Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Pirms 9 minūtēm , martinno teica:

Es neko nesludinu, man nav Āboļa telefona.

tad laikam nav čaukstošā 🙂

Pirms 43 minūtēm , martinno teica:

Ja nauda nav problēma un gribi "izņem no kastes un lieto" telefonu, kurā viss +/- būs līmenī

 

Link to comment
Share on other sites

Nē. Iemeslu nesen citā pavedienā minēju:

  

30.09.2022. , 13:35, martinno teica:

Man šitā ir ar iPhone - gaidu, iznāk jaunais un šie jau sludina par nākamo modeli... Atkal gaidu... Tā arī neesmu pie iPhone ticis.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Artanis teica:

Un atsevišķas lietas (kā piemēram jobnutās iebūvētās reklāmas visādos Xiaomi un citos šķībacaino brendu telefonos, vai Samsung centieni pārdot papildus virtuālās klaviatūras) man vispār liekas kaut kas neiedomājams, un tā dēļ vien es nekad mūžā nepirktu tālruņus ar šo brendu launčeriem...

Par tām Xiaomi iebūvētajām reklāmām varētu mazliet sīkāk pastāstīt? Lietoju Xiaomi kādus 5 gadus, biju iepriekš kaut ko par tām reklāmām dzirdējis, bet tā arī neesmu atradis, kur viņas slēpjas :(

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Sky_High teica:

Varbūt kāds jau rakstīja, bet pa 500 sanāk 11 sifons. Ļoti labs variants.

Laba doma. Man sievai un bērnam pēc andrīšiem vairāki aifoni nomainījušies un bēdu nav. Tipiskajam lietotājam aifons ir stabila un uzticama manta arī salīdzinoši lētajā galā. Es mazliet netipisks esmu un izmantoju ~ līdz 10 mazliet specifiskas aplikācijas uz andrīša, kuras aifonam vnk nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam vajag, varu ideālā stāvoklī vienu iPhone 11 64gb Jet black pārdot. 300eur+ sūtīšana 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Ja nu kādam vajag, varu ideālā stāvoklī vienu iPhone 11 64gb Jet black pārdot. 300eur+ sūtīšana 

Cik rāda battery health?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

jutīsi kā bez tām dzīvot

Bet laikam sāp sveši zobi 😁.

 

Bet nopietni, nekad neņemiet hujvejus. Mani pirms 2 gadiem "bes poputal" 😁. Katru otro rītu ne feiskontrole (nē, skaidrā un ne izspūris😁) ne pirkst nospiedums neiet... "papildus drošībai ievadie paroli" (mļaķ, sukas šķībacainie, aizstāstieties ar to savu drošību), mēs te cora apdeitu uztaisījām. Citādi gan kā no kastītes. Nesaprotu, ko tur vajag kustomizēt. Sievai ar xiaomi gan nekādu problēmu nav. Kāda tur intuitīva vai neintuitīva os? Man vispār patiktu, ja es nezinātu, un nejustu ka tai trubai ir os.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Man vispār patiktu, ja es nezinātu, un nejustu ka tai trubai ir os.

Nopērc podziņnieku

:D

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Bet nopietni, nekad neņemiet hujvejus. Mani pirms 2 gadiem "bes poputal" 😁. Katru otro rītu ne feiskontrole (nē, skaidrā un ne izspūris😁) ne pirkst nospiedums neiet... "papildus drošībai ievadie paroli" (mļaķ, sukas šķībacainie, aizstāstieties ar to savu drošību), mēs te cora apdeitu uztaisījām.

Nostaigāju divus gadus ar P40 pro. 

Nebija tādas problēmas, tikai ja protams nebija kāds apdeits uzlicies. Bet tas arī notiek jebkuram citam telefonam pēc restarta.

 

Nezinu vai tu būtu priecīgs, ja kāds pēc restarta paņem tavu telefonu un bez drošības priecīgs lieto.

