Jump to content

Kreklu jautājums


VebKamera
 Share

Recommended Posts

Pilnīgi marazmātiska lieta, bet mani izbesīja.

Lieta tāda, ka vajag maķenīt atjaunot garderobi. Gribējās uz nosacīti "pēcjaunāgada atlaidēm" nopirkt pāris pie uzvalka velkamus kreklus. Ieblenzu kādos 3 lielākos tirdzniecības centros Rīgā, kas visi vienā balsī auro par atlaidēm.  Nu nav pārdošanā tādu kreklu, kurus man gribētos vilkt pie puslīdz solīda uzvalka. Faktiski ir tikai tādi ņurcīti - burzīti, ko var vilkt pie džinsiem, pat skatoties visādos tur US Polo, Masimo Dutti un tamlīdzīgos veičos. Vienīgais, kur var atrast puslīdz solīdus kreklus ir Stokmanis, bet tur viņi par 1 kreklu grib 150 EUR. Nu tik biezs nejūtos.

 

Biedriem ir ieteikumi kur skatīties? Mana izjūta saka, ka vajadzētu ka būt zem 50 EUR par normālu, elegantu kreklu. Bet nu gribētu arī to kvalitāti par kapeiku labāku, kā to Nordic poliēsteri.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Būs jāaizbrien.

 

Pēc pieredzes - tur tiešām ir?

Es itkā sāku ar to, ka draugus / paziņas aptaujāju. Šie arī katrs pa veikalam ieteica. Izskrēju visus ieteiktos, nevienā nekas normāls nebija. Augstākais 1-2 CIEŠAMI modeļi, par kaut kādu izvēli vispār nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

Kad pirms Ziemassvētkiem mēģināju nopirkt kreklu priekš darba balles, tad arī nebij ko pirkt. Tādi standarta 20 - 30, bij visur izpārdoti, tik kautkādi daži nevienam nevajadzīgi izmēri vai krāsas palikuši, un tā bij visur. Ar žaketēm tas pats. Vienīgais kas bij bij super dārgie, aka 100+ par kreklu.

Beigās atradu, kur daudzmaz par saprātīgām cenām visādi brendotie Ted Baker, Armani utt bij izmēros un paskatos atromadi. Itkā bij 50 - 70% atlaides, bet nu lētāk pa 40 gabalā tāpat nebij.

Ganjau visur iztrūkums.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Skatīšos to Peek...

 

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

lētāk pa 40 gabalā tāpat nebij

 

Ja sakarīgi krekli, man nebūtu žēl. Problēma tāda, ka LV pa 40 iet tādi "garāžas" tipa krekli, ko uz šašliku vakaru uzvilkt var, bet uz normālu pasākumu iet negribas.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Apģērbu jomā vīriešu diskriminācija ir ļoti izteikta.

Es nevarēju atrast siltos ādas cimdus- kulturālus, pirkstainos.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu izvēlīgs..krekli tapat ātri izdilst..ņemu kadus viegli gludināmos...monton piem. Man parasti gruti izmeru lielo atrast.

Link to comment
Share on other sites

Es tur arī pirms vairākiem gadiem kreklu iepirku. Vislaik prātoju tur iegriezties atkal, bet par šiem gadiem tā arī nav sanācis.

Link to comment
Share on other sites

Silti iesaku OLYMP kreklus. Labākais ko par to naudu var dabūt... sākumā kādus nopirku tepat LV veikalos. Visiem izmērs smuki precīzs... vēlāk sūtīju no bestsecret.com. Nevienu neaizsūtīju atpakaļ! ;) 

Zinu ka Olymp krekli ir Peek & Cloppenburg, Stockmann un Elkorā...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 12 stundām , wxy teica:

Mans jaunatklājums ir šis veikals http://www.mansdrebjuskapis.lv/ liela izvēle, un arī krekli labi izskatās

 

Nupat paziņa tieši to pašu ieteica. Paldies, iešu arī tur paskatīties.

 

pirms 11 stundām , kompresors teica:

Vēl var paskatīties Nordic.lv

 

Ir bijuši šitie, daži vēl karājas skapī. Cena jau laba, bet materiāls sajūsmu neizraisa. Gribētos biki labākus / elegantākus, kaut arī maķenīt dārgākus.

 

pirms 7 stundām , Regisss teica:

Olymp krekli ir Peek & Cloppenburg

 

Šo arī noteikti izstaigāšu. Paldies par konkrētu ražotāju - arī tas mūsdienās ir svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tur ar piedāvājumu uzvalka krekliem, bet ikdienai no diezgan forša auduma pirku Branchess. Laikam tagad Rīgā vienīgais palicis Dominā. 

