Jump to content

Auto apšuvumā sadūrušās spalvas


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Pēc brauciena ar suni (ne mans) bagāžas nodalījuma melnajā, pūkainajā apšuvumā sadūrušās baltas suņa spalvas. Ar putekļu sūcēju (ar dažādiem uzgaļiem, ar asāku birstes uzgali) savācu kādu pusi vai 2/3, bet vēl arvien ir daudz spalvu, kas sadūrušās dziļāk. Tiešām jālasa ārā ar pinceti? Nedomāju, ka lipīgais drēbju rullis palīdzētu. Ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Sūcējrūcējs ar turbobirsti?

Bet es sāktu ar to drēbju rulli. Tikai varbūt ne pašu lētāko.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Žaks Noriss teica:

Tiešām jālasa ārā ar pinceti?

Tiešām.

Regulāri vadājam suņus mašīnā. Pēc tam ar putekļu sūcēju tik lielumu izdodas izsūkt, dziļāk sadūrušās spalvas neko labi nesūcas.

Es vēl daru tā, noņemu putekļusūcēja uzgali un piespiežu caurules galu tai dziļās spalvas vietai, tā lai caurules gals pilnībā piespiedies plaknei, kaut ko sanāk «izvilkt»...

Link to comment
Share on other sites

Man bija pilns auto ar kaķa spalvām pēc pārcelšanās. Izdevās ar turbobirsti kaut ko ap 90% izsūkt. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Turbo birste domāts uzgalis ar rotējošu birsti? Kaut kā lauž pirkt putekļu sūcēju ar šādu opciju.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Otrs variants, aizvest uz Songwash, paņemt kaut kādu salona uzkopšanas programmu un aizmirst par problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir šāda turbo Elektrolux. Pirkta asevišķi. liekas virsū parastajam putekļusūcējam, ir pāreja uz resno cauruli (32mm laikam). Ar kaķa spalvām tiek galā labi.

 

image.jpeg.f8a1a96753665b787798bad946e91eef.jpeg

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , versatile teica:

Ja to dara regulāri, varbūt atļauties investīciju gumijas paklājā?

Ir gumijas paklājs. Sānu virsmas piespalvo.

Link to comment
Share on other sites

spalvas lido pa visurieni, gumijas paklājs dos labumu tikai grīdai, tāpat priekš tās spalvas atradīsies.

Link to comment
Share on other sites

Gadus atpakal vienu vajadzēja vest, pekiniets vai tik nebija, mazais suns ar plakano purnu. Nu i naX :D Saimnieks pēctam tika pielikts pie darba :D

Pagrieza pečku un lidoja pa gaisu tās spalvas, negudrs šamais vel bija, saki ko tu gribi.., nekad mūžā vairs!

Savulaik gan ģimenē bij jorkšīrietis mazais, tam smadzenes bij, ieleca mašīnā un sēdēja uz paklājiņa priekšā.  Sunim nenāca prātā doma uz benķa līst, jo rubīja ko viņam saka :D Bet nu ar auto vizinājās maz, pie vetārsta vai kur citur.

 

Link to comment
Share on other sites

Kaķa spalvas no dīvāna vislabāk novākt ar mitru roku vai virtuves lupatiņu - iespējams, ka smalkspalvaina suņa gadījumā šāda recepte der.

Bail padomāt, cik kaķa apspalvojuma ir apēsts pa šiem gadiem 🤪

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...