Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

pirms 7 stundām , Regisss teica:

Noteikti nepārietu no ābola uz andri dēļ tik sīka kameras uzlabojuma... ;) 

Sīks kameras uzlabojums + "nieka" 400+ EUR starpība, ja salīdzina ar Pixel 7 Pro. Atcerēsimies, ka tikai iPhone Pro un Pro Max ir tele kameras.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 17 stundām , kurtka teica:

Tāda vispār eksistē?

USB-C uz XLR ir, kas liek domāt, ka noteikti ir cilvēki, kas par šādu fīču būtu priecīgi. Kaut vai izmantot telefonu skaņas ierakstam, utt.

Link to comment
Share on other sites

MKBHD ir uztaisīts video kur cilvēkiem anonīmi lika balsot par labākajām bildēm nezinot telefona modeli un cilvēku favorīts bija.... Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

USB-C uz XLR ir

Pārejas ir vis kaut kam. Biju pie telefona USB C pieslēdzis PS2 klaviatūru, darbojas... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Atkal lepojas, ka atrodas uz Tvaika ielas pacienta robežas 😄

 

Vēl pastāsti visiem par savu apsēstību ar 5G signala ķeršanu.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , martinno teica:

Paskaties iepriekšējo gadu balsojumu video - tur labi brīnumi līda ārā :)

Pagajušajā gadā bija ne pārāk zinātniecisks tas balsojums. Šogad nedaudz nopietnāks.

 

Un par šī gada salīdzinājumu: 3 bildes, manuprāt, neko daudz nepasaka. Varēja nedaudz vairāk pacensties. 

Pie tam Google lepojās ar spējām fotogrāfijās pareizi izgaismot bildes ar tumšādainajiem, kur citi piekliboja. Cik tas mūsu platuma grādos ir aktuāli? Ne pārāk.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Umm, nu teorētiski es varu saprast, kā tas varētu noderēt. Kad vācāmies ārā no vecā biroja, nodevām utilizācijai ~50 jaunu, neizpakotu ps/2 klaviatūru. No šī gadsimta otrās desmitgades. HP darbstacijas vienkārši ar tādām arī piegādāja, bet klaviatūras mēs nemainījām reizē ar datoru, bet tad, kad izbeidzās. Tā nu iekrājās. Un nebija arī neviena iemesla iepirkumā pieprasīt USB, jo, nu, tās klavieres jau lieto tieši ar tiem datoriem - ja ir savietojamas, tad der.

Un tad nu, lūk, birojā pazūd elektrība, vajag uztaisīt shutdown serveriem/storidžam, no telefona caur vpn pieslēdzies servera konsolei, būtu jāsāk drukāt komandas, bet uz mazā ekrāna jebatorijs drukāt. 2 pārejas, un ps/2 klava pieslēgta. Ja nevajag pat telefonu restartēt, vispār skaisti. Principā, man kādreiz USB OTG pāreja vienmēr bija pa rokai un ps/2-USB arīdzan. Nav nemaz tik nereāls scenārijs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā tas parāda, ka nav vairs tik milzīga atšķirība standarta bildē starp flagmani un "vidējo galu" ka tas bija senāk un ķīnietis diezgan sadzinis visus

Kā arī arvien lielāka nozīme ir pašam processingam.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Galvenais rezultāts 😎

 

Bet nu tā, nākamgad daudzos flagmaņos sāks parādīties collīgais 50MP Sony sensors. Aizdomas , ka tāpat labākās bildes būs tam telefonam, kas pēc vislabāk mācēs to bildi "apstrādāt".

Link to comment
Share on other sites

versatile

Man patika Samsung telefons ar optisko zoom. Ja tam ieliktu tādu mega sensoru, varētu pat apsvērt. Vienīgi, gribētos, lai ir arī parasta, neuzkrītoša kamera.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , versatile teica:

Man patika Samsung telefons ar optisko zoom. Ja tam ieliktu tādu mega sensoru, varētu pat apsvērt. Vienīgi, gribētos, lai ir arī parasta, neuzkrītoša kamera.

OO jā, optika. Tas ir tas, kas joprojām trūkst flagmaņiem...

