Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Kautkad te senāk kāds minēja ka pa dienu dodoties pārgājienā safotogrāfējot 1000 bildes un tad tās ātri uplodojas uz 'mākoni'. Bet kāda starpība cik viņas ātri uploadojas, visdrīzāk būs jau mākonī, kamēr tiks līdz mājai :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

kamēr tiks līdz mājai

A ja nu netiks... krīt, salauž kāju, lāpsta iekrīt ūdenī un zivis apēd.:(

Link to comment
Share on other sites

Nu ne man. Vēsturei 🤣.

Bet vispār jau

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

safotogrāfējot 1000 bildes

ir piestāstits mākonis 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

ir piestāstits mākonis 🤣.

Bail paliek, ja aizdomājas, kā tiek piestāstīts. Pats trakākais, ka piestāstīt mākoni var visi pēc kārtas, un piestāsta ar :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , darklight teica:

Kā tieši tu telefonā spēj izmantot to afigenno ātrumu, izdarot kaut ko ātrāk,vairāk, labāk, nekā varētu izdarīt ar parasto 4G?

Šis viss baigi atgādina jautājumu, kad parādījās 4G un arī, kad parādījās fullHD TV un pēc 4K TV

 

"Nevienam nevajag 4G, ko telefonā ar 200mbps darīt, nevienam nevajag fullHD, TV nebūs lielāki par metru diametrā līdz, nevienam nevajag 4K, neviens nemanīs atšķirīb"u 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

ir piestāstits mākonis 🤣.

Mākonis jau tagad lēts - 200GB 2.50 mēnesī.

 

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Nevienam nevajag 4G, ko telefonā ar 200mbps darīt

Nu praktiski pielietojums līdz šim nav bijis nekāds lielais, lai tas būtu arguments telefona izvēlē. Kad būs praktisks pielietojums, tad arī vērts diskutēt.

Bet nu te jau atkal jauc pirkstu ar citu zināmo orgānu, ja kāds saka ka tagad nav ne īpaši liela pielietojuma, ne pieejamības, tad uzreiz ir pret 5G un tas nevienam nav vajadzīgs.

Varbūt pēc 2 gadi būs pielietojums un jēdzīga pieejamība, līdz tam laikam vēl 3 telefonus nomainīs. 

 

4K video ir vidēji 30 - 50mbps.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@AndrisBBaizej uz vietu kur tagad ir 3G un pamēģini palietot YouTube, internetu un Instagram un pēc, aizej uz 4G. 

 

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

4K video ir vidēji 30 - 50mbps.

Jā, gluži, kā ātrums, ko 3G tev normāli vidēji nedos 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

aizej uz vietu kur tagad ir 3G un pamēģini palietot YouTube, internetu un Instagram un pēc, aizej uz 4G. 

Un kāds tam sakars ar to ko es teicu? Kuras ir tās applikācijas tagad, kur 5G dod kādu jūtamu uzlabojumu? Yūtūbs, Instagrama?

Jautājums jau nav par 3G vs 4G, bet cik aktuāls tagad ir 5G (spoilers, 99% gadījumu ne īpaši), lai par to īpaši stresotu, meklētu specilu telefonu, vai maksātu ekstra. Nu ja ir tad labi, ja nav tad nav.

 

Mājas internets tāpat ap 30 - 70mbps, tur arī Yūtūbs ir nelietojams?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ja bieži sanāk vilkt lielus failus, tad protams, jo ātrāk jo labāk, bet nu apskatot karti ar pārklājumu, tad nu tur pagaidām visai bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Stāsts par to, ka ja neviens to tehnoloģiju nelietos un netiks ieviesta, tad arī tā arī viņa paliks. Tas pats bija ar fullhd TV, jo filmas tak nebija, tas bija es 4K TV, jo filmas nebija, tas pats bija ar pirmajiem mobilajiem, jo torņi tak nebija.

 

Arguments telefona izvēlē pašlaik 5G pat īsti vairs nevar būt, jo laikam jau lielākajai daļai nebudžeta telefonu tas 5G tāpat ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Zin... teica:

Arguments telefona izvēlē pašlaik 5G pat īsti vairs nevar būt, jo laikam jau lielākajai daļai nebudžeta telefonu tas 5G tāpat ir.

Arī lētā gala svaigākajiem modeļiem tagad 5G.

Link to comment
Share on other sites

Es 4g hotspotu no telefona izmantoju jau kādu gadu. Viss ok. Varbūt vienreiz mēnesi kautkas aizķerās. Ārpus Rīgas. Torrenti nāk ar 5mb/s. Bet nu praktiski vinus nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mobilo tēma slēgta ..tapēc iemetīšu te...

