Jump to content

Jūdu ravīna sastapšanās ar Kristu


Mateushs
 Share

Recommended Posts

Mateushs
On 4/19/2022 at 9:21 AM, rubb said:

Forumā veidot tēmu un slēgt lai izslēgtu diskusiju nav labā prakse. Tēma atslēgta un autoram wārna.

 

Tev tīk mani bloķēt un brīdināt par tēmu un bez tēmas. Ja jau komentu atslēgšana nav laba prakse, tad kāpēc tu neatbloķēji citus tematus, kur topika autors aizvēra komentēšanu?! Vari būt drošs, ka šāda uzvedība tev nāks atpakaļ dzīvē: te tu mani bloķē pa labi un pa kreisi un ver muti, dzīvē tev pašam var nākties izbaudīt to, ka tev aizver muti... 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mateushs said:

Tev tīk mani bloķēt un brīdināt par tēmu un bez tēmas. Ja jau komentu atslēgšana nav laba prakse, tad kāpēc tu neatbloķēji citus tematus, kur topika autors aizvēra komentēšanu?! Vari būt drošs, ka šāda uzvedība tev nāks atpakaļ dzīvē: te tu mani bloķē pa labi un pa kreisi un ver muti, dzīvē tev pašam var nākties izbaudīt to, ka tev aizver muti... 

Parādi kaut vienu tēmu, kura ir izveidota ar bloķētiem komentāriem.

Dodu stundu laika. Neparādīsi - būs permanents bans.

 

Labāk uztraucies par savu dzīvi - iepazīsti īsto Dievu, kurš ir tāds kā Bībelē teikts, nevis tāds, kuru sludina agresīvie, uzbāzīgie sektanti.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 23 minūtēm , Mateushs teica:

Vari būt drošs, ka šāda uzvedība tev nāks atpakaļ dzīvē


Atnāks Jūda, sidīs tevi admin, degsi elles ugunīs.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mans vecvecmamms mīlēja atkārtot - pirmie būs kukaiņi, (zemeņu tārpi un kailgliemeži?), otrais sērga, (covids?), trešais uguns un posts (kodolkarš?)

Tad nāks Jēzus un visi piedzimsim no jauna. Pirmajiem 3 ticu, pēdējam nē.

Īss apokalipses redzējums manā personā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 30 minūtēm , aoma teica:

pirmie būs kukaiņi

kolorado vaboles

 

Pirms 31 minūtēm , aoma teica:

otrais sērga

kolorado vaboles

 

Pirms 31 minūtēm , aoma teica:

trešais uguns un posts

kolorado vaboles

57a1d0c67fbf5a117319def212e5e058.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 42 minūtēm , aoma teica:

Īss apokalipses redzējums manā personā :)

Beidz dzert Aoma, rīt jau pirmdiena

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par TĀM vabolēm piemirsu, vecums, značit :)

 

Viss, eju gulēt, rīt jābrauc :)

Labots - aoma
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

gromix

Kādi vēl Jūdas un dievi ? Pats sev nevar ticēt no rīta pamostos ar domu jabeidz kost  ka vakars ta pills atkal😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 11 minūtēm , Betmenis teica:

Domā Jēzus var teikt cilvēkiem ka ir atnācis?

Laba filma

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AVilks
pirms 10 stundām , Betmenis teica:

Domā Jēzus var teikt cilvēkiem ka ir atnācis?

 

Lasu un pats neticu, reizēm tos burtus tu māki salikt loģiskā secībā un pat domu jēdzīgu izveidot. Moš neej uz citām tēmām, šeit tevi vismaz saprast var 😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Reku, kaut kādā Klusā okeāna salā aborigēniem pagājušā gadsimta 40-tajos radās jauna reliģija - atlidoja metāla putni un atveda daudz labas lietas... smēķus, visīti, krosenes un šmotkas u.t.t. Tagad šie būvē no salmiem lidmašīnas un gaida otro atnākšanu. Kaut kas dikti pazīstams ne?

Link to comment
Share on other sites

versatile
27.04.2022. , 11:03, Mateushs teica:

Liecināt par Dievu nav Dieva Vārda nelietīga valkāšana.

tu jau neliecini. tu izmanto Dieva vārdu lai izrādītu savu īpašumu, pārākumu par citiem, neapgaismotajiem. Kas tas ir, ja ne lepnība? Kas ir lepnība, ja ne nāves grēks?

