Jump to content

Canon Powershot A400 pie PC caur USB


Guest deniss
 Share

Recommended Posts

Lieta taada, nesnaak pievienot so aparaatu pie PC. iet caur USB . Pievienojot, PC nekaa neraada, kaut gan piemeeram pievienojot printeri, vins uzreiz raada New device, vai tml. ko dariit. Esmu uzinstileejis visus CD kas naaca Liidzi Photo Suit 1.3 un veel kaut kadus 2 citus. Izskaat savas dziljas domas...

Link to comment
Share on other sites

a tu paarsleedz fochikam rezhiimus un tad pievieno

tb uzliec to rezhiimu kad skataas bildes, nevis ka fochee..

man piem ar visiem softiem, kad ir focheeshanas rezhiimaa, tad nemaz neatrod fochiku..

Link to comment
Share on other sites

Guest deniss

esmu dazaadi meeginaajis. bet vipaar jau tac PC vajadzeeja paraadiit ka ir jauna USB ieriice. vismaz parasti vins taa dara...?!?!?

Link to comment
Share on other sites

he he meklee tepat forumaa bija taada teema vienureiz , canoniem nekaas nesleedzas taakaa gudriishi nestaastat mulkiibas

Link to comment
Share on other sites

heh jaa!! esmu pat vairaakus canon modeljus sleedzis pie pc un ar visiem shitaa probza bija (tas ir vieniigais no vairaakiem populaariem brendiem kam shitaads idiotisms) es gan sleedzu pie w2k nezinu kaa ar xp, bet vienu no kaadiem 4riem es dabuuju klaat... nosaciiti, jo nebiju original softu pajeemis liidz un protams pieprasija uzreiz kaukaadu dll. failu, meeginaaju no neta novilkt, taapat nekas nesanaaca, jo tur vinju taada kaudze a man negribeejaas chakareeties, beigaas sashkrobojos otraa dienaa panjeemu panasonic firmas foto paarmetu uz vinju sd karti un viss ok!!!

un saakumaa katraa zinjaa dari kaa googlis teica, paarsleedz atskanjoshanas rezhiimaa tad pc vinju vaidzeetu nodetekteet un otrs ir gadijies sastapties ar to ka usb cabels ir bojaaac, tas kaa reiz arii bija canonam!

Link to comment
Share on other sites

a davi mosh beidzat gudri izrunāties , canonam ir pilniigi po uz ka vinsh ir uzlikts vieniigais kad vinsh vareetu nedetekteeties ir tad ja tur iekshaa nav neviena bilde

Link to comment
Share on other sites

a davi mosh beidzat gudri izrunāties ' date=' canonam ir pilniigi po uz ka vinsh ir uzlikts vieniigais kad vinsh vareetu nedetekteeties ir tad ja tur iekshaa nav neviena bilde[/quote']

nja? un cik tu canonus esi ietesteejis??? ar vai bez bildeem iekshaa?!!

es te tikko atcereejos par olympus fotjikiem (bet shitas laikam canoniem nedereeja, bet varbuut tavam taa ir ) ka uz foto displeja paraadijaas paaris iespeejamie conekti kur bija jaanoraada tieshi USB lai viss saaktu darboties...

Link to comment
Share on other sites

step by step

pārslēdzam fočuku bilžu apskatīšanas režīmā

pievienojam kabeli pie kompja (pie strādājoša USB porta)

pievienojam kabeli pie fočuka

ieslēdzam fočuku

 

P.S.

kompim arī jābūt ieslēgtam

monitoram arī

nekādi softi nav vajadzīgi (ne draiveris līdzi nākošais, ne arī pats softs, pie nosacījuma, ka ir XP)

 

un vispār izlasi manuāli, kas nāca fočukam līdzi, pirms uzdod dumb questions šeit.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...