Jump to content

Par zemes siltumsūkņiem


binary
 Share

Recommended Posts

Priekš kam SS noplūdnieks? 
manējām SS nāca līdzi installer guide, kur pilns ar shēmām bija kas kur un kā atrodas un kur ko var pieslēgt. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, e = d teica:

Priekš kam SS noplūdnieks? 

Iesaki ūdens apgādei nelikt noplūdnieku?

Link to comment
Share on other sites

Tiešām - iesaki ūdens apgādei nelikt noplūdnieku?

 

Kamēr LV forumos prasa "priekš kam", tikmēr ārzemju forumos raksta, ka noplūdniekiem esot dažādi veidi - siltumsūkņiem ar invertoru nederot parastie "type A" noplūdnieki…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Interesants temats. Neesmu pārāk daudz ar frekvenčniekiem darbojies, bet esmu pieradis un samierinājies ar to ka tie pīkst, jo PWM ir ar salīdzinoši zemu frekvenci. Bet tas ir PWM, kas iet uz motoru. Tīkla pusē tur ir taisngriezis, kas no tīkla maiņsprieguma iztaisa līdzspriegumu, tur ir lieli kondensatori un tālāk jau no šī līdzsprieguma ar PWM tiek taisīta motoram vajadzīgā frekvence. Šim PWM caur lielajiem kondensatoriem un taisngriezi nonākt tīklā ir nelielas iespējas. Cita lieta - ja tur nav parastais taisngriezis bet jaudas faktora korektors, kurš arī tiek darbināts ar PWM. Tas gan, ja nav filtru, iet pa taisno tīklā. Tikai tiem jaudas faktora korektoriem, ar kuriem līdz šim ir bijusi darīšana, darba frekvence ir bijusi ap 60kHz, kas, protams, var pieķēzīt tīklu, bet ir ārpus dzirdamā diapazona. Manuprāt kaut kas ar to siltumsūkni īsti kārtībā nav. Vai nu tur kaut kas pieslēgts ne tā, vai ietaupīts uz filtriem, katrā ziņā jautājumu vajadzētu risināt.

p.s. mājas audio sistēmā tas sīciens neparādās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , M_J teica:

p.s. mājas audio sistēmā tas sīciens neparādās?

Nav novērots, "mājas audio sistēmā" ir citi trokšņi, kamēr neieslēdz mūziku. Bet nu man tā "audio sistēma" prasta bez gala - divas vecas tumbas, barošana bez zemējuma, telefons, kas pie tumbām pieslēgts caur austiņu izeju.

Link to comment
Share on other sites

Nezin kāpēc man to bildi never vaļā. Bet jā, ja ferīta gredzens, tad gan jau tas ferīta gredzens ir tas "filtrs". Varbūt var mēģināt pielikt papildus. Reku tajā gūgles linkā, ko liku zemāk ir bildītes ar vienfāzu filtru. Linkam ilustratīva nozīme.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

@Jurkins, tu googles linku neliki (tur bija links uz šo pašu topiku) :)

Bildi tai savā komentārā salaboju ("būsim zināt", ka no photos.google.com nevar bildes pa taisno kopēt).

 

Iepriekšējā bildē grūti redzēt, bet no "baltās kastes" uz kompresoru aiziet 3 melni vadi, apzīmēti ar U, V un W, ja nu tas ko maina. Tie trīs vadi iet cauri ferīta gredzenam, bet nemet cilpu.

image.thumb.png.144ad8e4134ec4dea569fc171b81ed7e.png

(bilde klikojama)

 

Balto kasti 100% vaļā neskrūvēšu :)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Tev tas siltumsūknis dzīvojamā istabā atrodas? Vai arī to sīkoņu dzird ārpus telpas, kur tas atrodas?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@itanium, vai tad visa dzīve notiek tikai dzīvojamajā istabā? Man priekš SS nav izbūvēta atsevišķa 1.5x1.5 m2 telpa, kurā būtu tikai SS un nekas cits.

