Jump to content

Jūdu ravīna sastapšanās ar Kristu


Mateushs
 Share

Recommended Posts

  • Mateushs locked this tēmaa
  • rubb unlocked this tēmaa
1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

neesmu vienīgais, kurš savā dzīvē piedzīvojis sastapšanos ar Dievu un Kristu.

Biedri, padalīsies ar padomiem, kas jālieto, lai sastaptu Jūdu un citus zvērus?🤨

Prakse liecina, ka pie skaidra saprāta tas nav iespējams..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai, kārtējā reklāma!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Kā var redzēt, tad es neesmu vienīgais, kurš savā dzīvē piedzīvojis sastapšanos ar …..

 

Skaidrs, ka neesi vienīgais. Tikai nepareizā vietā meklē domubiedrus, ar kuriem mainīties ar iespaidiem. Jelgavā Filozofu ielas galā un Rīgā Tvaika ielā būs vairāk tādu, kas ne to vien savā dzīvē satikuši.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

a kāpēc neviens no šitiem , kas neesot ''vienīgie''  selfiju neuztaisa un autogrāfu nepaņem, tas taču tik zīmīgs notikums :)

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Vot, liekas tūlīt, tūlīt būs... nekā, filma pārtrūkst.

Tu ne no tā posma vēlies ko ieraudzīt. Jāmet ir kādas dienas desmit no vietas un tad stop.

Ja paveiksies, kaut ko arī satiksi, bet filmu gan tikai daktera injekcija pārtrauks.😃

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Citēt

„Tev nebūs tā Kunga sava Dieva Vārdu nelietīgi velti valkāt, jo tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa Vārdu nelietīgi valkā.“

(1.bauslis, 2. Mozus grāmata 20:7)

 

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , jacobs teica:

Jāmet ir kādas dienas desmit no vietas

Tad gan var sanākt satikt, tikai nevienam neizdosies pastāstīt😁.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

 

Tas ir otrais bauslis.
Pirmais ir: Es esmu Dievs, tavs Kungs, tev nebūs citus dievus turēt manā priekšā.
Ir arī mācītāji, kas saka, ja netici pirmajam bauslim - pārējie tad nav saistoši :)
 

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Te forumā tikai 4. kovid potei ticam. Viss pārējais ir feiks :D

Pirms 44 minūtēm , r.ed teica:

Ir arī mācītāji, kas saka, ja netici pirmajam bauslim - pārējie tad nav saistoši

Ir arī mācītāji, kuriem baušļi nav saistoši un baznīcas, kuras nodokļus labāk par uzņēmumiem optimizē :)

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2022 at 2:54 PM, versatile said:

 

 

Liecināt par Dievu nav Dieva Vārda nelietīga valkāšana. 

On 4/19/2022 at 1:18 PM, kaads said:

a kāpēc neviens no šitiem , kas neesot ''vienīgie''  selfiju neuztaisa un autogrāfu nepaņem, tas taču tik zīmīgs notikums :)

 

tāpēc, ka tie cilvēki, kuri piedzīvo savā dzīvē sastapšanos ar Dievu, saprot, ka tas nav nekāds ekšns, uz kura rēķina sev pelnīt popularitāti

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2022 at 9:28 AM, e = d said:

Skaidrs, ka neesi vienīgais. Tikai nepareizā vietā meklē domubiedrus, ar kuriem mainīties ar iespaidiem. Jelgavā Filozofu ielas galā un Rīgā Tvaika ielā būs vairāk tādu, kas ne to vien savā dzīvē satikuši.

 

