Jump to content

Kombinētais boileris Inox, 200 l , 2kW


jacobs
 Share

Recommended Posts

Nu ko lai saka, baigi smuki izskatās! Tev rokas no pareizās vietas aug! Tik pēc fizikas tur būtu jābūt 3 kājām, tik lūdz nelamāt mani par sliktām zināšanām :biggrin:

Āaaa sorry, ieraudzīju vītni kāju galos :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

Jema, es tev iesaku savam datorkrēslam atstāt 5 ripuļu vietā tikai 3, iedzert visīti ar garšu un tad atsūtīt man sava feisa foto PM. 😀

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

U ja, nedzen mani sārtumā, es tak kustīgs dzīvnieks, ar viskiju absolūti nestabīls, a tev tur statiskā slodze :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Ko tik daudz pupu tam verķim?

Diezgan elementāri. Apkure in out. Aukstais ūdens in(+viens 1/2'' rezervē), karstais out(+ augšā 1/2'' rezervē). Iztukšošanas 1/2'' krāns. 

Tīrīšanas 1 1/2'' korķis. Protams vēl TEN.

Doperlo?😀

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad vēl tu viņu pakosi ar vati?

Link to comment
Share on other sites

Nē, tas tas klienta ziņā.Likšot ''siltinātā kastē'' ar noņemamu sānu apkopei.(Protams, mans ieteikums)🙂

Vispār jau, uzlikt teicamu ''nobeigtu izolāciju'', transportējamam 200 l boilerim, nespecializētā darbnīcā ir grūti iespējama misija.

Link to comment
Share on other sites

Pilns ir lēto itāļu ražojumu, kāpēc dārgs Inox risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Tā gan jau ir. Visās lietās jau var izvēlēties ''erzacaizstājēju''.🙂 Bet ja gribi nolikt to siltumpodu un aizmirst, tad nav jau tik dārgi, pat pie šodienas materiālu cenām. Man tāds pats ir iebūvēts 3t siltumakumulatorā un papildus vēl viens 100 l inox ar 6kW, karstām vasarām, lai katls nav jākurina.

Bet man jau viegli runāt, tāpat ka katram par savu specializāciju un iespējām.😉

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , jacobs teica:

tad nav jau tik dārgi

Un cik tāds brīnums maksā, jau nav baigais noslēpums?

Link to comment
Share on other sites

Nuu, savam bijušajam jaunības kolēģim Alojā par 600,- atdošu. Lai gan tiražēt tādus nealkstu. Ja nu jau tam iebūvētam, tomēr uzpeld kāds defekts? Jo nevari jau paredzēt, kā katrs to apsaistīs. Esmu jau savu atēdies, komandējumos servisējot visneiedomājamākās lietas, tādos pat apstākļos, dažādās ražotnēs. Labi, ka tās ļoti reti bijušas privātmājas, kur vēl nāk klāt saimnieka faktors. Tagad gan tikai pa savu darbnīcu, tāpat jau divu mūžu nepietiktu, lai visu padarītu...🙂

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
21.05.2022. , 23:47, jema teica:

Pilns ir lēto itāļu ražojumu, kāpēc dārgs Inox risinājums?

 

Nu nez - es ar kaifu persōnīgajai mājai paķertu Inox, ko vari iebūvēt katlenē un atstāt bezmaza "uz visiem laikiem" - gandrīz garantija, ka nesāks nekas tecēt, ja vien nebūs kaut kādas galvanikas vai totālo izveides kļūdu. Tā saka - manta gandrīz bez noilguma. Cik dzirdēts - tie lētie ar visām emaljām, utt. var sākt tecēt pēc gadiem 10-20. A kam tas vajadzīgs? Vienreiz mūžā nopirki, ieliki un aizmirsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PossPosah
Pirms 23 minūtēm , VebKamera teica:

 

Nu nez - es ar kaifu persōnīgajai mājai paķertu Inox, ko vari iebūvēt katlenē un atstāt bezmaza "uz visiem laikiem" - gandrīz garantija, ka nesāks nekas tecēt, ja vien nebūs kaut kādas galvanikas vai totālo izveides kļūdu. Tā saka - manta gandrīz bez noilguma. Cik dzirdēts - tie lētie ar visām emaljām, utt. var sākt tecēt pēc gadiem 10-20. A kam tas vajadzīgs? Vienreiz mūžā nopirki, ieliki un aizmirsi.

