ārkārtīgi pietrūka zūma, bet ļoti patika ātrums, tas FZ20 bija palēns.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

ar iphone praktiski nav miglubilžu, savukārt ar spoguleni to ir daudz

Mazā matrica un liels asuma dziļums. Spogulenei ar APS-C, it sevišķi ar FF un  f kaut kur 1,4 - 2,8 robežās asuma dziļums stipri mazs, jāskatās un varbūt jāpakoriģē arī autofokusa izvēlētais punkts, bet tas dod superīgu bokē portretiem un vispār izceļ galveno objektu, fonu padarot neasu.  Bildējot piemēram ainavas, pilsētas skatus u.t.t. , ja pietiek gaismas labāk likt f 6,3 - 8 - asums būs OK pa visu kadru.

 It kā dārgā gala mobilajiem ir iespēja softiski "aizmiglināt" fonu un vēl visādi efekti, tas kolēģis ar dārgā gala Samsungu rādīja - nu izskatās jau ļoti OK uz telefona, nez kā uz normāla 27" monitora būtu.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , raiviic teica:

nez kā uz normāla 27" monitora būtu.

Švaki, redz ka softiski fons neass, ja salīdzina ar spoguleni un garo stiklu. Uz telefona ir ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , raiviic teica:

nez kā uz normāla 27" monitora būtu.

 

Ja tev ir 27" monitors, tad skaties :)

PXL_20221002_062740703.PORTRAIT.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1273348172_2022-11-2813_51_01-PXL_20220212_063617280.PORTRAIT.jpg.35d5502201f1146617f77135d874259a.jpg(JPEGa.png.f6a1baf4d77edaad16ded97ce63f8510.png

 

WTF? Paldies, bet man tādu mākslīgā intelekta apstrādi nevajag. Kaķis izskatās iefotošopēts.

Pirmajā bildē suns arī velk uz izbāzeni, noteikti tās pašas AI apstrādes rezultātā.

 

p.s. varat necepties, nevienam neuzspiežu savu viedokli😉

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

Pirmajā bildē suns arī velk uz izbāzeni

Bet mans ''vakardienas kaķis'' arī bija izbāzenis?😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Bet mans ''vakardienas kaķis'' arī bija izbāzenis?

Toč vakar bija kaķis? Varbūt tomēr zaķis?🤣

Link to comment
Share on other sites

Izbāzeņi iskatās pavisam savādāk

 

nintchdbpict000395727871.jpg?w=620

Pirms 9 minūtēm , jacobs teica:

Bet mans ''vakardienas kaķis'' arī bija izbāzenis?😃

 

32235787502_1a35197390_b.jpg

 

Pavisam nefotogēniski :D, nu varbūt ja kādu skaistu bokeh uztaisa, tad būtu cita ģela

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu jums te balts vai melns. 🤣 Neizskatās tas suns dabiski. Ja uzliek bildi uz 100% tad skaidri var redzēt, ka tas AI ir strādājis vaiga sviedros. Kaķim nemaz nevajag pilnā izmērā skatīties, tas  "efekts" ir šausmīgs. Manam hujvejam, protams, ir šausmīgāk. Nu par gaumēm nestrīdas. Man nepatīk, tāpēc nebildēju. Un, nē, tāpēc, lai kuiņu būtu mazāk aiponu nepirkšu 😁.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Jurkins teica:

bildi uz 100%

Kāda iemesla dēļ bilde būtu jāliek uz 100%?

Link to comment
Share on other sites

  • 138 locked this tēmaa
  • 138 unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...