Jump to content

Wi_fi kameras aplikācijas.


defs
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem! Droši vien jautajums būs diezgan neveikls. Ir tāda lieta, ka tika nopirkta kamera no aliexpress, kurai nav konkrēts nosaukums vai tips. Šeit var apskatīt. https://www.aliexpress.com/item/1005001465485424.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1802BOIhkT

 Un tā kamera tika pirkta priekš cita cilvēka. Īsumā sakot, nepieciešama bezmaksas aplikācija (android telefonam), ar ko tā kamera iet kopā. Papīriņš, kas nāca lidzi kamerai, bija ar to kvadrātkodu, ko skenējot varēja ielādēt oriģinālo aplikāciju. Bet izrādās,ka tā ir maksas versija (apmēŗam 10 euro mēnesī). Un tas cilvēks saka, ka nevēlas maksāt, jo viņam nav komerciāls objekts, bet tikai sava sēta. Tika izmēģināta aplikācija V380, kas skaitās viegla, bet izrādās, ka kamera nepazīst to kodu (jāskenē kvadrātkods uz kameras, kas tur izdrukāts). Mēģinājām citu aplikāciju un tas pats. Man aizdomas, ka tas ir speciali, lai cilvēki maksā. Tikām līdz tam, ka kameru var savienot ar telefonu caur wi-fi, bet nav iespējams pieslēgties, lai telefonā redzētu to, ko redz kamera. Vienkārši, ja kāds ir darbojies uz zina, lūdzu rakstiet. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

no-name kamerām parasti der vss-mobile. ja QR neskenē, tad manuāli S/N jāievada.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , spameris teica:

man Ali kameras strādā ar šo app, ar bija kautkāds kvadrātkods jāskanē, bet detaļas neatceros.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xm.csee&hl=lv&gl=US šo arī mēģinājām-negāja.

 

Pirms 30 minūtēm , AndrisBB teica:

Apakšā jautājumos/atbildēs:

  • use yoosee?

    • Si

mēģināsim arī šo.

Pirms 3 minūtēm , kukkuru teica:

kameras aprakstā  

APP: Eseecloud / IP Pro

šitas ir tas par maksu, kas komplektā ar kameru

 

Pirms 29 minūtēm , AlCohol teica:

no-name kamerām parasti der vss-mobile. ja QR neskenē, tad manuāli S/N jāievada.

neatceros to progu, bet prasija ievadit ID kodu. pēdējo ciparu neņēma pretī. kad skenēja-tad ari tas pēdējais cipars neparādijās, pārējie parāijās. un tā aplikācija muļļājās un rādija, ka kamera off linne

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Skaidrs, ka nu jau par vēlu. Bet nevajag pirkt tās kameras tādas, kurām tikai wi-fi un nav etherneta.

 

Var pat nekrāsot zaļu. Nafig tērēt krāsu 😁.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Var pat nekrāsot zaļu.

Lai nevar atrast.

Šitās lētās neatbalsta nevienu standarta protokolu, tāpēc tukšs numurs.

Labots - Stepselis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

A bez tā cloud,  no datora nevar tikt klāt? Noskanē tīklu, atrodi ip, pameklē netā defaultās paroles... 

 

Man mētājas viena tāda lētā noname. Ar ONVIF Device Manager uzrāda un var tikt klāt pie setingiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

nevajag pirkt tās kameras tādas, kurām tikai wi-fi un nav etherneta

Nu nez. Ir uzlikta Tp-Link C200 kamera, viss strādā, kā ir paredzēts - raksta SD kartē, kad saredz kustību (var rakstīt visu laiku 24/7). Ir iespējams grozīt to kameru caur aplikāciju, salikt marķierus ātrai pagriešanai. Sekot objektam. Paziņojumi uz telefonu utt.

Var arī mākoni piepirkt klāt - ja nemaldos kamerai 3eur mēnesī, ja vairāk kameras, tad diskounts.

Pirku tepat Latvijā, par +/-30eur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 10 minūtēm , janni teica:

Tp-Link C200

Šķiet, nav ķīniešu noname, vai ne?

Pirms 10 minūtēm , Stepselis teica:

Ja jau ir ONVIF, tad jau glauni

Tas manējais sūc maksāja ap 10 eirām, tikko intereses pēc izķeksēju no atvilktnes un ...iet. ONVIF jau tagad nav nekāda ekstra, man šķiet.

 

 

https://onvif-device-manager.software.informer.com/2.2/

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

tplinka tapo kameras ir ok, bet ja nepērc to mākoni, vari rēķināties ar to, ka to kameru norauj un aiznes ar visu tavu SD karti. un viņām PoE nav, nāksies vilk ķegumu, vai skrutku taisīt.

