Jump to content

Mazliet noskrāpēju mašīnu - kuru brīnumlīdzekli man vajag?


Anreel
 Share

Recommended Posts

pirms 14 stundām , Laxe teica:

Aizej pajautā cik ērti viņi ir tiem kas jau pāris gadus lieto

Visi pazīstamie, kas tādas ir uzstādījuši, ir sajūsmā par paceļamajiem garāžas vārtiem (vienalga, motorizētajiem vai manuālajiem). lielākā daļa no viņiem tieši pārgāja uz tiem pēc parasto garāžas durvju piesalšanas un sniega šķūrēšanas lai tās pietiekami plaši atvērtu izbraukšanai. Nezinu, no kurienes tev tāds dīvains viedoklis par tām.

 

Bet mēs turpinam offtopikā braukt.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Laxe teica:

Aizej pajautā cik ērti viņi ir tiem kas jau pāris gadus lieto un tad tu redzēsi

Gadiem lietoju
Ļoti ērti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

23.10.2022. , 16:59, _dunduks_ teica:

Tāda štelle kā Forda (neesmu redzējis visus autoražotājus, bet citiem neesmu pamanījis) priekšējā vējstikla elektroapsilde arī izcili atbrīvo no priekšēja loga skrāpēšanas.

B8 Passatam 2 varianti pieejami - ar tiem sīkajiem vadiņiem logā... kaitinoši vai apsildes plēvi starp stikliem priekšējā stiklā (man)... perfekti... Bet nu man BMW sāk silto gaisu pūst minūtes laikā pēc iedarbināšanas... kaut kā vienalga tas viss...

23.10.2022. , 17:11, MartiniB teica:

Apsildāms vējstikls manā Superbā Mk3 izsniedza citu neparedzētu granātu -

zem tā nav uztverams GPS signāls :(

atrisināju uzstādot GPS atkartotāju par ~15 euro no Ali,

tik lai nonāktu līdz pieņemamas cenas risinājumam, iztēreeju 200+ izmēģinot dažadus citus

B8 Passatā - man - tas logs ar apsildi (plēvi) nāk kopā ar kaut kādu iebūvētu iekārtu auto, kad nav problēmas ne ar GPS ne mobilo tīklu... tādēļ tā fīča maksāja dārgāk... 

Link to comment
Share on other sites

24.10.2022. , 22:08, Regisss teica:
23.10.2022. , 18:11, MartiniB teica:

Apsildāms vējstikls manā Superbā Mk3 izsniedza citu neparedzētu granātu -

zem tā nav uztverams GPS signāls :(

atrisināju uzstādot GPS atkartotāju par ~15 euro no Ali,

tik lai nonāktu līdz pieņemamas cenas risinājumam, iztēreeju 200+ izmēģinot dažadus citus

B8 Passatā - man - tas logs ar apsildi (plēvi) nāk kopā ar kaut kādu iebūvētu iekārtu auto, kad nav problēmas ne ar GPS ne mobilo tīklu... tādēļ tā fīča maksāja dārgāk... 

platforma mums viena, MQB

loga apsilde arī ir ar plēvi, pie atpakaļskata spoguļa, melni punktotajā sektorā,

ieskatotos var pamanīt mazus lodziņus bez tās plēves,

pieliekot telefonu tur, signāla uztveramība atjaunojas.

zem radio, kur vairumam ir pelnutrauks, manējam arī ir plauktiņš telefonam,

ar it kā signāla pastiprinātāju, gan jau tikai GSM, GPS tur toč naff, par LTE grūti ko apgalvot

tā pati bezvadu uzlāde parādījās pusgadu svaigākiem sugasbrāļiem, manējais ir 2016.02

BET šā vai tā, es dodu priekšroku telefonam(Waze) virs priekšpaneļa nevis zem radio

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , MartiniB teica:

platforma mums viena, MQB

loga apsilde arī ir ar plēvi, pie atpakaļskata spoguļa, melni punktotajā sektorā,

ieskatotos var pamanīt mazus lodziņus bez tās plēves,

pieliekot telefonu tur, signāla uztveramība atjaunojas.

zem radio, kur vairumam ir pelnutrauks, manējam arī ir plauktiņš telefonam,

ar it kā signāla pastiprinātāju, gan jau tikai GSM, GPS tur toč naff, par LTE grūti ko apgalvot

tā pati bezvadu uzlāde parādījās pusgadu svaigākiem sugasbrāļiem, manējais ir 2016.02

BET šā vai tā, es dodu priekšroku telefonam(Waze) virs priekšpaneļa nevis zem radio

 

 

Pārsvarā telefonus liekam tajos glāžu turētājos viduskonsolē… vai tālos gabalos lieku turētāju tur kur ventilācija… abos gadījumos nekāda problēma ar GPS vai mobilā signālu… augšā uz paneļa vai pie stikla nekad neko neesmu stiprinājis… 

Link to comment
Share on other sites

26.10.2022. , 23:50, Regisss teica:

lieku turētāju tur kur ventilācija…

Magnētiskais turētājs un bezvadu lādētājs (2 vienā) - tā ir super štelle!

