Jump to content

Pieredze ar Android box'iem utml.


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

Nu ko ta tu man piesējies, ja zini labāk?

Ja jau cilvēks nezin, tad mēginu pastāstīt, cik zinu vai nezinu. Bet izrādās centos, lai paņirgātos.

😔

Link to comment
Share on other sites

Da nē, vnk domāju ka ir kāda fīča ko nezinu, neapvainojies.

Link to comment
Share on other sites

Nu Tu uzskaitīji viskautko kas nekādi starpību neparādīja. ;) 

 

Man domāt, ka iespējams fiška ir cenā un pieradumos. Nezinu cik maksā exHelio un ja ir Lattelecom pieslēgums, tad gan jau cilvēki paliek pieraduma un dekodera pēc. Cik maksā TET TV? Man ir šādi TET PLUS:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Racer teica:

Cik maksā TET TV?

Nu TET TV nav tikai TV.

Pakalpojums ietver internetu, televīziju, dekoderus, rūterus.

 

2C0140A6-E4B2-4A97-9C4F-9F24CC720BEC.jpeg

Es laikam sapratu tavu sāpi..😁

Jā, Tet TV ir fiziska (ja to tā var nosaukt) televīzija, ar visu pakalpojumā ietverto. Internetu, ierīcēm, utt, kur bonusā vēl ir aplikācija  gadžetos for free.

 

TET+ ir tikai aplikācija

 

Vai šo gribēji dzirdēt?😁

Link to comment
Share on other sites

Man nav sāpes, bet paldies par rūpēm. Kā saprotu, tā īsti nevari pateikt cik maksā TET TV pakalpojums? Vajadzētu tak būt opcija paņemt komplektu bez tv.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Kā saprotu, tā īsti nevari pateikt cik maksā TET TV pakalpojums?

Nu nav tāda atsevišķa TET TV.

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Vajadzētu tak būt opcija paņemt komplektu bez tv.

Nu skaidrs ka var paņemt tikai internetu.

 

Godīgi sakot, es nespēju uztvert, ko gribi izsecināt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

Godīgi sakot, es nespēju uztvert, ko gribi izsecināt?

Kāda jēga no TET TV, ja jamajam ir viss tas pats kas TET PLUS, bet ir piesiets pie TET interneta pieslēguma. Tāpēc arī jautāju - varbūt cena? Kas tur nesaprotams?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Nu TET TV nav tikai TV.

Pakalpojums ietver internetu, televīziju, dekoderus, rūterus.

 

2C0140A6-E4B2-4A97-9C4F-9F24CC720BEC.jpeg

Es laikam sapratu tavu sāpi..😁

Jā, Tet TV ir fiziska (ja to tā var nosaukt) televīzija, ar visu pakalpojumā ietverto. Internetu, ierīcēm, utt, kur bonusā vēl ir aplikācija  gadžetos for free.

 

TET+ ir tikai aplikācija

 

Vai šo gribēji dzirdēt?😁

Man ir Tet optiskais internets ar Tet plus komplektā. Par smieklīgu cenu uz 2 gadiem. Viņi tagad to Hulio nemaz tā nepiedāvā, tikai bomāriem ar veciem TV. 

Link to comment
Share on other sites

Pierunājāt, ieslēdzu Tet+ apskatīties, atcerēties, kāpēc man viņš neinteresēja.

Sāksim ar to, ka uz boxsa paiet mans dārgais laiciņš, kamēr iestartējas tas viss pasākums. Kamēr viss tiek sabakstīts. (Pieņemu, ka uz laba Smart TV šis notiek raitāk)

Tad skatos, manā Tet+ nav nekā no TV3,TV6 saimes, 360, STV. Nav nekā no populārzinātniskajiem, Tie iekļaujas kādā papildu pakā, vai man tas ir kaut kāds bomāra abonents? 
Ieslēdzu LTV1, TV24, bilde graudaina salīdzinot ar interaktīvo.

