Jump to content

Kā bootieši cīnās ar nezālēm bruģī?


Anreel
 Share

Recommended Posts

Kurmim dziļi pofig jūsu ķīmijas zināšanas. Viņš izrok jaunu alu blakus smirdīgajai un priecīgs ķer sliekas jūsu zālājā. Ir tikai viens variants, kurmis ir jānoķer.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , binary teica:

Nejauc ūdensžurkas ar žurkām! Ūdensžurkas jeb strupastes ir kāmji! :D

 

Čupas, šķiet, netaisīja. Viņas alas rok tuvu zemes virskārtai, faktiski to alu pat var redzēt kā tādu zemes pacēlumu. Tās dārzam nodara kaitējumu - apgrauž visu pēc kārtas, pie reizes arī puķu sīpolus aiznes uz interesantām vietām (beigās puķes izaug ne tur, kur bija plānots). Savulaik izķēru ar peļu lamatu, novietojot to pie alas izejas un kā ēsmu izmantojot burkāna gabalu.

 

Ja rakumi, tad gan jau kurmis. Bet man grūti iedomāties, kā kurmju dēļ mauriņā var grimt kājas.

Nejaucu, tik rakstīju īsāk slinkuma pēc 😁

 

pirms 15 stundām , Net teica:

 

Pamēģini mana vecfātera metodi - ņemam 3 L burku, tajā ieberam bik sliekas, var kādu gliemezi iemest. Ierokam burku(stāvus) tur, kur ir rakums. Tur jau varēs redzēt alu IN-OUT

parklajam burkas galu ar zariņiem, zāli un apberam ar smiltīm. No rīta savācam pasažieri. Metode strādā. Protams procesu atkārtojam. Var vairākas burkas, ja ir.

Ko ar viņu tālāk darīt, nu tur brīva iztēle...

Šis man patīk vislabāk tā kā pavasarī būs ko iemēģināt!

 

A slazdi, tas būs nākamais variants, ko, cerams, nevajadzēs mēģināt, jo variants ar sliekām un 3l burku ir gana labs un saudzīgs 🙂

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , binary teica:

Pēc darbības principa nav līdzīgs šim? Ar to depo variantu man nevienu kurmi nav izdevies noķert.

Līdzīgs ir, bet palaišanas mehānisms nav ne tuvu tik jutīgs, tāpēc strādā manāmi sliktāk (bija izmēģināts). Pa šo sezonu ar to pareizo noķerti 5 gab., uzliec pēc dienas-divām jau ir. Viltus nostrādes bija ap 20% varbūt. Arī atzīstu par labāko variantu uz doo brīdi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , evertons teica:

variants ar sliekām un 3l burku ir gana labs un saudzīgs

Ar 1 ltr vajadzētu pietikt. Kāpēc vajadzētu 3 ltr burku? Esmu mēģinājis ierakt spaini zem alas līmeņa, tiesa, bez ēsmas. Vienu kurmi tā esmu noķēris, bet pārsvarā šo spaini kurmji izmanto kā augsnes izgāztuvi kamēr spainis ir pilns

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja zālienu atjaunot, pārgāju ar kultivatoru pāri uz 3-4 gadiem bija miers no kurmjiem, tagad sāk atkal ievākties no blakus dārziem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Daiļais teica:

Ar 1 ltr vajadzētu pietikt. Kāpēc vajadzētu 3 ltr burku?

Tu jau nezini, kādi sivēni tur dzīvo apakšā. 3L būs ar garantiju, ka šie neizlīdīs. Tāds kārtīgs lauku kurmis ar savām lielajām lāpstām izstiepjoties garumā un ja vēl kāds zara gabals iekritis burkā, mierīgi no litrīgās tiks laukā. Pats personīgi esmu redzējis tādu noēdušos eksemplāru, kas ir bez maz kā puslitra burka. Attiecīgi litrīgais trauks ir stipri par mazu.

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

25.10.2022. , 14:18, evertons teica:

apsēduši man dāču

Man tieši tāda pati problēma :(

25.10.2022. , 14:38, binary teica:

nekādi nevar kāja iegrimt

kā tad :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pajautāšu te. Neatceros ka boot -ā  pa to tika kaut kur diskutēts. Ir kāds licis kurmja sietu zālienā ? Protams neiet runa par n-tajiem hektāriem zemes. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...