Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

Kādas ir jūsu domas par tēmu - labākais android tālrunis minētajā cenu kategorijā? Telefons domāts jaunietei, kura visas fīčas izmanto uz 100%. Vajag lai ir liels un labs displejs, bača vismaz dienu pilnā slodzē izvelk, laba kamera utt. Šobrīd ir Huawei P30 Lite, kas jau ir diezgan nolietots. 

Pats esmu iPhone lietotājs, attiecīgi pilnīgi nesekoju līdzi Android iekārtu tirgum. Zinu, ka Samsung S sērija ir laba, bet nu padārgi viņi. Vēl dzirdēju, ka Huawei nevajag pirkt, jo google servisu neesot. Bet atkal ja izveicot dejas ar bubenu, tad varot viņus tomēr kaut kā uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Tagad tak jaunais Pixel 7.

Varbūt ja notirgo (vai pats izmanto) tās austinas, kas bonusā vai kādam vajag Pixel watch, tad iekļaujas arī 500EUR (atkarībā no kursa :D )

Pixel 6a jaunu noteikti sanāk.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

6a šķiet amazons pa akciju met pakaļa pa 320 ..nezinu gan vai tas pie mums tā būs 😁

Link to comment
Share on other sites

Nu kad Pixel 6a deva bezmaksas austiņas, tad savējās pārdevu kolēģim pa 65, tāka sanāca OK cena. Bet 7tajam jau dod Buds Pro, kas 2x dārgākas.

Man tās ausīs bāžamās ne visai.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , AndrisBB teica:

Pixel 7

Maksā ap štuku - diemžēl būs par dārgu. Diez vai austiņas varēs tik dārgi notirgot :D

Pixel 6a neatrodu - ir pixel 6 un pixel 6 pro Edit: ir arī 6a tomēr, bet kaut kāds apgraizīts variants.

pixel 6 Wintek zem 400 var dabūt, tas būtu viens no variantiem.

 

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Klau, a kā tiem Pixel ar pulksteņu savietojamību? Der tikai viņējais vai citi zīmoli arī?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ivo teica:

Der tikai viņējais vai citi zīmoli arī?

Citi zīmoli arī. Gan priekš Apple Watch laikam prasītos iPhone.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Vajag lai ir liels un labs displejs, bača vismaz dienu pilnā slodzē izvelk, laba kamera utt.

Lielāks un labāks ekrāns, ilgāka darbība no akumulatora: Samsung A53 5G

Labāka kamera: Pixel 6A

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Pixel ar pulksteņu savietojamību

 

Ja vien pulksteņa ražotājs nav pats noteicis kādus funkcionalitātes ierobežojumus atkarībā no tālruņa ražotāja/modeļa, tad viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja lidz 17 oktobrim nem Pixel 7, vai 7 Pro, tad var sanemt Pixel Watch Lte. Un ja notirgo vel plkst., trubu tad tev Pixel 7 nesanaktu dargi.

Link to comment
Share on other sites

Samsung s20 FE, bet obligāti 5g, lai būtu ar Qualcomm procesoru. 

Vai drusku dārgāks samsung s21 FE. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, androidz teica:

Vai drusku dārgāks samsung s21 FE. 

Es arī balsotu par šo.

A sēriju, cik paspaidīju, pēc S sērijas nespētu es lietot diendienā. Bremzīgs bezgala.

Link to comment
Share on other sites

Es s20fe nomainiiju uz a52s. Snapdragons ir juutami aatraaks par exinosu, jo nav throtlinga. S20fe speele ielaadeejaas aatraak, bet peec paaris min telefons sakarsa un palika leenaaks. Akjis arii velk ilgaak. Kamera protams, ka a seerijai sliktaaka, bet dienaa nav tik traki. Pirmais telefons, kam korekti straadaa pirkstu nospiedumu lasiitaajs, s20fe gljukoja. Android auto arii paarstaaja atvienoties, visiem iesprieksheejiem s seerijas samsungiem ik peec 3 meeneshiem bija jaamaina usb kabelji, jo vienkārši peec kaada laika paraadiijaas random diskonekti (arbuut vienkārši sagadiishanaas un gljujoja vecaakas AA versijas).