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsīsim ka katra optika prasa lielāku izvirzījumu aizmugurējā panelī. Tad labāk laikam iztikt bez tās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

labāk laikam iztikt bez tās.

Prioritāšu jautājums. Man labāk izvirzījums, nekā +x herci ekrānam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

ķīnietis diezgan sadzinis visus

Problēma tik tāda, ka tas ķīnieties vairs nav "lētais ķīnietis" - Xiaomi, Huawei flagmaņi maksā tikpat cik visi pārējie flagmaņi.

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Kas vainas? :D

Īstenībā neliekas nemaz tik ļoti traki. Kabatā gan jau varētu iebāzt.

kzoom-hero.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

10 kartes (ID, tiesības, bankas, visādas sporta zāles, zoodārzi) jau vien apmēram telefona biezumā.

Link to comment
Share on other sites

Man makā tikai 3 (ID, tiesības un Revolut). Pārējās ir vai nu virtuālas, vai nu mašīnā mētājas (Neste karte).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , itanium teica:

Neste karte

Aplikācija uz telefona ir krutāks risinājums

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , jema teica:

Aplikācija uz telefona ir krutāks risinājums

ja vien vina darbotos, vairakus menesus atpakal salauza, joprojam nav sataisits

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Viss strādā nedzen muļķi!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Interesanti kā es pildos?

 

Noņem un uzliec pa jaunam, man tāds gļuks bija 1.5 gadu atpakaļ

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , jema teica:

Noņem un uzliec pa jaunam, man tāds gļuks bija 1.5 gadu atpakaļ

Nepalidz, tapat ka tirit datus, kesatminu utt, jau parbaudits, pec pin ievadisanas vienmer izmet kludu. Neesmu vienigais kam ta ir - pietiek uz vertejumiem paskatities - nu nebus normali stradajosai aplikacijai tikai 1 balle vertejuma.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy A52, Andrītis 13.

 

Degvielu leju tikai ar Neste aplikāciju - piebraucu pie tankštelles, atveru aplikāciju, norādu nr pie kā piebraucu, tālāk viss OK. Pāris gadus atpakaļ - jā, tekoši gļukoja. Tagad, jau seeeen, viss OK.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Daiļais teica:

Samsung Galaxy A40

Uhh, vēljoprojām mans aparāts pilda funkciju..😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Müller teica:

pec pin ievadisanas vienmer izmet kludu.

Neesi mēğinājis kādu naudu Nestes kontā ieskaitīt? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Racer teica:

Neesi mēğinājis kādu naudu Nestes kontā ieskaitīt? :D

Ieprieks nekas tads nebija vajadzigs, bija piesaistita bankas karte un no turienes atvilka. Viss darbojas ka vajag lidz bridim kad aplikacija saluza - pirms vairakiem menesiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Racer teica:

Neesi mēğinājis kādu naudu Nestes kontā ieskaitīt? :D

Šitas atgādināja situāciju, nestes kartē bija uzkrājusies laba summiņa, tad kautkādus 2 mēnešus ieskaitīju vel.., līdz vienā dienā izdomāju apskatīt cik nu tur palikusi tā nauda, kautkā šķita pa maz, papētīju savus bankas maksājumus, izrādās 2 maksājumus esmu aizrāvis uz nestes kontu bez sava lietotāja numura, kopsummā uz 400+eiro, laiciņš jau bija pagājis.., šamie neko, ka te viens sūta nahaļavu naudu :D Bet nu neko, sazinoties viss tika normāli atrisināts :)

P.S Nestes aplikācija baigi labā.

Link to comment
Share on other sites

es tā saprotu, ka elementāru lietu tajā nestes aplikāccijā, kā redzēt atlikumu- nevar?!

Pirms 6 minūtēm , kicker teica:

Nestes aplikācija baigi labā.

ērta varbūt, bet kas tieši tur ir baigi labais?

Link to comment
Share on other sites

Nevar gan, tas ir mīnuss, ko visi viņiem acīs met!

Link to comment
Share on other sites

un vēl viena baigi labā lieta laikam ir tā, ka caur appu, nevar arī papildināt kontu :D

nu vieni plusi tajā aplikācijā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...