Jump to content

Benzīna zālespļāvējs negribīgi startējas, vadi absūbējuši?


edzha90
 Share

Recommended Posts

Parasts benzīna zāles pļāvējs.

 

Pagāšvasar startējās itkā labi, lai gan bija reizes, kad negribīgi startējās (startera bateriju atvienojot un pievienojot, uzreiz startējās)

 

Šogad jau katru reizi nevar piedarbināt. Pamēģināju vadus tuvākos atvienot un savienot atpakaļ tad mistiski piedarbojās. Pēc tam nākamajās reizēs jau atkal nevarēja piedarbināt un vadu atvienošana vairs nelīdzēja.

 

Varbūt absūbējuši vadi? Vai ir "ieteicams" izmēģināt WD40 iepūst kontaktos?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Benzīns ir bākā ?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Vai konpresijas takts beigās degmaisījuma spiediens un tenperatūra ir pietiekami augstā līmenī?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Kas tas par parastu zāles pļāvēju ar starteri? Parastiem ir striķis. Tev kaut kāds stipri neparasts patrāpījies...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raivix95 teica:

Kas tas par parastu zāles pļāvēju ar starteri?

Man arī ir normāls zālēs pļāvējs ar elektrisko starteri, uz akku. Husqvarna saucās, par ko brīnums, Iepriekšējais bija uz kinētisko starteri Stiga, ja pērk dārgākus aparātus tādi bonusi gadās :biggrin:

1 stundu atpakaļ, edzha90 teica:

izmēģināt WD40 iepūst kontaktos?

Aizmirsti WD40, tas ir riktīgs mēsls, petroleja kopā ar acetonu, nu apmēram, paņem kādu akku kontaktu aerosolu, ja tiec klāt kontaktiem vari notīrīt ar rupjo dzēšgumiju!

 

Pirms 28 minūtēm , laikamTak teica:

Vai konpresijas takts beigās degmaisījuma spiediens un tenperatūra ir pietiekami augstā līmenī?

Kā to nomērit, mājas apstākļos? Iebāzt ikauņu pirkstu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , jema teica:

Aizmirsti WD40, tas ir riktīgs mēsls, petroleja kopā ar acetonu, nu apmēram, paņem kādu akku kontaktu aerosolu, ja tiec klāt kontaktiem vari notīrīt ar rupjo dzēšgumiju!

WD40 lieliski tiek galā ar mitrumu vados un kontaktos kad nekā cita nav. Es viņu ne reizi vien jau esmu dzīvē pielietojis un ar rezultātiem. Galu galā water displacer nosaukums viņam dots ne velti.  Ja tur ir slēdzis/poga startēšanai , var iepūst tur.  Man motociklam klasiskā kaite ir mitrums pekas slēdzī, wd40 palīdz katru reizi jo mājās man viņš ir.

 

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Tiek galā, par to nav runa, bet klientam dot doma, ka var tālāk neko nedarīt un tālāk jau rodās pizdec! WD40 ir mirkļa risinājums, viņi paši to saka, bet dzīves huiņu ar to nevar izlabot!!!! Es minēju sastāvā acetons dabiski ka ūdeni sadalīs un tālāk, pisec, elektrolīzi  kontaktos WD40 neglāb , nu nekādīgi! 

Pirms 8 minūtēm , zeds teica:

aizsardzībai pret rūsu.

Lielākie meli WD40 reklāmā! LV ražotais Buvanols glābj vairāk pret rūsu kā 90% ārzemju analogi, bet tas nav moderni un mārketings nestrādā!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , jema teica:

Lielākie meli WD40 reklāmā! LV ražotais Buvanols glābj vairāk pret rūsu kā 90% ārzemju analogi, bet tas nav moderni un mārketings nestrādā!

Jema: nu nu.... es arī neticu reklāmai, bet jau ilgus gadus izmantoju viņu garāžā kā pretrūsēšanas līdzekli. Atļaušos tomēr apgalvot - man viņš strādā labi.

Visiem citiem pielietojumiem es gan esmu pārgājis no WD40 uz Hakers, bet WD40 man garāžā stāv tieši priekš aizsardzībai pret rūsu.

 

Es varu kļūdīties , bet vai Tad buvanols nav rūsas pārveidotājs  nevis novērsējs ? Es ar WD40 apstrādāju virsmas pirms viņas sarūsē....

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , zeds teica:

viņu garāžā kā pretrūsēšanas līdzekli.