Par cik vajadzēja tel. vasarai ar labu baču - bija salda cena - paņēmu sony xperia  10 iv (drīz būs jaunais 10 V...).

 

Kas patīk man subjektīvi:

Forma, izmērs,  nav tās debīlās kameru salas. Šaurs - Labi guļ rokā, neslīd...kaut plastmasa, bet laba - ļoti labi nostrādāts;

Pliks android, viss klasiski (izņemot preinstalēto facebook - skatīt zemāk) ;

pirkstu nospieduma lasītājs sānu pogā;

Led indikators - pie tā esmu pieradis jau kopš sagem podziņtelefonu laikiem 😁;

Ilgi tur ( ilgāk par saimniecībā esošajiem a52s un a53 samsungiem-bet tie ir plāceņi + 120Hz );

Pixeli ar vadu lādē šis kā powerbanks, kas reizēm var būt noderīgi..ar samsungiem nepačekoju;

IP68';

3.5mm ausu džeks.

 

 

Kas biku kretinē:

WB uzliekot uz siltu - ekrāna tonis tāpat ir vēss manai gaumei...nakts režīms jāliek ar max iestatījumiem;

Facebook un linkedin nevar atinstalēt -tikai atspējot ;

Bomžu komplektācija - pat vada nav....tas ir čau;

Agresīvs auto ekrāna gaišuma regulators - kaut kā pa daudz nogriež manai gaumei. bet varbūt jāpierod :D

Kameras nav kā pixelim, bet man pofig par tām un par proci arī pofig un pofig ka nav 120hz ekrāns -  galvenais bača un ērtums.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pa 350..viņi tagad pa tādu cenu ir gan pie operatoriem..gan veičos..rdeletronika bija atlaide pirms laika..tagad nav cik skatos.

Pat neprasasās nekādu silikona prezi šim..neslīd no rokām ārā kā stiklotie.

Link to comment
Share on other sites

Es priekš sevis šo nopirku, septembrī, tavā iespaidā, toreiz tu vēl ieliki saiti uz apskatu kursorā, tā par to modeli uzzināju.

Toreiz bija akcija, ka dāvanā sony ausis 179 eiro vērtībā, viss kopā 399, pie tet.

Mans pirmais viedtālrunis pastāvīgā lietošanā. Nemācēšu salīdzināt ar citiem modeļiem, jo citu modeļu lietošanas pieredzes nav. Tik cik sievai un meitai samsungi A32 un A52s. Sony labāks :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es toreiz nožmiedzos..tad akcija beidzas un cenas bija kosmosā.

Kā kalpo?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

bet tā viņš jau man iepatikās kad veicī paglāstīju :D

Link to comment
Share on other sites

Baterijas turēšanas ziņā čempions, ja neskaita pāris aktuālos modeļus, kurus pie mums netirgo, šis xperia 10 IV ir vislabākais, neviens cits pat tuvu nestāvēs. Labi, es nepilnvērtīgi lietoju, ne kā viedtālruni, drīzāk kā podziņfonu zvaniem, trīs dienas stabili nav jālādē, 4 dienas un vairāk arī... Kad janvārī nedēļu ar gripu nogulēju, tad gultā guļot vairāk pamocīju, tad bija 2 dienas, a pa vienu dienu nosēdināt baču gribēdams nespēsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Daiļais teica:

Ko nozīmē 2 (SIM + eSIM)? Man nepiecišamas divas SIM

To arī nozīmē. Var ielikt tikai vienu fizisko nanoSIM karti, ja vajag divas SIM, tad vajadzēs eSIM, ja operators atbalsta, nav problēmu, man LMT ar eSIM, fizisko varu likt vēl vienu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

ņēmu - copei

Tā trakā ūdensizturība šim arī. Var peldēt. Peldināt vēl neesmu mēģinājis, bet lielā lietū ir ticis samērcēts, tas kā liels pluss, pa dzīvi ir pašam gadījies dabūt ūdeni telefonos, ar vienu sāpīgi bija, vēl garantijas laikā, tač it kā nedaudz virsū uztecēja, it kā viss izžāvēts tika, pēc laika, pēc nedēļām, telefons pēkšņi nedarbojas, nesu uz garantijas remontu, šie atgrieza atpakaļ, atteica remontu, jo telefons mitruma dēļ sabojāts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , vvv teica:

Baterijas turēšanas ziņā čempions

 

Pirms 37 minūtēm , vvv teica:

Labi, es nepilnvērtīgi lietoju, ne kā viedtālruni, drīzāk kā podziņfonu zvaniem, trīs dienas stabili nav jālādē

Ar tādu lietošanu vairums telefonu turēs līdzvērtīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tur tur šis ilgāk...ekrāns mazāks...atsvaidze nav ātrā...un procis nav ēdelīgs ...samsungi ar 5000mah tur uz aci psr trešdaļu mazāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , osscar teica:

Kā kalpo?

