Jump to content

Elektriskas Segas


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

Komforta vārdā? 🤣 Cik ta tai istabā komforta vārdā tiek uzturēta temperatūra, ka gulta jāiesilda kā autiņš? 🤣 Mož vēl sarma no palagiem jānokasa?

Nē, man nav nekas pret elektriskajām segām kā tādām, bet salīdzinājumi gan iespārda. 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dzīvojam labi, ja par šādām huiņām aizdomājamies. Ja karsta sieviete blakus, un to elektrisko segu pirmajā vakarā izmetīsi pa logu :D

Laboju: jauni puiši, bābas neķerās, tad nu visādi gadžeti...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, aoma teica:

Ja karsta sieviete blakus, un to elektrisko segu pirmajā vakarā izmetīsi pa logu

Nu zin, nav viss tik viennozīmīgi. Tikko atbraucu pēc nedēļas prombūšanas, guļamistabā 13 grādi, apkuri palaidu, bet šonakt tāpat gulēšana tikai termoveļā un ar vilnas zeķēm. Nejūt baigi to karstumu caur pāris slāņiem vilnas :D

Cita lieta, ka 240V apšaubāmas kvalitātes ražojumā es negribu kontaktā ar ādu.

Link to comment
Share on other sites

Bet te jau runa par patstāvīgu dzīvošanu ikdienā. Pieļauju, ka ierodoties malkas šķūnītī, tur arī būtu makten auksts :)

Link to comment
Share on other sites

Saprotu ka p1mpausis topiku izveidoja, bet tas ka te atbildes pavelkās no forumistiem es gan pārsteigts.
Drīz sekos topiki- kādas apenes izvēlēties, ja man negaršo āboli un kā labāk pakakāt ciemos ja vajag.

 

Ir doma aprecēties, sen neesmu to darījis. Kādi ieteikumi, kur labāk to darīt? Ar ko labāk precēties? Ir kādi zemūdensakmeņi? Ja pirmajā kāzu naktī izrādās ka ir maziņš penis? Saprotu ka nekas traks, bet tomērt gribēju sievu bez peņa.

Kā pareizi ir slaucīt pakaļu? It kā mācīja no apakšas uz augšu, bet sieva bļauj, ka aizkari netīri paliek, ko es daru ne tā?!?

 

 

Pačurāt paši mākat bez svešinieku padomiem forumā?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , zooomby teica:

kā labāk pakakāt ciemos ja vajag

Pilnīgi normāla tēma, un gan jau katram ir laifhaki.

Pirms 5 minūtēm , zooomby teica:

Kā pareizi ir slaucīt pakaļu?

Vīriešiem poh, sievietēm virziens svarīgs. Arī vīriešiem būtu jāzina, ja kādreiz sanāk pamperus bērniem mainīt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 2 stundām , zooomby teica:

 kā labāk pakakāt ciemos ja vajag.

Nu duškabīni tā kā nevajadzētu piekrāmēt , tas tā primāri . Ja , piemēram ziema , aukstums un tualete ārā , var ierosināt uzspēlēt paslēpes un ielīst skapī - mazo darīšanu var kādā gumijas zābakā  , bet nopietno - mēteļa kabatā .

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

Pilnīgi normāla tēma, un gan jau katram ir laifhaki.

Vīriešiem poh, sievietēm virziens svarīgs. Arī vīriešiem būtu jāzina, ja kādreiz sanāk pamperus bērniem mainīt.

 

50% viriešu pasaulē paceļ oļus un slauka uz priekšu jo neviens nekad tiem neiemācija pareizo virzienu.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 14 minūtēm , Laxe teica:

50% viriešu pasaulē

Pacelšu glāzi, lai man nekad nebūtu jānodarbojas ar tādas statistikas ievākšanu. Bet malacis, ka to dari.

  • Haha 4
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Pacelšu glāzi, lai man nekad nebūtu jānodarbojas ar tādas statistikas ievākšanu. Bet malacis, ka to dari.

