Jump to content

Accenture, TestDevLab un karjeras maiņa (pārkvalificēšanās)


EvilOtter
 Share

Recommended Posts

pirms 7 stundām , raivix95 teica:

Jūs tiešām freimworkus par ietvariem saucat? Līdz šim briesmīgi tizls vārds likās, bet nekas labāks laikam nav izdomāts

 

Hmm, zini, vispār laikam ir vēl sliktāk. Skatos, ka pareizais šī termina latviskojums ir "satvars". Tāpēc labāk tomēr palikt pie ietvara. Inženieri, protams, tos tā arī sauc par freimworkiem :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , EvilOtter teica:

pa šo laiku forums ir palicis n reizes sakarīgāks un diskusiju kultūra arī ir pavisam cita

Haļava Tev gadījās, nekas vairāk 😅

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , raivix95 teica:

Jūs tiešām freimworkus par ietvariem saucat? Līdz šim briesmīgi tizls vārds likās, bet nekas labāks laikam nav izdomāts

Tas vēl nekas. Pirms gadiem 3jiem mēģināju ievākt info par situāciju darba tirgū, tapēc sarunāju vairākas intervijas. Tad tur ar bij daži intervētāji, kas izmantoja visādus latviskojumus (vai slengus), ka neko saprast nevarēja. Kautkāda cita galējība bij ka daži veica intervijas angliski, man jau nekas, tā ir ikdiena, bet nu intervētājiem pašiem tā grūtāk gāja, vainu nesaprot ko es saku, vainu paši runā ar kautkādu mega akkcentu ka es neko nesaprotu :D Nākas pa 10 reizēm pārprasīt.

 

Link to comment
Share on other sites

2022.01.22. , 17:43, krizdabz teica:

Skatos, ka šobrīd mums ir atvērtas vakances vēl vismaz deviņām izstrādātāju pozīcijām.

Ar izstrādātāju vakancēm gan ir interesanti. Pirms kāda laika piesakoties nosaucu pieticīgu algu un arī CV ir Latvijas mērogiem unikālas apgūtas un uztaisītas lietas, taču saņēmu atteikumu, lai gan cits kantoris drīz vien izteica piedāvājumu par gandrīz 1k vairāk.

 

Tā arī nesapratu TDL politiku - vai tiek mērķtiecīgi pozīcijām bīdīti iekšējie resursi, vai arī par nasing spešel algu ir jālec cauri dažādiem riņķiem un jābūt vismaz Džeikam Vartonam. Latvija ir maza, firma ir laba, bet programmētāju jautājumu tā arī nesapratu, uz kuru segmentu firma orientējas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , usver teica:

Ar izstrādātāju vakancēm gan ir interesanti. Pirms kāda laika piesakoties nosaucu pieticīgu algu un arī CV ir Latvijas mērogiem unikālas apgūtas un uztaisītas lietas, taču saņēmu atteikumu, lai gan cits kantoris drīz vien izteica piedāvājumu par gandrīz 1k vairāk.

 

Tā arī nesapratu TDL politiku - vai tiek mērķtiecīgi pozīcijām bīdīti iekšējie resursi, vai arī par nasing spešel algu ir jālec cauri dažādiem riņķiem un jābūt vismaz Džeikam Vartonam. Latvija ir maza, firma ir laba, bet programmētāju jautājumu tā arī nesapratu, uz kuru segmentu firma orientējas. 

 

Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi. Par konkrēto gadījumu īsti nevaru nokomentēt, jo manā rīcībā nav informācijas par konkrētām darba pārrunām, taču zinu, ka izstrādes speciālistu vakances aktuālas ir visu laiku. Visu laiku arī mainās konkrētās vajadzības - parādās jauni projekti, kuros vajag šaurākas vai plašākas specialitātes programmētājus un pārrunu gaitā mūsu HR speciālisti mēģina saprast vai konkrētais intervējamais vislabāk derēs attiecīgajai vakancei UN vai šī vakance vispār ir aktuāla speciālistam.

