Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Es nekādu naudu Neste kontā uz priekšu neskaitu. Maksāju par patērēto kā par elektrību. Ir kaut kāds mēneša limits ar kuru man pietiek 

Link to comment
Share on other sites

ērti=labs manā gadījumā.

Kas ta tur, 2 "pogas" spiedieni un finišā fingerprints jāuzliek . Kas tur slikts tajā varētu būt..

 

Atlikums gan jā, ekstranetā jāskatās, bet nu, ja normāli iemaksā tad par to nav jāsatraucas, jo tā ekstraneta mājaslapa gaužām lēna.

Pirms 8 minūtēm , zooomby teica:

ērta varbūt, bet kas tieši tur ir baigi labais?

 

Pirms 7 minūtēm , zooomby teica:

un vēl viena baigi labā lieta laikam ir tā, ka caur appu, nevar arī papildināt kontu

Neredzu problēmu to izdarīt caur swed aplikāciju, tas prasa max pus minūti dārgā laika un ne sekundi vairāk.

 

Var taisīt kredītkarti un gaidīt rēķinu, ja negribas papildināt, rēķins būs ilgāk, jo mainās rēķina nr un tas ir jāiekopē :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , kicker teica:

Neredzu problēmu to izdarīt caur swed aplikāciju

Nu es arī neredzu problēmu fiziski ielikti karti aparātā. un? ja uztaisa ko normāli, tad uztaisa. piemēram mobility ir tāda fīča, un tur atlikums visu laiku ir redzas bez papildus spiešanas.

vienkārši neuzskatu to aplikāciju par kaut ko mega krutu.

Pildos tikai nestē, bet nu ekstraneta lapa ir megasuperduper bremze un sviests! tur vēl jāpakustina pelēkās šūnas, lai atrastu kur apskatīties atlikumu. app- nasing spešal- atlikumu neredz un papildināt caur to nevar. 

Link to comment
Share on other sites

Mobility tev ir jāiemaksā nauda, Neste dot kredītu un tā ir tā atšķirība ka tev nav jāiesaldē kaut kāda sava nauda, nejauc locekli ar ozolu!

Link to comment
Share on other sites

Tev varbūt nav jāiemaksā, man ir debetkarte, nevis kredītkarte, ozols tāds :D

redz kickers ar iemaksā kad pagadās, bet dara to no swed app, nevis no tās pašas nestes ;)

Link to comment
Share on other sites

Jums tā neste aplikācija uz android tik labi strādā? Jo uz iOS tiešām pilnīgs sūds - piebraucu pie sūkņa, gaidu minūti vai divas kā muļķis kamēr tur kaut kas autorizējas (aiz manis jau veidojas rinda), beigās parāda kļūdu un tāpat nākas kāpt ārā un iet maksāt pašam. Šis bija vairākas reizes.

Vēl ir bijis, ka izvēlos aplikācijā summu, par cik liet - pilna bāka 120 eur, naudu uz kartes rezervē, bet kaut kas nokaras un ieliet nevar. Leju par otriem 120 eur. Normāli? Pēc pāris h, protams, atnāk atpakaļ pirmā summa, tomēr nenovērtēju tādas atrakcijas un aplikācija tika eksorcisēta no telefona. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Müller teica:

Viss darbojas ka vajag lidz bridim kad aplikacija saluza

Kamēr nav naudas, met kļūdu.

 

Pirms 43 minūtēm , zooomby teica:

es tā saprotu, ka elementāru lietu tajā nestes aplikāccijā, kā redzēt atlikumu- nevar?!

Jā un tas ir debili. :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , jema teica:

Mobility tev ir jāiemaksā nauda, Neste dot kredītu un tā ir tā atšķirība ka tev nav jāiesaldē kaut kāda sava nauda, nejauc locekli ar ozolu!

Par Mobility nezinu, bet Mobilly var lietot arī bez naudas iemaksāšanas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Kamēr nav naudas, met kļūdu

Man bieži vien pa dzīvi visur metas kļūda, ja naudas nav.:D Errors

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Sky_High teica:

Jums tā neste aplikācija uz android tik labi strādā? Jo uz iOS tiešām pilnīgs sūds - piebraucu pie sūkņa, gaidu minūti vai divas kā muļķis kamēr tur kaut kas autorizējas (aiz manis jau veidojas rinda), beigās parāda kļūdu un tāpat nākas kāpt ārā un iet maksāt pašam. Šis bija vairākas reizes.

