Jump to content

Atņemt tēva tiesības...?


pangrol 10000V
 Share

Recommended Posts

Papētīju esošās  tēmas,neieraudzījām vajadzīgo info!

Tēma būs palagveidīga :) !Ir viena slidīga lieta!     Paziņa sāk runāt par tēva tiesību atņemšanu!Sarunas laikā noskaidrojas ka viņam ir arlaulības berns kurš ir reģistrēts ,bet nekad pie viņa nav bijis.Maksājot uztur līdzēklus bez Valsts starpniecību!

Tagat tas intresantākais !    Vienā jaukā dienā atskanējis telefona zvans,noskaidrojās ka zvana atiecīgās pilsētas bāreņtiesa!Nekāds noslēpums ka bērna tēvs iekš sistēmas ir viņš! Bārentiesa sāk bērt šausmu lietas,bērns aizmucis no mājām,vienvārd sakot,skalo smadzenes! Izrādas  berns nevarot satikt ar tur ģimenē esošo patēvu,itkā esot pielietota vardarbība tāpēc esot aizmucis ,negribot atgriesties! Saucamais tēvs,kurš maksā uzturlīdzekļus,izskaidro,ka viņš tolaik kad saticies ar to sievieti,meiģinājis dzivot kopā ,jā ir  radies bērns kuru esot reģistrējis uz sava vārda,bet īsti pārliecināts neesot! Pēc bērna piedzimšanas  protams vis pajucis! Vecis atgriezies pie savas iepriekšējās ģimenes,protams maksājis uzturlīdzekļus,tas tiekot darīts vēl jo projām!

Bareņtiesa neatlaidīgi,ka bērns kuram 14 gadu esot jaņem pie sevis,šis protams ateicies !Mūs nekas nesaistot,kā tiki ikmēneša  maksājums!

Zvans pēc pus mēneša .Bāreņtiesa izprāšnā kas un kā ar tagadējo  ģimēni,bērni izaugusi,viņš jau Opis! Tad esot izskanējis intresantākais,ja nekas jūs nesaistot vai negribot ateikties no tēva tiesībām!!! Opā,tad jautājums,kas šiem aiz ādas ?Ja vinš atsakās vai vis drīzāk tiks noveidots ka atņem viņam tēva iesības!Tad kā,viņam gar to bērnu vairs nekādas  daļas un uzturlīdzekļi vairs nav jamaksā,kas zem šā visa slēpjās!???

Labots - pangrol 10000V
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nafig viņam tēva tiesības, ja bērns viņam tikai kā apgrūtinājums visu laiku bijis,

 

un kas vispār reāli ir tēva tiesības, ja bērns pieaudzis

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
Pirms 42 minūtēm , alusbundza teica:

nafig viņam tēva tiesības, ja bērns viņam tikai kā apgrūtinājums visu laiku bijis,

 

un kas vispār reāli ir tēva tiesības, ja bērns pieaudzis

Jā reģistrēts tad gribi vai negribi sanāk tēvs,un tēva tiesības varot  zaudēt ja ģimene ir nelabvēlīga...! Tagat sanākot ar mātes esošo ģimeni,māte lieto alkaholu,patēvs tads pats,tāpēc uzpērās sistēmā esošajam tēvam,kurš gadiem pats maksā uzturlīdzekļus.lai viņam būtu svēts miers!

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 50 minūtēm , _dunduks_ teica:

Tas varētu būt, ka "tēvs" drīkst prasīt bērniem viņu vecumdienās uzturēt

Tieši tā!Tēvs īsti nezin vai pa tiešām tēvs,tik sistēma to liecin!

Bet kur te ir tas āķis kāpēc bāreņtiesa pirmstam dzirdot ka "sistēmas esošajam" tēvam galīgi pie kājas,viņš takš maksā uzturlīdzekļus,piedraudēja ar tēva tiesību noņemšanu! Sakā intresēties par esošo ģimenes satāvokli,it seviķi par pārējiem vina bērniem,sadzirdēja to kad pārējie jau paši klļuvuši par vecākiem,tākā aplauzās!