Tas tā - iesākumam pa 2 minūtēm neiedziļinoties.

Pastāstiet, kas tur tomēr ir labāks?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , e = d teica:

tikai bomāriem ar veciem TV. 

Varētu palūgt aprakstu, definīciju "bomārs"  šajā kontekstā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Stasss teica:

Ieslēdzu LTV1, TV24, bilde graudaina salīdzinot ar interaktīvo.

Par ērtumu - figņa, tur bik pareizi jāsaliek. ;) bet par kvalitāti varētu būt tā starpība, ka iekš TET TV ir augstāks bitrate. Ā, tur TET PLUS kad skaties, pie uzstādījumiem ieliec 1080, nevis Auto un tad paskaties intereses pēc.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu skaidrs ka katram otrajam ir pasvaigs Smarts mājā. Bet es joprojām neredzu nekādu vajadzību pēc tāda, ja mani apmierina esošie.

Es laikam neesmu vēl izaudzis līdz tam, un riebjas bakstīties pa tām aplikācijām. Atnāku mājā, ieslēdzu, un esmu tur kur paliku. Man tā labāk patīk. 

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Ā, tur TET PLUS kad skaties, pie uzstādījumiem ieliec 1080, nevis Auto un tad paskaties intereses pēc.

Ok, vakarā iedziļināšos, pastāstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Stasss teica:

Atnāku mājā, ieslēdzu, un esmu tur kur paliku. Man tā labāk patīk. 

Nu viens liels mīnuss tam TET PLUS ir tas, ka nevar kanālus pārslēgt, ar TET TV dekoderi pieļauju ka var.

Link to comment
Share on other sites

Lasu, ka šis tas ir mainījies. Esmu kādreiz mēģinājis lietot gan Shortcut gan Helio. Helio (ja atmiņa nepieviļ) nevarēja palaist uz Linux. Īsāk sakot "neaizgāja" ne viens ne otrs.

Bet nesen, pērkot telefonu, dabūju bonusā haļavno Go3 uz 3 mēnešiem. Sāku lietot, ir OK. Beigās Bite vēl iedeva bonusā vairākus mēnešus, jo noslēdzu līgumu ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādam lietošanā Xiaomi Mi Box S ?

Interesē konkrēta lieta - AC3 audio failus vai filmas ar AC3 skaņu - māk dekodēt uz 3,5mm audio OUT ? Tas ir uz analogo audio izeju. Ir vajadzība lietot tādā režīmā.

Teiksim - Tox1 nevar, nav AC3 licences acīmredzot. Par neredz *.ac3 audio failu uz iespraustās fleškas.

 

Link to comment
Share on other sites

Mibox izmantoju optisko, tox1 dekodē ar Vimu pleijeri dajebko pa analogo galu. Stāv uz tox Android tv caur Magisk.

Link to comment
Share on other sites

Vimu neder.  Plex vajag.

Bez tam tieši uz 3,5 mm jack out , neizmantojot skaņai neko citu.

Uz TOX nemaz nav tādas analogās izejas, nu ja vienīgi pa hdmi uz TV, bet paredzēts lietot pie projektora tas viss. Tieši tāpēc vajag veco labo analogo izeju.

 

Edit:  Ideāli man derētu RPi2 , bet tas nav dabūjams nekur. 3 / 4 neder.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

6.12.2022. , 08:11, Racer teica:

Ā, tur TET PLUS kad skaties, pie uzstādījumiem ieliec 1080, nevis Auto un tad paskaties intereses pēc.

Bik piesēdos salīdzināt.

Nu ir ir interaktīvajai kvalitāte diezgan labāka. Ja atī uzliek visu 1080, tāpat iekš TET+ bilde liekas saraustīta, acīmredzot dēļ sliktāka bitrate. Man kaut kā acs sagurst tādu bildi skatoties (bet nu tie varbūt mani tarakāni) 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

bilde liekas saraustīta

Kaste kāda? Framerate ir uz 25/50 uzlikts pašas kastes iestatījumos? Nekam nevajadzētu raustīties. Nu lab uz lētajām android kastēm mēdz pastrobot.