Vēl ir bijis, ka izvēlos aplikācijā summu, par cik liet - pilna bāka 120 eur, naudu uz kartes rezervē, bet kaut kas nokaras un ieliet nevar. Leju par otriem 120 eur. Normāli? Pēc pāris h, protams, atnāk atpakaļ pirmā summa, tomēr nenovērtēju tādas atrakcijas un aplikācija tika eksorcisēta no telefona. 


Visu laiku Nestē izmantoju Nestes apu… man iOS… nav problēmu. Es gan nestes karti esmu piesaistījis, ne bankas karti…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Regisss teica:

Es gan nestes karti esmu piesaistījis, ne bankas karti…

Ā, man ir tāpat - Nestes kartei piesaiste, iespējams tāpēc gļuku nav ne ar andri, ne aifonu. Ar bankas karti un Nestes aplikāciju pieredzes nav.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Ar bankas karti un Nestes aplikāciju pieredzes nav.

Tā bija mana vienīgā pieredze, un naudu uzkarināja uz 2 nedēļām. Līdz ar to tā arī bija vienīgā pieredze. Arī neko labu nevaru pateikt.

Tagad paņēmu Nestes kredītkarti. Redzēs kas būs.. (Un visa šitā jebatorija sūda atlaides dēļ)..:superman:

Tādā Stacikā viss ķedā, atlaižu karte piesieta bankas kartei un viss rullē.

 

(Vispār šajā visā stāstā visi esat diezgan rēcīgi.. Tad kad bija 15 centu atlaide, tad visi baigos buržujus tēloja, ka nakuj pildīties to grašu dēļ. Bet kā redzam ikdienā, visi Nestē centus grabina... kapeikmīlētāji netīrie...):yahoo:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Tad kad bija 15 centu atlaide, tad visi baigos buržujus tēloja, ka nakuj pildīties to grašu dēļ.

Varbūt visi rakstīja, komentēja no Nestes vai Circle rindas? 🙄

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kā aizgāja beztēma pēc Nestes kartes pieminēšanas - sorry :D

Gan jau aplikācija ir labāka, bet kaut kā pierasts ar to karti + es nezinu savu Neste kontu, kuram ir piešķirta uzņēmuma atlaide, tā kā baigais varians šobrīd nav sākt to aplikāciju lietot.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Stasss teica:

Bet kā redzam ikdienā, visi Nestē centus grabina

Nezinu, tur laikam brīvdienās ir 5c atlaide ar aplikāciju, ko šad tad izmantoju. Kopumā man patīk, ka var iebraukt, nospiest telefonā pāris pogas un uzpildīties - ērti. :)

Bet nu atlaides par ļaunu nekad nav. :D

Link to comment
Share on other sites

darklight

Man atkal patīk, ka Viadā simpātiska meitene uzsmaida un novēl jauku dienu 😎 Vēl arī tas, ka varu pildīties ar savu privāto atlaižu karti, bet palūgt jebkurus rekvizītus uz čeka.

Link to comment
Share on other sites

29.12.2022. , 16:04, jema teica:

Aplikācija uz telefona

Ir jau laba, bet daļa karšu joprojām ir ar magnētisko joslu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atskaitīšos par izvēli. Samsung Galaxy A53 5G. Pēc desmit dienu lietošanas sieva ar aparātu apmierināta, īpaši izceļ sarunu kvalitāti un varot pateikt cik labs telefons ir otrā galā :). Pats arī paskatījos . Kā jau Samsungam viss loģiski un saprotami. Nevaru iedomāties ko vēl var vēlēties no telefona

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Daiļais teica:

īpaši izceļ sarunu kvalitāti un varot pateikt cik labs telefons ir otrā galā :)

Viss jau atkarīgs vai otrā galā ir VoLTE vai nē. Daudz maz sakarīgam aparātam jau VoLTE būs.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Daiļais teica:

Samsung Galaxy A53 5G

 

Sanāca man nedēļu atpakaļ uzstādīt vienam pensionāram šādu telefonu. Kamēr gaidīju kamēr izies cauri visiem update (laikam bija 3), jau paspēju sasmieties, ka kādreiz tā dzīve bija zaļāka, ieliki SIM, ieslēdzi, viss kas bija jāizdara jāievada PIN un lieto, a tagad, vēl pusstundu pie telefona netiec klāt 😅

Labi, pa tēmu. Itkā jauns telefons (jauns), bet kaut kā likās ka funkcijas iebremzē, varbūt tādēļ, ka sākotnēji visādi procesi palaižas un tā, bet pašam sajūta palika, ka nē, nebūs man tāds. Pats izmantoju Samsung S10E, neesmu iPhone lietotājs. Bet tas mans subjektīvs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Ja man tagad būtu jāpārkāpj no Iphona uz Samsungu, tad noteikti ņemtu kādu no pēdējām S sērijām.