Tā ir saimniecības telpa, uz kuru durvis visticamāk visu laiku būs vaļā, ja tās durvis vispār tiks ierīkotas. Atrodas tieši pie mājas ārdurvīm (kuru gan pagaidām vēl nav :D) - ienākot mājās, nudien negribētos dzirdēt to "6kHz welcoming buzz".

Tāpat tai telpā būs veļasmašīna, droši vien arī netīrās veļas grozi, turpat notiks arī veļas žāvēšana - tātad tajā telpā noteikti būs jāiet un jāuzturās ilgāk par 10 sekundēm.

Ļoti iespējams, ka tā telpa varētu tikt izmantota arī kā kaut kāds "home office" - ja ne algotam darbam, tad kaut kādiem "sīkdarbiem". Telpa ir pietiekami liela, lai ierīkotu kādu "netīro darbu stūri", kuram citur nav īsti piemērotas vietas.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , binary teica:

ka tā telpa varētu tikt izmantota arī kā kaut kāds "home office"

Man likās, ka 2021.gadā, būvējot māju, home office būtu tik pat svarīga daļa kā virtuve vai jumts, nevis pēdējā brīža afterthought. Kurš gan gribētu strādāt blakus sīcošam sūknim un strādājošai vešenei? Jā, kvadrāmetri un izmaksas, bet neatsverama lieta pēdējos 2 gados.

Labots - versatile
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , versatile teica:

Jā, kvadrāmetri un izmaksas, bet neatsverama lieta pēdējos 2 gados.

Kāds sakars ar to, kas ir pēdējos 2 gados? Man būvniecības plānošana/process nesākās ne 2021., ne 2020. gadā. Turklāt pareizi saki - "kvadrātmetri un izmaksas" - kamēr inflācija oficiāli ir ap 10%, runā, ka dažiem būvmateriāliem cenas pieauga 2-3 reizes. Un neaizmirsti, ka nepietiek ar to kvadrātmetru izbūvēšanu - tos būs arī jāuztur un jākopj vēl ilgi pēc tam, kad "home office" vairs nebūs nepieciešams. Šķita, ka līdz 2021. daudzi jau bija sapratuši, ka dzīvošanai nevajag >250m².

 

Konkrēti es varu sev "home office" ierīkot da jebkur, kur tanī brīdī šķiet ērti, ka tik var apsēsties. Ne vienu vien mēnesi mans "home office" bija sharāna vidējās rindas beņķi - vietas pietiek, svaigs gaiss neierobežotā daudzumā ;) Kaut kādam "sīkdarbu stūrim", kur reizi divos mēnešos kaut ko palodēt, arī neredzu jēgu speciāli izbūvēt atsevišķu telpu.

 

Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

Kurš gan gribētu strādāt blakus sīcošam sūknim un strādājošai vešenei?

Ofisā fona troksnis ir nesalīdzināmi lielāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Ne vienu vien mēnesi mans "home office" bija sharāna vidējās rindas beņķi - vietas pietiek, svaigs gaiss neierobežotā daudzumā

Jauns vēl esi, bet mugura ilgtermiņā paldies par tādu darbavietu neteiks. 

Nav man ne tuvu 200 kvadrātmetru, bet telpa, kurā ir vieta 2 darbagaldiem un vēl šim tam, gan ir un bija obligāts kritērijs māju meklējot. Un tas bija brīdī, kad es ne tuvu nevarēju iedomāties, ka teju 200 darba dienas gadā strādāšu tieši no mājām.

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Ofisā fona troksnis ir nesalīdzināmi lielāks.

Ofisā uzliec ausis un distancējies, jo tas troksnis uz tevi neatiecas.

Strādājot uz dīvāna, neizbēgami kādam no savējiem no tevis kaut ko vajag, utt.

Ieej kabinetā, durvis ciet un strādā.

