Jump to content

Austiņu remonts


Vilcinjsh
 Share

Recommended Posts

Labas Sony WH 1000XM3 bezvadu ausis nokrita uz zemes un acīmredzot ir atvienojies kāds kontakts - sākumā skanēja uzsitot, tagad skan tikai ja attaisa korpusu vaļā un piespiež pāris vadus.
 

Nepieciešams smalks lodēšanas darbs, saprotot, ko tieši ir nepieciešams lodēt. Vai varbūt vadi jānolako tikai - nesaprotu. Pats baidos ķerties klāt - pa smalku.

 

Te vairāk par problēmu angliski:

- neesmu pirmais ar šādu problēmu.

 

Paldies!

austinas.jpeg

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu ja pašam nav zināšanu un prasmes, tad stiep vien uz servisu. Vai nu Elektronika, ar kuru pašam laba pieredze, vai Datamarket, ar kuriem nav bijusi darīšana.

 Var jau būt, ka tepat kāds no foruma elektroniķiem atsauksies.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Vilcinjsh
(labots)

Tieši tāds man bija plāns, ka "kāds no elektroniķiem tepat atsauksies" :) zinām mēs tos servisus, viņu marginus un iedziļināšanās spēju..

 

Vispār par Elektronika labs hints - nebiju tādus piefiksējis, būs plāns B, paldies!

Labots - Vilcinjsh
Link to comment
Share on other sites

Par Elektronika Serviss (aka Servicenet) un iedziļināšanās spējām, man bija neliela pieredzīte komunikācijā kas nerezultējās viņu pakalpojuma izmantošanā, bet neatstāja mani, maigi sakot, labās domās par viņu iedziļināšanās spējām.

Var jau būt, ka lodēt viņi māk, bet noteikti iesaku pirms darījuma par viņu pakalpojumu noslēgšanas, un pakalpojuma procesā, novērtēt viņu spējas un ieteiktos risinājumus ar pudu sāls.

 

 

Citēt

Mūsu metode - sasniegt maksimālu servisa efektivitāti.

Citāts no viņu lapas.

Ņemot vērā manu pieredzi, khmm tā noteikti nav viņu metode, nu vāāārbūūūt tas ir viņu mērķis, bet tādā gadījumā viņiem līdz tam mērķim kā cūkai līdz Mēnesim.

Link to comment
Share on other sites

Tāds servicenet, līdzīgi kā autorizētie auto servisi, strādā ar standarta metodēm. Ja paredzēts mainīt kaut ko vienā gabalā, tad viņi arī tā darīs. Viņi nemeklēs iespēju nomainīt vienu kondesatoru uz plates, lai arī tas pat būs vizuāli identificējams.

Šādām ausīm tāds serviss samainīs tur visas zarnas līdz spraudņiem. Neko, visticamāk, tur nelodētu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 8 stundām , 138 teica:

iedziļināšanās spējām

Nezi, vai Tu būtu ar mieru maksāt gala summu, kurā būs ietverta iedziļināšanās spēja 😉.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Viena lieta iedziļināšanās, otra lieta, ka tam kantorim jādod arī remonta garantija, kas nozīmētu to iekārtu vēl testēt vis visādos veidos, lai būtu pārliecība, ka remonts atbilst visiem standartiem un tml.

Link to comment
Share on other sites

Ja šādi izskatās "labu" austiņu konstrukcija un montāžas kvalitāte, bailes iedomāties, kā tas viss izskatās "sliktām" austiņām.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vilcinjsh
pirms 5 stundām , M_J teica:

Ja šādi izskatās "labu" austiņu konstrukcija un montāžas kvalitāte, bailes iedomāties, kā tas viss izskatās "sliktām" austiņām.

 

"Labas" jau tāds subjektīvs jēdziens - es vairāk runāju tieši par lietotāja pieredzi un noise cancelling darbību, kur šīs skaitījās vienas no labākajām pirms pāris gadiem.

 

Viens pretendents pieteicās PM - pamēģināsim boot foruma servisa spēku :)

Link to comment
Share on other sites

24.05.2022. , 08:10, Jurkins teica:

Nezi, vai Tu būtu ar mieru maksāt gala summu, kurā būs ietverta iedziļināšanās spēja 😉.

