Jump to content

Kas ir auto māzgāšana ar tvaiku?


PerSEOna
 Share

Recommended Posts

Pabraukā ar celtniecības fēnu pa krāsu, redzēsi atbildi uz savu jautājumu!

Link to comment
Share on other sites

nu ar karstā ūdens karčeri pavisam cita lieta. tāpat kā gudri izrunāties cirst ar d kā pirmo burtu, kad ir zāle, kur ieķerties, vai bikses novelkot, kā kurš saka. par tvaiku gan hvz. ir kāds video?

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Ganjau atkarīgs no tā kāds tas tvaika tīrītājs. Temperatūras diapazons esot no 60 - 150 grādiem.

Saulē mašina mierīgi uzkarst 60+ grādi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nafig kaut kas tāds vajadzīgs? Tas tapat kā ditalings, nano un keramika ..kaut kāds autorastijas veids..vēl avīzes uz paklājiem uzlikt lai nepiecūko..auto domāts lai brauktu. Mans viedoklis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

nano

Nav gan gluži nano, bet uz stikliem jau kautkāds pārklājums, kas atgrūž udeni ir tīri noderīgs.

Kad nav slinkums tad uzpucēju to Rain-X.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , AndrisBB teica:

atgrūž udeni ir tīri noderīgs.

Tieši tā, amerikāņu Aquapel strādā līdz gadam, slotas pēc 80 km/h vispār var slēgt ārā, ķimija mūsdienās ir ļoti spēcīga un arī tā saucamā keramika ir kruta lieta, negribi nelieto.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , osscar teica:

Nafig kaut kas tāds vajadzīgs? Tas tapat kā ditalings, nano un keramika ..kaut kāds autorastijas veids

Tāpat kā audiorastija. 😄

Un ja vadā ar savu auto svarīgus cilvēkus vai pašam reprezentatīvos pasākumos jāpiedalās, tad gluži bezjēdzīgi nano nav. Nerunājot par to, ja tev ir kāda krāsa jaunas kompaktklases mašīnas vērtībā.

Link to comment
Share on other sites

Kopš iegādājos brilles, logu tīrībai pievēršu daudz mazāku uzmanību :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , osscar teica:

Nafig kaut kas tāds vajadzīgs? Tas tapat kā ditalings, nano un keramika ..kaut kāds autorastijas veids..vēl avīzes uz paklājiem uzlikt lai nepiecūko..auto domāts lai brauktu.

ne visi brauka ar subaru kurs tapat dazos gados sapus un bus janodod tolmeta. citi doma par masinu ilgterminja

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Auto mazgāšana ar tvaiku sen jau tiek lietota no iekšpuses kā alternatīva putojošajiem mazgāšanas līdzekļiem.

 

Lietot to virsbūvei izklausās pēc risinājuma 2 specifiskām vajadzībām:

- ūdens deficīta tuksnešainos reģionos

- Bio-eko domāšana, mēģinot iztikt maksimāli bez mazgāšanas līdzekļiem

 

Ja kaut kas no tā ir aktuāli, tad varēt var arī virsbūvei, jautājums tikai par cenu un mazgātāja kvalifikāciju. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Müller teica:

ne visi brauka ar subaru kurs tapat dazos gados sapus un bus janodod tolmeta. citi doma par masinu ilgterminja

Bomži tik tā domā...pērkot auto jau startā esi mīnusa..cerams  savi sievu ar saglaba nevainīgu citam😍

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mūžīgi jau ar to auto nebrauksi. Ja es nopērku 2 - 3 gadus vecu braucamo, tad pēc 3 - 4 gadi viņam vēl ir pietiekoši liela vērtība pārdodot, lai būtu vērts sekot līdzi vizuālajam stāvoklim.

Skaidrs ka sarūsējušām lamatām pofig.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

Bomži tik tā domā...

Nez, tie kas pērk RR arī tos dubļos vārta un smejas par keramiku 👌😄

Link to comment
Share on other sites

Ir man darbā/ofisā viens kadrs, kas kad atnāk uz darbu, tad novelk jaku un nomet turpat zem galda uz grīdas.

Par to auto un bomžiem līdzīgi, tikai bomži mazgā vai pakar uz pakaramā :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , usver teica:

Bio-eko domāšana

Varētu pa punktiem?