Link to comment
Share on other sites

Manam braucamajam iebūvētais ekrāns kautkā baigi zemu, neērti redzēt navigāciju utt. Izmēģināju visādus telefona turētājus.

Gaisa redelēs nekas tolkam neturas, pie paneļa vai stikla neko līmēt negribas.

Beigās paliku pie parasta silikona paklājiņa, darbojas labi. Telefons nekur pa gaisu nelido un pats paklājiņs neslīd.

Kautkas līdzīgs šim tik lielāks. Nu vadu lādēšanai gan vajag piespraust.

 

s-l1600.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

Manam braucamajam iebūvētais ekrāns kautkā baigi zemu, neērti redzēt navigāciju utt. Izmēģināju visādus telefona turētājus.

Gaisa redelēs nekas tolkam neturas, pie paneļa vai stikla neko līmēt negribas.

Beigās paliku pie parasta silikona paklājiņa, darbojas labi. Telefons nekur pa gaisu nelido un pats paklājiņs neslīd.

Kautkas līdzīgs šim tik lielāks. Nu vadu lādēšanai gan vajag piespraust.

 

s-l1600.jpg

 

 

Magnēts ir labs, nesmu nekad saskāries ar problēmām, un vel labāk ir pielīmēt magnētu iekšpusē aiz paneļa

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nafig ņemt nost un likt apakšà? Efektìvāk turēs, ja izzāğēs panelī caurumu un tajā ielīmēsi magnētu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Garāža vispār ir man nesaprotams veidojums.

Mums no ~40 mājām vairāk kā pusei ir garāžas. Izmanto tieši auto turēšanai kādi... 2-3, varbūt. Pārējiem tas ir ar māju savienots šķūnis ar paceļamiem vārtiem, kur tur riteņus, granulas, močus, sporta inventāru, utt, bet tikai ne auto.
Man garāžas nav un priecājos ka tā - jo ir nojume, kas dara par 80% to pašu, ko garāža. Neapsalst vējstikls, apsnieg tikai drusku pakaļa auto, utt.

Apsildāmā garāža arī ir konkrēta sāpe pakaļā - iebrauc autiņu ziemā ar visu to piesalušo putru apakšā un no rīta visss netīrs. Plus vēl reaģentus mājā iekšā nest man neliekas prāta darbs, nemaz nerunājot, ka siltā un mitrā garāžā korozija darbojas labprāt.

Kas bija forši, dzīvoklō dzīvojot - pazemes stāvvieta, kuru apsaimniekotājs reizi nedēļā tīrīja. Jā, tas ir patīkami.

Kad ņēmām jaunu auto, standarta komplektācijā bija iekļauts apsildāms vējstikls. Paprasījām izņemt ārā - pamatā brauc otra puse, un viņai tā plēve baigi krītot acīs. Toties mašīnu ar appu var attālināti gan iedarbināt, gan arī tikai sildīšanas režīmu ieslēgt, ļoti forša fīča un nekas atkal nav jāskrāpē.

Otrai mašīnai ir PTC sildītājs, arī ātri sāk siltu pūst, neskatoties uz to ka dīzelis. 1x jau šosezon esmu stiklu kasījis, nu neko, tāda dzīve.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , versatile teica:

Man garāžas nav

Un kur tad glabā riteņus, granulas, močus, sporta inventāru, utt.? :D

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 1 stundas , ivo teica:

kur tad glabā

Šķūnī. Tur iebraukt ar auto nevar, vismaz ne saglabājot auto un šķūņa funkcionalitāti :D

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

1.11.2022. , 18:36, e = d teica:

@Fruzzizpulēt vai izslīpēt tās švīkas nevar?

Sveiks, nav mans darba lauks, līdz ar to nekādu komentāru par šo tēmu. (Ja par AW, tad tās jau ir niecīgas un ikdienā pat nepamanāmas).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...