Ļoti labi. Patīk, ka tīrs androīds, nav kā sievas vai meitas samsungfonos, tie piebāzti ar neizvācamiem samsungismiem. Šim tikai facebook un linkedin neļāvās pilnībā atinstalēties, bet varēja atspējot. Papildu lietas no sony puses viegli novācamas, es pats nelietoju to ekskluzīvo sony sānu palaišanas izvēlni, bet gan jau kādam patiktu. Apdeiti nav tik laicīgi kā googles tālruņiem, Android ­13 pienāca februāra sākumā.

Par ekrāna spilgtuma autoregulāciju tu uzrakstīji, arī sākumā likās kaut kas ne tā, vai pēc laika «iemācījās» vai arī es pats pieradu, ir OK, ar WB neko neesmu darījis, kā pēc noklusējuma bija, tā apmierināja.

Par fotokameru, neko daudz ar telefonu nebildēju, patīk, ka daudz var manuāli saregulēt, pēc manām domām, bildes sanāk «dabīgākas» kā sievas samsungā, bet šis nav modelis, ko pirkt fotografēšanai, tam dārgais gals. Lasīju, ka var uzmuģīt googles pikseļiem paredzēto fotografēšanas aplikāciju, tad kamera sanākot ļoti laba, fvz.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jā..cik man ir bijuši samsungi..nekad pie tiem neesmu pieradis. Nav mans.😆

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Ar tādu lietošanu vairums telefonu turēs līdzvērtīgi.

Tā nav.

Un nav jau arī tā, ka neko no viedajām lietām nelietoju, tāpat diezgan sanāk ar ieslēgtu ekrānu, un izmēģinājis esmu visādas baterijturēšanas prasīgas lietas.

Ir šis monstrs bačas ziņā.

Link to comment
Share on other sites

pačekoju ebaja appu..main valoda RU, valsts Latvija...settingi ENG valodā...kā sakārot hvz..jāgooglē 😁

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kaut kāds laiks pagājis... pāris iespaidi par xperia 10 IV mint...

 

Ūdensdrošs - 2 kritis ūdenī - viss labi. Jocīgi ka stiprā lietu 1x parādīja - USB ports mitrs vai netīrs...bet pēc tam izžuva un - varat izmantot ( pēc peldes tāda paziņojuma nebija)

 

Baterija - bomba - Rīga - Liepāja - Rīga ar GPS + dati = 50% ( un vēl zvani wa utt) . kas ir kādas - 6-7 h

Ekrāna  materiāls - nelietoju aizsargstiklu - švīku nav. nelīmēšu.

Uzkāries tā ka jāreseto - nav ne reizes. 14 andri ar sola.

 

No negatīvā = korpuss nav masā krāsots bet aplīmēts vai ar pārklājumu - no kritieniem apdauzītās vietās melns rēgojas...

Labāka izvēle būtu tad melna krāsa.

\Skatos 10V iznācis - labākais update kamera  ( jo šis reizēm pārgaismo ,,,jāpiešaujas - bet tas laikam softa gļuks jo šāds kameras modulis ir daudziem)..

 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Tad es arī ielikšu savas 5 kapeikas par Xperia IV.

 

Reāls aplauziens. Godīgi.

 

Ekrāna automātiskais apgaismojums, ko man piedāvā telpā, ir par mazu. Piedāvā apm. 1/3 no skalas, man vajadzētu 1/2. Braucot ar Waze, ekrāns stipri un pamanāmi maina spilgtumu. Tracina.

 

Nenormāli grūti ir atrast vietu kur var nomainīt no kuras SIM kartes lietot datus. Ne vienmēr tas ir izdevies.

 

Lai iebildētu pa taisno Whatsappā, no pogas nospiešanai līdz bildes parādīšanās sarakstē var nākties gaidīt pat 15 un vairāk sekundes. Afigeķ, kamēr sapratu kas par desām, domāju, ka kaut ko nemāku.

 

Kamera slikta

 

Ja man kāds prasa, kāds man ir modelis, es saku HVZ, jo pie settingiem modelis ir norādīts XQ-CC54. Tas, ka es pirku Xperia IV nav nekur atrodams, kā vienīgi uz kastes

 

Lai dzīvo SAMSUNG!

