Jump to content

Benzīna zālespļāvējs negribīgi startējas, vadi absūbējuši?


edzha90
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

15mm atslēga tik trūkst, velo pēdāļiem nez kāpēc 15mm atslēga, bet amerikāņu vītne 9/16" x 20 tpi (14.28 x 1.27 mm)

Link to comment
Share on other sites

Ir specifiski uzgriežņi ļoti šauri vai ļoti plati, tas jau no nesošās slodzes ir atkarīgs! Tāpat kā krieviem nebija 15 un 16 astlegās, kad sāka zagt no US tehniku jauni izmēri parādījās. Visas tanku rācijas bija nesaprotamos izmēros milimetros, ka pārnesa collās vis bija precīzi. Krievi kad zaga US bumvedēju B-29, Staļina pavēle esot bijusi, neizgudrot bet kopēt tā radās krievu 100% kopija Tu4 :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

edzha90
(labots)

šodien pamēģināju laist atkal pļaujmašinu un neleca.

Starteris negriež, relejs strādā.

 

Tad atvienoju vadus pirmos kas bija tuvākie, iepūtu wd40 un aizgāja.

Izslēdzot un startējot vēlreiz viss strādā.

 

Pēc tam atpūta uz 5 minūtēm un vairs nevarēja pielaist. Nesaprotu kas par problēmu. 

 

Pļaujmašina ar starteri un pašgājējs - edward g53shl

 

 

Labots - edzha90
Link to comment
Share on other sites

constrig
pirms 6 stundām , edzha90 teica:

Tad atvienoju vadus pirmos kas bija tuvākie,

Kas notiek kad to pašo izdara ar otriem tuvākajiem?

Link to comment
Share on other sites

Par saēstām gumijām/caurulītēm- domāju ka pie vainas nevis 95 vai 98 bet kas, konkrētam benzīnam , klāt. Nu uz ''savas ādas'' izbaudīju tos super-puper uzlabotājus ko kādreiz Statoils bija licis klāt 95 lai labāk tīrot degvielas sistēmu. Stāsts vienkāršs: vāģim , benzīniekam, kam direkt iešprice , nelielā laikā divreiz noklājās augstspiediena benzīnsūknis  ( cena toreiz ap 300Ls) . Servisā brīnās kādu drazu lējis iekšā, bet es lēju tik Statoilā. Saku liet pie citiem , vairāk nekādu problēmu. Vēlāk uzzināju , ka tā gumiju šķīšana bijusi arī motorolleriem ( garantijas remonti servisos). Visu to apvienoja uzpildes Statoilā un toreiz , viņu (Statoil) reklāma par superdegvielu, kas iztīrīs degvielas sistēmu. Izskatījās ka ''iztīrija'' arī no gumijas detaļām. Iespējams ka arī tagad kādā tankā pārdod degvielu kur ... kāda sastāvdaļa kas nedraudzīga gumijām. Nu tipa pielikts klāt kāda lētā piedeva ( tipa firma iepērk šķīdinātāju, par kuru nemaksā akcīzi un sajauc ar benzīnu)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Brainless

Nu Staķikā/Circle tikai var iet izkakāties, nevis tur degvielu pirkt. Gāzinieki vispār tur brauc ar līkumu. Nu naktī siltu burgeri var apēst, kad citur viss ir ciet.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 17 stundām , Brainless teica:

Gāzinieki vispār tur brauc ar līkumu.

 

Gāzinieki tur nelej benzīnu, tomēr pati gāze tur ir lietojama.

Link to comment
Share on other sites

Nostāsti jau par Cirkuli ir visādi. Tik tiešām, īpaši par dīzeļdegvielu un gāzi par to kantori nenāk labākās atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Gāzi jau circlei it kā LPG ved, cik redzēts. Var jau būt, ka ne visur.

Cik esmu pie LPG pildījies, tad tur viss kārtībā.

Kolēģis SOSā viebrīd pildījās. Jā, bija ļoti lēti, bet viņam viss ar darvu aizauga dažos mēnešos. Man pēc nez cik 10kkm viss bija tīrs, pat filtriņu neprasījās mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Zinoši cilvēki saka, ka VIADĀ patlaban tīrākā gāze. Nezinu, cik tur taisnības.

Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 2 stundām , ju teica:

SOSā viebrīd pildījās.