Link to comment
Share on other sites

P40 lite. Bezmaz katru otro rītu kaut kas ir apdeitots. Nu labi, varbūt, katru trešo 😁. Bet lietas būtību nemaina.

Ko nozīmē, bez drošības? Nospiedums vai feiss tak paliek.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Bet nopietni, nekad neņemiet hujvejus. Mani pirms 2 gadiem "bes poputal" 😁. Katru otro rītu ne feiskontrole (nē, skaidrā un ne izspūris😁) ne pirkst nospiedums neiet..

Huawei p30 Pro, 2 gadi, lieliski strādā. Tev vai nu brāķis gadījies, vai nu karma.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , binary teica:

Par tām Xiaomi iebūvētajām reklāmām varētu mazliet sīkāk pastāstīt?

Dažās atsevišķi instalētajās aplikācijās ir. Bet nevaru pateikt, vai tas nāk no aplikācijas vai telefona.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , androidz teica:

2 gadi, lieliski strādā.

Viss strādā lieliski. Un nav jau grūti to paroli ievadīt. Bet ja reiz ir citas drošības fīčas... tad nakuj?

 

p.s. varbūt neskaidri uzrakstīju - ne jau nestrādā pirkstu nospiedums, bet pieliekot pirkstu prasa paroli "papildus drošībai".

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Lietoju jau 4. gadu iphone X, problēmas nav novērotas. Kamēr nenomirs dabīgā nāvē, tikmēr nemainīšu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Aigars teica:

Dažās atsevišķi instalētajās aplikācijās ir. Bet nevaru pateikt, vai tas nāk no aplikācijas vai telefona.

No aplikācijas. Mēdz būt tādas, kurām bezmaksas versija ir ar reklāmu, maksas versija - bez reklāmām.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

bet pieliekot pirkstu prasa paroli "papildus drošībai".

Tur nebūs pie vainas Huawei. Pēc restarta, arī pieslēgšanās pie neredzētiem WiFi Android mēdz prasīt papildus drošībai paroli. Lai vairāk adrenalīna uzliec, lai pēc vairākiem nesekmīgiem atbloķēšanas mēģinājumiem notiek factory reset ;)

Labots - maize
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , maize teica:

Lai vairāk adrenalīna uzliec,

aha, un uz darba datora - Suicide Linux.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ivo teica:

tiem kuri vēl jauni un ar izcilu redzi, varbūt. Ja vien tie mini nebūtu apgraizīti daudzos parametros, atšķirībā no "pilnajām" versijām.

Kādā ziņā mini apgraizīti?!?!?!

pirms 7 stundām , Sky_High teica:

Cik rāda battery health?

85 EUR (ar PVN) un Capital ieliks jaunu orģinālo bateriju! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Jurkins teica:

Viss strādā lieliski.

Ko ta čīksti?

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Artanis teica:

Ja kabata nespiež, un nav akūtas vēlmes tālruni customizēt un pēc tam ar to jāties, tad manuprāt Āboli ir lieliski telefoni. Bet nu - kam māte, kam meita.

Ja telefona lietosana aprobezojas ar parastu aplikaciju skatisanu tad iphone nav ne vainas. animacijas smukas parastajam lietotajiem patiks. tikko ka paradas vajadziba darit ko nopietnaku, ta sakas jasanas ar iphone. ko uz android var izdarit minutes laika uz iphone aiznem 5.

normala parskatama telefona failu sistema? parmest jebkadus failus uz/no telefona ar kabeli/bluetooth neinstalejot nekadu papildu softu - nebus. tagad laikam bildes vareja parmest uz pc piesledzot ar vadu - sasniegums.

