Jump to content

❗❗❗ Tuvojas 14 saimas velēšanas,par ko veleet ❓❓❗❗


biomass979
 Share

Recommended Posts

biomass979
Just now, Stasss said:

Tu pamuļķi, sākumā rakstīt iemācies. Un tad ražo kaut cik nopietnākus topikus.

Ko,par Jauno Vienotību  😴 Vai pareizi uzrakstīju?!

Link to comment
Share on other sites

Šogad ir bēdīgi. Tiešā vārda nozīmē.

Par Aldi...tiešām?

Aināru&co? Nebūs.

A/par un Vienotība - diez vai.

ZZS - joprojām Aivara ēnā.

Saskaņa vai LKS... Nu paši saprotiet.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , M@R$$ teica:

Šogad ir bēdīgi.

Bēdīgi ir gandrīz katru reizi.

Varianti ir divi - balsojam par tiem, kas ir pie varas (pašreizējā koalīcija - zagļi, korumpēti, nekompetenti un visādi citādi gatavie piterasi 😁 ) vai par nedataisītajiem gudriņiem. (p-ajoliņiem nevis gudriņiem, mļac! citādi abreviatūra NP neder)

Manuprāt, nekādu jautājumu - jābalso pret nedataisītajiem gudriņiem. Nepiedalīties vēlēšanās nedrīkst nekādā gadījumā. Tātad par kaut ko no koalīcijas. Citu variantu nav!

 

p.s. pie NP tiek pieskaitīti arī saskaņa un krievi.

p.p.s. nu jā, vēl ir zzs, kuru īsti pie NP negribētos pieskaitīt, bet koalīcijā arī nav. Ja nu kādam galīgi ..., tad tomēr labāks variants kā NP.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

biomass979
3 hours ago, Stasss said:

Nē, par šiem.

 

EA9F2515-5DF0-4C25-9C76-D9D1FC1F45BD.thumb.jpeg.44d80bd556e80c1be71a73672acaff1e.jpeg

Kas tie par sētniekiem?!

2 hours ago, M@R$$ said:

Šogad ir bēdīgi. Tiešā vārda nozīmē.

Par Aldi...tiešām?

Aināru&co? Nebūs.

A/par un Vienotība - diez vai.

ZZS - joprojām Aivara ēnā.

Saskaņa vai LKS... Nu paši saprotiet.

Kas ar Suverēnā vara?

Link to comment
Share on other sites

biomass979
1 hour ago, Jurkins said:

Nepiedalīties vēlēšanās nedrīkst nekādā gadījumā.

To ar izskaidroja  ka nevar nepiedalīties -katra nepiedalījusies balsi  aizies par esošiem!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , biomass979 teica:

katra nepiedalījusies balsi  aizies par esošiem!

Un Tu vēlētos, lai aiziet NP?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kaut kur tika izteikta prognoze, ka Saeimā varot procentu barjeru pārvarēt un iekļūt 12 saraksti.

Jā, daudz laika pagājis kopš bija skaista iespēja nobalsot par Roberta Zīles ekonomisko programmu.

http://www.tb.lv/id-9-saeimas-velesanas/articles/roberta-ziles-sociali-ekonomiska-programma

Krīze būtu bijusi daudz mazāka.

Tauta tomēr nobalsoja par saimnieku Kalvīti un Tautas partiju. penšiem pielika pie pensijas.

Tad to Saeimu atlaida.

Karma.

 

Tagad Saeimā būs mācītājs Jencītis, antivakseri, Krištopāns ar Šleseru. Valdību stiķēs pusgadu!

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tagad Saeimā būs mācītājs Jencītis, antivakseri, Krištopāns ar Šleseru.


Ja es šitos ieraudzīšu pēc vēlēšanām pie valdību veidojošiem sarunu galdiem, tad tiešām šo zemi sākšu uzskatīt par bezcerīgu.

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , dainis61 teica:

a kas tie ir,NP

skat manu postu augstāk - Nedataisītie P_ajoliņi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

Ja es šitos ieraudzīšu pēc vēlēšanām pie valdību veidojošiem sarunu galdiem

Baigais pārsteigums būs?

Ja valdošajiem nav iespēju uztaisīt balsu skaitīšanu kā krievijā, tad nevajag ar tādu augstprātību un pokujismu attiekties pret pilnīgi visu. Kā man te pirms dažām dienām viens onka teica - viņi jau pat valsts robežu nevar bez korupcijām un skandāliem uzbūvēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

tad nevajag ar tādu augstprātību un pokujismu attiekties pret pilnīgi visu.


