Jump to content

TV vairumtigotājs LV


Andzzeys
 Share

Recommended Posts

Jaunu nopirkt  laikam nesanāks,jo neražo.

Apmēram, kā lentu magnetofons, vai vispār magnetofons.. vai minidisks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neesmu mini led teļļuku dzīvē skatījis, bet youtube populārie apskatnieki, kas pa lielam tēmē tieši uz televizoru apskatiem, sakās, ka mini led tālrāži paliekot arvien labāki. Esot super spilgti/gaiši, ar ko nevar lepoties OLED... pateicoties ievērojami lielākam skaitam led diodēm aiz LCD matricas spēj nodrošināt daudz labāku melnās krāsas attēlošanu + nav jābaidās par statiska attēla iedgšanu.

 

par OLED mūžu 5 gadi es gan nepiekritīšu. pie ļoti intensīvas lietošanas varbūt arī pēc 5 gadiem viņš sāk sagurt, bet citādi, esmu drošs, ka var izvilkt ilgāk. saprotu, ka OLED pamatā ir organiskas diodes, kas laika gaitā zaudē savu spilgtumu, taču teikt, ka 5 gadi un metams... nu nez, nez!!!

 

pa kādam C1 jau vēl var atrast. Vismaz Valmierā RD viens toč stāv. Un ja cena viņam nokristu līdz 1200, toč būtu jāņem - testos tā arī saka, ka C2 uzlabojumi ir diezgan nabadzīgi salīdzinājumā ar C1. Lielākais "uzlabojums" laikam sanāk svars - C2 krietni notievējis (32,6 kg pret 16,5 kg) :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Andzzeys teica:

par OLED mūžu 5 gadi es gan nepiekritīšu. pie ļoti intensīvas lietošanas varbūt arī pēc 5 gadiem viņš sāk sagurt, bet citādi, esmu drošs, ka var izvilkt ilgāk. saprotu, ka OLED pamatā ir organiskas diodes, kas laika gaitā zaudē savu spilgtumu, taču teikt, ka 5 gadi un metams... nu nez, nez!!!

Ne jau spilgtuma krišanās ir problēma, bet iedegšana.

Link to comment
Share on other sites

tagad jau OLEDam pietiekami daudz fīču, lai šo risku mazinātu.

ja neskatās CNN vai nespēlē vienu un to pašu spēli stundām un dienām, kur statisks attēls kādā ekrāna stūrī sēž nonstopā, tad gan jau nav tik traki. 

bet nu, jā - Samsungs ar skaļi ziņoja, ka viņu jaunais QD OLEDs ir gandrīz 100% imūns pret burn-in, bet tikai pusgadu pēc laišanas apgrozībā jau ir liecības, kur skaidri redzams iededzis windows taskbārs, jo Tv lietots kā datora monitors :D bet jāsagaida jau būtu oficiāls RTINGS šī TV tests ilgākā termiņā

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Andzzeys teica:

tagad jau OLEDam pietiekami daudz fīču, lai šo risku mazinātu.

ja neskatās CNN vai nespēlē vienu un to pašu spēli stundām un dienām, kur statisks attēls kādā ekrāna stūrī sēž nonstopā, tad gan jau nav tik traki. 

bet nu, jā - Samsungs ar skaļi ziņoja, ka viņu jaunais QD OLEDs ir gandrīz 100% imūns pret burn-in, bet tikai pusgadu pēc laišanas apgrozībā jau ir liecības, kur skaidri redzams iededzis windows taskbārs, jo Tv lietots kā datora monitors :D bet jāsagaida jau būtu oficiāls RTINGS šī TV tests ilgākā termiņā

 

Problēma nav jau tikai burn-in.

luminance degredation kur pēc 1000h jau paliek masīva vecākos modeļos, jaunākos protams tur sola 5000h bet ticēt marketingam arī ir smieklīgi. itsevišķi ja laid uz high brightness un vel ieslēdz HDR

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Andzzeys teica:

ja neskatās CNN vai nespēlē vienu un to pašu spēli stundām un dienām, kur statisks attēls kādā ekrāna stūrī sēž nonstopā, tad gan jau nav tik traki

Kā jau rakstīju, sāku spēlēt vienu un to pašu spēli.

TV uzreiz man sāk katru dienu rādīt vidējo pirkstu, pats vakarpusē izsledzas ārā, izdara savas lietas, lai nebūtu burn un un iepuut, nevar to nekā atslēgt. Laikam muļķu drošs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Zin... teica:

TV uzreiz man sāk katru dienu rādīt vidējo pirkstu, pats vakarpusē izsledzas ārā, izdara savas lietas,

lai nebūtu burn un un iepuut, nevar to nekā atslēgt. Laikam muļķu drošs.

Philips 55OLED804 (2020.07) izmet ~30 sec paziņojumu, kur var mēģināt pagūt izvēlēties "atlikt"

iedegšanas pazīmju vēl nav, spilgtuma samazināšanos arī pagaidām nemanu.

 

kaimiņam 6šgadīgs LG OLED vienkārši nodzisa vienā brīdī, iedegšanas pazīmes acī nekrita.

atstāja darbnīcā, jo kamēr ilga ilga ilga, 16 dienas, diagnostika, paguva nopirkt citu,

kaučkādu akcijas Samsung, neesmu vēl to apciemojis.

 

Link to comment
Share on other sites

Tad nu kādu kuram to TV vajag? PM man.

P.s. pareizi te jau minēja, ja nedeg, tad gaidam Novembra beigas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , MartiniB teica:

Philips 55OLED804 (2020.07) izmet ~30 sec paziņojumu, kur var mēģināt pagūt izvēlēties "atlikt"

iedegšanas pazīmju vēl nav, spilgtuma samazināšanos arī pagaidām nemanu.

Philips ir 805. Jā, normālà gadījumā viņš piedāvā 30 sekunžu laikā atlikt, kā tu minēji. Bet kopš sāku spēlēt spēli ar statisku attēlu, tad šis vairs nepiedāvā atlikt, bet tikai izdarīt to uzreiz vai gaidīt 30 sekundes un viņš pats izslēgsies un izdarīs. 

Link to comment
Share on other sites

11.10.2022. , 20:29, Daiļais teica:

plazma mūsdienās nav domāta aristokrātiem dēļ el. patēriņa?

Nevajag pārspīlēt. Ja nu kādam TV 24/7 darbojas, tad varbūt. Bet ja vakaros pāris stundas, tad tā starpība elektrības rēķinā būs niecīga.

Man arī joprojām Pioneer plazma jau 15 gadus ierindā un skatīšos kamēr rāda. Jo bilde mani pilnībā apmierina. Smart fīčas nodrošina Intel NUC ar Linux mint.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...