Un tas ka 2022. gada nav iztulkots lietotaja interfeiss latviesu valoda ir neciena no vinu puses. Tada firma ka Apple nevar atlauties samaksat kadam kas iztulkos visu interfeisu? 

pirms 9 stundām , binary teica:

Par tām Xiaomi iebūvētajām reklāmām varētu mazliet sīkāk pastāstīt? Lietoju Xiaomi kādus 5 gadus, biju iepriekš kaut ko par tām reklāmām dzirdējis, bet tā arī neesmu atradis, kur viņas slēpjas :(

Sistemas aplikacijas (ne visas) ir reklamas, bet ar vienu parsledzeju atsledzas. iespejams atsledzat un aizmirsat par to. Varbut tagad vairs nav, pirms paris gadiem pedeja saskarsme ar xiaomi, tur sada aina bija:

image.thumb.png.222a299b523efd65df844c9f1201bfcd.png

Labots - Müller
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Müller teica:

parmest jebkadus failus uz/no telefona ar kabeli/bluetooth neinstalejot nekadu papildu softu - nebus. tagad laikam bildes vareja parmest uz pc piesledzot ar vadu - sasniegums.

Bildes ar vadu nesu jau kopš 4s ābola...
Piespraužot ar vadu pie datora failu sistēma gan kautra ābolā... :D 

Link to comment
Share on other sites

@Müller   Es domāju, Tu laikam neesi klātienē redzējis/lietojis īFonu kādus gadus sešus, ņemot vērā ko Tu apgalvo…

 

Failsistēma jau ir pieejama kopš iOS 12 (?) laikiem, tāpat kā iebūvēts failu menedžeris. Pēc manas pieredzes uz Ābola pat specializēto aplikāciju ir jau vairāk kā uz Droīda. Visādi CADi, 3D point cloud softi, computer vision un specializētie iekārtu softi nereti ir tikai uz iOS vispār.

 

Bildes car vadu? Kur Tu tādu arhaismu esi dzirdējis? Jau gadiem man pat uz savām Windows mašīnām ir uzlikts iCloud - jebkura bilde, ko uztaisu ar telefonu, pāris sekunžu laikā parādās folderī datorā. Es patiesībā neesmu datu kabeli izpakojis no pēdējo trīs telefonu kastes vispār - lādēšana un ausis bezvadu, viss pārējais caur mākoni. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Artanis teica:

 Es domāju, Tu laikam neesi klātienē redzējis/lietojis īFonu kādus gadus sešus, ņemot vērā ko Tu apgalvo…

 

Failsistēma jau ir pieejama kopš iOS 12 (?)

Sodien skatijos, vel nebija (iOs 15.7). Aplikacija "Files" nav tas. Telefons pieinstalets ar aplikacijam atverot Files/On My iPhone - absoluts tuksums. Kur tas viss glabajas? Man vajag normalu parskatu failu sistemai.

image.thumb.png.c0cf41156312980bafb12d24bf2bc359.png

Ka tas izskatas uz normalas ierices:

ES File Explorer 4.2.9.2.1 for Android - Download APK

 

Pirms 16 minūtēm , Artanis teica:

Jau gadiem man pat uz savām Windows mašīnām ir uzlikts iCloud - jebkura bilde, ko uztaisu ar telefonu, pāris sekunžu laikā parādās folderī datorā.

Jauki, bet ka parmest failus uz jebkuru (svesu Windows datoru) neko neinstalejot klat? Uz android erti caur bluetooth parnest, uz iphone kaa (ta lai tas neaiznemtu daudz vairak darbibas un laiku)?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Müller teica:

bet ka parmest failus uz jebkuru (svesu Windows datoru) neko neinstalejot klat? Uz android erti caur bluetooth parnest, uz iphone kaa (ta lai tas neaiznemtu daudz vairak darbibas un laiku)?

 

https://www.icloud.com/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nahcloud: pastebin.com

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Müller teica:

Sistemas aplikacijas (ne visas) ir reklamas

Varbūt sauksim lietas īstajos vārdos? Tās aplikācijas ir nevis reklāmas (ads), bet bloatware.

pirms 10 stundām , Müller teica:

iespejams atsledzat un aizmirsat par to

Neatslēdzu. Nemaz nezināju, ka to var izdarīt. Bet varētu būt, ka sametu kaut kādā folderī, lai būtu vairāk vietas biežāk nepieciešamo aplikāciju ikonām.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tomēr būs steidzamā kārtā jāpērk telefons jo vecais hujavejs vakar nosprāga un neslēdzas iekšā vairs. Nezinu vai ir jēga ieguldīties remontā.