Es nemeklēju te domu biedrus. Es padalījos gan ar savu pieredzi, gan dalos ar citu cilvēku pieredzi. Patiesībā, cilvēku, kuriem ir līdzīga pieredze, ir pārāk daudz, lai to dēvētu par nejaušību. Taču mūsu pasaule negrib dzirdēt tādas lietas, jo tās ir tai neizdevīgas. Pie varas esošajiem nevajag, lai cilvēki ticētu Dievam, jo tad sabiedrībai nevarēs "iesmērēt" savas "vērtības", nevarēs tik vienkārši manipulēt ar cilvēkiem un ar viņu viedokli. Biznesiem vajag cilvēkiem Dievu aizstāt ar saviem "dieviem", jo pretējā gadījumā cilvēki sāks aizdomāties par to, kas ir vērts, bet kas patiesībā ir tukša un nevajadzīga lieta un daudzas tiešām liekas lietas nokancelēs. A tā cilvēku "dieviņš" ir jaunas, spīdīgas mantas, uz kurām var ļoti labu naudu pelnīt, atliek vien cilvēkiem iestāstīt to, cik viņi ir gudri (it īpaši, ka noliedz Dievu) un dažādos virzienos attīstīti. Zinātne... Zinātne šodien arī grib nopelnīt, un līdz ar to lielā mērā ir atkarīga no "naudas maisiem". Turklāt dažādi zinātnieku pieņēmumi par pasaules izcelsmi, kuri bieži vien paliek tikai kā pieņēmumi, dažādos medijos dažādu grupu interesēs tiek pasniegti kā galējā patiesība, bet cilvēku liecības par viņsauli tiek noklusētas. Cilvēku masēšana ar Dieva noliegšanu ir diezgan apjomīga: to apzināti dara atsevišķi mediji un žurnālisti, bet cilvēki aiz savas nezinības un naivuma pēc tam to visu padod tālāk kā absolūto patiesību, bieži nemaz neaizdomājoties par to, cik aplami patiesībā ir apgalvojumi par citplanētiešiem, par sprādzieniem, kas nejaušā kārtā var radīt kaut ko tik acīmredzami loģiski sakārtotu kā planēta Zeme un visu, kas ir uz tās u.t.t.

 

Atņemiet cilvēkam Dievu, un jūs atņemsiet viņam mugurkaulu un spēju plašāk izvērtēt lietas. Dieva vieta tukša cilvēka dzīvē nepaliks: cilvēks, kam ir atņemts Dievs, atņemta ticība Dievam, centīsies radušos tukšumu aizpildīt ar kaut ko citu, ar ticību citam, ar saviem "dieviem" un dzīves jēgu, un te nu "talkā" nāks biznesi un dažādas citas ieinteresētas cilvēku grupas, kuri cirps cilvēkus visa viņu mūžu garumā (jauni "moderni" telefoni un vēl jaunāki to modeļi, jaunas un jaunākas mašīnas, jauni TV un cita tehnika: ej, ņem tik kredītu, būsi kruts, attīstīts tehnoloģiskā ziņā. Tas nekas, ka tērēsi dārgāko, kas tev ir - savu laiku un veselību, lai atmaksātu lietas, bez kurām pēc būtības var iztikt). Uzreiz pasaku, ka no manis baznīcā neviens naudu nepieprasa! Tā tas ir arī ar visiem citiem cilvēkiem, kas apmeklē manu baznīcu.

 

Dievs Dzīvo, Kristus Dzīvo, ir Debesis un ir elle, piekrīt man te kāds par to vai nē. Tas lietu kārtību nemainīs. Labāk to, protams, saprast laicīgi, savādāk mūžībā tas jau var būt stipri par vēlu, jo mūsu spriedums mūžībā būs mūsu ticība Dievam un darbi. Uzreiz piebildīšu, ka ar darbiem vien cilvēks nevar sev nopelnīt Debesis, jo fiziski ir neiespējami būt perfektam un svētam. Nekādas Dieva zaimošanas manās ziņās (arī šajā) arī nav, jo tad jau arī Kristus apustuļi, stāstot par Dievu, bija zaimotāji.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Kā reiz lieldienās aizdomājos par šo pasaku grāmatu (nu un vispār par reliģijām kā tādām) - kaut kāds pajols augšāmcēlās no mirušajiem... j*bal... kā var kaut kam tādam ticēt?! Cik aprobežotam un glupam ir jābūt?

 

P.S.
Ar pasaku grāmatas Bībeles saturu neesmu pazīstams, bet pieļauju, ka, to izlasot, var vai nu sajukt prātā (sākt ticēt tur rakstītajam), vai kvalitatīvi izsmieties.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , martinno teica:

j*bal... kā var kaut kam tādam ticēt?! Cik aprobežotam un glupam ir jābūt?

drošivien tikpat cik neticēt. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:
Pirms 25 minūtēm , Mateushs teica:

Uzreiz pasaku, ka no manis baznīcā neviens naudu nepieprasa!

Dirš


Dīvaini, ka mazpilsēta, no kuras es nāku, viens no biezākajiem un iespaidīgāko īpašumu īpašniekiem ir luterāņu draudzes mācītājs.

Dīvaini, ka tautai pat jautājumi nerodas..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 32 minūtēm , Mateushs teica:

Atņemiet cilvēkam Dievu

Nevar atņemt to, kas nav iedots

Pirms 26 minūtēm , martinno teica:

kaut kāds dīvainis augšāmcēlās no mirušajiem

Vot vot.