Pirms 3 minūtēm , AVilks teica:

Samsung S10E,

Kaut vai tas pats pāris gadu vecākais S10E būs manāmi ašāks nekā jauna A sērija.

Ar āboliem savādāk - tur nav tādu budžeta klases modeļu, tad nu visi ir līdzīgi jaudīgi un lido bez bremzes.

Link to comment
Share on other sites

Hmm....

Privāti lietoju S21, sievai kādu pusgadu ir S22. Kā dienesta trubu pirms kāda laiciņa nopirku A52. Lai cik tas dīvaini neizklausītos, neizjūtu vispār nekādu starpību lietojot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Stasss teica:

Ja man tagad būtu jāpārkāpj no Iphona uz Samsungu, tad noteikti ņemtu kādu no pēdējām S sērijām.

Kaut vai tas pats pāris gadu vecākais S10E būs manāmi ašāks nekā jauna A 

Nomainīju to pieminēto S10E pret A52S. Pēdējais ir krietni ātrāks. Kāpēc? Jo Eiropas S10E modelim ir Exynos procesors. Gsmarena ieliktie testu cipari taisīti Snapdragonam. Atšķirība ir ievērojama. A52s ir ar Snapdragon visas versijas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris mēnešiem bija jāizvēlas starp A53 vai A52s, izvēlējos 2.variantu. Sievai pirms kādas nedēļas divām atteicās A71 lādētāja ligzda, ātri skrēju uz RD pēc jauna, lai var datus ar smart switch dabūt pāri kamēr bačā ir %, ā, un jā, paņēmu arī A52s tik citu krāsu. Tagad A71 remontā, samainīs ligzdu un jāliek SS :D 

Visādi citādi telefons normāls, visas funkcijas darbojas labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

12.01.2023. , 09:29, kicker teica:

atteicās A71 lādētāja ligzda

šo var risināt preventīvi, ar magnētiskajiem galiem, kuri lietošanā arī ir ērtāki.

 

protams ne bez darvas karotes, konektori nav standartizēti,

pat vienam un tam pašam ražotājam periodiski mainās.

tagad ar uguni jāmedī Gen10, jo visiem maajas gadžetiem gribas ieturēt vienu līniju.

un ierīcēm, kuras tiek muļļātas dauz pa rokām, ir jāmaina spraudnis reizi ~6 mēnešos, apsulbē no sviedriem.

 

https://www.aliexpress.com/item/33026129585.html

 

5A-Magnetic-Cable-Type-C-Cable-Super-Fas

 

5A-Magnetic-Cable-Type-C-Cable-Super-Fas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , MartiniB teica:

šo var risināt preventīvi, ar magnētiskajiem galiem, kuri lietošanā arī ir ērtāki.

 

protams ne bez darvas karotes, konektori nav standartizēti,

pat vienam un tam pašam ražotājam periodiski mainās.

tagad ar uguni jāmedī Gen10, jo visiem maajas gadžetiem gribas ieturēt vienu līniju.

un ierīcēm, kuras tiek muļļātas dauz pa rokām, ir jāmaina spraudnis reizi ~6 mēnešos, apsulbē no sviedriem.

 

https://www.aliexpress.com/item/33026129585.html

 

 

 

 

Paldies, ka atgādināji par šiem "galiem", kādreiz  tādu izmantoju, laikam jāsameklē Ali būs atkal šādi vadi. Neaiz*irsīsies ligzda un ērtāka spraušana :D :) 

Man gan ar ligzdu nekad nav bijis problēmu, laikam labi notēmēju pirms bāžu ligzdā.

Tieši šim teļfonam otrais gadījums šāds, iepriekš garantijas ietvaros samainīja, a tagad garantija tik tikko beigusies.. Domāju ekspluatācijas vaina, kautgan iepriekš nevienam te;efonam šāda problēma netika novērota, type c varbūt "jūtīgāks", nezinu :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kicker teica:

Neaiz*irsīsies ligzda un ērtāka spraušana

Ja truba atbalsta (jaunās jau laikam lielākā daļa atbalsta) bezvadu uzlādi, iesaku izmantot to un nečakarēties ar spraušanu.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

iesaku izmantot to

aha, un gaidīt n reizes ilgāk, nevarēt lietot telefonu, kamēr lādējas un domāt, vai no regulāras tādas lādešanās un silšanas displejs neatlīmēsies - ne tā, ka pavisam, bet pietiekami, lai nebūtu hermētisks?

