Jump to content

❗❗❗ Tuvojas 14 saimas velēšanas,par ko veleet ❓❓❗❗


biomass979
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Iečekoju. Vispār jau diezgan interesanti pareizi sanāca. 36% un 39% sakrita ar JV un 31% un 29% ar NA, kurus izvēlējos. Bet piemēram jautājumi par prezidentu... man vispār prezidentu nevajag, par sportu ... man vispār profesionālais sports ir pokuj. Atbildēju ar "3". Nez kā tas ietekmēja rezultātu.


Man arī diezgan atbilda manai domai…

685FAD3A-66D4-45BA-BD8D-CF3852316A13.thumb.jpeg.87491d10a2ca48dacf02b6bdc3df5a8f.jpeg


 

 

un pēdējie… 😁😁😁

 


EF6484EB-4CC5-4273-ABE2-85E499AF19CF.thumb.jpeg.742cfbff17977c0bad861e4eb752888b.jpeg


 

 

Es aizmirsu saglabāt savu ministru kabinetu :( 

 

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Es balsošu par sarakstu 49. 

 

:D man tā mazmājnieku tēma vienmēr tuva bijuse, visu mūžu esmu par tādu sapņojis Jūrmalā, pagaidām varu atļauties vietu tikai atejas bedrei...

Labots - aoma
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

Ieinteresētie - var ieslēgt LTV1. Kā reiz sākās Domburšovs - Kas notiek Latvijā.

 

Raimi, piedod. Ielauzos tavā lauciņā..😀


Tieši runā par šo Šķirotavu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Regisss teica:

Man šis likās interesants pasākums - tikai ļoti uzmanīgi jālasa jautājumi.

 

https://www.lsm.lv/velesanas2022/partiju-skirotava/

 

un jāņem Partiju šķirotava + izveido savu valdību!

 

tikai ļoti uzmanīgi jālasa jautājumi un atbildes!

 

Diemžēl tas testiņš neņem vērā to ko partijas ir solijušas un izdarijušas pagatnē.

 

Tie saka ka manas nostājas sakrīt vairāk ar Zaļajām žurkām bet par tiem es nebalsošu kaut stobru aiz galvas liek jo tie var gudri solīt un teikt ka viņiem ir tādas nostājas bet realitātē tukši vārdi un populisms.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tad jau Lembis, kaut kad sen, sen par zemniekiem balsoju, jo pats tāds biju, tagad gan sanāks par Brigmani, tiesa, tie, kas pie šamēja strādā, nesūdzas, algas esot labas.

Link to comment
Share on other sites

Šon, pirms Slaidiņa, pa TV24 gāja debates. To otru no koalīcijas neatceros, bet tas pirmais bija tas, kurš nosauca Latvijas tautu par muļķiem. Krištopāns, laikam. Tad, viņaprāt, visus, kas šobrīd koalīcijā, ir jānoslauka nost, covid menedžments Latvijā - pilnīga izgāšanās.  Incanti, kā viņam pašam veicās ar to biznesu? Arī Amerikā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Tici man - maza starpība, kas tur sēž pie stūres - Kariņš, Bērziņš, vai Kalniņš. Sistēmu mainīt tāpat neviens nespēs.

Liriska atkāpe iz vēstures.

Tad, kad dibinājās Jaunais Laiks, topošie politiķi braukāja pie cilvēkiem aprunāties. Nezinu, pēc kādiem kritērijiem. Droši vien randomā. Pie manis atnāca Reirs. Padzērām tēju, parunājām... No J-pils viens no galvenajiem bija garausis (nesaukšu vārdā, jo pierādījumu man nav 😁). Es Reiram jautāju, vai viņi ir lietas kursā, ka minētais jaunskungs ir vienā kompānijā ar ievērojamākajiem pilsētas bandītiem un reketieriem (vēlāk no tās trijotnes vienu nošāva). Šis gan vienmēr ir tā kā turējies nomaļus - tipa, ja ņi ja, i lošaģ ņe moja.

Uz ko Reirs atteica - bet viņš jau no visiem trijiem ir nekaitīgākais (es neminēju, ka šie ir trīs 🤣)...

Tā kā, @Stasss, par sistēmu vari man nestāstīt 😉. Toreiz vēl biju jauns (salīdzinoši) un glups 🤣, bet to sapratu brīnišķīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

bija garausis (nesaukšu vārdā, jo pierādījumu man nav 😁)

Tu par šo garausi?😁

F342F7BD-8251-4B8E-8A12-CD3ED9DC609A.jpeg.ee1c44fa24ce2a90e19039f7596923bd.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Laxe teica:

Izaicinājums, noskatīties 50 minutes skaidrā

Šis laikam bija tas raidījums, kur zvanītāja teica ka Kramiņam ar steigu vajag pie psihiatra?