 

Pats to nevācu bet smadzenē tika ierakstīts kad internetā bija ļoti garas diskusijas par to kā cilvēki stridējās kas ir labāk. un beigas bija balsošanas etc. neatceros vai tie pierādija kautko. bet viens ir skaidrs, jaslauka uz abām pusēm rotācijā lai dabūtu maksimālu tūpļa tīrību ar papīru.

 

Un jāpērk pods kādus taisa vācieši tad var inspektēt ko tu izlaidi pirms norauj labākai veselībai.

 

original.png

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms gulētiešanas vajag pavingrot. Tad paliks siltāks. Pēc tam ātri zem segas, segu pāri galvai. Un nevajag nekādus sildītājus.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
28.10.2022. , 17:54, Laxe teica:

Dažās telpās radiatori parāk daudz silda un javer vaļā logs jo dators + radiators = 30C' so sežu ziemas at atvertu logu un sildu dabu :D  gulēt patīkami toties ar svaigu gaisu.

Apsedz radiatoru ar segu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , base7 teica:

Pirms gulētiešanas vajag pavingrot.

Ja domā tādu vingrošanu, kas var sasildīt tik ļoti, ka aukstā segā ielikties iekšā būs patīkami, tad daudziem tas varētu negatīvi ietekmēt aizmigšanu/miega kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

29.10.2022. , 03:25, Grossmeister teica:

Palaid sievu/draudzeni pa priekšu .

Manējā maziņa, tieva un mūždien salīga - viņa arī bija tā, kas sākotnēji ierosināja to silto paklāju nopirkt. Bet, jāatzīstās, pašam arī agrāk likās ka pilnīga buržuju izklaide, bet tagad liekas riktīgi feini jau iesildītā gultā ielīst, kamēr apkure nav pieslēgta. :biggrin:

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 9 stundām , Zin... teica:

vai kāds zin

Jā, manējā. Viņa taisa logus dzīvoklī vaļā, es eju no muguras un taisu ciet. Viņa peldās, es ādas jakā sēžu krastā. Es no botām pāreju uz rudens zābakiem, bet viņa vēl šļobeņkurpēs bez zeķēm staigā.

Link to comment
Share on other sites

Pat vairākas, šauras jums tās saprašanas, kādas sievietes pa pasauli mēdz mētāties...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , darklight teica:

Jā, manējā. Viņa taisa logus dzīvoklī vaļā, es eju no muguras un taisu ciet. Viņa peldās, es ādas jakā sēžu krastā. Es no botām pāreju uz rudens zābakiem, bet viņa vēl šļobeņkurpēs bez zeķēm staigā.

Smuka? Un nav muciņa? Man skauž... :D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

Un nav muciņa?

Nu ja godīgi, tad drusciņ jau ir :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Zin... teica:

vai kāds zin

Zinu 3 sportiskas draudzenes, kurām uz peldvietu ziemā vecis brauc līdzi izcirst āliņģi un drebinās, kamēr šīs peldas. Un vēl pāris "ronenes" .

Link to comment
Share on other sites

Triatlons tagad modē. Es te ar pāris tusējos. Kad brauc uz treniņiem vai uz kādu pasākumu, tad man pat nav mazākās vēlmes līst ārā no mašīnas Anglijas 'patīkamajā' rudenī.

Bet nu tās var peldēt, mīties un vēl paskriet. :D Es labākajā gadījumā varu paskatīties. Nu treniņos var paskriet un pamīties kompānijas pēc, ja pārāk lietus nelīst un nav auksti.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Foršā saulainā ziemas dienā ielīst āliņģī ir super.

Nu tak darieties savā āliņģī, cik jums uziet, bet kāpēc publiski tas jāiztirzā?! Ko tad, ja bērni redzēs/lasīs?

