Jump to content

Windows 11 atjauninājumu "brīnumi"


Mateushs
 Share

Recommended Posts

Cilvēkam pārstāj darboties printeris: viņš to aiznes uz remontu vai nopērk jaunu, bet izrādās, ka viss suns ir aprakts OS atjauninājumā...

 

Citam sāk karst procesors, viņš aiznes nomainīt termopastu, samaksā, protams, par to naudu, kamēr visa problēma ir OS atjaunināumā...

 

Te ir divi varianti: vai nu Microsoft programmētāji nesaprot, ko viņi dara (kam es neticu), vai nu - nekā personīga, biznesiņš...

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mateushs teica:

Te ir divi varianti: vai nu Microsoft programmētāji nesaprot, ko viņi dara (kam es neticu), vai nu - nekā personīga, biznesiņš...

There is no such thing as bug free software.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mateushs said:

Tiem, kas nemāk lasīt krieviski, īsumā: viens atjauninājums izved no ierindas printerus, bet cits paceļ CPU temperatūru. Skaisti...

 

1 hour ago, Mateushs said:

Cilvēkam pārstāj darboties printeris: viņš to aiznes uz remontu vai nopērk jaunu, bet izrādās, ka viss suns ir aprakts OS atjauninājumā...

 

Citam sāk karst procesors, viņš aiznes nomainīt termopastu, samaksā, protams, par to naudu, kamēr visa problēma ir OS atjaunināumā...

 

Te ir divi varianti: vai nu Microsoft programmētāji nesaprot, ko viņi dara (kam es neticu), vai nu - nekā personīga, biznesiņš...

Vai tēmas autors pievērsa uzmanību tam, ka tas labojums ir piejams beta un dev versijām, nevis stabilajām versijām? Jeb tas nav svarīgi? :D

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

beta

ir beta insider, ir šis atjauninājums, neviens no minētajiem gļukiem nav novērots :D

 

 

  

Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

dev

nop.. tikai betai un release preview, deviem vispār ir jau cits builds

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , rubb teica:

lūk tas ir īsts IT profa līmenis

Cilvēks skaita rīta lūgšanu - mīļo, dieviņ, atsūti tam 11-jam kādu gļuku... un re! No prieciņa nevarēja... neiepostot.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ka 1. vai pēdējā reize, ka pēc atjauninājumiem kaut kas gļuko. Bija tak w10 arī kaut kāds update, kur printeri sāka čakarēties

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , rubb teica:

nestabilā

par dev vēl piekristu, betai par šo es vēl pastrīdētos, bet par čīkstēšanu gan piekrītu :)

 

papētot no kurienes info.. viss izskatās pēc "gaismas ziņām"

https://www.ixbt.com/news/2022/02/12/ocherednoe-obnovlenie-windows-11-poshlo-ne-po-planu-printer-otkazyvaetsja-rabotat-a-processor-ispytyvaet-povyshennuju.html

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

es neko nestabilu nejūtu, ok es uz bomžu home versijas sēžu ar 3 eur atslēgu  😁

printeris strādā ( ok man vecs hp, ko tikai safe modē varēja piespiest uzinstalēties bet viss iet )

uz 10mitā nekādi gļuki nebija uz 3 kastēm ne pēc viena update.

Link to comment
Share on other sites

tik cik darba kompim apdeits nonesa dell update softu, bet varbūt pats dell to nonesa. 😁 hp bērnu lapsim uzreiz clean install..ai to visu hp drazu novāktu. bet  win 11 upgrade bez gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

2022.02.14. , 19:08, osscar teica:

printeris strādā

Problēmas bija ar šārētajiem printeriem, nevis lokāli pieslēgtajiem vai normāliem tīkla printeriem. Pie tam vismaz 3 reizes ik pa laikam. Un tieši pēc updatēm win10.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Redzēt redz, bet nedrukā! :tender:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...