Link to comment
Share on other sites

Man ir ieroča nēsāšanas atļauja, bet neesmu joprojām nopircis pisķiku, labi vien ir, pēc šādu raidījumu noskatīšanās vari palikt bīstams sabiedrībai :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Regisss teica:

Man šis likās interesants pasākums - tikai ļoti uzmanīgi jālasa jautājumi.

 

https://www.lsm.lv/velesanas2022/partiju-skirotava/

 

un jāņem Partiju šķirotava + izveido savu valdību!

 

tikai ļoti uzmanīgi jālasa jautājumi un atbildes!

Paldies! Intereses pēc aizpildīju gan īso, gan garo versiju, abās sanāca tie par kuriem plānoju balsot. ;)

 

P.S. Par pašu aptauju - nekorekti uztaisīta, jo ļoti daudzi jautājumi ir nolieguma formā un cilvēki var kļūdīties. Ceru, ka tas ir nosacīta nepierdze/diletantisms, nevis apzināta testa veidotāju izvēle...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

P.S. Par pašu aptauju - nekorekti uztaisīta, jo ļoti daudzi jautājumi ir nolieguma formā un cilvēki var kļūdīties. Ceru, ka tas ir nosacīta nepierdze/diletantisms, nevis apzināta testa veidotāju izvēle...

 

Es domāju ka speciāli… lai uzmanīgāk pildītu un padomātu, ne automātiski klikotu… un aptaujas taisa tā lai mainās varianti, piegājieni atbildēm!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Labs… Latviski nepareizi uzrakstīts… bet labs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Balsošu pa Latvijas Strādnieku fronti, pat, ja tā nebūs sarakstos, ierakstīšu ar zīmuli. Minētā organizācija atbalsta proletariāta diktatūru, tas nozīmē pilnīgu sistēmas maiņu, nevis kompromisus. Apspiestie darbaļaudis, kas šodien guļ uz soliņiem pie Centrāltirgus, tiks celti saulītē, un veidos jauno valsts politisko kodolu, izdos likumus un dalīs budžetu!

  • Ļoti patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

LSM partiju šķirotavā jautājumi sastādīti izcili. Laikam jau ņemti no partiju teicamajām programmām.

 

Fck

JV, AP, JKP

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 11 minūtēm , ImissimI teica:

Laikam jau ņemti no partiju teicamajām programmām

Feispalms.
Protams, ka no programmām. No kurienes tad vēl? Paši taču to neslēpj.
Tāpēc jau nav nopietni ņemams.

Image
Rekur manējais. Briesmas - nav NEVIENA politiskā spēka, ar kuru man sakristu viedokļi. Pēc procentiem var redzēt, ka programmas rakstītas tā, lai patiktu visiem - nu kā var būt, ka partijai, kur radikālas pretrunas ir tikai 5%, sakrīt 35%, bet partijai ar 30% radikālām pretrunām, aizvien sakrīt 20%?! Sanāk, ka atkarībā no paša individuālajiem uzsvariem uz to, kas sakrīt (teiksim, latviešu valoda kā vienīgā valoda kādam ir mazāk svarīgs par citiem jautājumiem), var elementāri aiziet nobalsot par LKS, palaižot garām masu pinībā nesakrītošo.
un, piem, ja sakrīt vienādi ar LKS un NA, tad, elementāri paskatoties, ar kuru mazāk pretrunu, jābalso par LKS. Nu feispalms.
Karoč, nav, par ko balsot. Šogad kā vēl nevienu reizi līdz šim. Programmas ir generic un tukšas (un neviens nekad tās neīsteno, jo partija taču ir daļa no koalīcijas, un tur dažādas prioritātes un kompromisi, yadayadayada).
Protams, ka balsošu. Un zinu, par ko.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 4 stundām , Mielestapa teica:

 Apspiestie darbaļaudis, kas šodien guļ uz soliņiem pie Centrāltirgus, tiks celti saulītē,

Mani , mani nepiemirstiet - esnu nokritis aiz soliņa ! Atpazīsiet pēc pārsistās galvas , ziluma zem kreisās acs un divam tukšajām trīskārtīgā odierīša blašķēm pufaikas labajā kabatā .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Topika nosaukums uzrakstīts atbilstošā stilā tiem, kas ies vēlēt par visiem "jaunajiem spēkiem". Cerams, ka visādi jurkini un šādi biomasas zvēri būs tomēr pa slinku, lai aizvilktos.

