Jump to content

Pieredze ar Android box'iem utml.


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

pirms 9 stundām , VebKamera teica:

Es par tiem DLNA vispār brīnos, kas tos lieto - man liekas marazms. Katrs sūda pleijeris saliek failus pa savam, pēc savām "iebūvētajām fīčām" (ražotāja samaitātības pakāpes)

Vispār jau es nelietoju, bet taisnības labad jāpasaka -  ar Denon resiveri pa DLNA mūziku paklausos izpildītajus tas "pa savam" tas nekārto,  kā ir alfabēta secībā tā ir , var izvēlēties kādā secībā tos rādīt.  Toties albumus zem izpildītāja  - tur jā, jaunākie albumi saraksta augšgalā un nav iespējas mainīt secību.

Var sākumā paprasīt lai rāda "By Folder" tad viss ir daudz maz alfabēta secībā.

Uz kodi šobrīd nav iespējas to salīdzināt.

Bet viss vienā katlā gan nav.

 

 

mp3, flac, DSF

Link to comment
Share on other sites

27.11.2022. , 21:02, camel teica:

vai totalcommander ar smb pluginu (iespējams arī 4pda var smeklēt),

To jau izmantoju kā arī ES file explorer, bet jamie Android TV defaultajā launcherī nerādās un tad caur Side App jāver vaļā - bik neērti un vēl mājiniekiem jāiestāsta. :( WD player eleganti kā šāri rāda, gribās ko līdzīgu un vienkāršu.

 

27.11.2022. , 21:02, camel teica:

vai uz nas nokonfigurēt web serveri ar webdav un uz androida tad ar davx vai ko tamlīdzīgu

Ok, paldies, par šito nezinu, paskatīšos kas tas ir.

 

28.11.2022. , 08:32, ivo teica:

Visi tie android bokši ir sūdi

Nu, nu - iemācies ar jamo strādāt un viss būs labi. Papildus - nevajag pirkt lētos sūdus, tad nebūs nepareizs priekšstats. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Racer ar ko tu skaties? Ar Kodi visas šāres rāda.

 

Link to comment
Share on other sites

Ar KODI rāda, ar ES File explorer un Total Comander arī, bet gribās ko vienkāršāku. :) 

 

P.S. Kodi kopš aizpagājušās versijas mēdz uzkārties pie palaišanas uz Mibox Android TV, uz Tox ar Android TV retāk, bet arī. Uz Sony TV ar Android TV palicis baigi bremzīgs.

Pirms 53 minūtēm , jema teica:

@Racer ar ko tu skaties? Ar Kodi visas šāres rāda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

čau, kautkā nav iepaticies tas samsunga smarts, tapēc domāju varbūt jāpāriet uz android TV. Tātad kurš tad tagad ir labais android TV boxis? Tas nvidia shield TV pro ... gandrīz 300EUR tagad, un cik saprotu 2019 gada modelis, tomēr dārgs un nav vairs īpaši svaigs modelis.

 

Tātad meklēju: 

* lai nav galīgs nīkulis un ņem 4K

* daudzmaz svaiga android versija

* google sertificēts, lai rāda netflix disney+ un tamlīdzīgie iet bez visādas buršanās

* USB, lai var DAC pieslēgt

* go3 tv lai iet, bet tas šķiet iet vairāk vai mazāk uz visiem.

Link to comment
Share on other sites

Ņem Mibox, tur visas tevis uzskaitītās lietas strāda un ir nopērkams brīvi Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

+1 Mi Box. Lietoju Mi Box S, 0 problēmu.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, Mibox S, paldies par labojumu (aizmirsu to S, jo ir arī vecie).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , spameris teica:

Tas nvidia shield TV pro ... gandrīz 300EUR tagad

Tad jau Apple TV pat lētāks. Nu Andrīda nav, bet visi appi un servisi jau tāpat ir.

Link to comment
Share on other sites

Mi Box nav RJ45, bet tas USB-rj45 adaptera risinājums 100% uzticamību nerada. Pazūd savienojums.

Ir kādi komentāri par šo  ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , mafijs teica:

Mi Box nav RJ45, bet tas USB-rj45 adaptera risinājums 100% uzticamību nerada. Pazūd savienojums.

Ir kādi komentāri par šo  ?

Man jau pāris gadus strādā bez problēmām, pie tam pēdējo pusgadu caur USB dalītāju - pieliku, lai ārējo disku, papildus pulti un flešku varētu vienlaicīgi pieslēgt. Kas par modeli neatceros, pirku Argusā pa kkādiem laikam 11 -12 eiro, USB3 - 1Gbit LAN.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , mafijs teica:

Ir kādi komentāri par šo  ?