Kad mēs augām, neviens ar šitādām perversijām neslimoja, laikam tagad brīvā laika par daudz.

Vasarā pie dīķa dzēra dīķī peldējās, ziemā sēdēja uz ledus un dzēra makšķerēja, peldējās tikai tie, kas par agru sāka vai par vēlu beidza. Vot veči bija! A tagad peldas, bet ziemā un skaidrā! Traks var palikt! Labi, ka Vērmanes parkā uz ziemu no strūklakas ūdeni izlaiž, citādāk tak šitie ar sev pasākumu sadomātu rīkot.

Labots - versatile
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Regisss teica:

nav muciņa?

Cik zinu, tās ziemas peldētājas nemēdz būt baigi tieviņās. Bet formīgiem apaļumiem nav ne vainas, ja vien nekas nenokarājas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Lai nav pilnīgs offtopiks - a tiem ziemas peldētājiem elektriskas peldbikses nav izdomaātas vēl? Pagarinātājs līdz āliņģim, mērcējies un nesalsti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tērpi tak ir, lai var aukstā ūdenī peldēt. Bet tas kautkā neiet copā ar tiem kas peld āliņģī citu iemeslu pēc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

ziemā sēdēja uz ledus un dzēra makšķerēja

Nu, nu :biggrin:.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

Nu, nu

Nu ko Tu man šitos Rietumu perveļus rādi? Es te par normāliem, kā saka, pareizticīgajiem padomju kaluma cilvēkiem, ne šitiem, tiem tur, tpu, ja.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Tērpi tak ir, lai var aukstā ūdenī peldēt.

Apmēram kā glāzīte, kas no snabja izfiltrē C2H5(OH) (un izmet nakuj kanalizācijā 😲) un var dzert tīru ūdeni.🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu tak ne jau nepalīdz. Vienkārši tikpat bezjēdzīgs pasākums. Ja iet sērfot, tad jā, velk hidru, ja iet speciāli peldēties aukstā ūdenī, tad nafig 😉. Vajag tikai neoprēna čības, vēlams arī cimdus un adītu cepurīti 😁.

 

edit: es nerunāju par tiem ne īsti veselajiem, kuriem Ginesa rekordu grāmata kņudina starpeni un kas metas kilometriem tālos peldējumos aiz polārā loka😁.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 2 stundām , versatile teica:

ziemas peldētājiem elektriskas peldbikses nav izdomaātas vēl?

Tiem izdomāti sildošie krēmi. Elektriskās apenes neder, jo tur parasti galvenais ir nofilmēt, nobildēt, tad vads būs redzams un stila punkti zudīs :D

Link to comment
Share on other sites

Power banku nevar? Ielikt pie krāna? Tas izskatīsies lielāks un stila punkti nāks klāt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Vasarnieks teica:

tur parasti galvenais ir nofilmēt, nobildēt,

Tu jauc. Tie ir tiktokeri un jūtūberi 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , base7 teica:

Tie, kuri ziemā peldas āliņģī, bieži pa dzīvokli staigā kaili, lai ķermenis elpo

zinu dažus kas ziemā lien āliņģī, bet ģerbjas ikdienā tāpat silti, jo auksti esot staigāt 🙂

Jautāju nah.. neiet aukstā vannā mērcēties, nevarot salst. 🤷‍♂️

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , kaads teica:

zinu dažus kas ziemā lien āliņģī, bet ģerbjas ikdienā tāpat silti, jo auksti esot staigāt 🙂

Nu ja, nu ja, ziemā gaisa temperatūra mīnusos, ūdens āliņģī - plusos.

Link to comment
Share on other sites

nu ja ka + :D

es gan arī šad tad ziemā nopeldos, ne regulāri bet gadās. (šogad 16.okt. , bet gan jau vēl būs kāda reizīte).

Par auksto mazgāšanos - nez man jau sen tradīcija no rītiem aukstā dušā eju...citādi nepamosties.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...