Link to comment
Share on other sites

paldies, vismaz kaut kas jauns būs, ko izmēģināt pa kādu brīdi. tātad: IP Pro, Yoosee, VSS Mobile -šitās nebija mēģinātas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , defs teica:

Ir tāda lieta, ka tika nopirkta kamera no aliexpress, kurai nav konkrēts nosaukums vai tips

Tā bija fatāla kļūda.

Gribējās kā lētāk, bet sanāca jebatorijs kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

Nu pagājušo nedēļu bija saskarsme ar šādu pašu kameru, nekas grūts nav tās aktivizēšanai.

Tātad, ja gadījumā tā kamera nav galīgi kreisais produkts, tad playstorē ielādējam YCC365 plus app. Ja kamerai pirms tam ir sabakstīti uzstādījumi, tad noresetojam nospiežot reset pogu un paturam to 5 sec. (vajadzētu nākt skaņas signālam-bābietis paziņo, ka kamera gatava pāroties😁) Pēc tam es to vienoju klāt, tā, lai tā man darbotos wifi tīklā - lietonē: add device -smart camera, tad izvēlamies AP mode (ar quarkodu skanēšanu nekrāmējamies) - izvēlamies kameru, man tā saucās cloudcam....... - vienojamies klāt, tad izvēlamies savējo wifi tīklu, ievadam tīkla paroli un gaidām, kamēr kamera pieslēgsies tam wifi tīklam, bet apm līdz 30sek. manā gadījumā tas aizņēma. Tas arī viss. var jau vērot černuhu reālajā laikā😀

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , mafijs teica:

Tā bija fatāla kļūda.

Kāpēc gan? Man fazendā saliktas 5gb no aļika un visas darbojas bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 9 stundām , ridao teica:

Kāpēc gan? Man fazendā saliktas 5gb no aļika un visas darbojas bez problēmām.

h265 un motion detection var uzlikt? tā lielākā problēma ar lēto galu, parasti ir. paši liekam dahu(j)a, un tās divas opcijas krietni playback paildzina.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V

Nezin kas jums tur pret ķīniešu kamerām..."noname"Man kopš 16gada griežas "xmey" atbalstu kameras kā arī NVR!Dažas ir 5MP ar SD ierakstu ,dienakts ierakst NVR -SD kartīs kustību ieraksts! Nesaprotu tos kas pērk hikvizion!!!Saprot,laikam naudas nav kur likt...Visi tie navaroti nav vaidzīgi,viņi kā suņm blusas!

Kā jau minēju Xmeye sevi ir pierādījis un strādā labi,stabili ja tikai ir pretīm kamera ar xmeye atbalstu!

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 1 stundas , ridao teica:

Ir human detection. Un izvēlnē ir H264; H264+ vai H265X

Kameras šīs: https://www.aliexpress.com/item/4000669887458.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1802goCnxb

human detection sīkums, galvenais jau, lai raksta, teiksim, 3 kadrus sekundē, ja nav kustības un sākoties kustībai, aiziet uz 15. tas gan no NVR atkarīgs, bet vai jēdzīga NVR ar tām kamerām mācēs sadarboties caur onvifu vai citiem protokoliemn.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Nemācēšu teikt. NVR neizmantoju. Visās kamerās atmiņas kartes.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

parastam mājas lietotājam derēs, bet ir bijuši gadījumi, kad vēlas atkārtojumu uz 3 mēnešiem, 16 kamerām. 6x8tb diski un vel jāsaregulē zonas. h265 jau vien uz pusi samazina datus un motion detection vel ietaupa vietu. pašam pie mājas 3 kameras, 2 tb disks un kādas 2 nedēļas paliek atmiņā, NVR neatbalsta h265 un motion detection (lētā ķīniešu nvr un dahua kameras), ir plāns nomigrēt uz dahuja nvr kaut kādā brīdī.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 16 minūtēm , ridao teica:

Visās kamerās atmiņas kartes

Tās ilgi nekalpo! 

Ir bijis, ka vajag ierakstu, bet karte nobeigusies (ne jau pati lētākā).

Tādi gadījumi ir pietiekoši daudz, tāpēc no kartēm esam atteikušies pilnībā.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Var jau būt. Pāris gadus jau nokalpojušas un nav neviena nobeigusies.

Es baigi neiespringstu. Man tās kameras tikai tā, papildus drošībai, lai pa dienu, darbā esot, pa laikam palūrētu vai kāds no maniem pieciem suņiem nav kādu burlaku nokodis :sarkasms:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aizdomājos. Gribētos arī uzlikt hatā uz wifija darbojamies kameru...

Link to comment
Share on other sites

Aizdomājies tālāk - elektrību tak pa wifiju nepadosi, vajag kabeli.

Bet kāpēc tad uzreiz nelikt LAN un barošanu pa PoE ?

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...