 

Mēs nemēģinām par visām varītēm pieņemt darbā absolūti visus intervētos cilvēkus, ja ir sajūta, ka nav no abām pusēm spēcīga saderība. Tas ir tikai normāli un godīgi pret abām iesaistītajām pusēm. Kā jau pats tālāk komentārā raksti, IT speciālistiem šobrīd darba iespēju ir pāri galvai un man ir prieks, ka izdevās atrast vēl labāku pozīciju. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, usver teica:

Ar izstrādātāju vakancēm gan ir interesanti...taču saņēmu atteikumu, lai gan cits kantoris drīz vien izteica piedāvājumu par gandrīz 1k vairāk.

Tiešām interesanti - Tev tiešām liekas, ka biji vienīgais kandidāts? :D

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , itanium teica:

Tev tiešām liekas, ka biji vienīgais kandidāts, kas bija pieteicies? :D

 

 

Ak, jā, situāciju "sarežģī" arī tas, ka mēs šobrīd meklējam darbiniekus arī ārpus Latvijas. Tieši tagad gatavoju prezentācijas materiālus un izskaitīju, ka kolēģi strādā no Albānijas, Azerbaidžānas, Bulgārijas, Igaunijas, Kazahstānas, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Turcijas un nākamnedēļ oficiāli atvērsim biroju Ziemeļmaķedonijā. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, usver teica:

Ar izstrādātāju vakancēm gan ir interesanti. Pirms kāda laika piesakoties nosaucu pieticīgu algu un arī CV ir Latvijas mērogiem unikālas apgūtas un uztaisītas lietas, taču saņēmu atteikumu, lai gan cits kantoris drīz vien izteica piedāvājumu par gandrīz 1k vairāk.

 

Tā arī nesapratu TDL politiku - vai tiek mērķtiecīgi pozīcijām bīdīti iekšējie resursi, vai arī par nasing spešel algu ir jālec cauri dažādiem riņķiem un jābūt vismaz Džeikam Vartonam. Latvija ir maza, firma ir laba, bet programmētāju jautājumu tā arī nesapratu, uz kuru segmentu firma orientējas. 


 Man par TDL konkrēti nav galīgi viedokļa, bet nu man pašam ir gadījušās situācijas, kad speciālists otrā galdiņa pusē ir pat vairāk nekā ok, bet pēc intervijas paliek sajūta, ka nesastrādāsies ar citiem. Tieši tāpat kā katram darbiniekam neder katra darba vieta, tā arī darba vietai neder katrs darbinieks. Nu un ja TDL tiešām ir normāls influx ar puslīdz ok kadriem "bootcampā", tad ir tikai loģiski censties paaugstināt iekšējo resursu 
 

Link to comment
Share on other sites

EvilOtter
1 stundu atpakaļ, usver teica:

Tā arī nesapratu TDL politiku - vai tiek mērķtiecīgi pozīcijām bīdīti iekšējie resursi...

 

Pirms 40 minūtēm , krizdabz teica:

izstrādes speciālistu vakances aktuālas ir visu laiku. Visu laiku arī mainās konkrētās vajadzības - parādās jauni projekti, kuros vajag šaurākas vai plašākas specialitātes programmētājus.

@krizdabz varbūt vari padalīties, ar kādiem tech stakiem jūs pie sevis ņemtu juniorus jeb uz kādu staku iesaki koncentrēties iesācējam, lai palielinātu savas iespējas pie jums izsisties par junior izstrādātāju?

Cik esmu sapratis no cilvēkiem, kas stāsta par Scandiweb, pie viņiem juniori var sākt un ar laiku tikt pie front end darbiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Kā tas izpaužas?

