Jump to content

Projektētāju/uzstādītāju kantoris privātmājas apkures sistēmas modernizācijai


MrChip
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Varbūt kāds var ieteikt labu pārbaudītu projektētāju/uzstādītāju kantori privātmājas apkures sistēmas modernizācijai no dabasgāzes uz zemes siltumsūkni?!

Būtu nepieciešams pilns projekts ar tāmi utml., lai vēlāk var arī subsīdijas kādas dabūt no valsts. Attiecīgi pēc projekta sastādīšanas visus uzskaitītos darbus būtu arī kvalitatīvi jāpaveic.

Link to comment
Share on other sites

Tu tak neceri to šogad dabūt gatavu? Visi webā ar lapām apgādātie montāžnieki dod tāmes.

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka šogad ko tādu būs paspēt nereāli, cerība pa nākamo gadu... Jā, web'ā daudz kas apskatāms, tomēr reālas atsauksmes labāk meklēju atsevišķi no reāliem cilvēkiem pēc reālu projektu īstenošanas, nevis turpat reklāmas rakstos.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Mans ekolohātors saka, ka Roņusalā

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

Siltumsūknis.lv kā izplatītāji nosūtīja uz tādu montāžanieku kantori kā siltumadarbnica.lv (šie taisot visu no A līdz Z t.i. no dziļurbumiem līdz pēdējam apsaites elementam un palaišanai).

Varbūt kādam ir bijusi kāda pieredze ar viņiem (gan ar pašu izplatītāju, gan ar norādītajiem montāžniekiem? Piedāvā, piemēram, Thermia zemes SS - atliek izvēlēties Legend, Calibra vai pašu jaunāko Atlas modeli (ja ir kādas atsaukmes par šiem SS, arī ļoti labprāt uzklausītu tās).

Paldies!

Labots - MrChip
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , MrChip teica:

kantori kā siltumadarbnica.lv

Cerams, ka apkures sisteemas vinji uzstaada labaak kaa taisa maajaslapas.. :)

 

Man Siltumsūknis.lv iedeva kaadus 3 kontaktus, es saprotu, ka skataas peec lokaacijas. No shiem trim man atbildeeja tikai viens, un arii, taami dabuuju peec otraa atgaadinaajuma zvana (uz epastu vispaar neatbildeeja).

Radaas jautaajums, kaa vinji nodroshinaatu apkopi, ja nu gadiitos kaada probleema.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilns ar pasūtījumiem, tādēļ var tēlot ērgļus. Gribēju siltināt māju, no trim zvanītajiem tik viens atzvanīja, nu es arī negudroju, dārgākais, bet tas arī siltināja! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...