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

 Mateushs, tieši mauķ.ele visbiežāk tēlo mūķeni :good: mēs vismaz neliekuļojam , tu nes tādu čerņu kā dzīvotu viduslaikos, paņem smēķi, ielādē sistēmā viskāru, paņem šluhu un baudi dzīvi, jo var gadīties ka pēc nāves tik tāds tukšums vien būs un būsi palaidis garām visu , kamēr mēs neticīgie šo nolāpīto dzīvi vismaz nedaudz izkrāsojām 🤣

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Vakar noskatījos otro Man Of Earth (pirmā bija kosmiski pārāka). Tur bija Mateušs 😁.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 2 stundām , Luckystrike teica:

būsi palaidis garām visu

Atļaušos apgalvot, ka ticīgie uzdrīkstas krāsot dzīvi ar vēl spilgtākiem grēkiem, jo sirdsapziņas nastu var viegli atbrīvot, nožēlojot visu dieva priekšā. Neticīgajiem nekas cits neatliek, kā izpirkt savu vainu citu cilvēku priekšā, lai tiktu vaļā no sirdsapziņas pārmetumiem. Tas ir drusku sarežģītāk un nākamreiz liek padomāt divreiz, pirms noslogot sirdsapziņu. Protams, ir vēl arī cilvēki, kuriem sirdsapziņa nav problēma, neatkarīgi no ticības.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , TOoMoOT teica:

Atļaušos apgalvot, ka ticīgie uzdrīkstas krāsot dzīvi ar vēl spilgtākiem grēkiem, jo sirdsapziņas nastu var viegli atbrīvot, nožēlojot visu dieva priekšā.

Nav gadījies pašam šo novērot, bet, iespējams, šis izskaidro, piemēram, pareizticības popularitāti krievu kriminālajās un militārajās aprindās.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

patiesi... ja kāds ir noslepkavojis 50 cilvēkus, šobrīd sēž požizņenna, bet patiešām notiek kāds klikšķis un patiesi sāk nožēlot, lūgt Dievu, tad tiks paradīzē. vai ku jauki, tas pofig ka izpostīja dzīves esot šeit.. visnotaļ interesanti

Link to comment
Share on other sites

Es vairāk par tiem, kas nesēž, bet turpina slepkavot, bet nēsā krustu ķēdītē un kādreiz aiziet uz baznīcu utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MarisO
(labots)

haha,  te tiek "slavēts" jēzus    LOL  😀

Es kādreiz lasīju bībelīti un mani interesēja iestāšanās kādā kristiešu sektā.

Pēc tam izrādījās, ka viņi tic visādām pilnīgi absurdām teorijām (kreacionisms) un viņu dievs (jēzus) ir izdomājums un tie "svētie" teksti ir safabricēti.

Kad īstie ateisti iztirzā kristiešu reliģiju, tad vienmēr pārliecinoši pamato, ka tas ir izdomājums.  🤣

 

PS   Tas ir jūdu rabīns,  nevis "ravīns".    Cilvēki bieži redz visādas halucinācijas, dažādus dievus  un ko tik vēl nē.   Īpaši ja vēl kautko lieto , kā tas narkomāns jencītis, kas cietumā sanarkojās ,  arī satika jēzu  ....  un kļuva par mācītāju.   🤣

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Karmu neapmānīsi .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ticība māņiem ir proporcionāli pretēja izglītības līmenim. Viens no retajiem gadījumiem, kad savienoto trauku likums nestrādā. Jā, ir izņēmumi, kas tikai pierāda šo aksiomu, bet tur jau bēda ir ģimenē, esot pavisam sīkam, parasti kāda aukle, vecvecmamma izknābā smadzenes vēl nenobriedušam prātiņam...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Ticība māņiem ir proporcionāli pretēja izglītības līmenim. Viens no retajiem gadījumiem, kad savienoto trauku likums nestrādā. Jā, ir izņēmumi, kas tikai pierāda šo aksiomu

Kas tā par aksiomu un kā korelē ar ticību un reliğiju kā tādu? Tu tik viedi izteicies, ka man pilnīgi elpa aizrāvās. Labprāt sava apvāršņa loku paplašinātu... ;)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

Pirms 32 minūtēm , Racer teica:

Kas tā par aksiomu

Ja cilvēks skolā nav mācījies dabaszinības, tad pasaule tādam ir brīnumu pārpilna.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Betmenis teica:

Tu tak sen jau sēdi uz ,,zemes malas,,.Skaties ka nenokrīti nost.

Tu taču es slims ākts, kas domā ka US tu būsi kings, tagad visi mellie tā domā tāpat ka tu, bet veselības maksa mēnesī tāpat ir 2K, ko tu dauni nekad tur nenopelnīsi!

Tu pat nevarēsi elementāro US apdrošināšu nomaksāt! Cenas krievu pirdēj paskaties, par iebraukšanas vīzu pat runāt negribu, DAunis!