Ko tu piedāvā?

Kas būtu jādara?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Ko tu piedāvā?

Gaidīju! 🤣🤣🤣

Kaut kur tikko celtai ēkai nokrīt apmetums, ielai asfalts uzlikts ar viļņiem, ietvei jauns bruģis brūk kopā. Nedod dievs, kaut ko pateikt. Stass klāt un brēc - a pac ko nepiedalījies, a pac labāk uztaisītu... u.t.t.

A neko nepiedāvāju! A velns rāvis! Lai notiek kā jānotiek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Stasss teica:

Ja es šitos ieraudzīšu pēc vēlēšanām

Visticamāk ieraudzīsi un ne tikai, jo atšķirībā no latviešiem kuri balsos par 12 vai cik tur partijām (ja vispār piedalīsies), rezultātā savēlot visādas sīkpartijas, putinisti piedalīsies visi un balsos par vienu vai divām partijām.

 Ceru, ka maldos, bet zinot tautas progresējošo stulbumu, nez vai.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu šobrīd dari lietas labā, lai Latvijā dzīve būtu labāka?

Izņemot tavu pārpilni bezjēdzīgo pļurkstēšanu forumā par to - cik viss ir slikti?

Link to comment
Share on other sites

@Stasss, es nezinu, kas tieši būtu jādara, jo es neesmu ne politiķis, ne ierēdnis. Bet tie purni tur ir un viens otrs ne pirmo gadu desmitu. Jā, ok, varbūt tiešām neko nevar darīt, jo cilvēka būtība ir piesipt savu tuvāko, kamēr tuvākais nav piesipis tevi🤣. Nu tādā gadījumā attiecīgi nav vērts cepties, tipa, ja es viņus tur ieraudzīšu. Esi mierīgs! Ieraudzīsi 😉.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Visticamāk ieraudzīsi un ne tikai, jo atšķirībā no latviešiem kuri balsos par 12 vai cik tur partijām (ja vispār piedalīsies), rezultātā savēlot visādas sīkpartijas, putinisti piedalīsies visi un balsos par vienu vai divām partijām.

 Ceru, ka maldos, bet zinot tautas progresējošo stulbumu, nez vai.

 

Ak nē, iedomājies cilvēki balso par kautko kas tuvāk savām intresēm un nav izveidojuši koruptu perversu divu partiju sistēmu kā jeņķos kur tev jaiet balsot par senīlu pensionāru kurš nesajēdz ko dara un kur dara. bet to jādara lai sudīgāks krāns ar oranžu seju nevinē.

 

nav pat jaskatās uz ASV, Francijā nesen, cilvēki lai nevinētu Le Penis gāja un balsoja par sliktu Macronu jo redz jabalso lai tik tā netiktu. rezultātā labāks 3šais prezidents izkrita un nevarēja piedalīties pedejā kārtā, bet būtu vinējis ja ģēniji domātu kā Latviešu muļķu pastalnieki kas balso par ko grib

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

pārpilni bezjēdzīgo pļurkstēšanu

Neapšaubāmi Tava pļurkstēšana ir pulka jēdzīgāka. Nu viedais, klāj vaļā, kas tad būtu jādara, lai Tu "viņus neieraudzītu"? 🤣

Link to comment
Share on other sites

Viss ko es varu, cenšos noskaņot sev apkārtējos balsot pareizā virzienā, nevis par tiem klauniem, par ko mēs te spriežam. Un iesaku jums darīt to pašu.

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

🤣

Un kamēr tu kārtējo reizi ņirdz, man vispār nav vēlēšanās ar tevi ko apspriest. Tā ka ņirdz vien savā nodabā.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Viss ko es varu, cenšos noskaņot sev apkārtējos balsot pareizā virzienā

Nu malacis! Nu es daru to pašu. Un ne pirmās vēlēšanas. Bet man to onku būtu daudz vieglāk pārliecināt, ja valdošie pēdējos n-desmit gadus būtu man nedaudz "palīdzējuši". A bet tagad konkrētajā gadījumā ir pilnīgs bezcers.