Prezervatīvus ar no aitu vai susliku zarnām izmanto?

Link to comment
Share on other sites

@aoma, pasaulē nav viss tikai vienā veidā darāms. Ir alternatīvas pieejas.
Man personīgi piekasīties nevajag, bet nu Tevi jau gadiem ilgi interneta vidē redzu un tāpēc paskaidrošu.

 Ir ļoti radniecīga tēma - logu mazgāšana. Pārzinu šo tēmu, pastāstīšu uz pirkstiem.
 

1. "Tradicionālā" (tā viņu arī sauc žargonā) - ieziepējam logu ar kaut kādu šķidrumu un tad mēģinam to dabūt nost. Ar gumijas "sqeegee" vai nabadzīgajā variantā - ar salveti/avīzi/lupatiņu.
  Plusi: Lēti; var droši lietot iekštelpās; mazi kapitālieguldījumi, maz ūdens jāizmanto, maz izejmateriālu (squeegee gumija tik jāmaina un kripatiņa ķīmijas)
  Mīnusi: Augstumā ļoti grūti to izdarīt bez pacēlāja; vajag visu laiku lietot kaut kādu mazgāšanas līdzekli. Fairy/Ecover/utml Eiropā, Dawn Amerikā, savādāk neslīd.

 

 

2. "Water fed pole" jeb latviski tas būtu apmēram "ūdens kāti", kad ar šļūteni laiž mīkstinātu ūdeni uz logiem un ar birstīti paberzē.
   Pēc noklusējuma viss ir tieši tik videi draudzīgi kā lietus. Pat nosusināt nevajag, vienkārši atstāj nožūt. Protams, ka te var izcelt Bio-eko atbilstošai naudīgai auditorijai, spēlējot uz to, ka "nav ķīmijas". Izņemot gadījumus, kad to tiešām-tiešām vajag ļoti netīriem logiem, lai sākumā drusku atmiekšķētu.
  Plusi: Daudz vieglāk lietot lielā augstumā; Var pie reizes nomazgāt rāmjus un fasādi; Ķīmijas nav - gluži kā lietus mazgātu; Daudz vieglāka apmācība augstumā.

  Mīnusi: Lieli kapitālieguldījumi, patērē DAUDZ ūdens, nevar lietot iekštelpās, jāmaina padārgi "sveķu/mīkstinātāja" (resin) kārtridži lai mīkstinātu ūdeni.
  

 

Šeit tas pats - divas dažādas pieejas. Vai nu putas un kaudze ūdens lai nomazgātu auto virsbūvi, vai arī tvaiks. Katram savas priekšrocības un sava vieta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

usver, es tak tikai jokojos :)

Protams, pilsētniekam patīk, ka pajauns auto spīd un laistās, nav svarīgi, kādā veidā tas tiek panākts, savulaik, nopietni, tehnikumā mācību, jeb "parādes" belarusus ar zobu birstēm tīrījām.

Savukārt te, laukos, kā auto netīrs, grasos braukt uz mazpilsētu notīrit, uznāk lietus, nomauc pa slapju asfaltu un auto atkal vizuāli tīrs :D Neiespringstu par to, ka vajadzētu vēl ko lietas labā darīt, tāpat ar vienu autiņu parasti ilgāk par 4-5 gadi nebraucu...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Nu bagāts vīrs dara kā grib, bet mēs jau strādnieki esam spiesti kop savus aparātus, jo huij tu zini kad būs iespēja nopirktā nākošo! Es nopirku kaut kādu bruņurupuci ar nano, var likt uz slapja auto un tad noslaucīt, ar lupatu, man patīk kad mans auto spīd saulē kā kaķa pauti! Dzīvojot laukos, man netīru mašīnu pietiek nopūst ar karčeru un atkal spīd, esmu slinks, man laba ķīmija patīk, Mazgāju es arī tikai ar RM806 putām, sliks esmu :tender:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau Tu bagāts  vīrs, es arī gribētu nepārtraukti slinkot, bet maciņš reizēm pautus spiež, nākas pakustēt :) 

Bet auto vienalga nemazgāju :D

Link to comment
Share on other sites

Neviens šeit nav bagātāks par šņukuru , pārējie 24h dienā par 200 EUR mēnesī strādā un nepērk vietējo.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...