Jump to content

Windows XP lietotāju skaits pasaulē


Mateushs
 Share

Recommended Posts

Kārtējais topiks, kurš pārvēršas par sentimentu ... A man bija šitāds, a man tāds?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Aigus teica:

Tu kko nejauc?

Tātad jaucu, tātad 1999 gadā. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

Nē, man bija P3. Teicu, ka pietiks ar P2, bet abi priekšnieki uzstāja, ka man vajag P3. Pēcāk paši sev nopirka P4. To P3 vēlāk uz mājām savācu. Nu labi, varbūt arī frekvenci neatceros. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Stasss teica:

A man bija šitāds, a man tāds?

A tev nebija? Pusdzīve norauta  podā..

A man bija atlons xp un  GE FORCE 200 MX vidjuha.. turbo dīzels ar W98.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , inteens teica:

A tev nebija?

A man bija


Pffff... Es startēju ar 486DX, 16MB RAM, 1MB onboard..

 

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka čubināt vecu OS un vecu dzelzi ir krimināli nosodāmi.

Autodata uz jauniem logiem  nestutējas.

Link to comment
Share on other sites

a man, a man ... a man pc izrādījās par švaku, lai varētu spēlēt pirmo doom 😐 turklāt tas bija pēc apgreida 😐

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pleisim sametušies , un laime pilnīga:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Bet es 1995 nopirku lietotu ar Am386-DX40 , 4x1 Mb 30pin simm un 80 Mb MFM HDD , kas aizņēma divus 5.25 slotus , un šitā visa jautrība bija iemānīta Искра-1030 korpusā ... :)

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

a man pc izrādījās par švaku, lai varētu spēlēt pirmo doom 

Arī gāja raustītdamies .

Link to comment
Share on other sites

Es vēl tagad atceros ka šitiem verķiem bija uz korpusa poga - Turbo 😂

Kāds atceras, ko viņa deva?

Link to comment
Share on other sites

Sekretāres datokorpusā ,LED displejā mainījās frekvences  rādījums no 40 uz 80 MHz un atpakaļ.

Labots - ggg97
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

No 

Pirms 8 minūtēm , Grossmeister teica:

Am386-DX40

Žēl, nav pa grābienam cenu lapas,cik tas maksāja.

Link to comment
Share on other sites

Tev lapā pa lēto, mums bija frame reley internets no lattelekoma - 300 Ls mēnesī, bet nu garantētais ātrums bija paliels, pēc tam dabūjā ISDN pa kapeikām un tad jau aDSL tik nāca

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.jpeg.fbf5fafaadeb047a9b1d811c3765c97d.jpegimage.thumb.jpeg.28e9122a69f5fb76cd4b84585f05cec6.jpegvpost-92939-0-59447500-1483889224.thumb.jpg.2a7ee9878184c0dab6fafc00ac4881ee.jpgveca makulatūra, ja nu kādam interesē.

Liku gadus atpakaļ.

Gadus 

Just now, inteens teica:

image.thumb.jpeg.fbf5fafaadeb047a9b1d811c3765c97d.jpegimage.thumb.jpeg.28e9122a69f5fb76cd4b84585f05cec6.jpegvpost-92939-0-59447500-1483889224.thumb.jpg.2a7ee9878184c0dab6fafc00ac4881ee.jpgveca makulatūra, ja nu kādam interesē.

Liku gadus atpakaļ.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Grossmeister teica:

Bet es 1995 nopirku lietotu ar Am386-DX40 , 4x1 Mb 30pin simm un 80 Mb MFM HDD

Tajā pašā gadā, arī lietots, arī 386, arī 80 MB HDD. Dabūju kaudzīti diskešu ar PCAD 4.5, zīmēju shēmiņas. Tad arī sāku spēlēties ar PIC mikrokontrolieriem. Toreiz vēl atmiņu nevarēja tā fiksi pārrakstīt, pagāja kādas 3-4 minūtes, kamēr ar UV lampu izdzēsa.  Kad parādījās PIC16F84 ar flash atmiņu, tā jau bija laime.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Stasss teica:

Kārtējais topiks, kurš pārvēršas par sentimentu ...