Bezvadu uzlāde ir neefektīvs un neērts "re, kā mēs mākam!" papildinājums telefonos.
Vienīgais, kur tas ir ērti, ir auto, bet arī, tikai tad, ja garš gabals jābrauc. Un tur arī daudz kur stulbums, piem, carplay ar vadu, bet telefona uzlāde bezvadu - jēga tad no viņas...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

aha, un gaidīt n reizes ilgāk, nevarēt lietot telefonu, kamēr lādējas un domāt, vai no regulāras tādas lādešanās un silšanas displejs neatlīmēsies - ne tā, ka pavisam, bet pietiekami, lai nebūtu hermētisks?

Bezvadu uzlāde ir neefektīvs un neērts "re, kā mēs mākam!" papildinājums telefonos.
Vienīgais, kur tas ir ērti, ir auto, bet arī, tikai tad, ja garš gabals jābrauc. Un tur arī daudz kur stulbums, piem, carplay ar vadu, bet telefona uzlāde bezvadu - jēga tad no viņas...

Ar to nesanāks ātrā uzlāde? Kautkāds sliktums vel ir?

Link to comment
Share on other sites

Bezvadu der, ja pa lielam vienmēr lādē vienā un tajā pašā vietā. Bet realitātē jau sanāk lādēt 5 - 6 vietās.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 7 minūtēm , kicker teica:

Kautkāds sliktums vel ir?

labāk izstāsti, kur labumi ir.

Lādē lēnāk, ar ārprātīgiem zudumiem siltumā, telefons jātur uz paliktnīša - ko es iegūstu?

Vienīgais labums, jā - var slapju telefonu lādēt. Ārkārtas situācijām der. Bet tādas man gadās nu reizi pa gadu maksimums.

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz piekritīšu versatile, ja man mobzi ar vadu uzceļ līdz 90-100% +/- stundā, bezvadu process aizies stundas (vairākas).

Jā, ok, auto arī ir bezvadu uzlāde, izmantoju kad bija vecais mobīlais.

Ar S21, vismaz braukājot pa LV, baisās vajadzības nav radušās. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , versatile teica:

nevarēt lietot telefonu, kamēr lādējas

It kā ar vadu nebūtu tādas problēmas. Tak pārtrauc lādēšanu, pasēdi internetā, pēc tam lādēšanu var turpināt. Nav bateriju jālaiž cauri pilniem 100%->0%->100% cikliem.

 

Par lādēšanas ātrumu - tak tāpat tas telefons n-tās stundas dienā nomētājas blakus datoram. Kāda atšķirība, mētājas uz paliktņa (lēnām lādējas) vai vienkārši uz galda? Lai kaut 5 stundas lādējas. Jebšu te visiem ir svarīgi telefonu pa 10h dienā turēt rokās, tad vēl 8h dienā - kabatā? Lai gan naktī tāpat ir dažas stundas, kad telefonam tā kā nevajadzētu tuvoties (t.i., kad tas var lādēties).

 

"Grāmatu lasījis neesmu". Līdz šim lādēju ar vadu. Skāde tik, ka pēc "izlīšanas līdz kaulam" būvdarbu laikā microusb ligzda sākusi gļukot, nekad nevar lāgā zināt, telefons caur to vadu lādējas vai nē.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu nez, piem, vakarā telefonam kādu 15-20% atlikuši. Piesēžos skatīties tv, piemetu pie vada un paralēli netu pabrowsēju. Es vēlu eju gulēt, tāpēc man tīri labi patīk, ja vakarā telefons ir atkal uzlādēts.

Link to comment
Share on other sites

Dienas beigās vēl izrādīsies, ka katram savs dienas ritējums - kāds visu dienu telefonu tur pie auss (darbs tāds), kāds cits - kabatā (zvana mazāk, bet aktīvi pārvietojas), vēl kāds - uz galda. Bet līdz dienas beigām vēl daudzas stundas palikušas, kuru laikā var pakasīties par to, vai bezvadu uzlāde ir lietderīga ekstra vai bejdzēdzīga "because we can" fīča. Ka tik beigās neizrādās, ka abi viedokļi ir pareizi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Bet realitātē jau sanāk lādēt 5 - 6 vietās.

Man sanāk 1 vietā - lādēju mājās katru nakti. No rīta paņemu uzlādētu, nekad vēl nav bijis tā, ka telefons dienu neizvilktu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...