Pirms 24 minūtēm , Daiļais teica:

Dēls varēs pretendēt uz "tēva" mantojumu

Diemžēl nekāda mantojuma neesot,vis nopārdots, volvo cx 60 vai kāds,negribētos uzskatīt par mantojumu vērtu  ! 

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 17 minūtēm , pangrol 10000V teica:

māte lieto alkaholu

glāb māti. neļauj mātei palikt sausā

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)

Bet kurš pateiks iemeslu kāpēc pēkšņi vairs nezvan bareņtiesa,bet tās pilsētas sociālā darbiniecē kur jau izmeta variantu lai veidotu Teva atņemšanas tiesības!

Čalis īsti nesaprot kur zapadlo! Ja viņš piekrīt tam kad viņam atņem "sistēma esošā bērna" Tēva tiesības!Kas pajūk. Cik es saprotu ,turpmākājā dzīvē nav tiesības uz to bērnu un turpmāk uzturlīdzēļi ar nav jamaksā,samaksātais paliek samaksāts un turpmāk tā sauktajam tēvam ar nebūs tiesības neko prasīt no  tā berna!

Pirms 46 minūtēm , pangrol 10000V teica:

ja bērns pieaudzis

Neesot pieaudzis,pusaudzis,laikam 13 jeb 14 !

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , pangrol 10000V teica:

Bet kurš pateiks iemeslu kāpēc pēkšņi vairs nezvan bareņtiesa,bet tās pilsētas sociālā darbiniecē kur jau izmeta variantu lai veidotu Teva atņemšanas tiesības!

Varbūt sazināties un noskaidrot lietas šajās attiecīgajās iestādēs, nevis meklēt varbūtības teorijas foruma kristāla bumbā?

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Varbūt sazināties un noskaidrot lietas šajās attiecīgajās iestādēs, nevis meklēt varbūtības teorijas foruma kristāla bumbā?

Nē nē,tieši tur neiešot jo tur īsto iemeslu neuzinās,vajag lai kāds iz dzīves pieredzes apstāst ,kas šiem aiz ādas!

Berna esoša gimene atdzīta par nelabvēligu!Manas domas  ja sīcis  neparko vairs nelaižās atpakal pie mātes,vai drīzak atdzīts ka tur viņam nav jābūt,iztrandot sistēma esošo tēvu,kuram ar pie kājas,sicis paliek  Valstij ,bet papriekšu jaatkratās no sistēmas tāvu-lai dzīves  gaitā  sīkam pieaugot nebūtu jākrāmējas ar seņču veselības problēmām,kā piemēram -jaatmaksā pancionāts  vai kādas operācijas,dajebkas!

A ja tā,tad tiklīdz tik tiešām sistēmas tēvs piekrīt lai viņam atņem tēva tiesības,jēb tās var atņemt bez piekrišanas,pa cik neliekas ne  zinis!Viņam vairs nebūs nekas jamaksā,uzturlīdzekļi!Cik sapratu Valstij dēļ tā jaatmaksā neesot,pats maksā bez Valsts iejaukšanos!  Tā takš vaidzētu būt!?

Un par cik esošie bērni pilngadīgi ,atiecība uz tiem,tas vairs viņu neiespaido!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 32 minūtēm , laikamTak teica:

glāb māti. neļauj mātei palikt sausā

Saprotams ka iemaksājot mātes kontā uzturlīdzekļus,atbalsti viņas dzeršanu,bet viņa nostāja,ka tik svēts miers!Viņs to noformulēja,Hipotekārais kredīts...!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Kautkā baigi tu visu detaļās zini par savu paziņu :D

 

Zinu gan,radinieki!

Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Moš tā pati sieviete vai lameriz ir tas patēvs

aha un sāka dzert toreiz kad to riteni, to nelaimīgo riteni sasita....

 

pag, man liekas tur viņš brāli vai viņu brālis laikam sita vai kaut kā tā - tad sanāk tēvs ar patēvu ir brāļi? nu i ģimenīte dažiem, nav brīnums ka bāriņtiesa karās augšā....

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 32 minūtēm , alusbundza teica:

pats takš

Manam līdzīgi bija,vēl tagat Valsts pievāc no ikmēnša algas,ar mani īsi un konkrēti,bet par šādu gadījumu,kur pats maksā un vēl perās ,nebiju dzirdējis  :) ! Nekas,atiecībā uz mani,kautkā tās vecumdienas janodrošin ir,subsīdījas!

Pirms 32 minūtēm , latscrap teica:

ir tāds foruma lietotājs lammeriz vai kaut kā tā - ar mērkaķi avatārā - vot viņam toč šitā jau ir bijis gadījies, tu uzprasi pa taisno viņam

Pirms taisīju  šo tēmu,izgāju cauri tai tēmai!Pārāk  gara un ne tā situācīja!

Pirms 24 minūtēm , latscrap teica:

- tad sanāk tēvs ar patēvu ir brāļi?

Es pat reāli ziņu  tādu situāvāciju kur tā ir bijis!Brālis brālim nocēla sievieti ar visiem viņu tris bērniem,ja tā padomā,tak tie nav  sveši,vis bračkas,vienas asinis :) !

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , pangrol 10000V teica:

Es reali pat  ziņu  tādu sitāvaciju kur tā ir bijis!

Situācijas ir dažādas. Kā notiek dzīvē, neizdomāsi...

Reāla situācija iz dzīves... Tēvs ir dēls patēvam.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Tēvs ir dēls patēvam.

Tu nu gan,tiko salauzi sistēmu !  :) 

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ģimenes lietas ir baigi sarežģītās, mums pagastā patēvs savai adoptētajai meitai uztaisīja bērnu un tagad domā, kas viņš bērnam - tēvs vai vectēvs!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau šādām tēmām ir cāļa forums.

 

Bet te jau minēja, atņems tiesības, nevarēs prasīt uzturēt vecumdienās, kā arī tas bērns nevar pretendēt uz mantojumu. Tagad tas ir 1. pakāpes mantinieks.

Var būt, pat uzturlīdzkļi nebūs jāmaksā vairāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
pirms 9 stundām , Betmenis teica:

Tātad,sanāk ka esi tas jaunais vardarbīgais patēvs?

Esmu brālēns tam kam bāreņtiesa uzspiež bērnu pieņemt pie sevis,kas galīgi nav iespējams ,viņš strādā Zviedrijā!Sanāk ka bērns paliek bez uzraudzības,pietam paintresējoties,tas bērns galīgi izlaists !Pie pamātes viņam būtu ļoti slikti"vis atgrieztos pie bāreņtiesas" jo tās sievietes ir ienaidnieces,savulaik to veci bija nocēlusi, :)  vot pavarot!

Kas man personīgi intresē,kāpēc bāreņtiesa padzirdot ka viņa esošie bērni jau pieauguši,mainīja taktiku ar tēva tiesībām!?Par bērnu viņš maksā uzturlīdzekļus,bez Valsts iejaukšanos!Kautkā aizdomīgi par tēva tiesību atņemšanu,viņš takš savu pienakumu pild,vai tad var atņēmt tiesības!?Otrs ja sīcim būtu tur pat 18 ,tas būtu krapniecisks darījums no Valsts puses! Jo sanāk, vecis par  bērnu maksājis un te paliek pilngadīgs,mierig atkratās no tēva lai turpmāka  dzivē nebūtu jamaksā par viņu  nespējniecību!

Es tieši dēl tā Valstij atmaksāju parādu par izdotajiem  uztur līdzekļiem!Manas tēva tiesības paliek un kad pienāks laiks,vis pagriezīsies pretējā virzienā!