Pirmkārt, es uzskatu, ka tas ir baigais feils vadītajam un organizācijai, ja cilvēku pārbaudes laikā ir jālaiž vaļā. Ja pēc intervijām nav 100%, ka ir vērts mēģināt ņemt darbā un strādāt, tad labāk nevajag. 
Otrkārt, nu tā "no pieredzes". Šajā darba vietā gan paldies dievam darbiniekus nav jāmeklē, bet nu no vēstures: 
1) pie tehniskā uzdevuma nav spējīgs diskutēt un uzstāj, ka viņa piedāvātais risinājums ir vislabākais. Parasti vienmēr katrai situācijai un katram risinājumam ir savi + un savi -. 
2) Saderība ar team un organizāciju. Nu neiederēsies par savu start-up gribošs cilvēks lielā korporācijā un arī cilvēks, kas ir pieradis pie lielas korporācijas birokrātijas būs kultūršokā ja ielidos dinamiskā startup vidē. 
3) Pozīcijai ir kaut kādi plāni uz izaugsmi vai citas lietas, kas sludinājumā vienkārši nav rakstītas un kuras vadītājs cer sagaidīt. Piemērma, man banāla situācija bija, ka es meklēju darbinieku, kas pēc gada / diviem varētu pārņemt manu amatu un es varētu mierīgi iet prom. Sludinājumā jau tā nerakstīsi :)


 

 

Pirms 11 minūtēm , EvilOtter teica:

 

Cik esmu sapratis no cilvēkiem, kas stāsta par Scandiweb, pie viņiem juniori var sākt un ar laiku tikt pie front end darbiem.

 


FYI: TestDevLab vismaz oficiāli ir 2x lielāks par Scandiweb. Pieļauju, ka SC kaut ko optimizē :)

 

Link to comment
Share on other sites

Neviens jau no taviem nosauktajiem punktiem neiederās kategorijā "nesastrādāsies ar citiem".

Par pirmo punktu vēl var diskutēt, bet ir redzets ka divi auni paveic vairāk un strādā produktīvāk, kā vesela armija ar teamworkeriem :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , EvilOtter teica:

 

@krizdabz varbūt vari padalīties, ar kādiem tech stakiem jūs pie sevis ņemtu juniorus jeb uz kādu staku iesaki koncentrēties iesācējam, lai palielinātu savas iespējas pie jums izsisties par junior izstrādātāju?

Cik esmu sapratis no cilvēkiem, kas stāsta par Scandiweb, pie viņiem juniori var sākt un ar laiku tikt pie front end darbiem.

 

 

Ja ir runa par junior līmeņa web programmētājiem, tad sagaidām stabilas HTML/CSS un JavaScript (ļoti labi, ja zini React) zināšanas. Jāprot praktiski lietot Git versiju kontroles sistēmu. Pluss būs kāda modernāka freimworka zināšanas. Ir jāspēj brīvi komunicēt angliski un jāsaprot, kā notiek sadarbība ar komandas biedriem (back-end programmētājiem, dizaineriem un testētājiem). Tas ir tāds iztikas minimums uz kura jau tālāk var būvēt karjeru, jo tikai konkrētos projektos būs zināms, kādas tehnoloģijas būs jāpielieto. Tad nu būs ātri jāapgūst un jāpielieto zināšanas.

Labots - krizdabz
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Tiešām interesanti - Tev tiešām liekas, ka biji vienīgais kandidāts? :D

Varbūt ne vienīgais, taču ar ļoti lielu pieredzi konkrētajā novirzienā dažādos nestandarta projektos, kas reti kam ir.
Pieteicos uz pastāvīgu vakanci mājaslapā, kur nebija konkrētu prasību, nebija pieteikšanās termiņa. Saprotu, ka viss plūst un mainās, taču bija dīvaini pēc pozitīvas intervijas saņemt atteikumu apmēram kā "mēs intensīvi apmācām visus, taču tev par mazu pieredze ar freimvorku X, pozīcijai izvēlējāmies iekšējo resursu" (freimvorks līdz tam nekur nefigurēja). Ar to komunikācija beidzās, kas bija mulsinoši.