Kaut kā tā tēma jēdzīgāka jāpadara :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Stasss teica:

verķiem bija uz korpusa poga - Turbo 😂

Kāds atceras, ko viņa deva?

Palēnināja datoru. Citādi  dažas vecas programmas, pārsvarā spēles, uz ņiprākiem datoriem palika nelietojamas, jo tika izstrādātas priekš konkrētas CPU takts frekvences .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Japāņi tikai tagad grib tikt pilnībā vaļā no disketēm

Palasot rakstu, radās aizdomas, ka disketes lietots kā sarkasms, un grib tikt vaļā tieši no CD, DVD, arī USB puļķiem.

Link to comment
Share on other sites

Nope, konkrēti runā par disketēm. Dažādas valdības procedūras ķipa ar likumu prasot izmantot disketes.

The disks "almost never broke and lost data," said Yoichi Ono, who is in charge of managing public funds for Meguro Ward. The ward has long saved information on payments to employees on 3.5-inch floppies to physically transport to the bank for processing.

This system survived even after floppies themselves disappeared from the market. Sony, one of the earliest suppliers of 3.5-inch floppy disks, stopped making them a decade ago. Floppies can be reused, and the ward had plenty on hand, giving it little reason to deal with the time and expense of upgrading to new systems.

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos, ir piedāvājumā veikalos un pie ražotājiem faksa aparāti, tad jau vēl nav beigušies.

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Kur viņu vēl lieto?

Kaut kad forumā biedri sprieda par faksa aparātiem, par to vajadzīgumu... Darbavietās, kur dators nav vajadzīgs, bet dokumenti jāsūta, fakss varētu būt īstā lieta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Darbavietās, kur dators nav vajadzīgs, bet dokumenti jāsūta, fakss varētu būt īstā lieta.

Priekš kam? Mūsdienās kad visu var nofočēt un nosūtīt sekundes laikā, ar faksu čakarēties?

Bet nu jā, saprotu tevi. Tev par cik pidziņnieks, kurā ekrāns ar lupu jāpēta un ēpasts sveša lieta, tad rodas tādas mazohistiskas domas..😃

Link to comment
Share on other sites

Man neprasi, es tik apskatījos, ka faksi veikalos joprojām ir.

Es pats faksu sen, sen neesmu lietojis.

Tā teorētiski, ja darbiniekam neko citu nevajag kā tikai faksu, nu tač izdomāsiet piemērus tādiem, priekš kam viņu nodrošināt ar datoru vai viedtelefonu, ja var iztikt ar faksu.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir faksi vēl aktuāli, vēl ar vien tos izmanto.

 

Tiesa gan bieži faksus aizvieto ar  multifunkcionālajiem printeriem/iekārtām, kas māk ieskanēt dokumentus, tai skaitā arī tādus, kas sastāv ar abpusēji apdrukātām lapām un ir uz daudzām lapām. Rezultātu tie var sūtīt gan kā faksu, gan arī novietot/nosūtīt kā failu.

 

Tam nav sakars ar mazohismu - visu izšķir cik ērti rezultātu var panākt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

Tev par cik pidziņnieks

Man arī televizors ir un radioaparāts ir, zinu, ka viedtelefonā televīzijas pārraidi vai radiopārraidi var ieslēgt sekundes laikā, es, nelaimīgais, tik čakarējos...

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , vvv teica:

Man arī televizors ir un radioaparāts ir,

Pfff, te takš ir biedri, kuriem šie ir vēsture..neko vairs nevajag. Telefonu arī vairs nevajagot..😃

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Neko nesaku, viedtelefoni mūsdienās ir OK, katram maziņš dators kabatā, turklāt jaudīgs... Tik, paši redzam, nenotiek tā - kā viedtelefonā jauna funkcija parādās, tā visa aparatūra, kas līdz šim veica to funkciju, pazūd kā nevajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti tos vecos BBC video paskatīties. Interaktīvā televīzija caur internetu izskatās ka jau tad bij izdomāta :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...