Meita šobrīd ir noskatījusi Samsung S20 Ultra - it kā viss tur OK, bet nedaudz mulsina Exynos 990 čipsets, kas iepriekš te nebija pieminēts ar labu vārdu. Kaut gan no otras puses - diez vai flagmanī liktu švaku čipsetu.

Vai šī iemesla dēļ tomēr būtu labāk skatīties citu modeli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ivo teica:

Meita šobrīd ir noskatījusi Samsung S20 Ultra

Tad jau sanāk, ka jautājums atrisinājies. Svītrojam ābolu, kā nederīgu.

Link to comment
Share on other sites

nē nu protams pirkt pa 500 3 gadus vecu ābola modeli ...jēga ( ok pa 100 būtu jēga)

Protams labāk jauno samsung S .

Link to comment
Share on other sites

Just now, osscar teica:

Protams labāk jauno samsung S

Parametri jau tiem jaunajiem nav diži labāki.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ivo teica:

Parametri jau tiem jaunajiem nav diži labāki.

Tu sev vai meitai meklē? Ja meitai, kādēļ nemīli viņu un pērc "veco" un nevis "jauno" ? IMO, parametri (turklāt kāds SoC tur stāv) ir viens no mazsvarīgākajiem faktoriem .. .  :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , osscar teica:

nē nu protams pirkt pa 500 3 gadus vecu ābola modeli ...jēga

Jebkurš pat 3 gadus vecs flagmanis būs labāks par kaut kādiem 300-500 eur budžeta variantiem. (Neiet runa par ābolu tikai).

Īpaši, kad sāk vilkt šos Readme un Hujaveju brīnumus uzskatei.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Jainit teica:

Ja meitai, kādēļ nemīli viņu un pērc "veco" un nevis "jauno" ?

Tāpēc, ka man šim neplānotajam tēriņam tam ir konkrēts budžets un es skatos labāko, kas iekļaujas šajā budžetā. Šajos laikos nevaru atļauties tērēt vairāk. Piekrītu viedoklim, ka labāk 2-3 gadus vecs flagmanis nekā jauns budžeta klases telefons.

Link to comment
Share on other sites

bet ne jau lietots pa 400-500 :D un ja samsungs s20 ultra var pa 600 dabūt - un tas turklāt nav budžetnieks. es nerunāju par 200-300 eur tel. 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ivo teica:

Tāpēc, ka man šim neplānotajam tēriņam tam ir konkrēts budžets un es skatos labāko, kas iekļaujas šajā budžetā. Šajos laikos nevaru atļauties tērēt vairāk. Piekrītu viedoklim, ka labāk 2-3 gadus vecs flagmanis nekā jauns budžeta klases telefons.

Ar Samsungs ir tā, ka jebkurš jauns budžetnieks (nosacīts) ar Snapdragon būs ātrāks par pāris gadu vecu flagmani ar Exynos. Diemžēl. Un iekš GSMarena ir tā problēma, ka modeļiem, kuriem ir abi proči (Amerikas tirgum parasti Snaps), testu ciparus publicē ar Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

turklāt pērkot lietotu vnm risks ka kāds jau viņu ir remontējis. es nekad par 500 lietotu nepirktu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Katram savs. Esmu gādājis daudziem lietotus telefonus, jo to atzīstu par labāku pirkumu, nekā kaut ko puslīdz pa vidu, bet jaunu. Visi vienmēr bijuši apmierināti, ka pierunāju uz šādu soli.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Es arī pievienošos viedoklim par lietotu. Saviem bērniem esmu sapircis lietotus ābolus no kantora ar garantiju, visi apmierināti. Negribu ar reklāmu nodarboties, pačukstēšu tikai ka igauņu kantoris, kas profesionāli atjauno lietotus āboļus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...