Pamēģināju vizualizēt darbu no katlu telpas - da pat vasarā, kad katls off, nu nē, paldies. Tad jau tiešām labāk šarānu pie mājas noparkot :D

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Home office ir must, kaut vai no motivācijas viedokļa. Es nevaru visai produktīvi ilgtermiņā pastrādāt vietā, kur ēdu, skatos youtube un šķirstu bootu.

Arī @versatile minētie iemesli - normāla un ērta darba vieta. Ok, var kādu dienu pastrādāt no autiņa, garāžās vai soliņa parkā, bet nu imho tas nav nopietni raut ikdienā laptopa ekrānā. 

 

Citiem varbūt citādi, bet tas tā, offtopics. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

Nav man ne tuvu 200 kvadrātmetru, bet telpa, kurā ir vieta 2 darbagaldiem un vēl šim tam, gan ir un bija obligāts kritērijs māju meklējot.

Ja vajadzēs, saimniecības telpā pietiks vietas arī 2 darba galdiem. Tik jātiek galā ar tiem 6 kHz un 12 kHz trokšņiem ;)

 

Pirms 9 minūtēm , Kazarms teica:

Home office ir must, kaut vai no motivācijas viedokļa. Es nevaru visai produktīvi ilgtermiņā pastrādāt vietā, kur ēdu, skatos youtube un šķirstu bootu.

Nu tās jau ir TAVAS, nevis manas problēmas. Jā, daudzi nevar produktīvi pastrādāt mājas vidē. Daudzi arī ofisa vidē nevar produktīvi pastrādāt.

 

Pirms 9 minūtēm , Kazarms teica:

(..), bet nu imho tas nav nopietni raut ikdienā laptopa ekrānā. 

Es vēl jauns, es drīkstu ;) Pie ekrāna sēžu kādus 30 gadus, pirms teju 15 gadiem (2007. gada otrajā pusē) migrēju no desktopa uz laptopu. Ir OK, nesūdzos, kamēr nav jāsēž vietā, kur saule spīd acīs.

 

Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

Ofisā uzliec ausis un distancējies, jo tas troksnis uz tevi neatiecas.

Blakus sūkņiem - tas pats. Lai gan nē - reizēm gribas pastrādāt arī bez ausīm. Tad tomēr labāk pie sūkņiem nekā starp kolēģiem :D

 

Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

Strādājot uz dīvāna, neizbēgami kādam no savējiem no tevis kaut ko vajag, utt.

Muļķības. "Savējie" ļoti labi saprot, ka vīrs/tētis "ir darbā". Bet jā, ausis palīdz.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Man priekš SS nav izbūvēta atsevišķa 1.5x1.5 m2 telpa

Siltumsūknim apbūvēt skaņu izolējošas sienas nav iespējams?

Riģipša uz metāla karkasa konstrukcija un durvis.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Tā ir saimniecības telpa, uz kuru durvis visticamāk visu laiku būs vaļā, ja tās durvis vispār tiks ierīkotas.

No cik metru attāluma tas pīkstulis ir dzirdams? Parējiem sadzīves trokšņiem tas iet pāri? 

Man jau liekas, ka šis jārisina ar parstāvi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

 telpa, kurā būtu tikai SS un nekas cits.

Tāpat tai telpā būs veļasmašīna, droši vien arī netīrās veļas grozi,Telpa ir pietiekami liela, lai ierīkotu kādu "netīro darbu stūri", kuram citur nav īsti piemērotas vietas.

Nu pag, metināmais, fleksis un ēvelsols kopā ar datoriem un veļu???

Bērnu gultiņas tur arī nav plānots novietot?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Insekc teica:

Nu pag, metināmais, fleksis un ēvelsols

gan jau ka adīklis un molberts tur mētāsies. :)

Link to comment
Share on other sites

Tas "netīro darbu stūris' gribot, negribot iznāk diezgan liels, jo kur glabāt izejmateriālus - trubas leņķus, koka latas/brusas. Ar ko nu kurš nodarbojas, bet viens telpas izmērs iznāk 6+ m.