Link to comment
Share on other sites

Es, protams, neesmu nekāds ikdienas kreklu nēsātājs, bet tās dažas reizes gadā, kad kādu kreklu vajag un iepriekš iegādātie vairs nepatīk/neder, Peek & Cloppenburg vienmēr ir izdevies atrast vajadzīgo. Protams, katram savi fetiši un vēlmes.

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tagad?😏

Lūk, 70-to viduspusē, kad no krieviem atnācu, '' vietējie vosi'' Latviju pāris gados par žopu bija pārvērtuši.

Desas, gaļa un labāki dzeramie utt. pazuduši. Labi vēl, uzvalkus, kreklus pašuvu modes ateljē, taču ar apaviem, kamēr nedabūju blatu unītī, vispār vāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, ka es no laukiem 😁 un man nav šādu problēmu. 365 dienas gadā nēsāju T-kreklus 🤣.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tā kā es ikdienā staigāju maikās, skapī ir vēl pāris labu, krievu laikos pirktu kreklu, starp citu, pat apkaklīte un aproces nāk rezervē.

Kad pēdējo reizi iepirku apģērbu ārzemēs, īsti neredzēju atšķirību starp 20 un 400 mārci'ņas vērtu apģērbu. 

Varbūt kārtējais mārketinga triks, lai pirkru ārprātā pārcenotas zīmola lupatas?

Kad iesi uz balli, neaizmirsti kaut kā neuzkrītoši cenas bļitkai palikt ārpusē :D

Link to comment
Share on other sites

Ir jau gana daudz darba vietas kur paģēr būt +- solīdam ....un t kreklā vai saplēstās džīnās neļauj ierasties...

Link to comment
Share on other sites

Bet kaut kāds krekls jau ir mājās katram, un zem žaketes diez vai redzēs, cik labi izgludināts, galvenais lai apkaklīte tīra...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko atvērās dzelzs priekškars un bāleliņi tika pie neaptveramo rietumu veikalu bezgalīgajiem un vilinošajiem krājumiem, paziņas bija iepirkuši glaunus baltus kreklus pa lēto - izrādījās pa lielam tikai aproces un apkaklītes... nu tie, kas nelaiķiem paredzēti.😁

 

Bet, ja nopietni, tad kreklus tieši gan neesmu tur pircis, bet T-kreklus un bikses (no džinsām esmu praktiski atteicies) iekš arsenal.lv. Krekli arī tur ir, es gan nezinu vai izlutinātam pilsētniekam tādi der😁.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Labs un ērts krekls man tīk daudz labāk nekā t-krekls. 

T-kreklam, protams, galīgi nav ne vainas, pats velku pārsvarā t-kreklu, hūdiju, cargobikses un armijas zābakus/botas, jo slinkums gludināt, kā arī līdz šim gadam darba specifika bija karāties pie griestiem un rāpot pa grīdu.  Bet tā dodu priekšroku pogājamam kreklam un solīdākām džinsa/chinos (nezinu kā latviski) biksēm un kurpēm. Kopā laikam to sauc par smart casual vai business casual stilu. Tā teikt gaumes un vajadzības jautājums. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

no džinsām esmu praktiski atteicies

galifē nēsā ?  lai vēdinās ? :D 

domāju ka daudzi to vārdu dzird pirmo reizi :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kaads teica:

lai vēdinās ?

Arī😁. Bet, ja nopietni, tad kopš ikdienā/darbā sāku nēsāt "militāristu" bikses, par džinsām kaut kā ir aizmirsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ofisniekiem tie krekli (elkoņos - ir pat pāris modeļi ar tiem ovālajiem uzšuvumiem uz elkoņiem) /džinsi dilst psc.. man 3 pāri džīnu  pa gadu..līdz caurumiem..,hvz..kas pa materiālu, bet cena  arī sakarīgām džīnām tagad ir kosmosā...(te gan jau tājums kam tagad nav kosmosā) .🤥

Link to comment
Share on other sites

iemet modeli, mosh man ar vajag, lai izkratās mantība 

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Arī😁. Bet, ja nopietni, tad kopš ikdienā/darbā sāku nēsāt "militāristu" bikses, par džinsām kaut kā ir aizmirsies.

