Jump to content

Jūdu ravīna sastapšanās ar Kristu


Mateushs
 Share

Recommended Posts

Jurkins
(labots)
Pirms 4 minūtēm , Grossmeister teica:

Es pīpētavā

Tu laikam nezini, kas ir riktīga pīpētava. Es labāk pats uzpīpēju ārpus tās, nu, ja baigi krutais iemesls😁 (nav bijis iemesla vēl līdz šim) , bet tajā pīpētavā iet iekšā  - tas nozīmē divus mēnešus smirdēt kā piestāstita lokomotīve.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Iekštelpu pīpētavās sen nav būts - pie manis visas pīpētavas ārā , un labi ka tā .

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Vai tas, ka fašistiskā orkostāna šobrīd intensīvi deg, ir Allaha griba?

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
Pirms 23 minūtēm , Jurkins teica:

Domā, ka Sibīrija ir allaha interešu sfērā?😁

Drīzāk jau tā ir Budas ietekmes zona, kaut gan kādai turienes tautai varētu būs arī Allahs. Galu galā Sibīrijā ir (šķiet "visu tautu tēvs" 34. gadā par to parūpējās) arī oficiāla Jahves pielūdzēju republika.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

komentārs zem video:

Ислам конченая религия! Православие сила! Крест победит !

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Jādara tas, kas patīk, kas sniedz gandarījumu, baudu, orgasmu

Viennozīmīgi. Žēl vienīgi, ka nevarēs uzzināt, cik ilgi būtu nodzīvojis kā nedzērājs, nepīpētājs, vegāns utt. :D

Lai gan, kad to gaismu izslēgs, tikai palicēji varēs rēķināt, cik tas nelaiķis novilka, pats nu nekā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Redz, mans tēvs smoļija kā lokomotīve. Aizgāja ar plaušu vēzi. Bet tas nebūs nenozīmē, ka es saistu abas lietas viennozīmīgi kopā. Un galīgi neaizdomājos par to, cik nodzīvošu ar to vai bez tā. Principā, ņemot vērā iepriekš teikto, man arī vajadzēja iemācīties smoļīt vismaz no 5 gadu vecuma. Bet ņifiga. Vēl vairāk. Es tagad konkrēti saprotu, ka šādas lietas sākas  apmēram tā - nu kā tad es nē nē, visi krutie čomi, a es te lūzers. Kas es mīkstais, nevaru? Un tā kopības sajūta svarīgu seju ievelkot dūmu un kaut ko gudri iršot 🤣 . Nu kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 18 stundām , Jurkins teica:

A bet par to pīpēšanu. Nu sorry, nekad neesmu sapratis

Tur arī vienkārši ko saprast, tā ir vienkārši atkarība, tik liela ka visus diskomfortus var pieciest, pietam ja arī atmet, tad viņa saglabājas uz gadiem, pietiek vienu/divas cigarestes un esi atkal pīpētāju rindās.

 

Es arī itkā nepipēju, bet šad tad uznāk kautkāda nepārvarama tieksme uzpīpēt kādu cīgu, it īpaši ja aiziet uz pabu, pēc pāris sidriem un ir kāds pīpētājs kompānijā.

Ja uzpīpē pāris dienas, tad uzreiz var redzēt kā izmainās enerģijas līmeņi, skrienot/minoties distances laiki pasliktinās būtiski. Ja pārstāj, tad pa pāris nedēļām atjaunojas. Kautvai ja arī paveicās un tiek cauri bez visādiem vēžiem utt, tad tas tāpat būtiski ietekmē pašsajūtu, fizisko potenciālu.

Link to comment
Share on other sites

Manā jaunībā pastāvēja tāds uzskats, pīpē katra otrā paaudze, izrādot pretestību iepriekšējai. Mans vecaistēvs pīpēja, tēvs nē, es no 14 gadu vecuma, pa mātes līniju līdzīgi, var jau būt, ka sakritība...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...