Kaut kādi dīvainīši līķi nospēra, un 2k gadus vēlāk tā dēļ aizvien cilvēkus slepkavo. Jancīga pasaule.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Stasss teica:

no kuras es nāku, viens no biezākajiem un iespaidīgāko īpašumu īpašniekiem ir luterāņu draudzes mācītājs.

Dieva dāvana par patiesības sludināšanu 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

viens no biezākajiem un iespaidīgāko īpašumu īpašniekiem ir luterāņu draudzes mācītājs.

 

Pirms 46 minūtēm , Zin... teica:

Dieva dāvana par patiesības sludināšanu 

Da ko tas luterāņu mācītājs ar saviem īpašumiem...Lūzers. Paskat, cik kadirovam allāhs dod. Tur ir pavisam citas naudas plūsmas.

Link to comment
Share on other sites

Tas piķis, drīzāk no elles nāk. nekā no musulmaņiem! Tik-tok karaspēki nav lēts prieks:diablo:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Mateushs teica:

tāpēc, ka tie cilvēki, kuri piedzīvo savā dzīvē sastapšanos ar Dievu, saprot, ka tas nav nekāds ekšns, uz kura rēķina sev pelnīt popularitāti

pēc teksta spriežot tu satiec to kungu biežāk nekā sētnieci no blakus mājas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , jema teica:

drīzāk no elles nāk. nekā no musulmaņiem

Tas tak skaidrs, ka kadirova allāham  "meitas" uzvārds ir putins😁.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mateushs teica:

 

tāpēc, ka tie cilvēki, kuri piedzīvo savā dzīvē sastapšanos ar Dievu, saprot, ka tas nav nekāds ekšns, uz kura rēķina sev pelnīt popularitāti

Kas tad šitas tāds par topiku?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , e = d teica:

Kas tad šitas tāds par topiku?

Bez LSD ienākšana nav vēlama

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mateushs teica:

Dievs Dzīvo, Kristus Dzīvo, ir Debesis un ir elle, piekrīt man te kāds par to vai nē.

Kur ta nu Kristus dzīvo? Aizmirsi, ka šamo pieklapēja krustā?

 

1 stundu atpakaļ, Betmenis teica:
pirms 3 stundām , Zin... teica:

Tad kurā būs tā īstā "patiesība" par pasaules izcelsmi?

kāds jau to noteikti radīja>next>next>accept>finish>big boom.

Ir aizdoma, ka šamējam bija poh un kad ķeksēja t&c, neizlasīja disklaimeri, no sērijas - soidjet. Sekas ir acīmredzamas.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 7 stundām , Mateushs teica:

Tā tas ir arī ar visiem citiem cilvēkiem, kas apmeklē manu baznīcu.

Neesi piederīgs tradicionālajām kristīgajām konfesijām ?

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Jā, foršs stāsts par debesīm, elli un mūžīgo pēcnāves dzīvi, tikai.. stop! Es esmu vienīgais kurš nemaz nevēlās mūžīgi eksistēt? 😅

----------------

Ja runājam par reliģijām kā tādām tad jau foršāks liekas budisms ar visu savu reinkarnēšanos utml, kā var ticēt tavam Dievam redzot visu sap!sto pasauli, redz kur tak Krievijā nesen kautkādi invalīdi izvaroja mazu meitenīti, kur bija tavs Dievs?! Tu pat nespēj saprast kādi izdzimteņi staigā uz šīs planētas cepuri kuldami , kamēr normāli cilvēki mokas kaitēs, un beigās tos nosit kāds nariks dēļ piecīša kādā vārtrūmē. Pat ja notiktu tā kā tu saki ka man pēc nāves ar viņu vajadzētu tikties, man pašam būtu ''predjavas'' ko uzmest šim tēlam 🤣 Parasti kad ar kādu stipri ticīgo par šo runāju, atbilde parasti ir  ''Tu vienkārši nesaproti Dieva plānus'' ... naiss :good:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Luckystrike teica:

Es esmu vienīgais kurš nemaz nevēlās mūžīgi eksistēt? 

Jautājums, kāda tā eksistence. 😁 Ja mūžīgi būtu jādomā par ražošanas pieaugumu un pievienotās vērtības radīšanu, tad nu i nakuj tādu mūžību 😁.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad bez tās reliģijas nekādi nevar? Ok, var ticēt, ka ja nav līdzi zapaska vai domkrats, riepas līdz galamērķim izturēs. Bet to nevajag uzskatīt par dogmu, ka, ja reiz kādam tur augšā tici, nekas slikts nenotiks. Parasti jau izpildās kāds no Mērfija likumiem....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...