Jump to content

Viena aplikācija vairāki konti


Kitai
 Share

Recommended Posts

  1. Go to Settings → Users & Accounts → Users
  2. Tap “Add User" then start setting up the User Profile.
  3. Alternatively, you can tap “Add Guest" instead.

Vismaz manam tālrunim Xiaomi Mi8 tāda iespēja ir.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds arī ievēroja to, ka tēma ir iekš Apple? 🤔

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Müller teica:

iphone pat latviesu valodas nav, ka var iedomaties ko tadu pirkt...

grūti tak to angļu valodu apgūt, ne?  Nu man kopš kāda 95 gada telefoni ir un nevienam, iedomajies nav bijusi lv valoda. Un tos kam ir kad panem rokas jadoma ko tie tulkotaji sadarijusi :D Tāpēc konkrēts nē LV valodai ne uz kompa , ne uz telefona. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Müller teica:

iphone pat latviesu valodas nav, ka var iedomaties ko tadu pirkt...

Kā var iedomāties ka latviešu valoda uz pasaules ir kas vairāk kā TIKAI latviešu valoda...? 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Kitai teica:

Kā var iedomāties ka latviešu valoda uz pasaules ir kas vairāk kā TIKAI latviešu valoda.

Tāpēc, ka neābolu telefonos latviešu valoda ir

:D

Link to comment
Share on other sites

iphoni ir egoistiem. Priekškam egoistam vairākus accountus? :D Pašā saknē jau nevajadzīga funkcija, tapēc arī nav.

Par tām valodām tak te jau ntajās tēmās ir izstrīdējušies. Es pie tiem kas tāpat lieto visus gadžetus angliski, tapēc ir vai nav tur latviešu valoda neko nemaina.

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ābols vairāku kontu funkcionalitāti nodrošina ar veikalā pieejamiem papildus nopērkamiem zirgābolu telefoniem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AndrisBB teica:

iphoni ir egoistiem. Priekškam egoistam vairākus accountus? :D Pašā saknē jau nevajadzīga funkcija, tapēc arī nav.

100punkti atbalstu. Es ar savu telefonu nedomāju izsniegt publiskai apgrāPstīšanai. Mans telefons mans accounts. Viss. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , x_rays teica:

Mans telefons mans accounts. Viss. :D

Bet ja nu iekostā ābola pavēlnieks grib ne tikai savu, bet arī sievasmātes i-banku pārvaldīt? Un skops, maita, negrib tādēļ pirkt vēl vienu trubu?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Insekc teica:

bet arī sievasmātes i-banku pārvaldīt?

Var arī čaiņikiem izskaidrot, kapēc nevar no viena telefona dažādas ibankas pārvaldīt?

Link to comment
Share on other sites

Smart ID nevar būt divi vienā iekārtā. Bet vispār, priekš situācijas ar sievasmāti pareizais risinājums ir bankā pieteikt papildus lietotāju, nevis instalēt viņas kontu savā telefonā.

Link to comment
Share on other sites

Ah, es no salas, kur viss vēl akmens laikmetā. Ielogojas vienkārši ar userneimu + paroli :D

Izlogojies un logojies nākamajā kontā. Ganjau amerikāņiem ar viss pa vienkāršo.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Insekc teica:

Un skops, maita, negrib tādēļ pirkt vēl vienu trubu?

Android VM. Kad vēl bija vecvecāki dzīvi, abiem diviem šādi SmartID tika piekonfigurēts. 

Link to comment
Share on other sites

O jā, download cydia. Nu nah jādod linki uz instrukcijām , kas sen nestrādā? 
 

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , kreizā Kāja teica:

Gribēju 2x Citadele app - nekā...

Nez vai tas reāli, jo vairāk, ar citas personas kontu, jo bankas aplikācija piesaista konkrētu kontu konkrētam numuram, pat trubai, vismaz Swed un Citadele, par citām nezinu.

Bet ja kas - Citadelei joprojām darbojas arī kodu karte - kur problēma ieiet caur pārlūku?

Link to comment
Share on other sites

@e = d Kā jau saku, pats mēģinājis neesmu, tikai redzu, ka piedāvā iespējas. Priekš kam tā jāuzvelkās? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , raiviic teica:

jo bankas aplikācija piesaista konkrētu kontu konkrētam numuram, pat trubai, vismaz Swed

Vismaz Smart ID darbojas arī uz telefona bez sim kartes, ka tik internets. Manas mūčas gadījums. Zvanās no podziņnieka, bet priekš Smart ID no krāmu kastes izvilkts neatbloķēts, glāstāms subsideklis.

Link to comment
Share on other sites

Nu par Smart ID te viss paskaidrots, lasīt 4 pēdējos punktus.

Citadelei arī nav problēmu:

Citēt

Vai pieslēdzoties Citadeles mobilajai lietotnei, var piekļūt vairākiem lietotāju un klientu profiliem?

Jā, tas ir iespējams. Pārslēgties starp klientiem var viena lietotāja ietvaros (tāpat, kā tas pašlaik iespējams internetbankā).

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man nevajag bankas aplikāciju. Vienkārši daudzas prasa autentifikāciju ar FB, google utt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...