Tālab es visu tik smalki zinu par brālēna situacīju,jo viņš  zinot ka man gājis griezās pie manis,bet  ar viņu vis savādāk,nestandarta situacija!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Vai gadījumā brālēns nav @Lameriz - manuprāt viņš ir vienīgais, kuram dzīvē ir tikai un vienīgi problēmas un ne tikai ar dāmām :biggrin:?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Betmenis teica:

nu tā jau pie mums  ir ikdiena,ir jāpierod

tev ar 5 sievām ir pieredze, bērnus uz divām tūrēm ar cigāru uz skolu jāved, tāpēc ir 100 km dienā, esi jau pieradis, pat atlicināji naudu sausās atejas noflīzēšanai

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 35 minūtēm , Betmenis teica:

Un nevajag tikai atkal gaudot ka skola nevar būt katrā kūcpakaļā,Runa ir par pilsētām ar vairākiem tūkstošiem iedzīvotāju.

Pag, kurā pilsētā ar vairākiem tūkstošiem iedzīvotāju nav skola? Nu vismaz pamatskola? Es kaut kā iedomāties tādu nevaru, manos laukos ar visu lauku teritoriju sanāk knapi 2k cilvēku un ir pat vidusskola, gandrīz katrā novada ciemā ir pamatskola. 

 

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 38 minūtēm , Betmenis teica:

skola nevar būt katrā kūcpakaļā,Runa ir par pilsētām ar vairākiem tūkstošiem iedzīvotāju.

 Beidz reiz murgot. Uz plakanās zemes (jo skaidrs, ka normālā pasaulē tu nedzīvo) tā droši vien ir.  Zinu mazpilsētas, kur ir pat 3 vidusskolas+vēl pāris pamatskolas, kā arī pamatīgas vidusskolas lauku (jā jā, lauku) teritorijā, nu labi pagasta centrā, bet tomēr. 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Redzi gudrīt, tur tiešām ir un pat ļoti OK, konkrētas nesaukšu, atliek ticēt uz vārda, jo zinu, vairākās pat viņu koncertus, uzvedumus, mācību video esmu filmējis, tikko Eiropas mūzikas dienai klipu iefilmējām tieši lauku skolā, darbojas dažādi radošie kolektīvi, visās čaļi rock blices saveidojuši, u.t.t., nezinu kādā miskastē tu dzīvo, ja tālāk par degunu neredzi. 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Nu saki konkrētas lietas - kas tieši trūkst? 

Manu lauku skolā, kuru starp citu pabeidzu un pamanījos valsts līmenī sisties pa augstām vietām eksakto zinātņu olimpiādēs (un ne es tāds vienīgais), aprīkojums un izglītības kvalitāte sit pušu tuvējo pilsētu ģimnāzijas. Arī interešu izglītība ir līmenī - mākslas un mūzikas skola, augstu sasniegumu sports (vieglatlētika, triāls), jauna manēža, labi treneri. Ir arī sporta spēles hobija līmenī, visādas dancošanas, dziedāšanas un daiļamatniecības pašas par sevi. Nē nu ok, tamborēšanai un adīšanai nav atsevišķu pulciņu, abi būs zem viena.

 

Jā, eksistē bēdīgas skolas, kuras tiešām gudri varētu apvienot, bet pašlaik puse no tās čīkstēšanas, ka skola tālu, ir pašu untumi. Kaut kur tak te bija cepiens Gulbenes pusē, ka uz skolu jābrauc 45 min, kamēr beigās izrādījās, ka lielāka un labāka skola ir 10 minūšu attālumā, bet šie grib uz kaut kādu sīkskoliņu kaimiņu novadā. 🤷‍♂️

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 50 minūtēm , raiviic teica:

Zinu mazpilsētas, kur ir pat 3 vidusskolas+vēl pāris pamatskolas

Uz cik k iedzīvotāju?