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 21 stundām , Racer teica:

Tu tik viedi izteicies, ka man pilnīgi elpa aizrāvās. Labprāt sava apvāršņa loku paplašinātu

Paņem labu visīti, un ne tā vien savu redzesloku paplašināsi :D

Skaidrā izlasīju un ņefigā pats nesapratu :)

Labots - aoma
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

zariini
3.05.2022. , 10:06, Luckystrike teica:

  paņem smēķi, ielādē sistēmā viskāru, paņem šluhu un baudi dzīvi

Nu tas bij spēcīgi!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Paņem labu visīti, un ne tā vien savu redzesloku paplašināsi :D

Skaidrā izlasīju un ņefigā pats nesapratu :)

Padoms pieņemts! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu malacīts, man atkal jānokāpj uz sauszemītes, drīz sieva no reisa būs mājā, es jau te pamazām, tiš, tiš, spulgacītes... :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad neliels padoms - tusējot ar spulgacītēm un lietojot dzērienus, nesauc pieņēmumus, vai paša pieredzi par aksiomām... ;)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Nu fakts tāds tak ir, jo nabagāka, glupāka un mazizglītotāka sabiedrība, jo populārākas visādas reliģijas. Tapēc jau baznīcai tik ļoti patīk Āfrika, Dienvidamerika utt, tur lielāko piķi var nokāst.

 

Religion_economy.png

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

5.05.2022. , 00:16, Racer teica:

Nu tad neliels padoms

Kuš, mana sieviņa par boot eksistenci pat nenojauš :) 

Es te aizdomājos... Man arvien vairāk, pieminot kādu bērnības, jaunības, skolas vai armijas draugu vai paziņu, nākas piemetināt - nu jau nelaiķis.

Tad tomēr gēni vai liktenis? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

nākas piemetināt - nu jau nelaiķis.

Varbūt nodzērās ?

Link to comment
Share on other sites

Ne vienmēr, daudzi bija nepīpētāji, nedzērāji, centās vest sportisku dzīvesveidu, lietoja "pareizo" pārtiku...

A es dzeru, pīpēju, savu mūžu neesmu ar sportu nodarbojās, ja neskaita jaunības kaislību uz krosa motocikliem, ēdu visu, kas mūsdienās skaitās kaitīgs... Varbūt daru ko nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , aoma teica:

Tad tomēr gēni vai liktenis?

Es jau gadus 20 braucu nirt uz Ēģipti un tur mēs tiekamies ar vienu komandu no RU, BY, regulāri, pēdējo reizi kaut ko mēs tur centāmies izveidot, viens no viņiem teica, ērgļi paskatieties savās pasēs dzimšanas gadus, jūs jau visi esat pensionāri! KAs ir arī tuvu taisnībai, kad kaut, kas vairs nesanāk kā jaunībā apskaties savu pasi! ;(

Link to comment
Share on other sites

Vot nirt man bail, kopš bērnībā viens peģiks mani gandrīz noslīcināja, labi, ka senči bija netālu, trauma no ūdens uz visu mūžu, lai gan peldēt māku.

Pasē es skatos tik, vai nevajag pagarināt, vēl uz mūžu nedod :D

Pirms 8 minūtēm , jema teica:

pēdējo reizi kaut ko mēs tur centāmies izveidot

Nu ja grupņiku, tad jā, tur vairs nevar tā kā agrāk ;)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, aoma said:

Es te aizdomājos... Man arvien vairāk, pieminot kādu bērnības, jaunības, skolas vai armijas draugu vai paziņu, nākas piemetināt - nu jau nelaiķis.

Tad tomēr gēni vai liktenis? :D

Vienkārši pats paliec ar vien... emm... nobriedušāks :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 19 stundām , aoma teica:

Varbūt daru ko nepareizi?

A kas ir nepareizi? Jādara tas, kas patīk, kas sniedz gandarījumu, baudu, orgasmu 😁. Jā, nu nesanāk jau pašam vienmēr sekot šim savam paša padomam 😁.  Ja Tev patīk kost, tad kod. Man, piemēram, nepatīk. Patīk iedzert garšīgu aliņu (piemēram pašreiz 😁). Bet tie daudzdiennieki. Nu i nafig. 😁

 

A bet par to pīpēšanu. Nu sorry, nekad neesmu sapratis, kāpēc mutei jāsmird pēc miskastes. Kāds tur kaifs? Jā, lai nejauktu kolektīvo sajūtu, varu kopā uzpīpēt, neklepošu 😁 (kā filmās rāda). Bet kur ir tas kaifs... nu sitiet nost, nesaprotu.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Jā, lai nejauktu kolektīvo sajūtu, varu kopā uzpīpēt, neklepošu 😁 (kā filmās rāda).

Es pīpētavā arī bez cigaretes varu mierīgi pastāvēt .

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...