Nu jau pagaajushi 10 meeneshi ar a52s, ir laiks mainiit uz naakamo, bet s21fe liekas taads pats kaa s20fe un a53 ir driizaak downgrade nevis upgrade.

Link to comment
Share on other sites

Nejauc s20fe ar Exinos un ar Qualcomm, tie ir divi dažādi telefoni, lai arī saucas vienādi. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , itanium teica:

Kuru A paspaidīji?

Visus pēc kārtas, kas stendā stāvēja - A13, 23, 53.  Kā pirmais mobz skolēnam OK, bet visādi citādi es rokā neņemtu.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs ar tiem klucafoniem darat :D

Nu laikam esmu skolēns mļa, šobrīd izmantoju a52s, pirmstam a71 un vēl pirmstam a510 '17 ~5gadus, nu jopcik, atliektiem galiem, teļfons kā teļfons, lētāki A nu jā, tie varētu būt bezgala lēnīgi un kaitinoši, bet vidējais "gals" nav ne vainas un reāli po kādi tur tie dragoni iekšā, lai tik kust.

Labots - kicker
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

ir lietos a52 un a33 ar 6gb ram - nekas tur bremzīgs nav. nav jau a13 :D + ka ir ūdensdroši/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , kicker teica:

A nu jā, tie varētu būt bezgala lēnīgi un kaitinoši

Šādi liekas arī vidējā klase, kad tiek palietots augstākais plaukts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Stasss teica:

Šādi liekas arī vidējā klase, kad tiek palietots augstākais plaukts.

Var jau būt, protams, nebeidzamais ritenis.., bet neesmu pamēģinājis un netaisos pagaidām,  gan jau iztikšu :):D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kicker teica:

Ko jūs ar tiem klucafoniem darat :D

Nu laikam esmu skolēns mļa, šobrīd izmantoju a52s, pirmstam a71 un vēl pirmstam a51 '17 ~5gadus, nu jopcik, atliektiem galiem, teļfons kā teļfons, lētāki A nu jā, tie varētu būt bezgala lēnīgi un kaitinoši, bet vidējais "gals" nav ne vainas un reāli po kādi tur tie dragoni iekšā, lai tik kust.

 

Nu te cilvēki vismaz vel kautcik izmanto funkcijas telefonos.

Rēku man rauj vislaik darbā padzirdot sievišķus lieloties par to cik labs ir Operatīvais līzings, tu tik maksā nieka 40-50 euro menesi un dabū jaunākos iphones vai samsungiņus tik izdevīgs piedavājums sekretārītēm un asistentēm kas tur strādā avg. LV algu. un tās tik labākajā gadijumā kameru un facebook aplikāciju palieto.

 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

Nu te cilvēki vismaz vel kautcik izmanto funkcijas telefonos

Es laikam esmu tankā, bet es nesaprotu, kas ir tās jaunās funkcijas jaunajos telefonos, kuras nav vecākos modeļos.
Ok, es saprotu, ka kameras kvalitāte pastāvīgi uzlabojas, bet pārējai taču notiek softiski. Kas tur var nebūt pieejams?

Es pat teikšu, ka jaunajos telefonos kaut ko sāk nogriezt, jo manā 12 paaudzes vecajā s10 analogais radio nav vairs nav pieejams.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

No S10 pārgāju uz S21 FE 5G - galīgi nejūtos downgreidots. Viss strādā, kameras ok, baterija tur labāk.

Vienīgais, kas gļuko, ir AF 3x kamerai - ne vienmēr grib fokusēt.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , androidz teica:

Nejauc s20fe ar Exinos un ar Qualcomm

Šis īstenībā ir pilnīgs fui ražotājam vai klientu čakarēšana.

Vai tiešām klientam vairs nepietiek izvēlēties modeli bet vēl jāpēta konkrētā telefona specene, lai viņu neapčakarētu?