Vai nebūtu visiem jēdzīgāk, ja būtu, teiksim, 2 tādas skolas, ar labākajiem pedagogiem?

Kad es gāju pamatskolā laukos, tur bija ap 260 skolēnu. Tagad ap 60. 20 gadu laikā samazinājums 4x. Telpas palikušas tās pašas (pat nācis vēl klāt, sporta halle, kas gan ir liels pluss). Pedagogu skaits arī nav būtiski mainījies. Vai tas ir ilgtspējīgi? Vai skolai nevajadzētu domāt arī par pieaugušo izglītības programmām, lai apdzīvotu telpas, noturētu iedzīvotājus?

Un mani bērni tur nemācīsies, jo es pats tur nedzīvoju. Respektīvi, ja to skolu aizslēgs, pie tā būs vainīga ne tik daudz valdība, kā es un visi mani klasesbiedri, kuru bērni tur nemācās.

Protams, ir vietas, kur bērnu daudz un pietiek skolēnu, un super. Vidusskola, kuru savulaik pabeidzu, tagad ir Valsts Ģimnāzija. Tas parāda līmeni. Arī tā lauku skola savulaik bija labā līmenī, bet laiks iet, un, acīmredzot, dažos pedagogos dzirkstele pazūd (un to var saprast, apbrīnoju visus pedagogus!), daži nomira, vietā nāca pelēkāki cilvēki un viss. Skola eksistē, bet cik ilgi?

Pirms 11 minūtēm , Kazarms teica:

beigās izrādījās, ka lielāka un labāka skola ir 10 minūšu attālumā, bet šie grib uz kaut kādu sīkskoliņu kaimiņu novadā

Njā, visādi untumi ir. Zinu gan arī gadījumus, kad laukos ir personīgi konflikti un tāpēc bērnus sūta uz skolu kaimiņnovadā. Nu neticās, ka uz izslēgšanas robežas esošs jaunietis, nomainot skolu uz lielāku, pēkšņi gada laikā pats no sevis spēj pārstāvēt skolu valsts mērogā dažādos konkursos - drīzāk liekas, ka viņam drusku bojāja dzīvi iepriekš, nositot motivāciju.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
pirms 3 stundām , constrig teica:

Trollis!
 

Tu kļūdījies ,lo-hs!

pirms 3 stundām , raiviic teica:

Vai gadījumā brālēns nav @Lameriz 

Nezinu,jo nezinu kas ir Lameriz!

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

 

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

Zinu gan arī gadījumus, kad laukos ir personīgi konflikti un tāpēc bērnus sūta uz skolu kaimiņnovadā. Nu neticās, ka uz izslēgšanas robežas esošs jaunietis, nomainot skolu uz lielāku, pēkšņi gada laikā pats no sevis spēj pārstāvēt skolu valsts mērogā dažādos konkursos - drīzāk liekas, ka viņam drusku bojāja dzīvi iepriekš, nositot motivāciju.

Es jau tā kā neteicu, ka problēmjaunietis kļūs par konkursu laureātu. Bet bez jēdzīgas skolas spējīgs jaunietis nekļūs gan, jo skolotājs, kas zina virtuvi, vismaz var pateikt - tur ir konkurss, negribi pamēģināt? 

 

Protams, ka ir visādi apsvērumi, kāpēc brauc uz kaimiņpagastiem mācīties, bet to pasniegt kā "Mums ļoti tālu skola, viss slikti", ir mazākais stulbi. Zinu pietiekami daudz gadījumu, kur no pilsētas ved uz laukiem mācīties, jo ir problēmas ar iejušanos lielā klasē utt. 

