Jump to content

Savāda čarlstoņa klausulē.


arm23
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Jau kādu labu laiciņu reizēm(citreiz biežāk/retāk) veicot vai saņemot telefona(Samsung) klausulē dzirdama nesaprotama čarkstoņa. Kad zvanu atkartoti tad kļume vairs nav. Operātora kļume? Vai tomēr vaina telefonā?

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka vaina ne telefonā, ir tā bijis, pašam Nokia, sievai One Plus 9 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tas ko tu dzirdi ir mikrafona troksnis no FSB noklausīšanās centrāles. Viņiem vairāk nepiegādā modernus headsetus ar izslēdzamiem mikrafoniem un tāpēc, kad viņi klausād, tu dzirdi fona troksni.

Pa visam nenopietni arī man tāda doma iešāvās. :)

Vai viņi tik neprofesionāli, un nav ari ko noklausīties jo saruna nevar izveidoties jo viss ko dzirdu ir skaņa ja telefons būtu no lidmašinas izmests. (Manuprāt pa traku priekš fona trokšņa).

Link to comment
Share on other sites

biomass979

Ko jūs  satraucās,neviens FSB neko speciāli neklausās! Tas tak  sen  zināms ka visas  tavas un manas sarunas irakstās un tiek saglabātas 3 gadus,ja tam FSB ko vaidzēs  viņi  tevi,mani,jūs  pačekos reversa līdz 3 gadiem!

Tāpēc caur operatoriem nevaig ļerkstēt lietas kas nav  runājamas par telefonu! Nezinu kā caur  wacapiem signāl un citām IP programmam!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
Just now, arm23 said:

Man galigi pofig. Lai klausās. Pasveicināšu nākamā reizē.

Tev teica neviens neklausās -ja rodas aizdomas ierakstus pāršķetin!

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tas ko tu dzirdi ir mikrafona troksnis no FSB noklausīšanās centrāles. Viņiem vairāk nepiegādā modernus headsetus ar izslēdzamiem mikrafoniem un tāpēc, kad viņi klausād, tu dzirdi fona troksni.

kad viņi klepo no pārpīpētām plaušām*.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...