Ja gribi atrkrūvēt skūves uzliec uz viņas bremžu eļļu un pagaidi, stipri labāk par WD40! Netaisos esi tevi uz citu baznīcu vilkt, WD40 ir labs līdzeklis, bet viņa i'pāsības ir melotas 200% , izgarot petroleja un nekādas smērvielas uz vīntnes nepaliek, ir dārgāki aerosoli ar molibdēna savienojumiem, tie strādā ielgi, vai krievi litolu paņem 10 gadi sēdēs, bet tas nav moderni!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

vai krievi litolu paņem 10 gadi sēdēs, bet tas nav moderni!

grafīteni aizmirsi pieminēt vēl

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, arī tā, bet tā ir stipri cenā! Te jau bija par lēto variantu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kaads teica:

grafīteni aizmirsi pieminēt vēl

Es runāju ka WD40 palīdz kontaktiem kur ir mitrums ticis klāt un pret rūs. Tur es viņu lietoju jau nez cik ilgi un zinu ka viņš strādā.

Tajā pat laikā jūs man sabrukāt virsū ka WD40 neder tam un vēl kaut kam kam es viņu nemaz nelietoju un neiesaku. 

Es jūs nopietni nesaprotu. 

Jūs laikam esiet no tiem ļaudīm kas par melno izolenti klasiskās zilās vietā uzreiz šauj pa muti. jo nav ko senču svētumu zaimot un sūdu lietot!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , zeds teica:

Jūs laikam esiet no tiem ļaudīm kas par melno izolenti klasiskās zilās vietā uzreiz šauj pa muti. jo nav ko senču svētumu zaimot un sūdu lietot!

bet loģiski :D , kamēr redele ir tukša

mēs zinām kas ir laba manta :D  :D :D 

Labots - kaads
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , zeds teica:

Es runāju ka WD40 palīdz kontaktiem kur ir mitrums ticis klāt un pret rūs.

Nu kāpēc Tu nemāki lasīt? Viss ir taisnība ko saki, bet jautājienu pēc tam ir daceļiem!

 

Pirms 12 minūtēm , jacobs teica:

pret nerūsējošām

Redz kur problēma, mēs tak dauņi, bez iespējām dabūt M8 skrūvi parasto, kamēr bija firma, bija 100 varinati sakrātie kaut no bērnības, 2mm skrīvītēs līdz 10mm tūkstoši, firma pazuda, viss bija jāizmet, jo slikti jau jau laiki bija pēc tās 08 krīzes , līdz 12 gadam vilkām un viss aizgāja kā Maskava!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , jacobs teica:

Nupat iegādājos zāles pļāvēju Makita PLM5120N2 

Redz šī mazā nianse saka, ka tu esi super vecis ar baigiem muskuļiem, vai arī muļķis kas noskpojās uz 150 eur lai dabūtu pašgājēju???
 

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
pirms 6 stundām , zeds teica:

ar WD40 apstrādāju virsmas pirms viņas sarūsē....

Es arī tā esmu māžojies, bet skaidrs, ka ne sūda nepalīdz. Kā detaļa rūsē, tā rūsē. Vienīgais variants ir to rūsu nokasīt, sasmērēt ar Buvanolu vai citu rūsas pārveidotāju un nogruntēt+nokrāsot. 

 

Uz skrūvēm, lai pēc tam var atskrūvēt - vara smēre vai grafītene, detaļu iekonservēšanai vecais labais solidols. 

 

Bet tā, priekš atskrūvēšanas Hakers, jā, ir labāks. Ja nav Hakers, tad Abro AB80. 

 

Citādi, motoceļojumos zem sēdekļa mētājas mazais WD40 baloniņš. Ja viss slikti, būs labāk par neko, protams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Grossmeister teica:

Benzīns ir bākā ?

Nu ņemot vērā kādas cenas gaidāmas benzīnam un visām pārējam, jāsāk domāt par izkapts asināšanu.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 38 minūtēm , base7 teica:

Nu ņemot vērā kādas cenas gaidāmas benzīnam un visām pārējam, jāsāk domāt par izkapts asināšanu.

nav tik traki. brīvdienās gāju pāri savam rančo un kādi 600ml tik aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , jema teica:

vai arī muļķis, kas noskpojās uz 150 eur lai dabūtu pašgājēju

Naktī rakstot vienu ciparu sajaucu nosaukumā. Tas ir pašgājējs. Un muļķis, Jema, es arī neesmu.😀

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Šo lietoju jau 4 gadus, reizi gadā jānoņem aizmugurējie riteņi, vāciņš un jāiztīra tā piedziņa. Rullītis un viss ap to aizaug ar putekļiem un pļauto zāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , jacobs teica:

Tas ir pašgājējs.

priekšas vai aizmugures piedziņa ?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Un muļķis, Jema, es arī neesmu.