 

1 stundu atpakaļ, DjUbuntu teica:

man pašam ir gadījušās situācijas, kad speciālists otrā galdiņa pusē ir pat vairāk nekā ok, bet pēc intervijas paliek sajūta, ka nesastrādāsies ar citiem

Atgriezeniskā saite bija caur sekretāri vispārīgos terminos, līdz ar to galvot 100% neko nevaru, taču ar tehniskajiem cilvēkiem ļoti labi atrodu kopīgu valodu, un arī ar cieņu pret speciālistiem man nekad problēmu nav bijis. Sev neko no riska momentiem nepamanīju.

 

Vārdu sakot, kaut kā nebija lemts. 🙂
 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

EvilOtter
Pirms 7 minūtēm , krizdabz teica:

 

Ja ir runa par junior līmeņa web programmētājiem, tad sagaidām stabilas HTML/CSS un JavaScript (ļoti labi, ja zini React) zināšanas. Jāprot praktiski lietot Git versiju kontroles sistēmu. Pluss būs kāda modernāka freimworka zināšanas. Ir jāspēj brīvi komunicēt angliski un jāsaprot, kā notiek sadarbība ar komandas biedriem (back-end programmētājiem, dizaineriem un testētājiem). Tas ir tāds iztikas minimums uz kura jau tālāk var būvēt karjeru, jo tikai konkrētos projektos būs zināms, kādas tehnoloģijas būs jāpielieto. Tad nu būs ātri jāapgūst un jāpielieto zināšanas.

Paldies par info. Tieši par frontend bija skaidrs, jo tur tehnoloģijas nav tik plašas, toties freimworki ir jūra un vairāk. Frontendu bija mērķis apgūt tik tālu, cik tas ir nepieciešams testēšanai (CSS utt.) un liekas, ka esmu to jau sasniedzis.

Kā ir ar ko citu, izņemot frontend?  Saprotu, ka pie backend juniorus tāpat nelaidīs, bet tieši tur ir visplašākais tehnoloģiju staks un grūtāk saprotams, ar ko startēt. Ja ir mērķi par šo virzienu, kādas tur lietas iesaki? JS un node.js tādā pamata limenī ir, GIT arī liekas ka ir apgūts tik tālu, ka nu jau vajadzētu kādā īstā komandā iegūt praksi (imitēt single user režīmā branch, merge un rebase utt. bez atgriezeniskās saites jau sāk palik neproduktīvi). It kā ir doma papraktizēties taisīt API ar node.js un tad pieķerties klāt GraphQL.

Bet nu rodas tāda sajūta, ka junioram sākumā tas ir par daudz (jo daudz ko tāpat sākumā no tā nedos darīt).

Varbūt ir vērtigākas lietas uz kurām Tu ieteiktu koncentrēties sākumā?

Link to comment
Share on other sites

EvilOtter
Pirms 14 minūtēm , usver teica:

Ar intervētāju ļoti draudzīgi pļāpājāmies, nobeigumā arī par dziļākām tehniskām lietām (sen jau netaisu tipveida projektiņus), pēc tam intervētājs esot uzteicis manu komunikāciju. Atgriezeniskā saite bija caur sekretāri vispārīgos terminos, līdz ar to galvot 100% neko nevaru, taču ar tehniskajiem cilvēkiem (kā tajā gadījumā) ļoti labi atrodu kopīgu valodu, un arī ar cieņu pret speciālistiem man nekad problēmu nav bijis.
 

Vārdu sakot, kaut kā nebija lemts.

Man ir bijusi pieredze šādās situācijās, lai gan ne IT nozarē.