 

Es arī uzķēros uz tās cenas savulaik. Nepilnas 10 uzpildes un gāzes iekārta finišēja (nu, ne galīgi, bet kaut kādas detaļas bija aizķepušas). Itkā nebija dārga tā tīrīšana, bet kopumā pieredze negatīva.

pirms 2 stundām , ju teica:

Gāzi jau circlei it kā LPG ved

 

Jā, tā ir.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Brainless teica:

Staķikā/Circle tikai var iet izkakāties, nevis tur degvielu pirkt

Zini, cik daudz lielu uzņēmumu autoparki izmanto tikai Cirkuļa degvielu? Es arī daudzu gadu garumā, strādājot šādos uzņēmumos esmu lējies tikai cirkulī. Gan benzīnu gan dīzeli. Gāzi nē. Un kaut kā neatminos nevienu problēmu, kas būtu saistīta ar degvielas sistēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Es arī Cirkulī leju kā 95to, tā 98to, ja sanāk pa ceļam. 0 problēmu. 

Vienīgais, toreiz sen sen uzrāvos uz augstāk aprakstīto 95tā piedevu problēmu. Mopēdam izšķīda degvielas šļauka. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kaut kad sen bija cirkulis salējuši kurināmo degvielu, cik nu atceros no bērnības. Noklapēja kaut kādi motori, cirkulis atvainojās. Pēc tam bēdas nav dzirdētas.
Es izvairos tikai no mazajiem dus, kas savās vietās atrodas kopš kolhozu laikuem - MC, astarte, utt. Ne tāpēc, ka šiem tvertnēs sūdīgu degvielu lietu, bet tāpēc, ka no tām tvertnēm gan var sūdīga ārā nākt.

 

Pirms 13 minūtēm , ivo teica:

Zini, cik daudz lielu uzņēmumu autoparki izmanto tikai Cirkuļa degvielu?

Viņi tak visi ir muļķi :D Visiem skaidri zināms, ka lielu uzņēmumu vadībā muļķi vien strādā. Lielus uzņēmumus nemaz citādāk nevar izveidot - gudri cilvēki tak tā nedarītu.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kamēr Statols bija norvēģu, tikmēr... nu laikam tas pušieris ar piedevu un , kādreiz dzirdēju gadijumu, kad vedējs nolējis ne to degvielu ( dizelis/benzīns) ne tajā tvertne, bet kopumā centās gan algas, attieksmi pret darbiniekiem,  gan kvalitāti. Nopirka kanādieši un tapa cirkulis- amerikāņu princips , ''max izspiest sulu''. Vecos darbiniekus atlaist, darbā pieņemt jaunus ar krietni  mazāku algu. Degvielu , kur tik var dabūt lētāk utt. Lai gan ar to atlaišanu dabūja sev ''uz kakla'' spēcīgu konkurentu. Cik esmu dzirdējis, tad Viršos strādā( pacēla) kaut kādi bijušie Statoil vadošie. Un to var redzēt- Virši ir pavisam citi kā bija agrāk .Un ir izpletušie ne pa jokam.

  Laikam arī Cool būvēja vecie Statoil darbinieki.

 Manās acīs tas Cirkulis ir tapis par ''bulciņu bodi'' ar nenormālu attiecību cena/kvalitāte. Tur takšu faktiski nav nekā kas būtu domāts auto . Logu šķidrums- draza kas kaut cik mazgā logus no eļļas plēvītes ( kas nosēžas uz stikliem) ja pats pielieku klāt nedaudz Feiri.  Un tik nesakāt ka tā tam jābūt!. Nez kāpēc ja ieleju to Turtle, tad mazgā bez visādie Feiri...

Labots - oxygen
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
pirms 7 stundām , Insekc teica:

Zinoši cilvēki saka, ka VIADĀ patlaban tīrākā gāze. Nezinu, cik tur taisnības.

Kad pirku savu nu jau gandrīz 20 gadus veco mašīnu, pārdevējs arī man dikti stāstīja, ka Viadā esot vislabākā gāze. Tikai problēma tāda, ka man ļoti reti pa ceļam gadās Viada, tādēļ visbiežāk tiek pūsts Viršos, Kool un CircleK, tādā secībā. Braukt speciāli vairākus kilometrus vai vienkārši mainīt ierasto maršrutu tikai, lai iepūstu gāzīti Viadā, man šķiet mazliet pastulbi. un gada laikā nobraucot vairāk kā 20 tūkstošus kilometru, nekādas problēmas nav bijušas un gāziniekiem arī nekādi komentāri par filtru vai kā cita tīrību nav bijuši.