Ļoti atvainojos par savu nesavaldīgo mēli! ;(

Link to comment
Share on other sites

Brainless

Autor, paskaties, vai karburatora solenoids nav iesūbējis un nenoslēdz degvielu. Kad pagriez atslēgu aizdedzes pozīcijā (bet nestartē), tad solenoidam jānoklikšķ.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Kazarms teica:

nokasīt, sasmērēt ar Buvanolu

Cik esmu tā darījis, rūsē tāpat. Vienīgais variants noslīpēt VISU rūsu.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
pirms 1 stundas , Klusu teica:

Vienīgais variants noslīpēt VISU rūsu.

Nu ja, ka visu. Līdz spīdīgam metālam. Bet tāpat kaut kas būs porās palicis, tāpēc to vēl papildus nosmērē ar Buvanolu. Mocim priekšējo rāmja statni, kur krāsa turās max pus gadu šādi apstrādāju un rūsa principā parādās pēc 2 gadiem atkārtoti, kad procesu jāatkārto. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , jema teica:

Redz kur problēma, mēs tak slimi cilvēki, bez iespējām dabūt M8 skrūvi parasto, kamēr bija firma, bija 100 varinati sakrātie kaut no bērnības, 2mm skrīvītēs līdz 10mm tūkstoši, firma pazuda, viss bija jāizmet, jo slikti jau jau laiki bija pēc tās 08 krīzes , līdz 12 gadam vilkām un viss aizgāja kā Maskava!

pārlasīju 3x, bet tā arī nesapratu, par ko vispār stāsts. Piemēram, kāpēc likvidējot firmu, bija jāizmet skrūves?

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 2 stundām , ivo teica:

pārlasīju 3x, bet tā arī nesapratu, par ko vispār stāsts. Piemēram, kāpēc likvidējot firmu, bija jāizmet skrūves?

Parasti likvidējot firmu darbinieki visu, ko var panest, aizstiepj sev līdzi. Vai arī aizstiepj jau iepriekš un tad spiestā kārtā nākas likvidēt.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Uz īres dzīvokli daudz neaizstiepsi! :biggrin: telpas bija steidzami jāatbrīvo uz miskasti daudz labu lietu bijām spiesti aizvest, sirds sāp atceroties, bet nu tāda ir tā dzīve .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , jema teica:

sirds sāp atceroties, bet nu tāda ir tā dzīve

Būtu, Jema, toreiz mani zinājis, problēmu ''utilizēt'' skrūves nebūtu.😀

Man dēli savulaik daudz sastiepa pēc viņu pirmo darbavietu noliktavu inventarizācijām un visādām nelikvīdu norakstīšanām. 

Bet man jau tā manta daudz aiziet... Nupat iepirku  "INOXBOLT" produkciju par pāris simtiem, lai gan pirms kara būtu sanācis par to summu jūtami vairāk mantas.😏

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

telpas bija steidzami jāatbrīvo uz miskasti daudz labu lietu bijām spiesti aizves

Ja zinātu , kur paklupsi, varētu tai vietā spilvenu palikt. Mums , kad pēkšņi kolhozs  likvidējās, "zinoši" ļauži bij laicīgi sienā caurumu izsituši un galveno šķūni tukšu iznesuši, es toreiz tāds jauns puika, neliels priekšnieks, vēl centos atrunāt no turpmākas laupīšanas, ar šodienas skepsi būtu pielādējis ļetučku pilnu, un skrūves nebūtu jāpērk turpmākos 50 gadus :)

Link to comment
Share on other sites

''Kolhozu krievu skrūves'' gan vairāk lūžņos nodot par šodienas to cenu varētu un par to naudu iepirkt pavisam citu mantu kādā 

Pirms 18 minūtēm , jacobs teica:

 "INOXBOLT"

😀

Link to comment
Share on other sites

Bija jau arī "baltās" kas nemaz tik ļoti nerūsēja, un pielietojumu varēja atrast.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Mauriņa pļāvējiem un traktoriem skrūves pastiprināti rūsē no tā, ka pastāvīgi atrodas agresīvā vidē - zāles sula un sāļās varžu un rupuču asinis, kas pludo pa pļāvēja korpusu. Tāpēc ieteicams skrūves nocinkot un vēl noalvot.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Krievulaiku skrūvē, nav ne vainas. Toreiz dzelzi netaupija. Nav kā tagad depiņa skrūves itkā cinkotas, bet liekas ka no plastalīna taisītas. Protams, arī krievulaikos bija dažādas cietības skrūves un bija arī cinkotas. Cita lieta, traktora jau derēja parastas. Tur tāpat viss ar eļļu nosmērēts un nerūsēja 😄 Tagad viss atkarīgs no cenas. ja vajag tādu skrūvi, kura nerūsē, tad pērc nerūsējošā tērauda. Zāles pļāvējs izrūsēs, bet skrūves varēsi pārskrūvēt jaunajā, bet vai ir vērts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...