Link to comment
Share on other sites

Nu vidēji sūnains, bet būtu jārāda. Pie preferencēm displeja settingos noņēmi auto switch to best resolution un manuāli ieliki 1080 50hz?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Racer teica:

Pie preferencēm displeja settingos noņēmi auto switch to best resolution un manuāli ieliki 1080 50hz?

Neatrodu tādu.

Link to comment
Share on other sites

Nu man te izrādās viens x96 mētājās, pie Display settingiem ir izvēlne:

20221209_201212_copy_1156x651.jpg

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Neatrodu tādu.

 

Link to comment
Share on other sites

10.10.2022. , 15:05, Vasarnieks teica:

Paldies par ieteikumu! Paņēmu augstāk minēto xiaomi tv stick 4k. Bez problēmām uzliku yūtubu bez reklāmām. Lsm bērnistabu čakarīgi, bet caur odin browseri var palaist. Varbūt ir kaut kādi iptv servisi, kur bērnu multenes mūsu valodā var paskatīties, iespējams pat ar arhīvu. Ja kādam ir kas labs iesakāms, variet pm atsūtīt, būšu ļoti pateicīgs!

https://play.google.com/store/apps/details?id=video.ltv.lv&hl=en&gl=US

 

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

@Lcs006 paldies par ieteikumu! Replay problēma tāda, ka tur rāda tikai pēdējās 2 sērijas, caur bērnistabu krietni vairāk! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

brīvi

 

Link to comment
Share on other sites

Strādā. Regulāri sēžu sapulcēs un skatos filmas Castējot uz teļļa.

Link to comment
Share on other sites

Mi box S atnāca - ir variants skatīt tiešraides no replay.lsm.lv, aplikāciju uzliku, bet tur redzu tikai kaut kādus ierakstus..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
VebKamera

Neizbrīna. Tik puisis cepjas par softu, bet tur vēl hārdā var būt iekodēts viss, ko vien sirds vēlās.

 

Bet man tik nav skaidra tā mega panika par iekšējo tīklu. Nu uzliec ko kaut kādu kreiso google kontu un dzīvo laimīgs. Es nezinu kurš mūsdienās taisa "plikās" šāres ar R-W pieeju bez parolēm, pat iekšējā tīklā. Nu ko tas bokss izdarīs? Zags dokumentus no tīkla printera? To pašu darīs visi draugu ķīniešu telefoni, kad mājās būs ziemsvētku ballīte.

Link to comment
Share on other sites

Ja bail no ķīniešiem, tad daļai TVboxu var uzlikt Slimbox - dzelzis ziņos ķīniešiem, bet softs - krieviem un amerikāņiem (Androīds kā nekā). Šie cīnīsies savā starpā par ietekmi, kamēr tiek vērota dienišķā YouTube.

Satraukties varbūt ir jēga, ja politiski nozīmīga persona, pedofīls vai kas tamlīdzīgs. Nav arī dzirdēts, ka kādam būtu iešķiebti 700 EUR par RU TV skatīšanos.

 

Var protams nosegmentēt mājas tīklu, kārtīgu ugunsmūri priekšā, pakaļā SIEM ar alertingu un sirēnu pilnai laimei - šai  pieejai vismaz ir pozitīva blakne, tā ļauj labāk sprast tehnoloģijas un audzēt kompetenci darba tirgū :D

 

Jebkurā gadījumā der piemest sliktākos scenārijus un salikt spilvenus - mājas foto/video kolekciju nobackupot, neizpaužamus failus glabāt šifrētus pēc iespējas offline, svarīgos kontus aizsargāt ar nodublētu 2FA utt.
 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...