Skopais maksā 2x . Kaut kāds Ugreen 1Gbps adapteris dod godīgi 350Mbs (USB2 ierobežojums) , 3 gadus nevienu reizi savienojums nav pazudis.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 8 stundām , mafijs teica:

Mi Box nav RJ45, bet tas USB-rj45 adaptera risinājums 100% uzticamību nerada. Pazūd savienojums.

Ir kādi komentāri par šo  ?

Bija - https://aio.lv/lv/elektronika-un-izklaide/viss-speletajiem/spelu-kontrolierices/tox1-x3-4k-multimedia-atkanotajs-smart-tv-box-4gb-32gb-android-90-ar-bluetooth-wi-fi-melns:4295345?utm_source=salidzini&utm_medium=cpc&utm_campaign=spof

Link to comment
Share on other sites

Kādas iespējas uzlikt uz AndroidTV helio? Ir kādam pieredze ar šo? Play veikals neuzrāda. Uzliku caur apkpure, bet gļukaini viņš strādā un vairākas programmas nav pieejamas...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, evertons teica:

Kādas iespējas uzlikt uz AndroidTV helio? Ir kādam pieredze ar šo? Play veikals neuzrāda.

Meklē "Tet TV+" .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , evertons teica:

Kāds TET+ sakars ar Helio???

Tāds ka Helio tagad ir TET TV, un turpat arī TET+ 

Link to comment
Share on other sites

Baaac, tet+ ir cits pakalpojums, kam nav nekāda sakara ar Helio...

Jūs abi @Jainit un @Stasss minat, štoļi?

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , evertons teica:

Jūs abi @Jainit un @Stasss minat, štoļi???


Nav vairs tāda Helio. Helio ir rebrendots uz TET TV.

Jā, autors varbūt sajauca, TET TV ar TET+. Tās ir dažādas lietas. Bet nu tas dažādums ar jau diezgan nosacīts palicis.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja neder Tet TV+ , tad neko. Nu sanāca cilvēkiem sajukt Tet-a marektologu gājienos, tādēļ nav jāpsiho.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār nesaprotu šobrīd atšķirību starp TET TV  (bijušais Helio) un TET Plus (bijušais Shortcut) - abi interaktīvi un kanāli tie paši. 

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka tāpat kā agrāk viens (helio) ir domāts ir TET interaktīvās Tv abonentiem,lai bez papildus maksas skatītos uz mazajiem ekrāniem (tādēļ arī bez ATV aplikācijas) un otrs (tet tv+ (agrākais šortkats)) visiem pārējiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jainit teica:

Nu ja neder Tet TV+ , tad neko. Nu sanāca cilvēkiem sajukt Tet-a marektologu gājienos, tādēļ nav jāpsiho.

Neviens nepsiho ;)

 

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

Es vispār nesaprotu šobrīd atšķirību starp TET TV  (bijušais Helio) un TET Plus (bijušais Shortcut) - abi interaktīvi un kanāli tie paši. 

Ja taisītos kaut ko abonēt un lietot, atšķirības nekādas, bet, ja Helio jau stāv un ir iegādāts android box`iņš, gribās pilnvērtīgi izmantot. Gribu izmest helio kasti laukā un tā vietā visu caur box.

 

Un atteikties no helio nevaru jo mājā ir 2 TV.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , evertons teica:

Neviens nepsiho ;)

Tad iztīri "?" taustiņu. Izskatās, ka tas tev iesprūst. ;)

Link to comment
Share on other sites

Var, man ir uz 3 un bez papildus maksas. Tāpēc jau saku ka starpības nav. Kādreiz Shortcutā nevarēja tiešraides raidījumu no sākuma skatīties, tagad arī to var. Kaut kad te kāds biedrs rakstīja, ka Tet TV esot lielāks bitreits un labāka kvalitāte, vet nu nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Pēc manas saprašanas

TET TV ir pieejams tikai kopā ar TET internetu, līdz 4 TV var pieslēgt  tikai ar dekoderi un var papildus 3+3 "mazos" ekrānus aktivizēt.