A krievu partijas - tur vēl daļu paņems Šlesers un Gobzems, tā kā paši sev šauj kājās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sanāca Lembis ;(

Bet nu nebūs, nevar saprast, jāpalasa progresīvie un konservatīvie, par Kariņu šoreiz ne.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Topika nosaukums uzrakstīts atbilstošā stilā tiem, kas ies vēlēt par visiem "jaunajiem spēkiem".

Varbūt tomēr var salabot?! Tomēr zolīti cilvēki te vairākumā…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Varbūt tomēr var salabot?! Tomēr zolīti cilvēki te vairākumā…

Ko īsti nosaukumā nesaproti? Domā te daudzi nav spējīgi saprast? Tad var salabot, lai nebūtu apdalīto. :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nosaukumam nav ne vainas, izņemot to, ka topikstarteris ir @biomass979, kurš gramatiku nav mācījies un nezin, ka te aiz 14 vajag punktu un aiz komata atstarpi.

Citādi viss pareizā, saprotamā teksta, nesaprotu, ko te daži dīvaiņi piesienas.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

kurš gramatiku nav mācījies un nezin, ka te aiz 14 vajag punktu un aiz komata atstarpi.

Citādi viss pareizā, saprotamā teksta, nesaprotu, ko te daži dīvaiņi piesienas.

 

Dīvains humors Saeimu saucot par saimu… bet tā kopumā “nau vērc, ei uz toleti”… 😁 var jau rēkt par šiem “īpaši apgaismotajiem” un latviešu valodas “pratējiem”…  bet kopumā tas nav smieklīgi! :( 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , versatile teica:

Feispalms

Uz tiem jautājumiem būtu viegli atbildēt, ja būtu variants - jautājums nav būtisks vai ir sastādīts tendenciozi/debīli. Gandrīz uz visiem jautājumiem var atbildēt gan piekrītu gan nepiekrītu un tad sanāk, ka jābalso par JV. Skaicka nopietni tā figņa nav ņemama bet nu vienalga skumji.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

FB atļāvos pie posta par bojā gājuša kaķīša komentētājam aizrādīt par pareizrakstību... Labāk būtu paklusējis :)

Šo esmu pamanījis… piekrītu Tev!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

nav vērc, ei uz toleti

Te nu jāpalabo ,kad pareizi ira

'nav vērc ,ei uz toleti'

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Sievai ielūru telefonā un māsīca raksta "v" burtu vietā "w", kad ieraugu pilnīgi nošķebina.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to ❗❗❗ Tuvojas 14 saimas velēšanas,par ko veleet ❓❓❗❗
smartdevil
pirms 14 stundām , Jurkins teica:

Liriska atkāpe iz vēstures.

Tad, kad dibinājās Jaunais Laiks, topošie politiķi braukāja pie cilvēkiem aprunāties. Nezinu, pēc kādiem kritērijiem. Droši vien randomā. Pie manis atnāca Reirs. Padzērām tēju, parunājām... No J-pils viens no galvenajiem bija garausis (nesaukšu vārdā, jo pierādījumu man nav 😁). Es Reiram jautāju, vai viņi ir lietas kursā, ka minētais jaunskungs ir vienā kompānijā ar ievērojamākajiem pilsētas bandītiem un reketieriem (vēlāk no tās trijotnes vienu nošāva). Šis gan vienmēr ir tā kā turējies nomaļus - tipa, ja ņi ja, i lošaģ ņe moja.

Uz ko Reirs atteica - bet viņš jau no visiem trijiem ir nekaitīgākais (es neminēju, ka šie ir trīs 🤣)...

Tā kā, @Stasss, par sistēmu vari man nestāstīt 😉. Toreiz vēl biju jauns (salīdzinoši) un glups 🤣, bet to sapratu brīnišķīgi.

Šī laikam ir atbilde, kāpēc tik ļoti zog valsts iepirkumos, virs kuriem stāv Reirs. :D

Par tēmu, ļoti interesanti pavērot, ka Stabilitāte tā īpaši nekur netiek pieminēta, kaut gan ir tīrākā putina partija un kara atbalstītāji. Tāda kā Saskaņa pret šiem ir puķītes.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Par jau pieminēto pareizrakstību, arī mums vietējiem iet grūti, paņemts no ielas skata :)

 

saeimu.thumb.jpg.25a5b62d17b74e77e377f83785b14c7b.jpg

 

Labi, nu gan offtopic > off :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...