 

No pozitīvā. Vairāku logu iespēja ekrānā, viegli uztaisīt ekrānšāviņu, baterija stipra. 5G ibio!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

esmu iznīcinājis hujaveju, laiks jaunu ņemt. iepriekš bija xz2, pagaidām arī āķis lūpā uz sony.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Daiļais teica:

Tad es arī ielikšu savas 5 kapeikas par Xperia IV

Tad lai iet arī no manis :D

Ekrāna aizsargstiklu nopirku, gumijveidīgo čeholu arī nopirku, pāris reižu kritis no nelieliem augstumiem uz cietām grīdām ir, tad nu nevienas skrambiņas.

Baterija superīga. Jau rakstīju, man šis pirmais viedtālrunis, telefona viedās funkcijas sāku lietot pakāpeniski, sākumā uzlādēt prasījās reizi trijās/četrās dienās, līdzīgi kā svaigiem podziņfoniem, tagad, kad telefona slogošana palielinājusies, uzlāde reizi divās dienās... Pa vienu dienu nemaz tā viegli nevarētu bateriju iztukšot.

Uzlādes laiks ilgs, ja gribas ātru uzlādi, šis nav īstais telefons.

Par ekrāna automātisko spilgtumu un krāsu iestatījumiem problēmu nesaredzu, bet šajā ziņā neesmu prasīgs, mani var neņemt vērā.

Ūdensaizsardzība lieliska, tagad pierasts nebaidīties nemaz no telefona saslapināšanas.

Telefonā man divas SIM kartes, viena fiziskā un viena eSIM karte. Mobilos datus var vienlaicīgi izmantot tikai no viena numura, katrreiz jāpārslēdzas iestatījumos, ja gribi lietot datus no otras SIM kartes. eSIM kartes var salikt vairākas, nezinu, cik maksimums, bija īslaicīga vajadzība pēc vēl viena, trešā numura, varēju pievienot kā trešo SIM karti vēl vienu eSIM karti, vienlaicīgi aktīva var būt tikai viena eSIM karte.

Fotokameru lietoju maz, bildes sanāk apmierinošas, bet nekas labs, ja gribēsi salīdzināt ar flagmaņfoniem. Katrā ziņā, trīs kameras ir, tas ne visos tālruņos.

Atjauninājumu ziņā ražotājs nesteidzas, atjauninājumi daudz maz regulāri, bet ar nokavēšanos.

Gandrīz «tīrais androīds», nezināšu par citiem ražotājiem, ģimenē pārējiem samsungfoni, salīdzinot ar samsung saskarni, man sony patīk labāk. Noklusējuma Gboard izcils, Samsung iebūvētā tastatūra, pēc manām domām, ne tik laba.

Zonas tveramība ļoti laba, nav bijis problēmu, lmt un bites VoLTE darbojas pilnvērtīgi, dzirdamība telefona sarunu laikā nevainojama.

Pēc dažām dienām gads, kā nopirku, neviena uzkāršanās gadījuma, telefons stabils.

Sajūsmina nelielais telefona izmērs, arī ekrāna malu attiecība 21:9, šķiet ērtāka. Ekrāns bez stūru noapaļojumiem un kameras cauruma, manā skatījumā tas ir pluss.

Nevajag aizmirst, šis ir budžeta modelis no ražotāja, ātrdarbība nebūs tā labākā, tomēr kā uzticams telefons «darba zirdziņš», varētu būt laba izvēle daudziem.

Cena telefonam nav patīkama, pārāk dārgs, ja salīdzina ar līdzvērtīgu specifikāciju telefoniem no citiem ražotājiem, es pats diez vai būtu šo nopircis, ja toreiz nebūtu akcijas piedāvājumā labas austiņas dāvanā. Šā gada modelis Xperia 10 V pavisam līdzīgs specifikācijās, tam sākotnējā cena mazāka, varbūt būs akcijas cena, kā iepriekšējam modelim bija pagājušā gada Ziemassvētkos.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , osscar teica:

Skatos 10V iznācis

normāla truba... oled + 5G... :thumbsup: un sajūta, ka nevajag lādēt biežāk kā reizi nedēļā... :dance3:ok, pārspīlēju, bet reizes 4-5 mazāk ēd strāvu nekā iepriekš lietošanā bijušais Xiaomi Mi A3...

pirms 4 stundām , osscar teica:

labākais update kamera

neteikšu, ka bildes sanāk jūtami labākas kā ar Xiaomi lētuci... varbūt es vienkārši neko nesaprotu no fotogrāfijas (patiess fakts)...

nepatika plastmasas korpuss... jā izskatās ok, kamēr nav iepazinis asfaltu... izslīdēja no kabatas un veica 15 cm lēcienu... plastmasas korpuss padevās, kā vieglas uzvedības čiepa... kāpēc nebija čeholā? tāpēc, ka jaunie modeļi parādās tirgū pirms čeholiem un tie jāgaida kāmēr atsūtīs... :mrgreen2:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...