TET+ no jebkura interneta. Ir vairāk  kanālu un filmas var iemainīt pret "punktiem", kas TET TV lietotājiem pieejamas tikai par papildus samaksu. Var skatīties līdz 5 ierīcēm, ar appu vai caur pārlūku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, nopirku android box savam dumam tv. Problēma tur, ka otrs tv ir fāterītim, kur paliks helio kaste jo box lietot viņam būs ķīnas ābece un tādēļ gribu savam tv helio iedabūt boxā 😉

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , evertons teica:

Kā jau minēju, nopirku android box savam dumam tv. Problēma tur, ka otrs tv ir fāterītim, kur paliks helio kaste jo box lietot viņam būs ķīnas ābece un tādēļ gribu savam tv helio iedabūt boxā 😉

Varētu būt samērā bezcerīgi. :( 

 

1 stundu atpakaļ, maize teica:

Pēc manas saprašanas

TET TV ir pieejams tikai kopā ar TET internetu, līdz 4 TV var pieslēgt  tikai ar dekoderi un var papildus 3+3 "mazos" ekrānus aktivizēt.

TET+ no jebkura interneta. Ir vairāk  kanālu un filmas var iemainīt pret "punktiem", kas TET TV lietotājiem pieejamas tikai par papildus samaksu. Var skatīties līdz 5 ierīcēm, ar appu vai caur pārlūku.

Loģiski, bet kāda jēga tad no tā Tet TV?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

bet kāda jēga tad no tā Tet TV?

Jēga tāda, ka man ir TET Televīzija. Un man ir arī pieejama Tet aplikācija uz visiem gadžetiem, un nevajag maksāt par to papildus naudu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Es vispār nesaprotu šobrīd atšķirību starp TET TV  (bijušais Helio) un TET Plus (bijušais Shortcut) - abi interaktīvi un kanāli tie paši

Helio un shortcut kādreiz bija fundamentāli atšķirīgas tehnoloģijas.

Helio varēja darbināt natīvi tikai TET tīklā (jo strādāja caur multicastu).

Shortcut bija totāli alternatīva platforma, kas paplašināja iespēju TeTam izplesties arī ārpus sava tīkla.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Savulaik, uz tīra Androīda bokša biju palaidis. Vispār strādā, BET vadība..... neiespējamā misija. Ātri vien nonesu nost.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , maxisl teica:

Vispār strādā, BET vadība..... neiespējamā misija.

Šī iemesla dēļ iepirku pulti ar AirMouse funkciju. Pensionārs tā arī gadus 2-us bez īpašām problēmām to Helio aplikāciju uz ATV lietoja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Jēga tāda, ka man ir TET Televīzija. Un man ir arī pieejama Tet aplikācija uz visiem gadžetiem, un nevajag maksāt par to papildus naudu.

Nu bet man ir TET Plus, kas ir pieejama uz visiem gadžetiem un arī neko nevajag papildus maksāt! Kur tad ir tā starpība? :D 

 

1 stundu atpakaļ, hero teica:

Helio un shortcut kādreiz bija fundamentāli atšķirīgas tehnoloģijas.

Helio varēja darbināt natīvi tikai TET tīklā (jo strādāja caur multicastu).

Shortcut bija totāli alternatīva platforma, kas paplašināja iespēju TeTam izplesties arī ārpus sava tīkla.

Paldies, bet tā ir pagātne, kura man ir skaidra. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Nu bet man ir TET Plus, kas ir pieejama uz visiem gadžetiem un arī neko nevajag papildus maksāt! Kur tad ir tā starpība?

Starpība tāda, ka tev nav Tet interaktīvā televīzija. Saprotu ka tūlīt teiksi, ka tev viņa galīgi nav vajadzīga, bet redz ka vairumam tā ir vajadzīga. Arī man.

Link to comment
Share on other sites

Stas, jautāju vēlreiz - paskaidro galvā grūtam vecam pāķim (man) ar ko šobrīd TET interaktīvā televīzija (TET TV) atšķiras funkcionāli no TET PLUS?

Link to comment
Share on other sites

Man nav viegli pateikt, jo TET Plus neizmantoju. Īstenībā man viņš ir, jo dabūju to vienam pirkumam bonusā uz pusgadu, bet laikam vienreiz ieslēdzu, un vairāk neesmu aizticis.

 

Nu starpība laikam elementāra - TET TV ir interaktīvā televīzija priekš standarta televizora, kur bonusā nāk aplikācija, lai to papildus varētu lūrēt uz citiem gadžetiem.

 

TET Plus jau ir speciāla aplikācija, lai to lūrētu uz visiem viedajiem gadžetiem neabonējot standarta interaktīvo televīziju.

 

Bet nu tik daudz pats gan jau zini.
(Pa lielam Tet+ varētu pielīdzināt kā GO3 platformas konkurentu)

Vnk senāk bija liela atšķirība starp šiem pakalpojumiem, bet laikam ejot tā palikusi diezgan nebūtiska.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...