Pirms 1 minūtes , kaads teica:

gan jau ka adīklis un molberts tur mētāsies. :)

Visu cieņu, par tādām izvirtībām nebija ienācis prātā.

Link to comment
Share on other sites

Vīri, es ne tikai kā darbaholiķis saku: ''darba stūris'' mājā par lielu nevar būt. Protams iespēju robežās. Tas un ''dažādu sadzīves mantu, un visa kā, noliktava'', māju ceļot, bieži gan kļūdaini tiek aizmirsti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , vvv teica:

Siltumsūknim apbūvēt skaņu izolējošas sienas nav iespējams?

Teorētiski ir, bet tas neatrisina problēmu ar noplūdnieka pīkstēšanu.

 

Pirms 33 minūtēm , dzincha teica:

No cik metru attāluma tas pīkstulis ir dzirdams? Parējiem sadzīves trokšņiem tas iet pāri? 

Grūti pateikt. Visā saimniecības telpā tā pīkstēšana spiež uz ausīm. Citu sadzīves trokšņu īsti nav.

 

Pirms 26 minūtēm , Insekc teica:

Nu pag, metināmais, fleksis un ēvelsols kopā ar datoriem un veļu???

Nē, metināmajam, fleksim, ēvelsolam tak neviens netraucē uzbūvēt darbnīcu (vai ierīkot darbnīcu kādā citā esošā ēkā). Neviens tak neliek visu dzīvi iesprostot 4 sienās (vienā ēkā).

 

Pirms 27 minūtēm , Insekc teica:

Bērnu gultiņas tur arī nav plānots novietot?

Ja nu vienīgi līdz brīdim, kad tiks pabeigtas bērnistabas.

 

Pirms 19 minūtēm , Insekc teica:

Tas "netīro darbu stūris' gribot, negribot iznāk diezgan liels, jo kur glabāt izejmateriālus - trubas leņķus, koka latas/brusas. Ar ko nu kurš nodarbojas, bet viens telpas izmērs iznāk 6+ m.

Tur ir 12+ m2… Ja mazliet pacenšas (pārmestu sijas no mūrlatas uz nesošo sienu), tad sanāktu vēl arī otrais stāvs… Bet nu tas būtu "sīkdarbu" stūris. Grūti iedomāties, kāpēc lodēšanas stacijai vajadzētu 6+ m2.

 

Pirms 24 minūtēm , kaads teica:

gan jau ka adīklis un molberts tur mētāsies. :)

Vispār ar rokdarbiem varētu atsākt nodarboties. Tiesa, mazliet cita veida rokdarbiem.

image.png.019d41a769df2df81f122afff6165d0b.png  image.png.05979b59efbb6ee2374a24dd42a9474f.png image.png.02e0b443d001a17485aefe98f922a510.png image.png.76a869afd9bb0aabc451f480d4444560.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , binary teica:

Teorētiski ir, bet tas neatrisina problēmu ar noplūdnieka pīkstēšanu.

Noplūdnieku tač arī var SS telpā novietot.

To pīkstošo pārnes blakus SS, tik ka vads jonovelk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Noplūdnieku tač arī var SS telpā novietot.

Tak viņš jau ir tai telpā :)

Bet nu pagaidām ieteikumi ir no sērijas "Ceļš ir slidīgs? Uzklāj uz ledus gumijas paklājiņu un būs labi" :D

Var jau, protams, tā darīt, bet pamata problēmu tas neatrisina, tikai kaut kādā mērā novērš samazina neērtības :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

tu googles linku neliki

Jā, es arī salaboju🤣. Paver tagad.

Ja U,Vun W, tad gan jau tas ir frekvenčnieks, kurš no vienas fāzes (ss ir viena fāze? Nekad neesmu redzējis dzīvu ss, bet bildē tā izskatās) taisa 3. Bet pie vainas varētu būt tas gredzens, kas uz pelēkā un zilā vada. Nu jā, nevis pie vainas, bet tur derētu EMC filtrs.

edit: un tos UVW arī varētu nomainīt uz ekranēto un ekrānu vienā galā sazemēt. Te gan jau @M_J varētu vairāk pastāstīt.