Bieži vien iekšējā politika nostrādā par labu iekšējiem resursiem it īpaši situācijā, kur intervētājs nav lēmuma pieņēmējs. Man ir nācies atteikt labam kandidātam tikai tāpēc, ka vadība izlēma pārstrukturēt nodaļas un vakance zaudēja savu aktualitāti (pretendents bija sameklēts ar headhunteru palīdzību).

Tāpat man reiz neizdevās pārliecināt vadību, ka speciālists ir jāņem darbā, jo pieredze ir unikāla, lai gan uzreiz viņu nebūtu kur ielikt (cilvēks pārvācās no ārzemēm uz savu dzimto pilsētu un bija gatavs strādāt par mazām naudām).

Dažreiz tā gadās un darba intervijas vispār nevajadzētu uztvert personīgi (gan intervējamajam, gan arī pašam uzņēmumam, ja izvēlētais darbinieks atsaka).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , krizdabz teica:

Ja ir runa par junior līmeņa web programmētājiem ... un jāsaprot, kā notiek sadarbība ar komandas biedriem (back-end programmētājiem, dizaineriem un testētājiem

Interesanti, kā pretendents uz juniora pozīciju var iemācīties, kā notiek sadarbība starp uzskaitītajiem komandas biedriem...  Manuprāt, to tieši apgūst tikai juniora periodā. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TOoMoOT teica:

Interesanti, kā pretendents uz juniora pozīciju var iemācīties, kā notiek sadarbība starp uzskaitītajiem komandas biedriem...  Manuprāt, to tieši apgūst tikai juniora periodā. 

 

Nu, paga, mēs ar junioru tomēr saprotam cilvēku, kam ir kaut kāda izpratne par pasauli sev apkārt. Ja nav darījis praktiski lietas, tad vismaz ir lasījis un runājis ar zinošākiem cilvēkiem. Skaidrs, ka praktiskās iemaņas tiks apgūtas reālā darbā, taču uz juniora pozīciju nevar atnākt cilvēks kā balta lapa. Tādi ir praktikanti no kuriem neviens nesagaida tehniskās zināšanas un pietiek ar spēcīgu motivāciju ātri apgūt jaunas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Pie mums juniors skaitās kamēr nav nostrādājis vismaz 3 gadus nozarē. Pa to laiku jau vajadzētu tākā būtiski progresēt, lai vai ko darītu.

Tas vairāk par tiem kas nāk pa taisno no universitates vai arī pirmais darbs nozarē. Studenti kas nāk praksē, tie ir interni, tie neskaitās vēl juniori, tu te vairāk uz internu velc.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , AndrisBB teica:

Pie mums juniors skaitās kamēr nav nostrādājis vismaz 3 gadus nozarē. ... tie neskaitās vēl juniori, tu te vairāk uz internu velc.

Visu šo laiku nepareizi interpretēju junioru.. Man likās, ka pietiek ar tehniskajām pamatzināšanām un kādiem solo projektiņiem, kur tās pielietotas, lai pretendētu uz junioru.

Tātad sakat, ka sadarbības modelis starp devu, testētāju un dizaineru būtu jāapgūst interna laikā.. ok :D Vai tad tas neatšķiras uzņēmumam no uzņēmuma?

Link to comment
Share on other sites

Tak tas atšķiras ne tikai starp uzņēmumiem, bet arī katru 'junioru'. Cits jau nāk ar prakses/interna pieredzi, cits pa taisno no akadēmiska tipa universitātes un tā būs pirmā praktiskā darbavieta. Tapat arī milzīga atšķirība starp junioru ar 1, 2 vai 3 gadu pieredzi. Tāpat var nākt ar kādu gadu/diviem nostrādātu kur citur. Cits mācās ātrāk un jau sāk palikt lietderīgāks kā daži labi senioru, jau pirmajā gadā.

Vismaz pie mums parasti juniorus piekabina kautkādam projektam un strādā tāpat kā visi citi, kas darojas pie tā projekta. Skaidrs ka nekādus sarežģitos darbus nedod pirmajā gadā, un daudzkas tiek paveikts daudz lēnāk. 