Sapratu tavu domu, bet manā gadījumā nebija jāidentificē sarežģīta problēma, bija krietni tupāka nevēlmes iedziļināties izpausme

 

pirms 19 stundām , inteens teica:

Kaspars12 ar to nodarbojas

Arī šādā līmenī? Zinu ka pakalpojumu pasīvām austiņām pārlodēt vadus viņš kādreiz piedāvāja, jā, bet šeit ir kas cits.

Šī nekādā ziņā nav kritika, es vienkārši nezinu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 10 minūtēm , 138 teica:

manā gadījumā nebija jāidentificē sarežģīta problēma

Kurš tev gribēs 'iedziļināties' kautkādos sīkumos, kur labākajā gadījumā varēs iekasēt 10 - 20 eiro?

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tai pašā rašā, Kirgīzijā un vēl 100 pasaules valstu ""iedziļināsies" ka maz neliksies, ne jau visur 50+ stundas likme ir normāla samaksa.

Es, par piemēru, par tādu ciparu varētu kaimiņu līdz veikalam aizvest, neiedziļinoties problēmās :)

Link to comment
Share on other sites

ja man nevajag neko remontēt bet es gribu iegādāties pāris eiro vērtu detaļu kuru es pats varu nomainīt burtiski piecu minūšu laikā, tad man nez kāpēc gribas ka dotā brenda vietējais autorizētais serviss, kura virzienā pasūta vairāki šī brenda vietējie tirgotāji, spētu man uzreiz atbildēt vai šī detaļa ir pasūtāma vai nav, nevis pēc piecu meilu turpu šurpu (kuri bija nepieciešami, lai viņi saprastu, par kādu detaļu es runāju; pēc tam, kad viņi, neatceros, vai nu man neko sakarīgu nevarēja atbildēt telefoniski un lūdza rakstīt vai vispār nebija sazvanāmi), atbildēt ka nē šo detaļu ražotājs atsevišķi nepiedāvā, var piedāvāt tikai vairākus simtus eiro vērtu bloku, kas ir nepārspīlējot puse no iekārtas

 

beigās pie līdzīgu iekārtu cita brenda tirgotāja atradās saderīga detaļa no tā brenda ražojuma par pāris eiro, uz vietas veikalā

Link to comment
Share on other sites

nu tad iekš šamēj bod vairāk nepērcies... :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Tai pašā rašā, Kirgīzijā un vēl 100 pasaules valstu ""iedziļināsies" ka maz neliksies, ne jau visur 50+ stundas likme ir normāla samaksa.

Es, par piemēru, par tādu ciparu varētu kaimiņu līdz veikalam aizvest, neiedziļinoties problēmās :)

redzēju yt video kur Ķīnas iedzīvotājs ar fēnu pārlodē makbukam airim ramu (apgreidojot no 4GB uz 8GB), tie bija laikam četri moduļi un vēl daži rezistori,

ja Latvijā kāds to uzņemtos un spētu izdarīt, tad šķiet tas maksātu vairāk par tā aira vērtību

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 12 minūtēm , 138 teica:

ar fēnu pārlodē makbukam airim ramu

Nevari atļauties fēnu?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Parasti jau tie kas paši neko nevar izdarīt un nav darījuši, saka ka visu ir izdarīt viegli un ja būtu visi instrumenti, tad aizņemtu ne ilgāk kā 15 minūtes.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

inteens

Fēns der atlodēšanai. Pielodēt, te iederētos 

ķirzakas komentārs. Da hrenviņzin, kas tur vēl pārlūzis.

Link to comment
Share on other sites

inteens
Pirms 57 minūtēm , 138 teica:

ja man nevajag neko remontēt bet es gribu iegādāties pāris eiro vērtu detaļu

tu ir kapeikvīle ar lielām ambīcijām.ok, es pieņemu, ka rokas aug no pleciem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , 138 teica:

 

 

redzēju yt video …

ja Latvijā kāds to uzņemtos un spētu izdarīt, 

Tev bija 2 iespējas - sūtīt savu airi ķīnietim un pa lēto salabot, saprast fantastisko biznesa iespēju un uzņemties šo lietu Latvijā.

un izvēlējies trešo - patirst internetā cik viss ir slikti.

Link to comment
Share on other sites

Secinājums viens - nemest daudzmaz skanošas ausis pa grīdu, nu, ja gadījās, jāpērk citas, varbūt kādu kārtu lētākas :) Kas, pieļauju, neskanēs nemaz sliktāk, brends nebūt nenodrošina skaņas kvalitāti :)

Plus, pārsvarā pilsoņiem lielākoties zīlons pa ausīm ir nobradājies...

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...