 

 

Rokdarbi Tev gan ir super.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , binary teica:

bet pamata problēmu tas neatrisina

Ar SS uzstādītājfirmu sazinājies? Ko viņi saka? Tāds troksnis ir normāli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Ko viņi saka?

Visticamāk apmaiņa ar viedokļiem gada(dažu) garumā bez rezultātiem 😁.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

gada(dažu) garumā bez rezultātiem

Kāpēc? Normāls kantoris visu izskaidros, ja redzēs, ka kaut kas ne tā, tad novērsīs.

Pats redzēju, kā vienam savā laikā divus katlus pēc kārtas nomainīja, brāķi gadās, tas bija nopietns, Viessmann.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Ofisā fona troksnis ir nesalīdzināmi lielāks.

Tu taču ANC austiņas nopirki. Nav pamata uztraukumam :D

 

P.S. Man pašam ir paredzēts 6m2 kabinets. Protams, ka platība maza, bet domāju, ka būs OK. Ņemot vērā vidējās ~m2 izmaksas, paliku pie tāda izmēra.

Blakus tam būs ~4m2 "katla" telpa priekš siltumsūkņa un veļas mašīnas. Cerams dūkoņa netraucēs. Gan, ja pa vidu ir siena, tad tur vēl var domāt, kā to mazināt.

 

P.P.S. Sorry par beztēmu. Pievienojos tiem, kas uzskata, ka Tev pašam nebūtu jālien iekšā dārgā iekārtā un jāmēģina "labot" tā dūkoņa.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , itanium teica:

Tu taču ANC austiņas nopirki. Nav pamata uztraukumam :D

Over-the-ear ausis ofisā nelietošu ;)

 

Pirms 38 minūtēm , itanium teica:

P.P.S. Sorry par beztēmu. Pievienojos tiem, kas uzskata, ka Tev pašam nebūtu jālien iekšā dārgā iekārtā un jāmēģina "labot" tā dūkoņa.

Iekšā iekārtā nē, bet noplūdnieku, kā izskatās, varētu būt jāmaina, un tas neatrodas iekšā dārgā iekārtā.

Vēl būtu interesanti uzzināt, kas tie par @Jurkins minētajiem filtriem - var viņi kaut ko līdzēt vai nevar.

 

Pirms 40 minūtēm , itanium teica:

Blakus tam būs ~4m2 "katla" telpa priekš siltumsūkņa un veļas mašīnas. Cerams dūkoņa netraucēs. Gan, ja pa vidu ir siena, tad tur vēl var domāt, kā to mazināt.

Tev projekts sen pabeigts? @Daiļais vaicāja, atbildi neredzēju - tavā gadījumā nav jābūt teju nulles patēriņa ēkai? Cik dzirdēts, nu jau vairāk kā gadu tikai tādas ļauj projektēt.

SS zemes vai gaisa? Ar inverteri vai bez?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , mickys teica:

Diez vai es to varu. Gan jau to kontrolē siltumsūkņa softs.

 

Bet paldies par PDF:

image.png.b527a5c60898e7a359120b87e7945743.png

 

Tagad vēl jāizdomā, kur tādu dabūt…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Te gan jau @M_J varētu vairāk pastāstīt.