Pirms 57 minūtēm , TOoMoOT teica:

modelis starp devu, testētāju un dizaineru būtu jāapgūst interna laikā.. ok

Tas ar tāds nozares/uzņēmuma specifisks dalījums. Vienkāršāk būtu nosaukt to kā darbu komandā, to nu gan jau daudzmaz vajadzētu spēt darīt arī kādam kas nāk tjiko no universitātes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Vismaz pie mums parasti juniorus piekabina kautkādam projektam un strādā tāpat kā visi citi, kas darojas pie tā projekta. Skaidrs ka nekādus sarežģitos darbus nedod pirmajā gadā, un daudzkas tiek paveikts daudz lēnāk. 

 

Precīzi! Un ir īpaši svarīgi praktikantiem/junioriem nodrošināt konkrētu un zinošu mentoru, kas ne tikai palīdzēs uzņemt pareizo (uzņēmuma izpratnē) attīstības vektoru tehnoloģiski, bet arī palīdzēs navigēt pa konkrēto uzņēmumu. Ja šo palaiž pašplūsmā, tad viss ir slikti visām iesaistītajām pusēm :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AndrisBB teica:

Cits jau nāk ar prakses/interna pieredzi, cits pa taisno no akadēmiska tipa universitātes un tā būs pirmā praktiskā darbavieta.

Heheij, tad jau tomēr bija pareizs priekšstats par juniora pozīciju! 

Vienīgā nelaime, ka tad man atkal paceļas neizpratne par obligāto prasību:

pirms 10 stundām , krizdabz teica:

un jāsaprot, kā notiek sadarbība ar komandas biedriem (back-end programmētājiem, dizaineriem un testētājiem). Tas ir tāds iztikas minimums

Galvenokārt tāpēc, ka ja cilvēkam ar komunikāciju viss kārtībā, tad viņš to ātri vien uzķers.. Kāpēc biedēt potenciāli labu junioru ar tādu requirementu...
Pajautājiet kādam vīram, pēc 10 gadiem laulībā, paskaidrot, kā notiek sadarbība starp vīru un sievu.. 

Link to comment
Share on other sites

Es to gribētu pārfrāzēt:

Jāprot komunicēt ar cilvēkiem puslīdz tehniskos terminos tā, lai abiem ir sapratne par ko ir runa. 

Piemēram, ja junioram pasaka, ka Jirā iedos tāsku, tad viņam jāsaprot kas ir Jira un kas ir tāsks. Un ja junioram ir precizējošs jautājums, tad jājēdz pajautāt vismaz pareizā virziena cilvēkam, lai nesanāk ka dizainerim jautā par backendu un vice versa.

Bļaujiet, ja smagi kļūdos. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Kazarms teica:

Es to gribētu pārfrāzēt:

Jāprot komunicēt ar cilvēkiem puslīdz tehniskos terminos tā, lai abiem ir sapratne par ko ir runa. 

Piemēram, ja junioram pasaka, ka Jirā iedos tāsku, tad viņam jāsaprot kas ir Jira un kas ir tāsks. Un ja junioram ir precizējošs jautājums, tad jājēdz pajautāt vismaz pareizā virziena cilvēkam, lai nesanāk ka dizainerim jautā par backendu un vice versa.

Bļaujiet, ja smagi kļūdos. 

 

Jā, tieši tā. Runa par to, ka arī no inženieriem sagaidām spēju komunicēt - gan jautāt, gan prezentēt sevi. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , TOoMoOT teica:

Vienīgā nelaime, ka tad man atkal paceļas neizpratne par obligāto prasību:

Baigi jau nu formāli tu te gribi visu nodefinēt, cik cilvēku, tik variantu.