Link to comment
Share on other sites

Tici man - maza starpība, kas tur sēž pie stūres - Kariņš, Bērziņš, vai Kalniņš. Sistēmu mainīt tāpat neviens nespēs. Bet galvenais, lai mūsu pārvalde nepārvēršas par cirka arēnu ar populistiskiem sarkandeguniem priekšā - man būs liels kauns par to.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es balsošu par Lembi, jo tīri cieņas pēc. Nu nav neviens tik ilgi bijis pie šprices ar tādām apsūdzībām. Patīk ka viņa biznesa partneri pazūd bez vēsts. Visu cieņu latviešu El Čapo :)

  • Haha 5
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , maiss teica:

Es balsošu par Lembi, jo tīri cieņas pēc. Nu nav neviens tik ilgi bijis pie šprices ar tādām apsūdzībām. Patīk ka viņa biznesa partneri pazūd bez vēsts. Visu cieņu latviešu El Čapo :)

 

>El Čapo

Drīzāk jau Batka 2.0 bet vel sliktāks jo Batka vismaz baltkrievu pastalnieks vietejais, mūsu Lembis ir čigāns kas izgrita no jūda ratiem.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 23 minūtēm , Laxe teica:

cilvēki lai nevinētu Le Pens gāja un balsoja par sliktu Macronu jo redz jabalso lai tik tā netiktu. rezultātā labāks 3šais prezidents izkrita un nevarēja piedalīties pedejā kārtā,

Šitas points, izskatās, pamazām sāk ieviesties, diskusijas un konflikti paliek aizvien skaļāki, konfrontācijas stulbākas un argumentācija - "ja neesi ar mums, esi pret mums" un "citi ir vēl sliktāki" - šī argumentācija tikai palielinās.

Labots - Raimonds1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds moders varētu salabot šīs tēmas nosaukumu - tēma laba, bet virsraksts - man kauns autora vietā.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Bet man to onku būtu daudz vieglāk pārliecināt, ja valdošie pēdējos n-desmit gadus būtu man nedaudz "palīdzējuši". A bet tagad konkrētajā gadījumā ir pilnīgs bezcers.

Arī taisnība. COVIDa sakarā vispār reizēm likās, ka tur strādā kaut kāds antiPR kantoris - kā visu sa...st un degradēt un padarīt pārprotamu.

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Kāds moders varētu salabot šīs tēmas nosaukumu - tēma laba, bet virsraksts - man kauns autora vietā.

Atbilstošs. Daudziem kandidātiem ir švaki ar izglītību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Raimonds1 teica:

COVIDa sakarā vispār reizēm likās, ka tur strādā kaut kāds antiPR kantoris - kā visu sa...st un degradēt un padarīt pārprotamu.

Veci - nevar nekad nebijušu apstākļu laikā krīzi novadīt kā pēc rokasgrāmatas.

Vai tad citās zemēs gāja vieglāk, lai mūsējos tagad sārtā kārtu?

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es aicinātu balsot par kādu no esošajām koalīcijas partijām… JV, NA, Konservatīvie… Vēl teorētiski Pīlēna veidojums ir apliecinājis ka sadarbosies ar NA un JV… 

A/Par un Progresīvie man, personīgi, ne visai…

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Es aicinātu balsot par kādu no esošajām koalīcijas partijām… JV, NA, Konservatīvie… Vēl teorētiski Pīlēna veidojums ir apliecinājis ka sadarbosies ar NA un JV… 

Tā jau ir.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Bet tas balsojums būs nevis par viņiem, bet pret NP. Tas gan nevienu no viņiem nesip.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

tikai ļoti uzmanīgi jālasa jautājumi

Vai ir vērts nopietni iespringt?

Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

Tici man - maza starpība, kas tur sēž pie stūres - Kariņš, Bērziņš, vai Kalniņš. Sistēmu mainīt tāpat neviens nespēs.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Vai ir vērts nopietni iespringt?

Man likās ļoti interesanti! ;) mēs visa ģimene pildījām un tad diskutējām ;)  No ģimenes esmu visagresīvākais nacionālists un konservatīvais 🤪

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ieinteresētie - var ieslēgt LTV1. Kā reiz sākās Domburšovs - Kas notiek Latvijā.

 

Raimi, piedod. Ielauzos tavā lauciņā..😀

Link to comment
Share on other sites

Iečekoju. Vispār jau diezgan interesanti pareizi sanāca. 36% un 39% sakrita ar JV un 31% un 29% ar NA, kurus izvēlējos. Bet piemēram jautājumi par prezidentu... man vispār prezidentu nevajag, par sportu ... man vispār profesionālais sports ir pokuj. Atbildēju ar "3". Nez kā tas ietekmēja rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to ❗❗❗ Tuvojas 14 saimas velēšanas,par ko veleet ❓❓❗❗

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...