Neko daudz jau pastāstīt nevaru. Bet no frekvenčnieka līdz motoram ekranētais vads gan noteikti jāliek. Man pat liekas, ka frekvenčnieku pamācībās šī lieta ir definēta kā obligāta, lai gan ir daudzi, kas to neievēro, un nekas ļauns it kā nenotiek. Tomēr man nācies pieredzēt, ka neekranēta frekvenčnieka vada dēļ vājās strāvas ķēdēs rodas nopietni traucējumi, devēju rādījumi sāk neizskaidrojami lēkāt. Nomainot vadu pret ekranētu, viss nostājas savās vietās. Par EMC filtriem - tādi ir katra datora baroklī, tīkla pusē. Siltumsūknim, protams, vajadzēs kaut ko jaudīgāku. Var ieiet, piemēram, Schneider Electric Latvijas mājas lapā un ierakstīt meklētājā EMC. Praktiski visās nopietnās automātikas kastēs, ko nācies redzēt, ir tie EMC filtri. Schneider frekvenčniekos tie filtri jau ir iebūvēti, gan jau citos arī.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , M_J teica:

lai gan ir daudzi, kas to neievēro, un nekas ļauns it kā nenotiek.

Nu jā, mums arī ne pie viena pašu uzstādītā frekvenčnieka neizdosies atrast ne filtru ne akranēto vadu (dārgi tak), bet nu tādā pasaules mēroga ražotāja ss... lai gan, kas tur ko brīnīties - jāekonomē visur, kur var ieekonomēt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

edit: un tos UVW arī varētu nomainīt uz ekranēto un ekrānu vienā galā sazemēt. Te gan jau @M_J varētu vairāk pastāstīt.

Tos UVW pašrocīgi neaiztikšu.

Viņi nav kā atsevišķas dzīslas, viņi ir "metāla zeķē", kura varētu būt arī sazemēta. Bildē vēl dzeltenzaļais vads arī redzams, bet grūti saprast, ko viņš tur dara.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir zeķē, tad ir ok. Tas jau ir ekrāns. Neuzmanīgi skatījos to bildi.

Dzeltenzaļais ir zeme. Vienmēr. Izņemot gadījumus, ka Vasja velk instalāciju. Jā, es arī te vienā tēmā rakstīju, ka uz lustru vilktu kaut rozā vadu, bet dzeltenzaļais vienmēr ir un būs zeme.

Skaidrs, sevišķi, ja ir garantija, tad pašam līst tajā ss iekšā ir muļķīgi, bet nav jau jālien. Tas zilais un pelēkais ir frekvenčnieka barošana. Ja tur iemestu filtru, tad iespējams kaut kas būtu līdzēts.

Starp citu, pačeko, vai tiešām zilais ir neitrāle un pelēkais fāze. Vai nav otrādi.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Starp citu, pačeko, vai tiešām zilais ir neitrāle un pelēkais fāze. Vai nav otrādi.

Ārpus sūkņa - ir.

Gan jau SS būtu "bļaustījies", ja fāze ar neitrāli būtu sajauktas.

 

B tipa noplūdnieku sanāk atrast par 400-500 eiro… wtf :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

@e = d, Tu arī neabildēji - vai Tu iesaki ūdens apgādei nelikt noplūdnieku?

Man kaut kā pierasts, ka tur, kur elektrība kaut kādā nebūt veidā strādā ar ūdens apgādi (teni, sūkņi), noplūdnieku labāk tomēr uzlikt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

B tipa noplūdnieku sanāk atrast par 400-500 eiro… wtf :D

Kaut kā negribas ticēt, ka nopietns ražotājs varētu sertificēt un tirgot ierīci, kas pumpē tīklā tādu šņagu. Baidos, ka nekādas ierīču elektromagnētiskās savietojamības normas kaut ko tādu nepieļauj. Domāju, ka tomēr vajadzētu sazināties ar uzstādītājiem, vai tur pieslēdzot kaut kas nav salaists dēlī. Bet ja nu tiešām tas nepalīdz, viss ir saslēgts pareizi un visi izstarojumi iekļaujas normās (par ko šaubos), es sāktu ar filtra uzstādīšanu. Tas, ka noplūdnieks pīkst jau ir tikai sekas tam, ka tīklā tiek pumpēta draza. Nav izslēgts ka pīkstēs arī dārgais noplūdnieks. Tā tīklā pumpētā draza var izsaukt ne tikai noplūdnieka pīkstēšanu, bet traucējumus arī kādu citu ierīču darbībā. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...