Ir mums viena meitene, kura vispār ne ar vienu nerunā, bet kodu raksta un raksta diezgan labi, tāda super introverta un bailīga. Visi vienkārši zin, ka ja pārāk sāks jautāt viņai jautājumus un uzbāzties, tad sastresosies un pazudīs kautkur uz pus dienu. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2022.01.21. , 17:04, MarisO teica:

Es ieteiktu apgūt kādu profesiju, kur var nopelnīt vairāk par minimālo algu.  

Vari pastāstīt kaut ko sīkāk par šo? Te ir domāta valsts minimālā alga vai kāda nebūt "programmētāju" minimālā alga? Jo es, savā 20+ karjerā nepazīstu NEVIENU, kurš saņemtu minimālo IT nozarē. Nu varbūt jau, ka ar to arī diži nelielās... Kad pats iesāku kaut kur ap 2000., tad pirmajā darba vietā bija 3x minimālā uz ķepas. Patlaban paziņu-programmētāju lokā būs jāpameklē kāds [uz papīra] zem 3k, zinu pārīti, kam ~5k. Viens čoms-sēne aizsēdējies ar ~2.5k, lai gan zināšanas un produktivitāte 2x kā tam, kam 5k. Bet tā jau novirzīšanās no tēmas. Resp., radās tāda sajūta, ka dzīvojam dažādos burbuļos ;)

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2022.01.21. , 15:04, MarisO teica:
2022.01.20. , 08:24, EvilOtter teica:

kursu pabeigšanas labākajiem piedāvā prakses iespējas (darba līgums par minimālo + iespēja palikt uz patstāvīgu darbu)

 

Es ieteiktu apgūt kādu profesiju, kur var nopelnīt vairāk par minimālo algu. 

 

Tak viņš atbildēja uz konkrētu postu. Drīzāk jautā autoram kapēc viņš grib iet strādāt par minimālo.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

Jo es, savā 20+ karjerā nepazīstu NEVIENU, kurš saņemtu minimālo IT nozarē.

MarisO, pieēsmit baksi - lai arī tas bija sen, no viņa dveš pārliecība, ka Latvijā viņam vairāk arī tagad nemaksātu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , AndrisBB teica:

Baigi jau nu formāli tu te gribi visu nodefinēt, cik cilvēku, tik variantu.

Īsti nē.. Es tikai neveiksmīgi nokomunicēju. Mana doma bija pavisam vienkārša - nebiedēt jaunos ar tādu prasību. Tā prasība ir ļoti svarīga, bet tai nav vieta darba prasību aprakstā, tā ir jāpārbauda dzīvē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Reku sluidinājums, kur piedāvā minimālo (vai tuvu tai), tāka tālu no patiesības jau nav.

Nu iet kursos un vēl tev samaksā 600-1200 - nav slikti :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Reku sluidinājums, kur piedāvā minimālo (vai tuvu tai), tāka tālu no patiesības jau nav.

https://www.likeit.lv/job/scandiwebcom/junior-magento-developer/13037/?page=3

Scandiweb vienmēr ir izcēlies ar zemākām algām junioriem nekā citiem. Nekādu pārmetumu no manas puses, vienkārši tāda taktika, laikam. Ar brīvāku roku paņem darbā dažādus jaunos un tad skatās, kurš izskatās daudzsološāks. Uz to arī norāda tas, ka pirms 4 gadiem (nezinu kā tagad ) jaunajiem bija jānoformējas kā mikrouzņēmumam. Apmaksātu atvaļinājumu un slimošanu paši pa tiešo solīja. :)

Link to comment
Share on other sites

24.01.2022. , 08:40, marrtins teica:

Vari pastāstīt kaut ko sīkāk par šo? Te ir domāta valsts minimālā alga vai kāda nebūt "programmētāju" minimālā alga?

 

Valsts minimālā alga.   Viņi gribēja , lai es tur strādāju tajā Accenture par aptuveni 300 latiem.   Kad es viņiem atteicu, tad viņi sacīja, ka priekšniecība neļauj vairāk maksāt.