 

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

bet cena  arī sakarīgām džīnām tagad ir kosmosā

 kur nu vēl lētāk :D , ja nu vienīgi Rimi   un Ksenukos, bet tur jau izpirkti liekas

 

https://www.kursi.lv/lv/catalogsearch/result/?q=džinsi

 

Link to comment
Share on other sites

nu man dēļ auguma īpatnībām tikai pāris modeļi der ..un tie maksā ap 60-70 +-..lētajos veičos mana izmēra nav..:( ( vajag garas, bet ne plats vēderā - klasiku - taisnās - stabulītes pāri ikriem nevaru dabūt :D ) 

 

miltec ir parodija par armijas biksēm - bija copei tādas - nāka pa šuvēm vaļā. JA var dabūt īstās militārās - tā ir štelle.  Tur audums un šuvums labāks. Vēl oreiģinālās zviedru ādasjostas NOS vecās bija baigi kvalitatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

miltec ir parodija par armijas biksēm

skaidrs, ka nav tādas, bet uz ceļgaliem dubultais, šuves nenāk vaļā, audums, lai arī ne īstais, bet kaut kāds netīrumus "atgrūdošs". Salīdzināt nevar ar džinsenēm. Tāda nu man pieredze. Lai līdzīgu ērtību dabūtu no džinsenēm... nu nez tad varbūt kaut kāda pa 300 nevis pa 30.

 

Ieintriģējāt😁. Būs jāizmēģina pogājamie krekli. Mož atklāsies jauni apvāršņi.😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

kamuflāžas bikses pirku  Ogrē, kas skaitījās ka darba bikses. bet izskatās pat smukāk kā arsenāla  5,11  psc nav nonēsājamas, cipars līdz 30 eur.

Arī biksēm problēma pāri ikriem dabūt tās. Laikam domātas tikai tirlņiem izkāmējušajiem, tā saucamā pēdējā laika tendence.

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Būs jāizmēģina pogājamie krekli. Mož atklāsies jauni apvāršņi

 

atklāj pasauli, uzvelc šito  😄

 

image.png.6c5c267d35ad3e793543416e65faf1c7.png

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nelasīju spamu. 

Autor - elkor un stockmann, kad ir atlaides. Elkor tikko bija, par stockmann nezinu, nav bijis 2 gadus aktuāli sekot. 

Zem 50 eur var dabūt gana ok.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kaads teica:

biksēm problēma pāri ikriem dabūt tās

oi... reiz, sen atpakaļ kādus 50-mit pārus izlaikojos un pārmērījos, pārdevēji tik bola acis, ka virs ceļgaliem nevar uzstīvēt... :mrgreen2:

tad vēl ir otra galējība, ka uzvilkt var, taču viduklī prasās pēc papildus spilvena pie vēdera, vai +30 kg tauku rezervītes...

Pirms 19 minūtēm , kaads teica:

kamuflāžas bikses

https://www.patrioti.lv/product/lv/sacub5000/19/

šadas jau gadus x kalpo ikdienā, pabalējušas, apdilušas, bet plīst netaisās... ir dubultie iešuvumi, kur nepieciešams...

100% kvalitatīva kokvilna - ziemā uzreiz nesalst, vasarā normāli vēdinās...

ir vienas 5.11 no arsenāla - ērtas, elastīgas, no sintētikas... tikai zaudēja izskatu un "stain proof" pārklājumu pēc dažām mazgāšanas reizēm... ziemā salst pakaļa, vasarā svīsti kā plēvē ietīts.. noice... 👍

Pirms 23 minūtēm , kaads teica:

uzvelc šito

var gadīties situācija, kad tāds apģerbs ir izmantojams kā kamuflāža... :mrgreen2:

 

ā... tēma par krekliem bija?... dzīvoju T-kreklos... pēdējais vedums pirms divi gadi no qwertee bija... kaut kādi daži podziņkrekli bērēm, vai retām kāzām skapī dilst...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , kaads teica:

iemet modeli, mosh man ar vajag, lai izkratās mantība 

Man ir šitādas jau kādu gadu laikam. Nav super duper izturīgais audums, bet gana izturīgs, lai mežu pastaigās nesaplēstu un ir vieglas un ātri žūst. Vienvārdsakot - aktīvajai atpūtai dabā un arī ikdienā staigāt patīk. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Jurkins teica:

ikdienā/darbā sāku nēsāt "militāristu"

Es kādu laiku padzīvoju Jēkabpilī. tur bija "militāristu", jab ofiņu veikals, bija draugi un paziņas, kas varēja nopirkt, tā tiku pie oficiera tā saucamās "Aļaskas" kurtkas, laikam lidotājiem paredzētas, kam odere bij no īstām vāverādiņām.

Ikdienā gan es pārsvarā nēsāju polo kreklus, lielajam vairumam ir kabatiņa :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...