Pie tam tecēt sāks otrajā trīsnedēļu atvaļinājuma dienā, kad būsi pillā kalnu virsotnē un nebūsi noslēdzis ūdens padevi. :D

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 1 stundas , PossPosah teica:

kalnu virsotnē un nebūsi noslēdzis ūdens padevi

 

Nu, man vienreiz gandrīz tā gadījās. Tur gan nebija boileris pušu, bet savienojums -  t.s. "amerikanka". Pilnīgi mistiski - savienojums bija kalpojis ~7 gadus bez pazīmēm uz problēmu. Atbraucu ka es no atvaļinājuma - katlu telpa pilna ar ūdeni. Par laimi privātmāja, katlene labi flīzēta - nekas nav gājis konstrukcijās, ūdens pa garāžas durvīm mierīgi iztecējis ārā. Bet nepatīkami.

Spiediens manījies nebija, nekāda cita stresa sistēmā arī nebija. Toreiz vienkārši pievilku amerikanku, normāli kalpo vēl šodien. Nu jau gadi 10. Kādu mikrokustību rezultātā tā blīve toreiz bija sašķiebusies vai uzgrieznis atnācis vaļā - pats velns zina.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , VebKamera teica:

mājai paķertu Inox, ko vari iebūvēt katlenē un atstāt bezmaza "uz visiem laikiem" - gandrīz garantija, ka nesāks nekas tecēt, ja vien nebūs kaut kādas galvanikas vai totālo izveides kļūdu.

Rūpniecībā dubultsienu apsildāmajiem/dzesējamiem inox tankiem, pēc 15 -20 gadu ekspluatācijas, nereti sāk parādīties sūces metāla noguruma lūzumu rezultātā. Tas ir no biežām straujām temperatūras, spiediena maiņām, tāpat vibrējošu pievadcaurulļu utml. ekspluatācijas rezultātā.

Elektriskos boilerus darbinot ar bojātu sildelementa korpusu, tāpat parādīsies mazi, mazi caurumiņi šuvēs utml. 

Vispār jau, kur ir sildelements, ampērmetrs nekad nav lieks, Tāpat kā kāds termometrs un manometrs, pat extra ūdens skaitītājs. Var pat piekārt tur videokameru vai ko tamlīdzīgu distanciālai uzraudzībai, pametot māju ilgāk.🙂

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Pametot ilgāk vajag norubīt centrālo rubiļņiku... Vai vismaz 90% drošinātāju - cik nu vienīgi signalizācija vai kas tāds.

Toreiz kļūdas dēļ neizdarīju, aizmirsās...

Link to comment
Share on other sites

Nuu, atslēgt tikai elektrību(vai 90%), pavisam nav panaceja, privātmājas drošībai, to pametot uz kādu dienu un ilgāk.🙂

Link to comment
Share on other sites

Nav jau arī tā, ka vienmēr var to elektrību atslēgt.

Kaimiņam ūdens cauruļu savienojumi plīsa, kad pats bija komandējumā ārzemeš, bet ģimene palikusi mājās. OK, to, ka "viss ir slikti", dienas laikā uzzināja pa telefonu (nebija "grēku plūdi" 2 nedēļu garumā :D), bet neba nu visiem jebkurš ģimenes loceklis prastu šaizi novērtēt, pastāstīt pa telefonu, novērst, sekojot telefoniskām instrukcijām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...