Es vēlāk gan atradu darbu, kur maksā vairāk,   bet tur visiem lika reģistrēties iekš pašnodarbinātajiem un pateica , ka jums dēļ tā nebūs pensijas , bet "jūs varat nopirkt kādas akcijas". 

Link to comment
Share on other sites

24.01.2022. , 08:54, versatile teica:

MarisO, pieēsmit baksi - lai arī tas bija sen, no viņa dveš pārliecība, ka Latvijā viņam vairāk arī tagad nemaksātu.

 

Par ko tad viņi maksā vairāk par minimālo?    Ja kodē iekš C++ ?   vai vajag phd degree no Harvardas?

Es esmu beidzis tikai LU un tajā laikā kodēju javā.   Vismaz iekš UK ar to pietiek, lai varētu šeit atrast labi apmaksātu darbu.

Link to comment
Share on other sites

Tak face control neizturēji. Ne jau maksāt viņi negribēja Tā sāpe gan izskatās līdz pensijai nepāries.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MarisO teica:


Valsts minimālā alga.   Viņi gribēja , lai es tur strādāju tajā Accenture par aptuveni 300 latiem.  

Deviņdesmitajos?

Link to comment
Share on other sites

2022.01.23. , 21:21, DjUbuntu teica:

Pirmkārt, es uzskatu, ka tas ir baigais feils vadītajam un organizācijai, ja cilvēku pārbaudes laikā ir jālaiž vaļā. Ja pēc intervijām nav 100%, ka ir vērts mēģināt ņemt darbā un strādāt, tad labāk nevajag. 

Man šķiet, no šī ir ļoti viegli izvairīties, bet nez vai tas ir pareizais veids - vienkārši laist garām izdevības un nepieņemt darbā potenciāli izcilus kadrus, kuri neprot sevi "pārdot". Cik nav redzēti speciālisti, kuriem ir tādas vai citādas grūtības sevi "prezentēt", bet ja paveicas ar tādu pastrādāt un atrast kopīgu valodu, tad izrādās - ierindojas starp labākajiem kolēģiem visā karjeras laikā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2022.01.21. , 12:21, EvilOtter teica:
2022.01.21. , 10:33, AndrisBB teica:

Sūti savu CV visiem pēc pēc kārtas un skaties, kas atbild kas nē. (..)

Kāpēc tērēt citu cilvēku laiku, ja ir 99% skaidrs, ka zināšanas un prasmes nav tādas, lai varētu varētu pirmos 3-6 mēnešu dot komandai jebkādu pienesumu?

Es reiz kautrīgi aizrakstīju vienam foruma biedram jautājumu, vai man vispār būtu vērts mēģināt pieteikties vakancei uzņēmumā, kur viņš strādāja. Bija jāzin C/C++, vēl šo to, toreiz ar to nebija praktiski nekādas pieredzes (bija cita vieda programmēšanas pieredze). Atbilde bija kaut kas no sērijas "jā, protams, parunāt jau neko nemaksā". Rezultāts - nostrādāju tur kādus 5 gadus. Pirmie mēneši, protams, nebija tie produktīvākie, bet tas attiecas arī uz citām darba vietām - pirmajos mēnešos vairāk ir bijusi iepazīšanās ar uzņēmuma iekšējo kultūru, izmantotajām tehnoloģijām, projektiem. Bēdīgāk ir, ja arī pēc tiem 3-6 mēnešiem nevar dot pienesumu (jā, ir redzēti kadri, bez kuriem darbs komandā norit ātrāk nekā ar viņiem).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , binary teica:

ir redzēti kadri, bez kuriem darbs komandā norit ātrāk nekā ar viņiem

Piekrītu, ir gadījies strādāt ar kolēģi, kuram attieksme ir "visu zinu" un "tikai man ir taisnība". Troksni taisa lielu, bet jēga nekāda, izdara mazāk kā junior kolēģis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...