 

Ja par skolu likteni, jā es arī esmu (būšu) līdzvainīgs skolas likvidācijas gadījumā, jo neatgriežos savā miestā ar saviem bērniem, jo tas ir drusku par tālu no Rīgas pat ar visām attālinātā darba iespējām. Tomēr 320 km tajās dienās, kad jābūt birojā, ir drusku par daudz. Visādi citādi, ciems attīstās, ir vairāki lieli ražošanas uzņēmumi, relatīvi tuvu pilsēta ar labu autobusu satiksmi un cilvēki lielākoties dzīvo diezgan labi.    

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
pirms 4 stundām , constrig teica:

Trollis!
 

Nu tad jatrollo tālāk!Šodien čalis bijis uz kautkādām pārunām!Cik atkal sapratu,atkal bījis spiediens lai bernu ņemot pie sevis!!! 13 gadus neko nevienam nevaidzēja "ka tik maksā"nu pēkšni uzspiež! Tagt tris mēneši kautkāds laiks pēc kura vērtēs vai atņemt apgādnieka tiesības...Tas ar neko nemain,tiaki maksāsi audžu ģimenei,par to nevienam nav pretendzijas!Vienalga kam maksā!Un tad  pēc kautkāda laika  atņems tēva tiesības un tad nebūs nevienam nekas jāmaksā!Kā minēja,berns zaudē mantojum tiesības,tā pat čalis paliks bez vecumdienu atbalstu no tā bērna puses! 

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Hmmm, kā gan šis

pirms 6 stundām , pangrol 10000V teica:

viņš strādā Zviedrijā!

iet kopā ar šo:

Pirms 34 minūtēm , pangrol 10000V teica:

Šodien čalis bijis uz kautkādām pārunām!

 Kaut ko tu te muhļī. Un vēl - ja jau brālēns un nevar - tad adoptē pats , nebūs jāatdod valstij vai kādiem tur nez "labvēļiem".

Bet par to, ka atņemot tēva tiesības, atbrīvos arī no alimentiem - neesmu pārliecināts. Cik dzirdēts, valsts pabalstu vientuļajām, tikko iespējams, prasa atmaksāt pazudušajam (no sēņu lasīšanas atbraukušajam) papucim. Lūk vecumdienās priekš polša, kruķiem u.t.t. gan no bērna nevarēs parasī.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

constrig
1 stundu atpakaļ, pangrol 10000V teica:

Tu kļūdījies ,lo-hs!

Uzslavējama paškritika.

Pirms 19 minūtēm , raiviic teica:

Hmmm, kā gan šis

pirms 6 stundām , pangrol 10000V teica:

viņš strādā Zviedrijā!

iet kopā ar šo:

 

Pirms 53 minūtēm , pangrol 10000V teica:

Nu tad jatrollo tālāk

 

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
pirms 2 stundām , constrig teica:

iet kopā ar šo:

Iet iet ,2 nedēlas  stradā 2 nedēlas mājās !

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
pirms 2 stundām , raiviic teica:

iet kopā ar šo:

Kā jau minēju,iet kopā !Ja nezinājat ir iespejams stradat ik pa 2 nedēļām,kamēr mājas tikmēr cita blice rukā ,tas ir tas pats ka diena sadalīta maiņās ,šnī gadījuma mēnesis sadalīts maiņās! 2 nedēlas norauji par 12 stundam un tad 2 atpūties ! Redz,nav mēnešiem jābūt prom no mājām!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
pirms 2 stundām , raiviic teica:

tad adoptē pats

Es  pats Valstij adodu parādu par savējiem! Man,kas mīl iedzert,pie labākas gribas viņu nedotu,un otrs,dzirdot tā bērna izgājienus ,labāk nē! Tālab  brālēns ar aturās no visiem piedāvājumiem,ši paša iemesla pēc ,sīcis esot nenormāli izlutināts!Labāk maksāt ,vai pat zaudēt tēva tiesības ,ka tik svēts miers!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Tu tač ir viens īpatnis! Pieļauju, ka kastrācija agrā bērnībā, kā jēriem vau sivēniem, atrisinātu globālas problēmas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...