 

Manuprāt, vairumā gadījumu tie "tur ir labāk nekā citur" stāstītāji vienkārši atgremo kāda cita sastāstītās pasaciņas un tā tas viss iet uz priekšu bez jebkāda reāla pamatojuma. "A man šeku reku brāļa sievas māsas dēla māsīcas vīra mašīnai tas un tas nobruka dēļ X vietā lietās degvielas", tikai aizmirst pateikt, ka mašīna jau kā tāda bija nojāta līdz nejēgai vai arī pats kaut ko gribējis skrūvēt, bet abas kreisās rokas aug no pakaļas un visi pirksti īkšķi.

Labots - Vito Ventura
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas ir A80? 
pļaujmašīnu topiks beidzot nokļuvis līdz foruma leģendārākā auto apspriešanai?

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Nē, E46. Jā, nenoturējos un iepostoju dēļ kārtējo reizi aizgājušās no pakaļas izvilkto gudrību atgremošanas. Man jau arī patiktu, ja cilvēki te runātu tikai par tēmu, bet tā jau sen vairs nav BOOT būtība :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , e = d teica:

Tas ir A80? 
pļaujmašīnu topiks beidzot nokļuvis līdz foruma leģendārākā auto apspriešanai?

Kāpēc jums te dažiem ķeksiem liekas, ka kaut ko iepostēt par veco Audi 80 katrā topikā joprojām ir baigais prikols?

 

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

@Stasss, tu domā, ka te baigi modernie un laikam līdzi skrienošie džeki (un džekenes) ikdienā uzturas? Tā pat kā ar mītiem par gāzi utt., arī visur citur neko diži jaunu nevar izdomāt, tādēļ tik turpina malt vienu un to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Prikols ir tas, ka kāds joprojām domā, ka tas ir prikols.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja par tematu: nevar palaist pēc ziemas. Iespējams ka pie vainas, tiešam , 95 benzīns. Nu to ( pa lielam nāk no Mažeiķiem) iegūst naftas krekinga procesā. Itkā viss būtu OK, bet krekinga benzīnam niķis, kad ilgi stav , sasveķoties. Ar to dražu var aiz..irst degvielas sistēmu. 98 , visticamākais ir mazāk tendēts uz šādu problēmu. Lai gan , mūsdienās... ņem to pašu 95 pieliek klāt piedevas ( kaut kāds ēsteris) un top 98. Laikam, ja grib ieziemot, vislabākais ieliet rudenī tīro ( kas nesmird, nav nestabilo aromātisko) lakbenzīnu un varēs kaut ''simts gadus''. Jo principa tam nav kam bojāties ( sveķoties) , jo sastāv no piesātinātajiem ogļūdeņražiem. Protams, pavasarī jāizlej ārā, jo fig viņu zin kāds oktānskaitlis tam lakbenzīnam,

Link to comment
Share on other sites

98-to tak taisa tajā pašā krekinga procesā. 

Link to comment
Share on other sites

Gan jā gan nē.  Skaitās krutāks (dārgāks), var atļauties no tiešas destilācijas.  Nu arī var attīrīt no ''nestabilajiem'' savienojumiem. Ne par velti 98 bija ( un varbūt ir?) bez biopiedevas. Kas tagad (no kurienes tiek vests) , dievs viņu zin..

 Nezinu, bet man liekas ka tuvākajā ''mucā'' no kuras smeļas pārsvarā visi Latvijas pārdevēji, Mažeikos, 98 nemaz neražo.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Ne par velti 98 bija ( un varbūt ir?) bez biopiedevas.

Takš ir 5%. 95 ir 10%

Link to comment
Share on other sites

Brainless

Labi, ka nav oftopiks. Vēl vajadzētu pacelt tēmu sae30 vs 10w30.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

edzha90

Off topic labs.. :D

 

Atkal jau nācās visus plastmasus ņemt no un atvienot/savienot vadus.

 

Vai varat ieteikt ko darīt ar vadiem lai viņi nebūtu jātvieno, lai var vienkārši piedarbināt pļaujmašīnu.

 

Kādu 'maģisko' pūšamo var pirkt, kuru var izmantot elektrības vadiem?

 

WD40 uz kādu brīdi palīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Varbīt vadiem vienkārši kontaks štruntīgs. Kad atvieno/pievieno tad ok, kā pastāv tā atkal atvienojas.

Pa vidam vienkārši kāds veiksmes periods, kad ir kontakts.

Pārbaudi vadus un notīri kontaktus normāli.

Link to comment
Share on other sites

biivers

Autors varēja labāk kādu attēlu ielikt no tā pasākuma. Citādi tāda tukša zīlēšana sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...