Grūti bija atšķirīgus modeļu nosaukumus ieviest?

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , androidz teica:

samsung s21 FE

vai šim arī ir dažādas versijas ar dažādiem procesoriem?

Link to comment
Share on other sites

Vaitad nu Samsungs vienīgais kas vienādos modeļos liek dažādus CPU.

Ābolam arī bij divi CPU varianti vienā un tai pašā modelī, viens TSMC ražojums un otrs Samsunga ražojums. TSMC variants bij ātrāks/modernāks.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

vai šim arī ir dažādas versijas ar dažādiem procesoriem?

It kā esot, bet vai LV tirgo ar Exinos fig zin.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_fe_5g-10954.php

Pirms 13 minūtēm , ivo teica:

Grūti bija atšķirīgus modeļu nosaukumus ieviest?

Konkrēti šajā keisā, bija 4G (Exinos) un 5G (Qualcomm). Slikta, bet pazīme. Ja neorentējas tad tiešām varētu piečakarēties. Trakākais jau ka pēc specenes gandrīz identiski, telefonam ar Exinos nebija rakstīts - bača turēs divas reizes mazāk :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ivo teica:

Vai tiešām klientam vairs nepietiek izvēlēties modeli bet vēl jāpēta konkrētā telefona specene, lai viņu neapčakarētu?

 

Normālos apstākļos tev neko īpaši jāpēta nebūtu. Eiropā tirgo Exynos, US un Ķīnā Snapdragonus.

Atšķirība tik nebūtiska, ka pircējam vidējam tur nav par ko galvu laizīt.

Bet Samsungs ganjau no Qualcoma var izspiest labāku cenu tādā veidā, kad ir divi CPU piegādātāji. Nu šinī gadījumā viens no piegādātājiem paši. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Exynos ir taču viņu pašu ražojums.

 

Un ko iesākt tiem, kas grib būvēt datucentru uz smartphoņiem, vai vismaz shitcoin-maining-rigu? Ir taču jāizvēlas čipsets ar labāku veiktspēju.

Link to comment
Share on other sites

Tie meklē kautko ar Snapdragon 8 Gen 1

Tur gan Samsungam tāda pati taktika.

Exynos 2200 (4 nm) - Europe
Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) - ROW
Link to comment
Share on other sites

Man taktika parasti ir pirkt kādu no S sērijas samsungiem, bet kas nav pēdējais modelis jo tie ir būtiski lētāki parasti un vēljoprojām parametri OK. Norādītajā budžetā vajadzētu iekļauties.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

Rekur ir :)

 

Nu jā, normālie viekali tirgo uz Qualcomm bāzētus.

 

Reāli, atšķirība starp s20 FE 5g un S21 FE ir tikai CPU un minimāli camera. Un cenas starpība ir vismaz 100 eur.

 

Link to comment
Share on other sites

14.10.2022. , 19:56, androidz teica:

atšķirība starp s20 FE 5g un S21 FE

Es te tagad skatos atšķirības starp s20 FE un parasto S20.

It kā s20 būtu jābūt labākam bet tajā pašā laikā ekrāns lielāks ir s20 FE un priekšējā kamera arī nez kādēļ uzražota ar 32MP (laikam pozicionējas kā selfiju truba jauniešiem) :DVienīgais mīnuss FE faktiski ir uz pusi mazāk RAMa un telefoto trūkums. Tā ka grūti pat pateikt, kurš būs labāks. Cenas wintek abiem praktiski identiskas. Un s20+ pavisam nedaudz dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

14.10.2022. , 19:56, androidz teica:

Reāli, atšķirība starp s20 FE 5g un S21 FE ir tikai CPU un minimāli camera. Un cenas starpība ir vismaz 100 eur.

 

S20 FE var iemānīt MicroSD, ja pietrūkst atmiņas. S21 FE tādas opcijas nav...

Baigi pietrūkst šīs fīčas arī S21 :(

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ja kādam ar 128gb pamaz, tad pirkt 256gb versiju, nozīmē krietni piemaksāt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...